Spojené arabské emiráty, Dubaj

Jumeirah Emirates Towers

Sheikh Zayed Road PO Box 72127 Dubaj, Spojené arabské emiráty Hotel
1 nabídka od 2836 CZK Zobrazit pokoje
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Jumeirah Emirates Towers
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 57
Poloha
Do centra města
6.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Sheikh Zayed Road PO Box 72127 Dubaj, Spojené arabské emiráty

Hotel Jumeirah Emirates Towers v Dubaji je obklopen mnoha atrakcemi a významnými místy. Patří sem:

1. Dubai International Financial Centre (DIFC) - globální finanční centrum pro Střední východ, Afriku a jižní Asii.

2. Dubai Mall - jedno z největších nákupních center na světě.

3. Downtown Dubai - zde najdete mnoho luxusních rezidencí, mezinárodních restaurací a exkluzivních obchodů.

4. Burj Khalifa - nejvyšší budova na světě, nacházející se poblíž.

5. Fontány v Dubaji - koreografický systém fontán postavený na umělém jezeře o rozloze 30 akrů nedaleko Burj Khalifa.

6. Dubai Aquarium a podvodní zoo - nachází se v Dubai Mall.

7. Zabeel Park - jeden z největších a nejtechnologičtěji vyspělých parků ve Spojených arabských emirátech, který se nachází blízko hotelu.

8. Galerie Godolphin - muzeum věnované úspěchům farmy Godolphin.

9. Komplex Emirates Towers zahrnuje Emirates Office Tower, Jumeirah Emirates Towers Hotel a Boulevard - obchodní oblast. Hotel také poskytuje snadný přístup k Dubajskému mezinárodnímu výstavišti, což ho činí oblíbenou volbou pro obchodní cestující. V okolí komplexu se také nachází mnoho restaurací a wellness center. Má také dobré spojení s hromadnou dopravou do zbytku města.

map
Jumeirah Emirates Towers
9.0 Hotel

Do centra města6.5

O hotelu

O

Jumeirah Emirates Towers, Dubaj, Spojené arabské emiráty, je jedním z nejúžasnějších architektonických skvostů v panoramatu Dubaje. Hotel doplňují úchvatné výhledy nabízené z hotelu a vysoká kvalita ubytování a obchodních zařízení poskytovaná hostům. Hotel: Jumeirah Emirates Towers se nachází v srdci obchodní a obchodní čtvrti Dubaje a je ideální volbou pro obchodní cestující. Elegantní hotel dosahuje výšky 309 metrů a je tvořen 56patrovou budovou, která dominuje výhledu na město. Zařízení na místě zahrnují soukromou pláž, venkovní bazén, fitness centrum a lázeňské a wellness centrum. Zejména hotel nabízí zdarma vstup do vodního parku Wild Wadi Waterpark™ a soukromé pláže Jumeirah. Pokoje: Hotel nabízí 400 luxusních pokojů a apartmánů, které jsou každý navrženy v moderním stylu a elegantně zařízeny. Tyto pokoje jsou rozděleny do kategorií jako jsou Deluxe pokoje, Club pokoje, Premier Deluxe pokoje atd. Existují také různé apartmány, jako je Club Junior Suite, Club Executive Suite, Apex Suite a Presidential Suite. Pokoje a apartmány nabízejí výhled na město a jsou vybaveny zařízeními jako prostornou koupelnou, oddělenou sprchou a vanou, minibarem, rychlým internetem a velkou interaktivní HD-LCD TV. Stravování: Hosté Jumeirah Emirates Towers si mohou vychutnat širokou škálu gastronomických zážitků. Čeká na vás sbírka 16 restaurací, loungerů a nočních podniků světové úrovně. Některé z těchto slavných restaurací zahrnují Alta Badia servírující libanonskou kuchyni, ET Sushi s japonskými možnostmi, Mundo s globální kuchyní a The Noodle House s asijskými favority. Ať už si přejete vychutnat si dokonalou šálek cappuccina v příjemném prostředí, pořádat důležitý obchodní oběd, vychutnat si gourmetovou večeři v útulné restauraci nebo strávit večer tančením a inovativními koktejly, jsou zde stravovací možnosti pro každý vkus a příležitost. Hotel také hostí oceněný bar The Rib Room, který nabízí široký výběr kvalitních ginů a toniků, whisky a speciálních koktejlů. Personál hotelu je oddaný poskytování hostům velmi osobního servisu a zajištění nadstandardního zážitku. Majetek se také zavazuje poskytovat udržitelný luxus, pohodlí a styl.

Pláž

V Jumeirah Emirates Towers v Dubaji přímo nemají pláž, protože se nachází ve skutečném srdci obchodního obchodního distriktu Dubaje. Nicméně hosté ubytovaní v Jumeirah Emirates Towers mají přístup k soukromé pláži Jumeirah na sesterském objektu, Madinat Jumeirah (který také provozuje bezplatnou kyvadlovou dopravu), prostřednictvím jejich bezplatného přístupu k plážovému zařízení jen pár minut od hotelu hotelovou bezplatnou kyvadlovou dopravou. Kromě toho hotel nabízí skvělý venkovní bazén a jacuzzi pro hosty, kteří si chtějí odpočinout a uvolnit se. Pláž v Madinat Jumeirah nabízí vynikající zařízení, úchvatné výhledy na Burj Al Arab a Perský záliv a řadu vodních sportů. Je to ideální místo pro relaxaci a vodní dobrodružství pod sluncem Dubaje.

Děti

Jumeirah Emirates Towers je hlavně obchodní hotel a přímo nenabízí aktivity pro děti. Nicméně jako součást Jumeirah mají hosté plný přístup do vodního parku Wild Wadi, který je rodinnou atrakcí s mnoha vodními atrakcemi a hrami. K dispozici jsou také kulturní aktivity a události jako Globální vesnice, které děti mohou objevovat. Mohou také užívat nezkažené pláže a luxusní bazény. Hotel je jen pár minut od Dubajského obchodního centra, kde se nachází KidZania, Dubajské akvárium a podvodní zoo, které děti obvykle milují. Všimněte si, že mnoho zařízení a atrakcí je dosažitelných pomocí bezplatného kyvadlového servisu poskytovaného hotelem. I když sám hotel nemá mnoho specifických služeb pro děti, jeho vynikající poloha v Dubaji umožňuje snadný přístup k různým atrakcím pro děti.

Zábava

1. Dubai Mall: Toto je jedno z největších nákupních center na světě. Je to nejen nakupovací centrum, ale také velké místo pro zábavu s atrakcemi jako Dubai Aquarium & Underwater Zoo, Virtual Reality Park, KidZania, Dubai Ice Rink a další.

2. Burj Khalifa: Nejvyšší stavba a budova na světě se nachází nedaleko Jumeirah Emirates Towers. Turisté mohou navštívit vyhlídkovou plošinu ve 1

24. a 1

48. patře.

3. Dubai Opera: Dubai Opera je umělecká scéna v Downtown Dubai, která představuje moderní světové představení. Pořádá různá představení a akce, včetně divadla, opery, baletu, koncertů, konferencí a výstav.

4. KidZania Dubai: Interaktivní vzdělávací a zábavné centrum, kde děti mohou pochopit a prozkoumat různá povolání prostřednictvím realistického zážitku při hraní rolí.

5. Dubai Aquarium & Underwater Zoo: Jedno z největších vnitřních akvárií na světě s tisíci mořských živočichů ze 140 druhů.

6. The Green Planet Dubai: První biodóm v regionu, který znovu vytváří kouzelný svět tropického lesa s bohatou biodiverzitou přes 3000 rostlin a zvířat.

7. Dubai Fountain: Krásný taneční fontána umístěná na jezeře před největším nákupním centrem Dubaj Mall.

8. The Emirates Golf Club: Ikonický golfový klub Emirates Golf Club nabízí dvě z nejlepších hřišť ve městě - Majlis a Faldo Course, které vyzývají hráče všech schopností.

9. The XVA Art Gallery: Tato galerie je známá svými regionálními současnými výstavami umění.

10. Zabeel Park: Jedna z větších parků ve městě s populárními atrakcemi Dubai Garden Glow a Dinosaur Park.

11. Global Village: Masivní sezónní kulturní show, která nabízí mezinárodní nakupovací zážitek a baví návštěvníky širokou škálou jídla, zábavy a kulturních představení.

12. City Walk: Venkovní nákupní centrum s mixem designového oblečení, obchodů se životním stylem, restaurací a zábavních možností.

13. Dubai Frame: Nabízí panoramatický výhled na starý a nový Dubaj z výšky 150 metrů. Mnoho atrakcí může mít specifické otevírací doby a vyžadovat předběžnou rezervaci kvůli bezpečnostním opatřením souvisejícím s COVID-

19. Doporučuje se zkontrolovat oficiální webové stránky nebo přímo kontaktovat místa pro nejaktuálnější informace.

Vodní aktivity

Jumeirah Emirates Towers v Dubaji je známý především svým luxusním ubytováním a podnikatelsky přívětivým prostředím, nabízí však vybrané vodní aktivity pro své hosty.

1. Bazény: Hotel má velký venkovní bazén ve spodním patře. Je vyhřívaný nebo chlazený podle ročního období. Je zde také samostatný stíněný dětský bazén.

2. Soukromý přístup na pláž: Jako součást hotelových služeb mají hosté zdarma přístup na soukromou pláž Jumeirah, na kterou se dostanou krátkou, bezplatnou jízdou shuttle.

3. Vodní park Wild Wadi: Hotel poskytuje volný vstup do vodního parku Wild Wadi, světoznámého vodního parku v Dubaji. Je také snadno dostupný díky zdarma poskytovaným shuttle busům hotelu. Je však třeba zdůraznit, že se jedná o hotel ve městě a nemá přímý přístup na pláž. Většina nabízených vodních aktivit bude tedy prostřednictvím spojení s dalšími hotely nebo atrakcemi Jumeirah v Dubaji, které mohou hosté hotelu využít. Vždy si ověřte přímo u hotelu nejaktuálnější informace o aktivitách a vybavení. Hotel také může zprostředkovat aqua aktivity jako jsou lodní výlety, šnorchlování a potápěčské výlety.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Jumeirah Emirates Towers?

2. Jumeirah Emirates Towers se nachází na Sheikh Zayed Road, Dubaj, Spojené arabské emiráty.

2. Jaké zařízení je k dispozici v Jumeirah Emirates Towers?

3. Hotel nabízí mnoho zařízení, jako je velké množství restaurací a barů, fitness centrum, wellness procedury, venkovní bazén, obchodní centrum a zdarma WiFi.

3. Kolik pokojů má Jumeirah Emirates Towers?

4. Jumeirah Emirates Towers má 400 pokojů a apartmánů.

4. Je Jumeirah Emirates Towers blízko pláže?

5. Ne, Jumeirah Emirates Towers se nenachází přímo na pláži, je však jen krátkou jízdou autem odtud.

5. Jak daleko je hotel od letiště Dubaj?

6. Hotel je asi 15 minut jízdy autem od letiště Dubaj.

6. Má hotel nějaká obchodní zařízení?

7. Ano, hotel má plně vybavené konferenční místnosti, obchodní centrum a prostory pro akce.

7. Jsou v okolí Jumeirah Emirates Towers nějaké turistické atrakce?

8. Ano, Jumeirah Emirates Towers je blízko různých známých turistických atrakcí, jako je obchodní centrum Dubai Mall, Burj Khalifa a Dubai Opera.

8. Povoluje Jumeirah Emirates Towers domácí zvířata?

9. Ne, obvykle se domácí zvířata na hotelu neumožňují. Je nejlepší kontaktovat přímo hotel pro informace o politice týkající se domácích zvířat.

9. Jaké druhy kuchyně nabízí restaurace hotelu?

10. Restaurace hotelu nabízí různé kuchyně, včetně mezinárodní, asijské a blízkovýchodní kuchyně.

10. Nabízí Jumeirah Emirates Towers zdarma transfer z letiště?

11. Hotel nabízí transfer z letiště, ale může se jednat o placenou službu. Je nejlepší kontaktovat přímo hotel pro správné a aktuální informace.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Karaoke
 • Zahrada
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Bankomat / Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Nekuřácké pokoje
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Exekutivní patro
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Obchody v hotelu
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Soukromý pokoj s koupelnou
 • Sprcha
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
 • Whirlpool
 • Bidet
 • Parní lázeň
 • Wellness vana
 • Župany
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
 • Čištění obuvi
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Wellness centrum
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
 • Dětský klub
 • Dětský bazén
 • Dohlížená péče/o aktivitách pro děti
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Jumeirah Emirates Towers
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.