Španělsko, Poio

Piso maceira combarro

CALLE MACEIRA Poio, Španělsko Apartmán
1 nabídka od 1709 CZK Zobrazit pokoje
Piso maceira combarro
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
1.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

CALLE MACEIRA Poio, Španělsko

Hotel "Piso Maceira Combarro" se nachází v obci Poio, která je součástí provincie Pontevedra ve Španělsku. Nachází se nedaleko krásné galicijské pobřeží a nabízí nádherný výhled na Ría de Pontevedra. V okolí hotelu můžete najít různé pamětihodnosti a zařízení.

1. Combarro: Hotel se nachází ve vesnici Combarro, která je známá pro své malebné galicijské hranolové domy (hórreos) a tradiční kamenné domy. Můžete se procházet vesnicí a obdivovat její architekturu a okouzlující atmosféru.

2. Pláže: Poio je obklopeno krásnými plážemi a zátokami. Mezi nedalekými plážemi jsou Playa Portocelo, Playa Samieira a Playa de Areas. Tyto pláže nabízejí možnosti opalování, plavání a vodních sportů.

3. Historická místa: V oblasti je několik historických míst k prozkoumání. Zajímavým místem je klášter Poio, který má středověké kořeny. Můžete navštívit klášter a jeho krásné zahrady.

4. Pontevedra: Hotel se nachází asi 8 kilometrů od města Pontevedra. Historické centrum Pontevedry je známé svými procházkovými uličkami, okouzlujícími náměstími a starými budovami. Můžete prozkoumat město, navštívit muzea a vychutnat si místní kuchyni.

5. Vinařská oblast Rías Baixas: Poio se nachází v srdci vinařské oblasti Rías Baixas. Milovníci vína mohou navštívit nedaleké vinice a dozvědět se více o výrobě populárního místního bílého vína Albariño.

6. Venkovní aktivity: V oblasti jsou možnosti pro venkovní aktivity, jako je pěší turistika, cyklistika a lodní výlety. Můžete objevovat přírodní krásu galicijského venkova a pobřeží. Celkově řečeno je hotel "Piso Maceira Combarro" umístěn na místě, které spojuje přírodní krásu, kulturní dědictví a venkovní aktivity, což ho činí vhodným místem pro objevování regionu Poio a jeho okolí.

map
Piso maceira combarro
Apartmán

Do centra města1.4

O hotelu

Zábava

Některé z možností zábavy v blízkosti hotelu "Piso maceira combarro" ve městě Poio ve Španělsku zahrnují:

1. Staré město Combarro: Staré město Combarro, které je jen krátkou procházkou od hotelu, je malebnou a okouzlující vesnicí známou pro svou tradiční galicijskou architekturu a nádherný výhled na Ria de Pontevedra. Zde si můžete udělat klidnou procházku po úzkých ulicích, navštívit středověké kostely a užít si příjemné chvíle v kavárnách a restauracích u vody.

2. Pláž de Areas: Pláž de Areas, oblíbená pláž známá svým jemným bílým pískem a průzračnou vodou, je asi 2 kilometry od hotelu. Zde si můžete opalovat, plavat a věnovat se vodním sportům, jako je například paddleboarding a kanoe.

3. Klášter San Juan de Poio: Klášter San Juan de Poio, nacházející se ve městě Poio, je historický klášterní komplex ze

11. století. Návštěvníci zde mohou objevovat klidné nádvoří, starou katedrálu a zahrady. Klášter také pořádá kulturní akce a výstavy během roku.

4. Staré město Pontevedra: Staré město Pontevedra, které je pouze pár minut od hotelu, je živým a pulzujícím místem, které kombinuje středověkou a moderní architekturu. Zde si můžete projít uličkami přizpůsobenými pro chodce, navštívit trh Plaza de la Leña a obdivovat historické památky, jako je katedrála v Pontevedře a kostel Santa María.

5. Vinařství Marqués de Vizhoja: Milovníci vína mohou navštívit vinařství Marqués de Vizhoja v nedalekém Eiravedra. Zde si můžete udělat prohlídku vinic a vinného sklepa, naučit se o procesu výroby vína a ochutnat slavná galicijská vína. To jsou pouze některé z možností zábavy v blízkosti hotelu "Piso maceira combarro" ve městě Poio ve Španělsku. Tato oblast nabízí směs kulturních, přírodních a gastronomických zážitků, kterých si návštěvníci mohou vychutnat.

Nejčastější otázky

1. 'Piso Maceira Combarro' se nachází ve vesnici Combarro, která spadá do obce Poio ve Španělsku?
1. 'Piso Maceira Combarro' se nachází ve vesnici Combarro, která spadá do obce Poio ve Španělsku?1

2. Kolik ložnic má 'Piso Maceira Combarro'?
2. Kolik ložnic má 'Piso Maceira Combarro'?1

Počet ložnic na místě 'Piso Maceira Combarro' se může lišit. Nejlepší je kontaktovat majitele nemovitosti nebo pronájemní agenturu pro specifické informace

3. Je 'Piso Maceira Combarro' rekreační pronájem?
3. Je 'Piso Maceira Combarro' rekreační pronájem?1

Ano, 'Piso Maceira Combarro' je rekreační nemovitost. Nabízí ubytování pro turisty a návštěvníky, kteří chtějí zůstat v této oblasti

4. Jaké vybavení je k dispozici na 'Piso Maceira Combarro'?
4. Jaké vybavení je k dispozici na 'Piso Maceira Combarro'?1

Konkrétní vybavení na místě 'Piso Maceira Combarro' se může lišit, ale obvykle zahrnuje kuchyňské vybavení, soukromé koupelny, Wi-Fi a někdy venkovní prostory jako terasa nebo balkon ve rekreačních objektech v okolí

5. Je 'Piso Maceira Combarro' blízko pláže?
5. Je 'Piso Maceira Combarro' blízko pláže?1

'Piso Maceira Combarro' se nachází ve vesnici Combarro, která leží blízko moře. Vzdálenost od nejbližší pláže se může lišit v závislosti na přesné poloze nemovitosti, ale lze předpokládat, že je v docházkové vzdálenosti nebo krátkou jízdou autem

6. Kolik stojí pobyt na 'Piso Maceira Combarro'?
6. Kolik stojí pobyt na 'Piso Maceira Combarro'?1

Cena pobytu na 'Piso Maceira Combarro' se liší v závislosti na sezóně pronájmu, délce pobytu a počtu hostů. Pro přesné informace o ceně je nejlepší kontaktovat majitele nemovitosti nebo pronájemní agenturu

7. Může 'Piso Maceira Combarro' ubytovat velké skupiny?
7. Může 'Piso Maceira Combarro' ubytovat velké skupiny?1

'Piso Maceira Combarro' může mít kapacitu pro ubytování velkých skupin v závislosti na velikosti nemovitosti. Pro informace o omezeních týkajících se velikosti skupin se doporučuje kontaktovat majitele nemovitosti nebo pronájemní agenturu

8. Jsou v 'Piso Maceira Combarro' dovoleny domácí zvířata?
8. Jsou v 'Piso Maceira Combarro' dovoleny domácí zvířata?1

Politika ohledně domácích zvířat se může lišit u jednotlivých nemovitostí. Pro informace o možnostech ubytování s domácími zvířaty na 'Piso Maceira Combarro' se doporučuje kontaktovat majitele nemovitosti nebo pronájemní agenturu

9. Je k dispozici parkování na 'Piso Maceira Combarro'?
9. Je k dispozici parkování na 'Piso Maceira Combarro'?1

Dostupnost parkování na 'Piso Maceira Combarro' se může lišit v závislosti na nemovitosti. Doporučuje se ověřit dostupnost parkování s majitelem nemovitosti nebo pronájemní agenturou

10. Jsou v okolí 'Piso Maceira Combarro' nějaké zajímavosti nebo ikonické budovy?
10. Jsou v okolí 'Piso Maceira Combarro' nějaké zajímavosti nebo ikonické budovy?1

Combarro, kde se 'Piso Maceira Combarro' nachází, má historické centrum známé svými tradičními Galicijskými špýcharovými stavbami (hórreos) podél pobřeží. Kromě toho poblíž leží město Pontevedra a region Rías Baixas, které nabízejí různé zajímavosti a ikonické budovy, které stojí za prozkoumání.

Recenze hotelu Piso maceira combarro
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.