Španělsko, Ezcaray

Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas

CALLE LAMBERTO FELIPE MUNOZ, 16 Ezcaray, Španělsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
0.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

CALLE LAMBERTO FELIPE MUNOZ, 16 Ezcaray, Španělsko

V blízkosti hotelu "Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas" v městě Ezcaray ve Španělsku se nachází různá vybavení a atrakce. - Hotel se nachází v centru města Ezcaray, okouzlujícím městě v regionu La Rioja na severu Španělska. Okolní oblast je známá pro svou krásnou krajinu, včetně hor, lesů a řeky Oja. - Ve vzdálenosti krátké procházky od hotelu najdete mnoho obchodů, restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a prozkoumat kulturní nabídky města. - Hotel je také blízko mnoha historických památek, jako je kostel San Lorenzo a kostel Santa Maria la Mayor. Tyto památky představují architektonické dědictví regionu. - Příznivci přírody si mohou užít venkovní aktivity v blízkých horách Sierra de la Demanda, včetně turistiky, cyklistiky a lyžování během zimních měsíců. - Milovníci vína ocení blízkost slavné vinařské oblasti La Rioja, kde můžete navštívit vinárny a vychutnat si ochutnávky vína. - Pro ty, kteří mají zájem o kulturu a historii, je v okolí několik muzeí, jako například Ezcaray Museum, které představuje historii a tradice města. - Hotel je také pohodlně umístěn pro výlety do dalších měst a atrakcí v La Rioja, včetně Haro, Santo Domingo de la Calzada a slavných klášterů San Millán de la Cogolla, které jsou součástí UNESCO světového dědictví.

map
Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Apartmán

Do centra města0.4

O hotelu

O

'Precioso apartamento en el centro - Max 6 personas' je hotel nacházející se ve městě Ezcaray ve Španělsku. Hotel nabízí krásné apartmány v centru města, které jsou schopné ubytovat až 6 osob. Apartmány jsou dobře vybavené a navržené s moderními zařízeními, aby zajistily pohodlný pobyt. Každý apartmán má několik ložnic, obývací prostor, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu. Pokoje jsou prostorné, čisté a vkusně zařízené. Co se týče stravování, apartmány poskytují samoobslužné zařízení. Plně vybavená kuchyň umožňuje hostům připravit si vlastní jídla podle svého uvážení. V okolí je také dostatek restaurací a kaváren, kde si hosté mohou vychutnat místní kuchyni. Celkově řečeno, 'Precioso apartamento en el centro - Max 6 personas' nabízí pohodlný a příjemný pobyt pro cestovatele navštěvující Ezcaray, s dobře vybavenými apartmány vhodnými pro rodiny nebo skupiny až 6 osob.

Zábava

1. Teatro Cervantes: Nachází se v srdci města Ezcaray a Teatro Cervantes je historické divadlo známé svými různými vystoupeními, včetně her, koncertů a tanečních představení.

2. Museo de la Colegiata: Pokud vás zajímá umění a historia, navštivte Muzeum de la Colegiata. Toto muzeum představuje sbírku náboženského umění a artefaktů, které nabízejí pohled do kultury Ezcaray.

3. Bodegas Urbina: Udělejte si krátký výlet do nedalekých Bodegas Urbina a vychutnejte si ochutnávku vína. Tato rodinná vinárna nabízí prohlídky a degustace jejich oceněných riojských vín.

4. Sierra de la Demanda Natural Park: Příznivci přírody si mohou prohlédnout Sierra de la Demanda Natural Park, který se nachází nedaleko Ezcaray. Vychutnejte si turistické trasy, pozorujte zvířata a obdivujte dech beroucí krajiny této chráněné oblasti.

5. Plaza de la Verdura: Navštivte Plaza de la Verdura, malebné náměstí v Ezcaray, lemované okouzlujícími budovami, kavárnami a restauracemi. Je to skvělé místo k relaxaci, zde strávit jídlo a ponořit se do místní atmosféry.

6. Lyžování v Valdezcaray: Pokud se rozhodnete navštívit během zimních měsíců, můžete si užít lyžování a snowboarding v Valdezcaray, jediném lyžařském středisku v La Rioja. Je to jen krátká jízda z Ezcaray.

7. Kostel Santa María la Mayor: Neušlete nádherný kostel Santa María la Mayor, krásný příklad gotické architektury. Projděte se jeho klidným interiérem a obdivujte detaily tohoto stavení.

8. Gastronomie: Ezcaray je proslulé svou výtečnou kuchyní. Vyberte si regionální jídla v místních restauracích a vyzkoušejte slavné jehněčí z Ezcaray, brambory připravené podle receptu Rioja a voňavé guláše. Mnoho zařízení nabízí širokou škálu lahodných možností, které uspokojí každý vkus. To jsou jen některé z možností zábavy poblíž hotelu "Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas" v Ezcaray, Španělsko. Ezcaray nabízí každému cestovateli něco zajímavého, ať už je to kulturní aktivity, venkovní dobrodružství nebo požitkářské vychutnávání místního jídla a vína.

Recenze hotelu Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.