Španělsko, Elche

Huerto del Cura

Porta De La Morera 14 Elche, Španělsko Hotel
1 nabídka od 4121 CZK Zobrazit pokoje
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Huerto del Cura
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 37
Poloha
Do centra města
0.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Porta De La Morera 14 Elche, Španělsko

Kolem hotelu "Huerto del Cura" v Elche, Španělsko, se nachází několik významných atrakcí a památek. Zde je několik míst k návštěvě v blízkosti hotelu:

1. Palmeral de Elche: Jedná se o místo zapsané na seznam Světového dědictví UNESCO a jedno z největších palmových hájů v Evropě. Návštěvníci mohou prozkoumat háj, procházet se po cestách lemovaných palmami a těšit se na přírodní krásy.

2. Bazilika Santa Maria: Nachází se v centru města a je to krásná bazilika pocházející z

17. století. Je známá svými bohatě zdobenými barokními a gotickými architektonickými prvky.

3. Městská radnice Elche: Nachází se v srdci města a je impozantní budovou kombinující historické a moderní architektonické prvky.

4. Archeologické muzeum Elche: Toto muzeum uchovává sbírku artefaktů souvisejících s bohatou historií této oblasti, včetně prehistorických a iberských archeologických nálezů.

5. Kulturní centrum Elche: Jedná se o moderní architektonickou stavbu, která pořádá různé kulturní akce, konference a výstavy po celý rok.

6. Huerto del Cura: Tento slavný sad se nachází vedle hotelu a jeho název znamená "Orchard faráře." Sad nabízí širokou škálu rostlinných druhů, včetně ikonické palmy Imperiál.

7. Městský park: Nádherný zelený prostor v centru města nabízí zahrady, dětská hřiště a odpočinkové plochy, kde si návštěvníci mohou odpočinout a užít si přírodu. To jsou jen některé z atrakcí v blízkosti hotelu "Huerto del Cura" v Elche, Španělsku. Město také nabízí bohaté kulturní dědictví, živé místní trhy a širokou nabídku lahodné středomořské kuchyně, kterou stojí za to objevit.

map
Huerto del Cura
Hotel

Do centra města0.4

O hotelu

O

Huerto del Cura je krásný hotel nacházející se ve španělském městě Elche. Je známý díky svým nádherným zahradám a tradičnímu španělskému šarmu. Hotel nabízí pohodlné a prostorné pokoje navržené kombinací tradičního a moderního dekoru. V Huerto del Cura jsou k dispozici různé typy pokojů, včetně standardních pokojů, superior pokojů a apartmá. Každý pokoj je vybaven klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem a zdarma Wi-Fi připojením. Hotel také nabízí pokojovou službu pro hosty, kteří si přejí stravovat se přímo na pokoji. Dalším lákadlem Huerto del Cura je restaurace s názvem "La Taula del Milenio". Restaurace nabízí různá španělská a středomořská jídla připravená z čerstvých a místních surovin. Hosté si mohou vychutnat lahodnou snídani formou bufetu a vybrat si z ala carte nabídky oběda a večeře. Restaurace má také terasu, kde si hosté mohou vychutnat jídlo s výhledem do krásných zahrad hotelu. Pro ty, kteří chtějí relaxovat a odpočívat, Huerto del Cura nabízí bazén s lehátky a wellness centrum. Wellness centrum nabízí saunu, tureckou lázeň a masáže, které hostům poskytují skutečně osvěžující zážitek během jejich pobytu. Celkově vzato, Huerto del Cura poskytuje luxusní a klidné prostředí pro hosty, kteří si chtějí užít svůj pobyt v Elche, Španělsku. S pohodlnými pokoji, vynikajícími jídly a krásnými zahradami je ideální volbou jak pro ty, kteří se chtějí odpočinout na dovolené, tak i pro ty, kteří cestují za prací.

Děti

Huerto del Cura v Elche, Španělsko nabízí několik aktivit a atrakcí pro děti. Zde je několik věcí, které děti mohou v Huerto del Cura zažít:

1. Palmový háj: Huerto del Cura je domovem krásného palmového háje, který je zařazen na seznam Světového dědictví UNESCO. Děti mohou prozkoumávat háj a učit se o různých druzích palmových stromů.

2. Mini vláček: Je zde mini vláček, který děti vezme na projížďku po zahradě. Je to zábavný způsob, jak vidět různé části Huerto del Cura.

3. Hřiště: Huerto del Cura má několik hřišť, kde se děti mohou plést, klouzat a bavit se. Tyto oblasti jsou speciálně navrženy pro mladší děti.

4. Vzdělávací aktivity: Zahradu nabízí různé vzdělávací aktivity pro děti, jako jsou workshopy, kde se mohou učit o rostlinách, zahradničení a ochraně přírody. Tyto aktivity jsou jak poučné, tak zábavné.

5. Zahrady a bludiště: Huerto del Cura má různé druhy zahrad a bludišť, které si děti mohou prozkoumat. Mohou objevovat skryté cestičky, krásné květiny a jedinečné druhy rostlin.

6. Venkovní piknikové plochy: Rodiny si mohou přinést vlastní jídlo a piknikovat na jednom z vyhrazených piknikových míst. Je to skvělá příležitost pro děti užít si přírodu a odpočívat.

7. Pozorování ptáků: Huerto del Cura je rájem pro nadšence do pozorování ptáků. Děti mohou pozorovat různé druhy ptáků a učit se o jejich zvyklostech a charakteristikách. Celkově Huerto del Cura nabízí mix interaktivních, vzdělávacích a rekreačních aktivit, díky kterým je ideálním cílem pro děti v Elche, Španělsko.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Huerto del Cura' ve španělském městě Elche se nachází několik možností zábavy. Zde jsou některé návrhy:

1. Palmová zahrada Elche (Palmeral de Elche): Objevte největší palmovou zahradu v Evropě nacházející se přímo vedle hotelu, která je zařazena na seznamu světového dědictví UNESCO. Užijte si klidnou procházku mezi tisíci palmovými stromy.

2. Bazilika Santa Maria: Navštivte působivý gotický kostel Santa Maria, který se nachází v centru Elche. Obdivujte jeho krásnou architekturu a prozkoumejte jeho interiér.

3. Městský park Elche (Parque Municipal de Elche): Užijte si volný čas v tomto krásném parku v blízkosti hotelu. Procházejte se, odpočívejte nebo si udělejte piknik na trávníku.

4. Městské muzeum Elche (Museu de la Ciutat d'Elx): Navštivte městské muzeum Elche, abyste se dozvěděli o historii, kultuře a tradicích Elche. Muzeum má rozsáhlou sbírku archeologických artefaktů a výstav.

5. Hrad Altamira: Objevte hrad Altamira, který se nachází nedaleko hotelu. Vystoupáním na hrad si vychutnejte panoramatický výhled na Elche.

6. Arabské lázně Elche (Baños Árabes de Elche): Navštivte arabštích lázní v Elche, abyste sledovali stopy arabské minulosti. Tyto dobře zachované lázně z

12. století poskytují pohled do historie města.

7. Loutkové muzeum Elche (Museo Escolar de Pusol): Pokud máte zájem o loutky, navštivte Loutkové muzeum v Elche. Muzeum vystavuje loutkařské tradice z celého světa a pořádá živá vystoupení.

8. Park dobrodružství Palmového háje: Jestliže hledáte dobrodružství, vydejte se do Parku dobrodružství Palmového háje v Elche. Nabízí různé aktivity, jako například lanové dráhy, lanové parky nebo lezeckou stěnu.

9. Muzeum obuvi Elche (Museo del Calzado): Elche je proslulé svou výrobou obuvi a toto muzeum vystavuje rozsáhlou sbírku obuvi. Objevte historii a současné aspekty obuvnické výroby v Elche.

10. Pláže: Vzhledem k tomu, že se Elche nachází u moře, můžete si také užít plážové radovánky. Navštivte pláže El Carabassí nebo Arenales del Sol a opalujte se, plavte se a užívejte si vodní aktivity.

Nejčastější otázky

1. Co je Huerto del Cura v Elche, Španělsko? Huerto del Cura je historická zahrada nacházející se ve španělském městě Elche. Je známá svou bohatou zelení, různými druhy rostlin a unikátním uspořádáním.

2. Jak velký je Huerto del Cura? Huerto del Cura zabírá přibližně 12 000 metrů čtverečních, což z něj činí relativně velkou zahradu.

3. Jaká je historie Huerto del Cura? Historie Huerto del Cura sahá až do

19. století, kdy byla poprvé založena jako soukromá zahrada. Později byla získána městem Elche a otevřena veřejnosti.

4. Co mohou návštěvníci Huerto del Cura vidět? V Huerto del Cura mohou návštěvníci obdivovat různé druhy rostlin, včetně slavné palmy Impératrice. V zahradě se také nachází několik fontán, pergola a stezka.

5. Kolik stojí návštěva Huerto del Cura? Vstupné do Huerto del Cura se může lišit, ale obecně je cenově dostupné. V roce 2021 je průměrná cena pro dospělého kolem 5 euro.

6. Je Huerto del Cura přístupný pro osoby se zdravotním postižením? Ano, Huerto del Cura je přístupný pro osoby se zdravotním postižením. Existují cesty navržené pro invalidní vozíky a jiné pomůcky pro pohyb.

7. Jsou do Huerto del Cura povoleny domácí zvířata? Ne, obvykle se do Huerto del Cura nedovádějí domácí zvířata, ale výjimku tvoří vodicí psi a asistenční zvířata pro osoby se zdravotním postižením.

8. Nabízí Huerto del Cura prohlídky s průvodcem? Ano, Huerto del Cura nabízí prohlídky s průvodcem pro návštěvníky, kteří chtějí zjistit více o historii zahrady, flóře a architektuře. Tyto prohlídky lze předem rezervovat nebo domluvit při příchodu.

9. Existují v blízkosti Huerto del Cura další atrakce? Ano, Huerto del Cura je blízko k dalším oblíbeným atrakcím v Elche. Mezi ně patří například Elche Palmeral, bazilika Santa Maria a park města Elche.

10. Jak dlouho trvá návštěva Huerto del Cura? Délka návštěvy Huerto del Cura závisí na individuálních preferencích. Někteří návštěvníci stráví jeden hodinu prozkoumáváním zahrady, zatímco jiní se mohou zdejším klidným prostředím oddávat několik hodin.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Zahrada
 • Bar u bazénu
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Kavárna
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Vícejazyčný personál
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • Whirlpool
Dodatečné služby
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Wellness centrum
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dohlížená péče/o aktivitách pro děti
Recenze hotelu Huerto del Cura
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.