Španělsko, Cordoba

Crisol Jardines de Cordoba

Poeta Alonso Bonilla 3 Cordoba, Španělsko Hotel
1 nabídka od 1357 CZK Zobrazit pokoje
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Tenisové kurty
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Restaurace
 • Minibar
Zobrazit všechna vybavení 25
Poloha
Do centra města
4.0 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Recenze

Co je v okolí

Poeta Alonso Bonilla 3 Cordoba, Španělsko

V okolí hotelu "Crisol Jardines de Cordoba" ve španělské Córdobě najdete různé atrakce, památky a vybavení. Zde jsou některé zajímavosti v blízkosti hotelu:

1. Alcázar de los Reyes Cristianos: Pevnost-palác postavený v

14. století, známý pro své krásné zahrady a historický význam. Nachází se asi 750 metrů severozápadně od hotelu.

2. Mešita-katedrála v Córdobě (Mezquita): Tento ohromující architektonický skvost je zařazený na seznam světového dědictví UNESCO. Kombinuje islámské a křesťanské prvky a je must-visit atrakcí. Nachází se asi 1 kilometr východně od hotelu.

3. Římský most: Dobře dochovaný starověký most přes řeku Guadalquivir. Nabízí panoramatický výhled na město a je asi 1,5 kilometru východně od hotelu.

4. Židovská čtvrť (Judería): Okouzlující čtvrť s úzkými klikatými uličkami, krásnými dvory a historickými synagogami. Nachází se asi 1 kilometr jihovýchodně od hotelu.

5. Plaza de la Corredera: Živé náměstí s obdélníkovým tvarem a krásnou architekturou. Je obklopeno kavárnami, restauracemi a obchody. Toto náměstí je asi 1,3 kilometru jižně od hotelu.

6. Věž Calahorra: Nachází se na jižním konci římského mostu, tato věž slouží jako muzeum představující historii Córdoby. Je to asi 1,5 kilometru východně od hotelu.

7. Tapas bary a restaurace: Oblast kolem hotelu nabízí širokou škálu možností stravování, včetně tradičních španělských tapas barů a restaurací, které podávají místní kuchyni. Upozorňujeme, že tyto vzdálenosti jsou přibližné a mohou se lišit v závislosti na zvolené trase.

map
Crisol Jardines de Cordoba
8.1 Hotel

Do centra města4.0

O hotelu

O

"Crisol Jardines de Córdoba" je hotel nacházející se ve španělském Córdobě. Tento butikový hotel nabízí příjemný a luxusní pobyt v centru města. Pokoje v Crisol Jardines de Córdoba jsou krásně navrženy a vybaveny moderními zařízeními. Hotel nabízí různé možnosti ubytování, aby vyhověl různým preferencím a potřebám, včetně standardních pokojů, nadstandardních pokojů a apartmá. Každý pokoj je vkusně zařízen elegantním nábytkem a vytváří útulnou a relaxační atmosféru pro hosty. Hotel také nabízí řadu zařízení a služeb, které zlepšují zážitek hostů. Patří sem nepřetržitá recepce, concierge služba, zdarma Wi-Fi ve všech prostorách a kouzelná zahrada, kde si hosté mohou odpočinout a relaxovat. Pokud jde o jídlo, Crisol Jardines de Córdoba má vlastní restauraci, která podává vynikající španělská jídla. Hosté si mohou vychutnat různé tradiční pokrmy připravené s čerstvými místními surovinami. Restaurace nabízí teplou a přátelskou atmosféru, ideální pro rodinný či přátelský oběd. Celkově je Crisol Jardines de Córdoba dobře vybavený hotel v Córdobě ve Španělsku, který nabízí pohodlné pokoje a úžasný zážitek ze stravování. Ať již navštěvujete z obchodních nebo rekreačních důvodů, tento hotel je vynikající volbou pro památný pobyt ve krásném městě Córdoba.

Děti

Crisol Jardines de Cordoba v Cordobě, Španělsko nabízí různé aktivity pro děti. Některé z věcí, které děti mohou tam dělat, zahrnují:

1. Hřiště: Park má hřiště s různými houpačkami a skluzavkami, kde se mohou děti bavit a interagovat s ostatními dětmi.

2. Pikniková oblast: Crisol Jardines de Cordoba má speciální piknikové zóny, kde mohou rodiny přinést vlastní jídlo a společně se najíst. Je to skvělá příležitost, kdy si mohou děti udělat piknik venku a trávit kvalitní čas se svými rodiči nebo opatrovníky.

3. Otevřené prostory: Park má spoustu otevřených prostor, kde se děti mohou proběhnout, hrát hry nebo létat s draky. Mohou si užít venkovní aktivity a bavit se v bezpečném prostředí.

4. Fontány: Crisol Jardines de Cordoba má krásné fontány, které přitahují pozornost dětí. Děti mohou sledovat tekoucí vodu, něco si přát a užívat si uklidňující zvuk.

5. Objevování přírody: Park má různé stromy, květiny a rostliny, které děti mohou objevovat a učit se o nich. Mohou pozorovat různé druhy a ocenit přírodní krásu okolí.

6. Jízda na kole: Crisol Jardines de Cordoba má stezky a trasy, kde se děti mohou bezpečně projet na kole. Tato aktivita jim umožňuje posílit své motorické dovednosti a užívat si venkovního prostředí. Celkově Crisol Jardines de Cordoba nabízí škálu aktivit, kde se děti mohou bavit, užívat si přírodu a zapojit se do fyzické aktivity.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Crisol Jardines de Cordoba' v Cordobě, Španělsko, je několik zábavních možností. Některé z populárních míst zábavy zahrnují:

1. Mezquita-Catedral de Córdoba: Tento světový dědictví UNESCO je nutností při návštěvě Cordoby. Jedná se o úžasnou mešitu-katedrálu se krásnou architekturou a bohatou historií.

2. Alcázar de los Reyes Cristianos: Nacházející se poblíž hotelu, tato pevnost ukazuje krásné zahrady, dvory a římské ruiny. Návštěvníci mohou prozkoumat hrad a vychutnat si panoramatický výhled na město z věže.

3. Flamencové představení: Prožijte pulzující a vášnivý svět flamenga účastí na flamencovém představení v jednom z mnoha tablaos (scén) v Cordobě. Tyto představení kombinují zpěv, tanci a hru na kytaru pro vzrušující kulturní zážitek.

4. Římský most: Vychutnejte si procházku přes římský most přes řeku Guadalquivir. Tento most nabízí panoramatický výhled na město, zejména při západu slunce.

5. Plaza de la Corredera: Nacházející se v srdci města, toto krásné náměstí je známo svou živou atmosférou, venkovními kavárnami a tradiční andaluskou architekturou.

6. Hammam Al Andalus: Relaxujte a naberte síly v tomto tradičním arabském lázní, kde si můžete vychutnat různé termální koupele, masáže a ošetření těla.

7. Cordoba Guitar Festival: Pokud se náhodou ocitnete v Cordobě během každoročního Cordoba Guitar Festivalu, určitě navštivte některý z koncertů nebo představení známých kytaristů z celého světa. To jsou pouze některé z mnoha zábavních možností v blízkosti hotelu 'Crisol Jardines de Cordoba'. Personál hotelu vám může poskytnout další informace a místní doporučení na základě vašich specifických zájmů.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Crisol Jardines de Cordoba? Crisol Jardines de Cordoba se nachází v Córdobě ve Španělsku.

2. Za co je Crisol Jardines de Cordoba slavný? Crisol Jardines de Cordoba je známý svými krásnými zahradami a venkovními prostory.

3. Můžu navštívit Crisol Jardines de Cordoba zdarma? Ne, na návštěvu Crisol Jardines de Cordoba je placený vstup.

4. Jaké jsou otevírací hodiny Crisol Jardines de Cordoba? Otevírací hodiny Crisol Jardines de Cordoba mohou být různé, proto je nejlepší zkontrolovat jejich oficiální webové stránky nebo je přímo kontaktovat pro nejaktuálnější informace.

5. Co mohu vidět v Crisol Jardines de Cordoba? V Crisol Jardines de Cordoba si můžete užít různé rostliny, květiny a upravené zahrady. K dispozici jsou také posezení a cesty pro příjemné procházky.

6. Jsou v Jardines de Cordoba Crisol restaurace nebo kavárny? Ne, v Crisol Jardines de Cordoba nejsou restaurace ani kavárny. Nicméně v oblasti města Córdoby jsou obvykle v blízkosti další možnosti.

7. Můžu přivést svého psa do Crisol Jardines de Cordoba? Obecně se do Crisol Jardines de Cordoba nesmí dovádět domácí zvířata, aby se udržovala čistota a klid v zahradách.

8. Jsou k dispozici nějaké prohlídky v Crisol Jardines de Cordoba? Ano, v Crisol Jardines de Cordoba jsou k dispozici prohlídky s průvodcem. Můžete se informovat o možnostech prohlídek a jejich plánech na webových stránkách nebo na vstupu.

9. Je k dispozici parkování v Crisol Jardines de Cordoba? U Crisol Jardines de Cordoba jsou k dispozici omezená parkovací místa, ale doporučuje se využívat hromadnou dopravu nebo chodit, pokud je to možné, protože oblast může být přeplněná.

10. Můžu si udělat piknik v Crisol Jardines de Cordoba? Pikniky nejsou v Crisol Jardines de Cordoba povolené, aby se udržovala čistota a integrita zahrad.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Tenisové kurty
 • Zahrada
 • Pěší turistika
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Směnárna
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Vícejazyčný personál
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
Dodatečné služby
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Crisol Jardines de Cordoba
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.