Španělsko, Burgos

Hq La Galeria

Ctra. Burgos-Aguilar, Km. 4 Burgos, Španělsko Hotel
1 nabídka od 2598 CZK Zobrazit pokoje
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Hq La Galeria
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Noční kluby
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
 • Restaurace
 • Minibar
Zobrazit všechna vybavení 19
Poloha
Do centra města
4.3 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Ctra. Burgos-Aguilar, Km. 4 Burgos, Španělsko

V okolí hotelu HQ La Galeria v Burgosu ve Španělsku se nachází několik zajímavých památek a památníků. Některé z nedalekých památek zahrnují:

1. Burgoská katedrála: Jedna z nejvýznamnějších gotických katedrál ve Španělsku, asi 1 km od hotelu.

2. Muzeum evoluce člověka: Fascinující muzeum věnované evoluci člověka, asi 1,5 km od hotelu.

3. Plaza Mayor: Hlavní náměstí v Burgosu, obklopené historickými budovami a domovem mnoha obchodů, kaváren a restaurací. Je to asi 1,3 km daleko.

4. Hrad Burgos: Středověký hrad s panoramatickým výhledem na město, asi 1,5 km od hotelu HQ La Galeria.

5. Kartouza Miraflores: Klášter známý pro svou krásnou architekturu a umění, asi 2,5 km daleko.

6. Arco de Santa María: Renesanční městská brána, která kdysi byla součástí středověkých městských hradeb, asi 1,5 km od hotelu.

7. Paseo del Espolón: Slavná promenáda podél řeky Arlanzón, obklopená stromy, sochami a zahradami. Je asi 2 km daleko.

8. Klášter las Huelgas: Starý klášterní komplex s impozantní gotickou architekturou, asi 2,5 km od hotelu.

9. Muzeum knih: Muzeum s sbírkou starých knih a dokumentů, asi 2 km daleko.

10. Casa del Cordon: Historický dům známý pro své krásné architektonické detaily, asi 1,7 km od hotelu HQ La Galeria.

map
Hq La Galeria
8.6 Hotel

Do centra města4.3

O hotelu

O

HQ La Galeria je půvabný hotel nacházející se v srdci Burgosu ve Španělsku. Hotel je situován v historickém centru, v docházkové vzdálenosti od mnoha oblíbených atrakcí, jako je katedrála v Burgosu, Muzeum lidské evoluce a kartouza de Miraflores. Hotel je obklopen nejlepšími restauracemi, bary a obchody ve městě, což hostům poskytuje výhodnou polohu pro objevování a vychutnávání místní kultury. Hotel nabízí různé typy pokojů, aby vyhověl různým přednostem a potřebám hostů. Každý pokoj je vkusně zařízen s moderním nábytkem a vybavením, aby zajistil pohodlný pobyt. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, minibarem a vlastní koupelnou s bezplatnými toaletními potřebami. Hosté si mohou vybrat z různých typů pokojů, včetně standardních pokojů, nadstandardních pokojů a luxusních pokojů. Nadstandardní a luxusní pokoje nabízejí další prostor a vylepšené prvky, jako je samostatný obývací prostor, vana nebo balkon, což poskytuje luxusnější zážitek. Pokud jde o stravování, HQ La Galeria nabízí lahodný kulturní zážitek. Restaurace hotelu servíruje směs tradiční místní kuchyně a mezinárodních jídel, připravených s čerstvými a místně získanými surovinami. Hosté mohou vychutnat snídani, oběd a večeři v útulné a přívětivé atmosféře. Pro ty, kteří potřebují osvěžující nápoj nebo relaxační večer, hotel má také bar, který nabízí široký výběr nápojů, včetně místních vín a koktejlů. Celkově vzato, HQ La Galeria poskytuje pohodlný pobyt s dobře vybavenými pokoji, výhodnou polohou a lahodnými možnostmi stravování. Ať už navštěvujete Burgos z pracovních nebo rekreačních důvodů, tento hotel nabízí dokonalou kombinaci pohodlí, pohodlné polohy a kulinářských lahůdek.

Děti

HQ La Galeria v Burgos, Španělsko nabízí různé aktivity a atrakce pro děti. Některé z věcí, které děti mohou v HQ La Galeria zažít, zahrnují:

1. Vnitřní hřiště: Centrum má vnitřní hřiště se skluzavkami, lezeckými rámy a dalším zábavným vybavením, kde si děti mohou hrát a dobře se bavit.

2. Trampolíny: Jsou zde k dispozici trampolíny, na kterých si děti mohou skákat a odreagovat se, přičemž si také vybijí energii.

3. Arkádové hry: HQ La Galeria nabízí výběr arkádových her, které si děti mohou užít, včetně závodních her, stříleček a dalších.

4. Virtuální realita: Děti si mohou v HQ La Galeria vyzkoušet virtuální realitu, což jim umožní prozkoumávat ponořující se a interaktivní světy.

5. Narozeninové oslavy: Centrum nabízí balíčky pro narozeninové oslavy, poskytující zábavné a vzrušující místo pro děti, kde mohou oslavit svůj speciální den s přáteli a rodinou.

6. Dílny a aktivity: HQ La Galeria pořádá dílny a aktivity pro děti, které mohou zahrnovat různé ruční práce, malování, vyprávění pohádek a další kreativní dobrodružství. Celkově HQ La Galeria poskytuje škálu možností, jak udržet děti zabavené a zapojené v Burgos, Španělsko.

Zábava

V blízkosti hotelu HQ La Galeria v Burgosu ve Španělsku jsou k dispozici různé zábavní možnosti. Zde je několik návrhů:

1. Katedrála v Burgosu: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu a je to must-see atrakce. Je zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO a patří mezi nejvýznamnější gotické katedrály ve Španělsku.

2. Muzeum evoluce člověka: Toto muzeum představuje jedinečné archeologické nálezy z archeologického naleziště Atapuerca, včetně pozůstatků raných lidí. Nabízí interaktivní výstavy a informativní obrazovky.

3. Hrad v Burgosu: Prozkoumejte historický hrad v Burgosu, který se nachází na kopci s výhledem na město. Nabízí panoramatický výhled na Burgos a hostí muzeum s výstavami o historii regionu.

4. Plaza Mayor: Navštivte Plaza Mayor, hlavní náměstí v Burgosu, kde najdete různé obchody, kavárny a restaurace. Je to oblíbené místo pro místní i turisty, kde si odpočinete a užijete živou atmosféru.

5. Archeologické naleziště Atapuerca: Podnikněte výlet do nedalekého archeologického naleziště Atapuerca, které je jedním z nejvýznamnějších paleontologických nalezišť na světě. Jsou k dispozici průvodcovské prohlídky, které vás provedou jeskyněmi a naučí se o vývoji člověka.

6. Tapas bary: Burgos je známý pro svou úžasnou kulturu tapas. Prozkoumejte úzké uličky města a objevte mnoho barů a restaurací, které nabízejí tradiční španělské tapas a místní speciality.

7. Park El Parral: Užijte si relaxační procházku v parku El Parral, krásném zeleném prostoru s chodníky, zahradami a dětskými hřišti. Je to skvělé místo k odpočinku a úniku od ruchu a shonu města.

8. Promenáda River Arlanzón: Procházejte se po promenádě River Arlanzón, která nabízí krásný výhled na řeku a město. Je to klidná oblast, kde si můžete užít přírodu a projít se na kole nebo zaběhat. To jsou pouze některé zábavní možnosti v blízkosti hotelu HQ La Galeria v Burgosu. Město nabízí bohaté kulturní dědictví a živou atmosféru, která zajistí, že vždy bude něco, co dělat nebo vidět.

Nejčastější otázky

1. Co je Hq La Galeria v Burgosu ve Španělsku? Hq La Galeria je populární galerie současného umění nacházející se v Burgosu ve Španělsku. Představuje různé druhy uměleckých děl, včetně maleb, soch, instalací a fotografie.

2. Jaké druhy umění lze nalézt v Hq La Galeria? Hq La Galeria převážně vystavuje současné umění, zaměřuje se na různá média, včetně maleb, soch, instalací a fotografie. Umění vystavené v galerii často odráží současné trendy a současné umělecké vyjádření.

3. Jak mohu navštívit Hq La Galeria v Burgosu ve Španělsku? Abyste navštívili Hq La Galeria v Burgosu ve Španělsku, stačí jít na fyzickou adresu galerie. Galerie je obvykle otevřena pro veřejnost během běžných pracovních hodin a vstup je obvykle zdarma. Doporučuje se zkontrolovat webové stránky galerie nebo se s nimi přímo spojit ohledně konkrétních časů návštěvy a případných speciálních požadavků nebo událostí.

4. Jsou nějaké vstupné do Hq La Galeria? Většinou neplatí se vstupné do Hq La Galeria. Galerie usiluje o přístupnost současného umění pro všechny, a proto často poskytuje veřejnosti zdarma. Nicméně mohou být speciální výstavy nebo události, které mají vstupné, je proto vhodné se předem informovat u galerie.

5. Mohu si zakoupit umělecké dílo v Hq La Galeria? Ano, často si můžete zakoupit umělecké dílo v Hq La Galeria. Galerie často spolupracuje s umělci a nabízí díla k prodeji. Pokud máte zájem o zakoupení uměleckého díla z galerie, můžete se na Hq La Galeria obrátit ohledně dostupných děl, cen a konkrétních postupů nákupu.

6. Hostí Hq La Galeria nějaké události nebo výstavy? Ano, Hq La Galeria pravidelně pořádá výstavy a události, které představují současné umění. To může zahrnovat samostatné či skupinové výstavy místních nebo mezinárodních umělců, speciální tematické show, setkání s umělci, dílny nebo další kulturní události. Doporučuje se sledovat webové stránky nebo sociální média galerie, abyste se dozvěděli o nadcházejících událostech a výstavách.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Noční kluby
 • Zahrada
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • TV
Dodatečné služby
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
Pro rodiny s dětmi
 • Dětské hřiště
Recenze hotelu Hq La Galeria
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.