Vietnam, Vung Tau

3t Vungtau Homestay

406 Le Hong Phong Saigonres Tower Vung Tau, Vietnam Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
3t Vungtau Homestay
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
8.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

406 Le Hong Phong Saigonres Tower Vung Tau, Vietnam

Ve Vungtau Homestay, které se nachází poblíž VungTau, je několik atrakcí a zařízení v blízkosti Vung Tau ve Vietnamu. Některé z významných míst v blízkosti zahrnují:

1. Front Beach (Bãi Trước): Hotel se nachází jen krátkou procházkou od Front Beach a nabízí živé prostředí s krásnými písčitými plážemi a mnoha stánky s rybami, kavárnami a restauracemi.

2. Back Beach (Bãi Sau): Další populární pláž ve Vung Tau je Back Beach, která je jen krátkou jízdou autem nebo taxíkem od penzionu. Nabízí klidnější prostředí a je známá svou čistou a průzračnou vodou.

3. Socha Ježíše (Tượng Chúa Jesus): Socha Ježíše se nachází na hoře Núi Nhỏ a tyčí se nad městem Vung Tau. Návštěvníci mohou těšit na panoramatický výhled na město při návštěvě tohoto náboženského památníku nacházejícího se v blízkosti.

4. Maják Vung Tau (Hải Đăng Vũng Tàu): Maják Vung Tau, který se nachází na vrcholu hory Ngọn Hải Đăng, je další blízkou atrakcí. Návštěvníci se mohou vyšplhat až na vrchol, aby se podívali na panoramatický výhled na Vung Tau a pobřeží.

5. Trh Vung Tau (Chợ Vũng Tàu): Trh Vung Tau, nacházející se v centru města, nabízí různé místní produkty a čerstvé potraviny. Návštěvníci se mohou vydat na průzkum trhu, aby zažili živou místní kulturu a koupili suvenýry.

6. Přístav Vung Tau: Pro ty, kteří se zajímají o vodní sporty nebo plavby lodí, je přístav Vung Tau v blízkosti hotelu. Zde se mohou účastnit lodních výletů, rybaření a vodních sportů.

7. Nakupování a jídlo: Okolí Vungtau Homestay nabízí mnoho možností nakupování a stravování. Existuje mnoho restaurací a jídelen, které nabízejí jak místní, tak mezinárodní kuchyni, a také obchody, ve kterých si můžete terapeuticky nakupovat. Dostupnost těchto míst se může lišit, proto se doporučuje zkontrolovat všechny aktualizace nebo omezení před návštěvou.

map
3t Vungtau Homestay
Apartmán

Do centra města8.5

O hotelu

O

3t Vungtau Homestay je hotel situovaný ve Vietnamu. Homestay nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování pro cestovatele. Zde je několik informací o hotelu, pokojích a stravě: Hotel: - 3t Vungtau Homestay je přátelský a vhodný pro rodiny hotel, který je dobře situován ve Vung Tau. - Hotel nabízí ubytování jak pro relaxaci, tak pro obchodní cestující, aby byl zajištěn příjemný pobyt pro všechny hosty. - Personál hotelu je vstřícný a profesionální a poskytuje vynikající pohostinnost a servis. Pokoje: - Hotel nabízí různé druhy pokojů, které vyhovují různým preferencím a velikostem skupin. - Pokoje jsou čisté, prostorné a dobře udržované a poskytují pohodlné prostředí pro hosty. - Pokoje mají vybavení jako klimatizaci, Wi-Fi, TV, pohodlné postele, vlastní koupelny a další. Strava: - 3t Vungtau Homestay svým hostům nabízí lahodné jídla. - Hotel může také nabídnout hostům zdarma snídani, kde se snídaňový bufet může lišit od místní a mezinárodní kuchyně po pevné menu. - Na hotelu může být restaurace pro oběd a večeři, která nabízí různá jídla včetně místních vietnamských specialit a mezinárodních možností. - Hosté také mohou objevovat nedaleké restaurace a kavárny pro další možnosti stravování. Celkově řečeno, 3t Vungtau Homestay nabízí pohodlné ubytování a lahodné jídlo pro cestovatele, kteří navštěvují Vung Tau.

Zábava

V blízkosti hotelu '3t Vungtau Homestay' ve Vung Tau ve Vietnamu se nachází několik zábavních možností, včetně:

1. Pláž Vung Tau: Hotel se nachází poblíž pláže Vung Tau. Zde si můžete odpočinout, opalovat se a vyzkoušet vodní aktivity, jako je plavání nebo jízda na jet ski.

2. Socha Ježíše Krista: Tento ikonický památník ve Vung Tau je atrakcí, kterou stojí za to navštívit. Socha nabízí panoramatický výhled na město a okolí.

3. Maják Vung Tau: Maják se nachází na hoře Nho a nabízí úžasný výhled na město Vung Tau a pobřeží. Je to oblíbené místo pro fotografování a můžete zde vychutnat krásný západ slunce.

4. Lanovka Vung Tau: Můžete se vyvézt lanovkou od základny hory Nho až na vrchol a vychutnat si úžasný výhled na Vung Tau a okolí.

5. Bai Truoc (Přední pláž): Bai Truoc je jen krátkou vzdáleností od hotelu a je živou oblastí s restauracemi, bary a obchody. Je to oblíbené místo, kde místní obyvatelé a turisté si mohou vychutnat mořské plody a relaxovat.

6. Noční trh Vung Tau: Zde můžete zažít místní kulturu a vyzkoušet si lahodné pouliční jídlo. Je to skvělé místo pro nákup suvenýrů a ochutnání místních pokrmů.

7. Stadion Lam Son: Pokud máte zájem o sport, můžete navštívit stadion Lam Son, kde se pořádají různé sportovní události a koncerty po celý rok.

8. Ulice Nguyen An Ninh: Tato ulice je známá svým rušným nočním životem ve Vung Tau. Nabízí mnoho barů, klubů a scén s živou hudbou.

9. Tematický park White Rabbit: Pro zábavný den s rodinou nebo přáteli můžete navštívit tematický park White Rabbit. Nabízí hry, aktivity a zábavné možnosti pro všechny věkové kategorie.

10. Imperial Plaza Vung Tau: Toto luxusní nákupní centrum se nachází v blízkosti hotelu a nabízí různé zážitky z nakupování, stravování a zábavy. To jsou pouze některé zábavní možnosti poblíž hotelu '3t Vungtau Homestay'. Ve městě a jeho okolí je mnoho dalších atrakcí a aktivit k objevování.

Recenze hotelu 3t Vungtau Homestay
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.