Vietnam, Sa Pa

Hmong House - Sapa Homestay

thon Ta Van Giay 1, xa Ta Van, Sapa Sa Pa, Vietnam Ubytování u soukromých hostitelů
7 nabídek od 324 CZK Zobrazit pokoje
Hmong House - Sapa Homestay
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Biliár
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Fén na vlasy
 • Střelnice
 • Vyhrazené prostory pro kouření
Zobrazit všechna vybavení 10
Poloha
Do centra města
6.7 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

thon Ta Van Giay 1, xa Ta Van, Sapa Sa Pa, Vietnam

V okolí hotelu "Hmong House - Sa Pa Homestay" v Sa Pa, Vietnamu se nachází různé atrakce a zařízení. Některé z těchto zahrnují:

1. Město Sa Pa: Hotel se nachází ve městě Sa Pa, kde je několik obchodů, restaurací a trhů, kde můžete objevovat a zažívat místní kulturu.

2. Kostel Sa Pa: Symbola kostela Sa Pa je v docházkové vzdálenosti od hotelu. Je to krásný kamenný kostel, který je populární symbol v této oblasti.

3. Trh Sa Pa: Rušný trh Sa Pa je v blízkosti, kde se můžete ponořit do místní atmosféry a najít tradiční řemesla, oblečení a místní produkty.

4. Hora Fansipan: Hora Fansipan, nazývaná také "střecha Indokíny" a nejvyšší vrchol ve Vietnamu, je blízko Sa Pa. Návštěvníci často podnikají výlety na vrchol a užívají si ohromující výhledy kolem sebe.

5. Vesnice Cat Cat: Asi 3 kilometry od města Sa Pa leží vesnice Cat Cat, tradiční Hmongská vesnice, která je známá pro své rýžové terasy a řemesla. Poskytuje návštěvníkům pohled do každodenního života a tradic etnických menšin v této oblasti.

6. Hora Ham Rong: Hora Ham Rong, která je v docházkové vzdálenosti od města Sa Pa, je přírodní rezervace. Zde najdete krásné výhledy, zahrady a turistické stezky. Z vrcholu hory si můžete vychutnat panoramatický výhled na město.

7. Údolí Muong Hoa: Údolí Muong Hoa je asi 8 kilometrů od Sa Pa a je fascinující údolí známé pro své rýžové terasy. Zde si můžete udělat procházky a mít možnost fotografovat krásné výhledy. To jsou jen některé příklady atrakcí a vrcholů kolem hotelu "Hmong House - Sa Pa Homestay" v Sa Pa, Vietnamu. Tato oblast je známá pro svou úchvatnou přírodní krásu, bohaté kulturní dědictví a možnosti trekingu a zkoumání etnických menšin.

map
Hmong House - Sapa Homestay
Ubytování u soukromých hostitelů

Do centra města6.7

O hotelu

O

Hmong House - Sapa Homestay je pohodlné ubytování nacházející se ve Vietnamu. Homestay nabízí autentický zážitek z Hmong kultury a pohodlné pokoje. Pokoje v Hmong House - Sapa Homestay jsou navrženy ve tradičním Hmong stylu a jsou vybaveny dřevěným nábytkem a zdobené živými látkami. Každý pokoj nabízí základní vybavení pro pohodlný pobyt, včetně pohodlných postelí, čistého povlečení a soukromé koupelny s teplým sprchovým koutem. Pokoje také mají okna s krásným výhledem na okolní hory a zelené krajiny. Jako homestay Hmong House nabízí možnost zažít místní kulturu a životní styl. Hosté se mohou zúčastnit tradičních aktivit Hmong, jako jsou vaření kurzů vedených místními průvodci, řemeslných akcí a přírodních výletů. Hostitelé jsou přátelští a vstřícní a usilují o to, aby se hosté cítili jako doma během svého pobytu. Pokud jde o jídlo, nabízí Hmong House autentickou Hmong kuchyni připravovanou z místně zakoupených surovin. Hosté si mohou vychutnat lahodné tradiční pokrmy, jako jsou pho nudle, jarní rolky a smažená zelenina připravená hostiteli. Jídla se podávají v společném jídelním prostoru, který umožňuje interakci s ostatními cestovateli a sdílení zážitků. Hmong House - Sapa Homestay se nachází poblíž populárních turistických atrakcí v Sa Pa. Hosté se mohou vydat do okolních vesnic, navštívit místní trhy nebo se projít podél krásných rýžových polí. Personál homestay může poskytnout informace a pomoci s dopravou a aktivitami pro hosty. Celkově Hmong House - Sapa Homestay nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek pro cestovatele, kteří si přejí ponořit se do Hmong kultury, zatímco si užívají pohodlného ubytování a chutných jídel.

Zábava

Hmong Evi - Sapa Homestay v blízkosti nabízí několik možností zábavy. Zde jsou některé návrhy:

1. Objevte město Sa Pa: Město Sa Pa nabízí živou atmosféru s místními trhy, obchody a restauracemi. Můžete prozkoumat město, ochutnat místní jídlo a interagovat s místní komunitou Hmongů.

2. Navštivte kamenný kostel v Sa Pa: Kamenný kostel v Sa Pě, který se nachází ve středu města, je krásným kostelem ve francouzském gotickém stylu. Můžete ocenit architekturu a dozvědět se o místních náboženských zvycích.

3. Zažijte Love Market v sobotní večer: Každou sobotní večer Sa Pa pořádá tradiční Love Market, kde lidé různých etnických menšin předvádějí své tradiční oblečení, místní produkty a kulturní představení. Je to skvělá příležitost ponořit se do místní kultury.

4. Pěší turistika: Sa Pa je známá svými úžasnými krajinami a možnostmi pěší turistiky. Můžete si rezervovat průvodcovskou turistickou túru po terasovitých rýžových polích, navštívit místní vesnice a dokonce vystoupit na vrchol hory Fansipan, nejvyšší vrchol Indočínského pohoří.

5. Navštivte vesnici Cat Cat: Vesnice Cat Cat, jen pár kroků od Sa Pa, je oblíbenou turistickou atrakcí, kde se můžete dozvědět o místní Hmongské kultuře. Můžete navštívit tradiční domy a vidět představení tradičních řemesel.

6. Užijte si wellness procedury: Po dni plném objevování můžete relaxovat a obnovit síly v jednom z mnoha wellness zařízení v Sa Pě. Můžete si nechat udělat tradiční vietnamskou masáž nebo vyzkoušet bylinné koupel. To jsou některé zábavní možnosti v blízkosti Hmong Evi - Sapa Homestay. V tomto krásném regionu je stále mnoho dalších aktivit a památek k objevení.

Nejčastější otázky

1. Co je Hmong House - Sapa Home Stay?
1. Co je Hmong House - Sapa Home Stay?1

Hmong House - Sapa Home Stay je tradiční dům nacházející se ve vesnici Hmong v Sapa, Vietnam. Nabízí ubytování pro turisty, kteří chtějí zažít místní kulturu a životní styl Hmongů

2. Jaké ubytovací možnosti nabízí Hmong House - Sapa Home Stay?
2. Jaké ubytovací možnosti nabízí Hmong House - Sapa Home Stay?1

Hmong House - Sapa Home Stay nabízí sdílené dormitory se společnými koupelnami. Hosté spí na tradičních matracích Hmongů, což přináší kulturní zážitek. Ubytování také nabízí vybavení jako deky a moskytiéry

3. Jaké aktivity jsou k dispozici v Hmong House - Sapa Home Stay?
3. Jaké aktivity jsou k dispozici v Hmong House - Sapa Home Stay?1

Hmong House - Sapa Home Stay organizuje různé aktivity, které umožňují hostům zažít Hmongskou kulturu. Tyto aktivity zahrnují trekkingové výlety do okolních vesnic, několik tanečních představení, kurzy vaření a tradiční dílny na výrobu uměleckých děl

4. Je v ceně ubytování v Hmong House - Sapa Home Stay zahrnuta strava?
4. Je v ceně ubytování v Hmong House - Sapa Home Stay zahrnuta strava?1

Ano, tradiční Hmongská jídla jsou zahrnuta v ceně ubytování v Hmong House - Sapa Home Stay. Hosté mají možnost ochutnat tradiční Hmongská jídla, která byla připravena hostiteli

5. Jak se dostanu do Hmong House - Sapa Home Stay?
5. Jak se dostanu do Hmong House - Sapa Home Stay?1

Můžete se dostat do Sapa autobusem nebo soukromou dopravou, abyste se dostali do Hmong House - Sapa Home Stay. Po příjezdu do Sapy je dům přibližně 30 minut od centrální oblasti

6. Můžu si rezervovat Hmong House - Sapa Home Stay online?
6. Můžu si rezervovat Hmong House - Sapa Home Stay online?1

Ano, můžete si rezervovat Hmong House - Sapa Home Stay online prostřednictvím různých cestovních a ubytovacích platforem. Doporučuje se provést rezervaci před cestou.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Biliár
 • Střelnice
 • Pěší turistika
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Fén na vlasy
 • Pokojová služba
Dodatečné služby
 • Informační pult
Recenze hotelu Hmong House - Sapa Homestay
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.