Vietnam, Hoi An

Mercure Hoi An

321 Cua Dai Str, Quang Nam Hoi An, Vietnam Hotel
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Mercure Hoi An
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Biliár
 • Půjčovna kol
 • Wi-Fi
 • Zahrada
Zobrazit všechna vybavení 51
Poloha
Do centra města
0.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Recenze

Co je v okolí

321 Cua Dai Str, Quang Nam Hoi An, Vietnam

Okolo hotelu Mercure Hoi An v Hoi An, Vietnam najdete různé atrakce a pohodlí. Zde je několik významných míst poblíž hotelu:

1. Staré město Hoi An: Hotel Mercure Hoi An se nachází jen kousek od kouzelného historického centra Hoi An. Můžete objevovat tento světový dědictví, procházet se uličkami ozdobenými lucernami a navštívit historické budovy a chrámy.

2. Obchody a restaurace podél řeky: Hotel se nachází poblíž řeky Thu Bon, kde najdete různé obchody, kavárny a pouliční prodejce jídla. Procházka po břehu řeky a vychutnávání malebných výhledů je velmi relaxační.

3. Japonský krytý most: Tento ikonický most z

17. století je jednou z nejznámějších památek Hoi An. Nachází se jen kousek od hotelu a je nutností ho navštívit při návštěvě města.

4. Centrální trh Hoi An: Tento rušný trh je v docházkové vzdálenosti od hotelu. Zde můžete prozkoumat různé stánky prodávající čerstvé potraviny, místní řemesla a suvenýry.

5. Pláž Cua Dai: Hotel je pohodlně blízko pláže Cua Dai, která je vzdálena asi 5 km. Zde si můžete odpočinout na písčitých plážích, plavat v moři nebo se vyzkoušet vodní sporty.

6. Vesnice Thanh Ha Pottery: Tato tradiční vesnice se nachází nedaleko hotelu a je známá pro svou hrnčířskou tradici. Můžete navštívit dílny a vidět řemeslníky tvořit krásnou keramiku. Celkově je hotel Mercure Hoi An obklopen bohatým kulturním a přírodním dědictvím, které poskytuje návštěvníkům mnoho příležitostí k objevování a prožívání krásy Hoi An, Vietnam.

map
Mercure Hoi An
8.1 Hotel

Do centra města0.8

O hotelu

O

Mercure Hoi An je 4hvězdičkový hotel nacházející se ve Vietnamu. Zde jsou některé informace o hotelu, pokojích a jídle: Hotel: Mercure Hoi An nabízí pohodlné a vhodné ubytování pro dovolené i obchodní cestovatele. Hotel má moderní architekturu s zelenými zahradami a bazénem, které vytvářejí klidnou atmosféru. Hotel nabízí různé vybavení a služby, aby zajišťoval příjemný pobyt pro hosty. Pokoje: Hotel nabízí různé možnosti ubytování, které vyhovují různým preferencím cestovatelů. Pokoje jsou prostorné a vybavené moderním nábytkem a vybavením. Každý pokoj má vlastní koupelnu s klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibar, kávovar a zdarma toaletní potřeby. Některé pokoje mají také balkon s výhledem do zahrady nebo na bazén. Jídlo: Mercure Hoi An nabízí různé možnosti stravování, aby vyhovovaly různým preferencím hostů v kulinarickém smyslu. Hotel má restauraci s názvem Riverside Terrace, kde se podává snídaně formou bufetu a à la carte jídla na oběd a večeři. Restaurace se specializuje na vietnamskou a mezinárodní kuchyni a nabízí široký výběr jídel. Hotel má také bar s názvem Sky Bar, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoje a obdivovat pohled na Hoi An. Kromě toho Mercure Hoi An také nabízí pokojovou službu pro hosty, kteří dávají přednost stravování na svém pokoji. Hosté také mohou objevovat oblast Hoi An, která je známá svými různými možnostmi stravování, a navštívit místní restaurace a pouliční stánky, aby ochutnali autentickou vietnamskou kuchyni. Obecně platí, že Mercure Hoi An se stará o to, aby hosté měli uspokojivý pobyt s pohodlným ubytováním a výběrem možností stravování.

Pláž

Mercure Hoi An je umístěn na pláži v Hoi Anu, Vietnamu a je impozantní destinací, která nabízí dokonalou kombinaci exotické krásy a klidu. Tato pláž se nachází podél čistého pobřeží Východního moře a poskytuje klidnou a uklidňující atmosféru pro ty, kteří hledají relaxaci a obnovu. Zlatá písčitá pláž se rozkládá na míle a vytváří malebné pozadí k průzračnému modrému moři. Klidné vlny a teplé počasí dělají z tohoto místa ideální místo pro plavání a vodní sporty. Návštěvníci mohou objevovat podmořský svět šnorchlováním v osvěžující vodě nebo si užít slunce na měkkém písku. Pláž Mercure Hoi An je známá pro svou přírodní krásu a nedotčené prostředí. Hrnekým stromy a sezení palmy vytvářejí stín a pocit míru, což z ní dělá ideální místo pro plážový piknik nebo romantickou procházku podél pobřeží. Pláž také vytváří romantickou a magickou atmosféru nabízením dech beroucího výhledu na východy a západy slunce. Pláž poskytuje různá zařízení a pohodlí, aby se zajistilo, že všichni návštěvníci mají příjemný a radostný zážitek. Návštěvníci si mohou v klidu odpočinout pronájmem lehátek, slunečníků a ručníků. Jsou také k dispozici plážové volejbalové kurty a další venkovní rekreační aktivity pro zábavu a zábavu. Mercure Hoi An také nabízí plážovou restauraci/bar, kde si hosté mohou vychutnat chutné jídlo a osvěžující nápoje při obdivování úchvatným výhledem. Restaurace nabízí širokou škálu místních a mezinárodních jídel, včetně čerstvé mořské ryby, což je nutností při návštěvě této pláže. Celkově vzato, Mercure Hoi An na pláži v Hoi Anu, Vietnamu, poskytuje dokonalou příležitost uniknout každodennímu shonu. Bez ohledu na to, zda hledáte relaxaci, dobrodružství nebo jen relaxaci v krásném prostředí, tato pláž nabízí všechno a ještě něco navíc. Není divu, že se lidé přitahují k tomuto očarujícímu místu kvůli jeho přírodní kráse, klidné atmosféře a různým možnostem, které nabízí.

Děti

'Mercure Hoi An' v Hoi An, Vietnam nabízí několik pohodlí a aktivit vhodných pro děti. Některé z nich zahrnují:

1. Dětský bazén: Hotel má samostatný bazén speciálně navržený pro děti, který umožňuje dětem plavat a hrát si bezpečným způsobem.

2. Dětský klub: Mercure Hoi An má dětský klub, kde se děti mohou účastnit zábavných aktivit a her pod dohledem odborného personálu. To rodičům umožňuje si užít volný čas, zatímco se jejich děti baví.

3. Venkovní hřiště: Hotel disponuje venkovním hřištěm vybaveným houpačkami, skluzavkami a dalším herním vybavením, které dětem poskytuje prostor k běhání a zábavě.

4. Rodinné pokoje: Hotel nabízí rodinné pokoje nebo propojené pokoje, které poskytují pohodlné ubytování pro rodiny cestující s dětmi.

5. Dětské menu: Restaurace hotelu může nabídnout speciální menu pro děti s jídly, která jsou oblíbená u malých dětí.

6. Služby hlídání dětí: Pro rodiče, kteří potřebují trochu času sami pro sebe, může Mercure Hoi An zařídit služby hlídání dětí na požádání a dle dostupnosti.

7. Výlety a aktivity: Hotel může pomoci s organizací rodinných výletů a aktivit v Hoi An nebo okolí, které vyhovují zájmům jak rodičů, tak dětí. Vždy se doporučuje přímo kontaktovat hotel pro nejnovější informace o dostupnosti a nabídkách pro děti.

Zábava

V blízkosti hotelu Mercure Hoi An v Hoi An, Vietnam je několik možností zábavy. Zde je několik návrhů:

1. Staré město Hoi An: Hotel se nachází jen krátkou vzdálenost od slavného starého města Hoi An, které je zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO. Prozkoumejte úzké uličky, staré domy a barevné lucerny. Můžete také navštívit místní trhy a vychutnat si pouliční jídlo.

2. Pláž An Bang: Tato krásná pláž se nachází jen pár kilometrů od hotelu. Můžete si odpočinout na bílých písčitých plážích, plavat v průzračné vodě nebo si vyzkoušet různé vodní sporty, jako je například kajakování nebo paddleboarding.

3. Tradiční vietnamská představení: Mnoho míst kolem Hoi An nabízí tradiční vietnamské kulturní představení, včetně vodních loutkových představení a živé hudby. Tyto představení vám umožní zažít místní kulturu a historii.

4. Plavby lodí a po řece: Proveďte výlet lodí podél řeky Thu Bon a prozkoumejte malebnou venkovskou krajinu kolem Hoi An. Můžete navštívit místní rybářské vesnice, pozorovat tradiční rybářské techniky a vychutnat si klidnou přírodu.

5. Kurzy vaření: Hoi An je proslulé svou výbornou kuchyní a mnoho vaření škol nabízí kurzy, kde se můžete naučit vařit tradiční vietnamská jídla. Toto je vynikající způsob, jak se nejen dozvědět o místním jídle, ale také získat zábavný a interaktivní zážitek.

6. Noční trh: Večer se noční trh Hoi An oživuje barevnými světly a stánky prodávajícími různé suvenýry, oblečení a místní jídlo. Trh obvykle funguje od 17:00 do pozdních hodin, což vám dává možnost prozkoumat a nakupovat večer. To jsou jen některé příklady zábavných možností v blízkosti hotelu Mercure Hoi An. Hoi An nabízí širokou škálu aktivit a památek, které uspokojí různé zájmy a zajistí příjemný pobyt pro návštěvníky.

Vodní aktivity

Mercure Hoi An, nacházející se v Hoi Anu, Vietnam, nabízí svým hostům celou řadu vodních aktivit. U hotelového bazénu si můžete osvěžit tělo a relaxovat na lehátkách u bazénu. Toto místo vytváří klidnou atmosféru, kterou hosté mohou využít. Můžete zde strávit chvíle plné relaxace při plavání, opalování nebo si vychutnávat nápoje z baru u bazénu. Pokud preferujete dobrodružství v zahradě, hotel má výhodnou polohu blízko pláže. Mercure Hoi An umožňuje snadný přístup k pláži An Bang, kde si můžete vychutnat různé vodní aktivity. Můžete si užít relaxační procházku podél písečných břehů, plavat v průzračné vodě nebo vyzkoušet vodní sporty, jako je kajak, paddleboarding nebo surfování. Navíc hotel může pomoci s organizací lodních výletů, které vám umožní objevovat krásné řeky a vodní cesty v Hoi Anu. Tyto výlety mohou zahrnovat aktivity jako tradiční rybolov, prohlídky po řece nebo návštěvy blízkých ostrovů. Bez ohledu na to, zda si vyberete relaxaci u bazénu nebo objevování nedaleké pláže a vodních cest, Mercure Hoi An nabízí širokou škálu vodních aktivit, které zaručí nezapomenutelný pobyt v Hoi Anu ve Vietnamu.

Nejčastější otázky

1. Je na Mercure Hoi An k dispozici bezplatné parkování? Ano, hotel nabízí bezplatné parkování pro hosty.

2. Má Mercure Hoi An bazén? Ano, hotel má bazén, který hosté mohou využívat.

3. Jaké vybavení nabízí pokoje v Mercure Hoi An? Pokoje v Mercure Hoi An jsou vybaveny klimatizací, plochou TV, minibarem a bezplatným Wi-Fi připojením.

4. Nabízí Mercure Hoi An transfer z letiště? Ano, hotel nabízí transfer z letiště za příplatek.

5. Je snídaně zahrnuta v ceně pokoje v Mercure Hoi An? Ano, snídaně je zahrnuta v ceně pokoje v hotelu.

6. Jaká je doba příjezdu a odjezdu v Mercure Hoi An? Doba příjezdu do hotelu je od 14:00 a doba odjezdu je do 12:

00.

7. Jaké pamětihodnosti jsou v blízkosti Mercure Hoi An? Některé blízké pamětihodnosti v okolí hotelu zahrnují Staré Město Hội An, pláž Cua Dai a pláž An Bang.

8. Má Mercure Hoi An restauraci na místě? Ano, hotel má restauraci jménem The Sông Thu, která nabízí vietnamská a mezinárodní jídla.

9. Nabízí Mercure Hoi An prádelnu? Ano, hotel nabízí prádelnu pro hosty.

10. Je Mercure Hoi An hotel, který přijímá domácí zvířata? Ne, domácí zvířata nejsou v Mercure Hoi An povolena.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Biliár
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Nekuřácké pokoje
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Exekutivní patro
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Obchody v hotelu
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Soukromý pokoj s koupelnou
 • Sprcha
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
 • Whirlpool
 • Wellness vana
 • Župany
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
 • Čištění obuvi
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Mercure Hoi An
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.