Vietnam, Ho Či Minovo město

Caravelle Saigon

19 - 23 Lam Son Square Ho Či Minovo město, Vietnam Hotel
1 nabídka od 2368 CZK Zobrazit pokoje
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tělové ošetření
 • Kasino
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 54
Poloha
Do centra města
9.6 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

19 - 23 Lam Son Square Ho Či Minovo město, Vietnam

V hotelu 'Caravelle Saigon' v Ho Či Minově městě ve Vietnamu se nachází několik atrakcí a zařízení. Zde jsou některé z nejvýznamnějších:

1. Saigonská opera: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu a prezentuje úžasnou francouzskou koloniální architekturu. Návštěvníci si mohou vychutnat operu, balet a další formy divadla.

2. Katedrála Notre-Dame v Saigonu: Nachází se v blízkosti a je ikonickou katolickou katedrálou, která je oblíbenou turistickou atrakcí díky své krásné architektuře a náboženskému významu.

3. Městský dům v Ho Či Minově městě: Také známý jako budova Lidového výboru, je to impozantní francouzská koloniální budova, která slouží jako sídlo místních vládních úřadů. Nachází se v docházkové vzdálenosti od hotelu.

4. Náměstí Nguyen Hue: Trendová pěší zóna nabízející obchody, kavárny, restaurace a pouliční vystoupení. Je to ideální místo pro relaxační procházku a pozorování lidí.

5. Tržiště Ben Thanh: Jedno z nejznámějších tržišť v Ho Či Minově městě, které se nachází jen krátkou vzdálenost od hotelu. Návštěvníci zde mohou prozkoumat širokou škálu zboží, včetně místních řemesel, textilií, suvenýrů a pouličního jídla.

6. Centrální poštovní úřad Saigonu: Ikonická architektonická pamětihodnost, poštovní úřad se nachází vedle katedrály a má krásnou fasádu a interiér. Stojí za to ho navštívit, i když nemáte žádné poštovní potřeby.

7. Řeka Saigon: Hotel se nachází poblíž pláže řeky Saigon, což hostům umožňuje vychutnat si výhled na řeku a plavby lodí k prozkoumání města z jiné perspektivy.

8. Skvělé restaurace a střešní bary: Hotel nabízí několik možností jídla a střešních barů s panoramatickým výhledem na město. Kromě toho je v okolí hotelu mnoho kvalitních restaurací a barů, ideálních pro vychutnání si vietnamské kuchyně nebo mezinárodních jídel. To jsou jen některé příklady atrakcí a zařízení kolem hotelu Caravelle Saigon v Ho Či Minově městě ve Vietnamu. Centrální poloha hotelu umožňuje pohodlné prozkoumávání kulturních, historických a gastronomických nabídek města.

map
Caravelle Saigon
8.8 Hotel

Do centra města9.6

O hotelu

O

Caravelle Saigon je pětihvězdičkový hotel nacházející se v srdci Ho Či Minova města ve Vietnamu. Je známý svým luxusním ubytováním, vynikající službou a fantastickou polohou. Zde jsou nějaké informace o hotelu, pokojích a jídle:

1. Hotel: - Caravelle Saigon se nachází v historické čtvrti města, v blízkosti opery a v docházkové vzdálenosti od populárních památek. - Hotel kombinuje moderní komfort s klasickou elegancí tím, že kombinuje moderní vybavení s koloniálním šarmem. - Zařízení zahrnují non-stop recepci, koncierge službu, prádelnu, fitness centrum a střešní bazén s úžasným výhledem na město. - Hotel také nabízí místnosti pro schůzky a akce, které jsou ideální pro obchodní cesty a konference.

2. Pokoje: - Caravelle Saigon nabízí různé typy pokojů, které vyhovují různým potřebám a preferencím, od deluxe pokojů po suity. - Stylově zařízené pokoje jsou vybavené moderními zařízeními, jako je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a zdarma dostupný bezdrátový internet. - Některé pokoje nabízejí panoramatický výhled na město nebo řeku Saigon. - Hosté mohou očekávat vysoký komfort a luxus během svého pobytu.

3. Jídlo: - Caravelle Saigon nabízí různé možnosti stravování, které hostům poskytují širokou škálu gastronomických zážitků. - Restaurace Nineteen podává mezinárodní pokrmy a místní speciality v moderním prostředí po celý den. - Restaurace Reflections je známá pro své vynikající mořské plody a poskytuje exkluzivní zážitek s panoramatickým výhledem na město. - Café de l'Opera je francouzsky inspirovaná restaurace, která servíruje autentickou francouzskou kuchyni v neformálním prostředí. - Saigon Saigon Rooftop Bar je symbolický střešní bar nabízející spektakulární atmosféru a skvělý výhled na město. - Hosté si mohou také vychutnat odpolední čaj nebo koktejly v Lobby Lounge v hotelové hale. Caravelle Saigon je v podstatě hotel, který poskytuje prvotřídní služby v Ho Či Minově městě. Nabízí luxusní ubytování, vynikající možnosti stravování a výhodnou polohu pro prohlídku města.

Děti

Hotel Caravelle Saigon v Ho Či Minově městě ve Vietnamu nabízí několik vybavení a aktivit pro děti. Některé z možností zahrnují:

1. Různé možnosti rodinných pokojů, včetně propojených pokojů a přistýlek.

2. Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti.

3. Dětská jídelníčky a možnosti stravování v hotelových restauracích.

4. Služby uklízečky na požádání.

5. Bezplatné použití dětských židliček a dětských postýlek.

6. Herna s hračkami, hrami a aktivitami pro děti.

7. Dětské výlety a výlety po městě organizované hotelovým koncierge.

8. Filmy a zábavné možnosti na pokoji pro děti.

9. Dětské lázeňské ošetření a masáže v hotelovém wellness centru.

10. Speciální akce a aktivity pro děti během svátků a speciálních příležitostí. To jsou jen některé z možností dostupných pro děti v hotelu Caravelle Saigon. Hotel si klade za cíl poskytnout přátelskou rodinnou atmosféru a zajistit, aby děti měly nezapomenutelný a příjemný pobyt.

Zábava

V blízkosti hotelu Caravelle Saigon v Ho Či Minově městě ve Vietnamu existuje široká škála zábavných možností. Některé z návrhů zahrnují:

1. Tržiště Ben Thanh: Jedná se o jedno z nejstarších a největších tržišť ve městě, které nabízí širokou škálu nákupních možností, jídla a zábavy.

2. Ulice Nguyen Hue: Tato pouze pro chodce určená ulice se nachází jen kousek od hotelu a je lemovaná obchody, restauracemi, kavárnami a zábavnými možnostmi.

3. Operní dům Saigon: Tento impozantní francouzský koloniální dům se nachází přibližně 10 minut od hotelu a nabízí různé kulturní představení, včetně baletu, opery a vietnamské tradiční hudby.

4. Bitexco Financial Tower: Tato ikonická mrakodrap má vyhlídkové patro ve

49. patře a nabízí panoramatický výhled na siluetu města. Má také střešní bar a restauraci pro jedinečný zážitek z jídla a zábavy.

5. Zahrada na střeše hotelu Rex: Tato střešní zahrada v historickém hotelu Rex nedaleko hotelu je oblíbeným místem místních obyvatel i turistů. Nabízí živá hudební vystoupení, kulturní show a relaxační atmosféru s krásným výhledem na město.

6. Muzeum výtvarných umění: Toto muzeum v docházkové vzdálenosti od hotelu představuje rozmanitou sbírku tradičního a současného vietnamského umění, včetně maleb, soch a keramiky.

7. Saigon Skydeck: Umístěný v Bitexco Financial Tower nabízí Saigon Skydeck 360stupňový výhled na město z

49. patra. Návštěvníci si mohou užít úchvatnou přírodu a dozvědět se o historii a kultuře Ho Či Minova města prostřednictvím interaktivních výstav.

8. Plavba po řece Saigon: V blízkosti hotelu je k dispozici několik možností pro lodní výlety po řece Saigon, které nabízejí relaxační a scenický zážitek. V závislosti na výletu si návštěvníci mohou vychutnat večeři, živou hudbu a dokonce i tradiční vietnamské loutkové divadlo na vodě. To jsou jen některé příklady zábavných možností v blízkosti hotelu Caravelle Saigon v Ho Či Minově městě. Návštěvníci mohou objevovat rušnou metropoli a objevovat širokou škálu aktivit, atrakcí a kulturních zážitků.

Nejčastější otázky

Co je Caravelle Saigon? Caravelle Saigon je luxusní hotel nacházející se ve městě Ho Či Minovo Město ve Vietnamu. Otevřel poprvé své dveře v roce 1959 a od té doby se stal ikonickou dominantou města. Jaké vybavení nabízí Caravelle Saigon? Caravelle Saigon nabízí různá vybavení, včetně střešní terasy s panoramatickým výhledem na město, fitness centrum, wellness zařízení, několik možností stravování, obchodní centrum a zdarma Wi-Fi po celém hotelu. Můžu si rezervovat pokoj v Caravelle Saigon online? Ano, můžete si rezervovat pokoj v Caravelle Saigon online prostřednictvím oficiálních webových stránek nebo jiných cestovních portálů. Online rezervace je pohodlný a bezpečný způsob rezervace. Je Caravelle Saigon centrálně umístěn v Ho Či Minově Městě? Ano, Caravelle Saigon je centrálně umístěn v srdci Ho Či Minova Města. Nachází se v pěší vzdálenosti od populárních památek, jako je Saigonská opera, bazilika Notre-Dame a rušné tržiště Ben Thanh. Jsou k dispozici vegetariánské možnosti v restauracích Caravelle Saigon? Ano, Caravelle Saigon nabízí vegetariánské možnosti v rámci svých různých restaurací. Kuchaři jsou také ochotni vyhovět specifickým potřebám stravy na vyžádání. Nabízí Caravelle Saigon přepravu z letiště? Ano, Caravelle Saigon nabízí přepravní služby z letiště pro své hosty. Můžete si domluvit soukromou dopravu z letiště za další poplatek. Je Caravelle Saigon vhodný pro obchodní cestující? Ano, Caravelle Saigon je dobře vybaven pro splnění potřeb obchodních cestujících. Nabízí obchodní centrum, zasedací místnosti a rychlý internet, což ho činí pohodlnou volbou pro obchodní aktivity. Jaká je doba příjezdu a odjezdu v Caravelle Saigon? Normální čas příjezdu do Caravelle Saigon je v 14:00 a odjezdu v 12:

00. Hotel je však flexibilní a může vyhovět předčasnému příjezdu a pozdnímu odjezdu v závislosti na dostupnosti a za příplatek. Má Caravelle Saigon směnárnu? Ano, Caravelle Saigon nabízí směnárnu pro pohodlí svých hostů. Můžete si na recepci hotově vyměnit svou měnu. Jak daleko je Caravelle Saigon od mezinárodního letiště Tan Son Nhat? Caravelle Saigon je asi 8 kilometrů vzdálen od mezinárodního letiště Tan Son Nhat, což je přibližně 30 minut jízdy v závislosti na dopravě.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tělové ošetření
 • Kasino
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Kavárna
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Bankomat / Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Nekuřácké pokoje
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Exekutivní patro
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Obchody v hotelu
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Sál
 • Banketové zařízení
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Soukromý pokoj s koupelnou
 • Sprcha
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
 • Whirlpool
 • Psací stůl
 • Wellness vana
 • Župany
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
 • Čištění obuvi
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Wellness centrum
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Caravelle Saigon
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.