Vietnam, Hanoi

Nice Building

So 5 ngach 39 ngo An Trach 1, pho Đoan thi Điem Can ho 502, Toa nha Nice Building Hanoi, Vietnam Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Nice Building
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Výtah
  • Úschova zavazadel
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
2.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

So 5 ngach 39 ngo An Trach 1, pho Đoan thi Điem Can ho 502, Toa nha Nice Building Hanoi, Vietnam

V okolí dobře umístěného hotelu "Nees Building" v Hanoji ve Vietnamu je mnoho atrakcí. Některá z blízkých míst zahrnují:

1. Jezero Hoan Kiem: Krásné jezero se nachází v dosahu hotelu na kole. Návštěvníci si mohou procházet kolem jezera, vychutnávat si krásné výhledy a vidět staré památky, jako je Turtle Tower a chrám Ngoc Son.

2. Katedrála sv. Josefa: Tento neogotický chrám, který se nachází blízko hotelu, je populární turistickou atrakcí. Návštěvníci si mohou prohlédnout architekturu chrámu, zúčastnit se mší a prozkoumat jeho kavárny a obchody.

3. Staré město: Hotel se nachází ve staré čtvrti Hanoje. Tato živá oblast je známá svými úzkými uličkami, živými trhy, pouličním jídlem a tradičními řemeslnickými obchody. Je to vynikající místo pro poznání místní kultury.

4. Tržnice Dong Xuan: Velký krytý trh v dostupné vzdálenosti, ideální pro nakupování a objevování. Zde lze zakoupit různé oblečení, elektroniku, suvenýry a místní potraviny.

5. Hanojská opera: Impozantní architektonická ikona v dosahu na kole. Návštěvníci si zde mohou užívat balet, operu a další kulturní představení.

6. Etnologické muzeum Vietnamu: Toto působivé muzeum ukazuje scény a předměty související především s vietnamskou prací a kulturní historií. Je to považováno za vynikající místo k návštěvě a pořízení památných fotografií.

7. Muzeum Ho Chi Minha: Historicky významný komplex v dostupné vzdálenosti, kde se nachází uchované tělo bývalého vietnamského prezidenta Ho Chi Minha. Návštěvníci se mohou dozvědět více o jeho životě a odkazu. Tyto jsou jen některé z mnoha atrakcí v blízkosti hotelu "Nees Building". Nabízí směs místní kultury, historie a zábavy pro cestovatele.

map
Nice Building
Apartmán

Do centra města2.2

O hotelu

O

Nice Building je hotel nacházející se v Hanoji ve Vietnamu. Nacházející se v srdci města nabízí pohodlný přístup k různým turistickým atrakcím, restauracím a obchodním oblastem. Hotel nabízí různé typy pokojů, aby vyhověl různým potřebám a rozpočtům. Tyto zahrnují standardní pokoje, deluxe pokoje, apartmány a rodinné pokoje. Každý pokoj je vkusně zařízený a vybavený moderním vybavením, jako je klimatizace, plochá TV, minibar a přístup k Wi-Fi. Hosté mohou také využívat 24hodinový pokojový servis pro svou pohodlí. Nice Building má na místě restauraci, která nabízí různá lahodná jídla. Restaurace nabízí vietnamskou i mezinárodní kuchyni, což zajišťuje, že si hosté mohou uspokojit své chuťové buňky s rozmanitým výběrem pokrmů. Hotel také nabízí možnost bufetové snídaně, která umožňuje hostům začít den uspokojivým jídlem. Kromě toho hotel nabízí různé vybavení a služby, které zlepšují pobyt hostů. Mezi ně patří fitness centrum, bazén, wellness centrum a obchodní centrum. Přátelský a pozorný personál je vždy k dispozici, aby pomohl se všemi potřebami nebo požadavky, které hosté mohou mít. Celkově řečeno, Nice Building v Hanoji ve Vietnamu nabízí pohodlné ubytování, výborné jídlo a různá vybavení, aby zajistil příjemný a příjemný pobyt hostům.

Zábava

V blízkosti hotelu Nice Building v Hanoji, Vietnamu, je k dispozici několik zábavních možností. Některé oblíbené volby zahrnují:

1. Hanojská opera: Nachází se asi 2 kilometry od hotelu, opera v Hanoi je impozantní architektonický skvost, který hostí různé představení včetně opery, baletu a tradiční vietnamské hudby.

2. Jezero Hoan Kiems: Jezero Hoan Kiems je malebné místo, které je od hotelu vzdáleno jen krátkou procházkou. Zde si můžete vychutnat klidnou procházku, navštívit chrám Ngoc Son nebo si pronajmout veslice a prozkoumat jezero.

3. Loutkové divadlo Thang Long: Asi 3 kilometry odtud je toto tradiční vietnamské umělecké dílo, které je předváděno ve vodě a vypráví lidové báje a legendy. Jedná se o jedinečný zážitek, který ukazuje kulturu země.

4. Trang Tien Plaza: Toto exkluzivní nákupní centrum je v docházkové vzdálenosti a nabízí mezinárodní značky, luxusní zboží a výběr restaurací.

5. Staré město: Nedaleko hotelu se nachází živé staré město známé svými úzkými uličkami, rušnými trhy, pouličními prodejci jídla a místními obchody. Je to skvělé místo k prozkoumání a prožití živé atmosféry města.

6. Vietnamské Národní muzeum výtvarných umění: Toto muzeum se nachází asi 2 kilometry odtud a ukazuje různorodost vietnamského umění, včetně moderních a tradičních děl z různých období.

7. Císařská tvrz Thang Long: Tato UNESCO Světové dědictví se nachází asi 3 kilometry od hotelu a je starou pevností, která ukazuje bohatou historii Vietnamu. Návštěvníci mohou prozkoumávat archeologické naleziště a dozvědět se o historii země. To jsou jen některé z možností zábavy v blízkosti hotelu Nice Building v Hanoji, Vietnamu. V této živé městě je mnoho dalších památek, restaurací a míst na noční život, které stojí za prozkoumání.

Nejčastější otázky

1. "Nice Building" se nachází kde v Hanoji, ve Vietnamu?
1. "Nice Building" se nachází kde v Hanoji, ve Vietnamu?1

"Nice Building" se nachází v centru obchodní čtvrti v Hanoji, ve Vietnamu

2. S čím je "Nice Building" spojován v Hanoji?
2. S čím je "Nice Building" spojován v Hanoji?1

"Nice Building" je známý svou jedinečnou architekturou a moderním designem

3. Jaká zařízení se nacházejí v "Nice Building" v Hanoji?
3. Jaká zařízení se nacházejí v "Nice Building" v Hanoji?1

"Nice Building" disponuje různými zařízeními, jako jsou obchodní prostory, restaurace, kavárny, posilovna a parkoviště

4. Je "Nice Building" kombinací bytových a komerčních prostor?
4. Je "Nice Building" kombinací bytových a komerčních prostor?1

Ano, "Nice Building" je kombinací bytových a komerčních prostor, které zahrnují obchodní, maloobchodní a bytové prostory

5. Nacházejí se v "Nice Building" v Hanoji nějaké významné firmy nebo organizace?
5. Nacházejí se v "Nice Building" v Hanoji nějaké významné firmy nebo organizace?1

Ano, "Nice Building" je sídlem několika významných firem a organizací různých odvětví, včetně ekonomiky, technologií a konzultací

6. Jsou v blízkosti "Nice Building" v Hanoji veřejné dopravní zařízení?
6. Jsou v blízkosti "Nice Building" v Hanoji veřejné dopravní zařízení?1

Ano, "Nice Building" se nachází v blízkosti hlavních autobusových linek a je v docházkové vzdálenosti od několika stanice metra

7. Je "Nice Building" veřejnosti přístupný?
7. Je "Nice Building" veřejnosti přístupný?1

Ano, "Nice Building" je veřejnosti přístupný, takže lidé si mohou užívat jeho restaurací, obchodů a dalších zařízení

8. Můžu si pronajmout kanceláře v "Nice Building" v Hanoji?
8. Můžu si pronajmout kanceláře v "Nice Building" v Hanoji?1

Ano, "Nice Building" nabízí pronájem kancelářských prostor a dokáže uspokojit potřeby jak malých, tak velkých firem

9. Má "Nice Building" v Hanoji střešní terasu nebo vyhlídkové místo s panoramatickým výhledem na město?
9. Má "Nice Building" v Hanoji střešní terasu nebo vyhlídkové místo s panoramatickým výhledem na město?1

Ano, "Nice Building" disponuje střešní terasou nebo vyhlídkovým místem, kde si můžete vychutnat panoramatický výhled na krásné krajiny Hanoie

10. Nacházejí se v blízkosti "Nice Building" v Hanoji nějaké turistické atrakce nebo známá místa?
10. Nacházejí se v blízkosti "Nice Building" v Hanoji nějaké turistické atrakce nebo známá místa?1

Ano, "Nice Building" se nachází blízko některých slavných turistických atrakcí a míst v Hanoji, včetně jezera Hoan Kiem, Chrámu literatury a Hanoiské opery.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Výtah
Dodatečné služby
  • Úschova zavazadel
Recenze hotelu Nice Building
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.