Vietnam, Hanoi

F7 Homestay/Mezzanine/Balcony - @old Quarter

71 Ly Nam De Hanoi, Vietnam Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
F7 Homestay/Mezzanine/Balcony - @old Quarter
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
0.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

71 Ly Nam De Hanoi, Vietnam

F7 Homestay/Mezzanine/Balkong - @Starý čtvrť-hotel v Hanoji ve Vietnamu se nachází v oblasti Starého města. Staré město je živoucí oblast s úzkými ulicemi, které jsou známé pro svou tradiční architekturu, pouliční trhy a pulzující noční život. V okolí hotelu najdete širokou škálu restaurací, kaváren a stánků s jídlem, kde si můžete vyzkoušet skutečné vietnamské jídlo. Oblast je také známá pro své suvenýrové obchody, umělecké galerie a tradiční dílny, kde si můžete koupit jedinečné dárky a suvenýry. Nedaleko hotelu se nachází jezero Hoan Kiem, které je populárním místem pro místní obyvatele a turisty k odpočinku a užívání přírody. Můžete navštívit chrám Ngoc Son, který stojí na ostrově uprostřed jezera, nebo si udělat relaxační procházku kolem jeho okraje. V docházkové vzdálenosti se nachází také divadlo vodních her Thang Long, kde můžete vidět tradiční vietnamské vodní představení. Hanojská opera, nádherná francouzská koloniální budova, je také v blízkosti a pořádá různá kulturní představení a akce. Celkově pobyt ve F7 Homestay/Mezzanine/Balkong - @Starý čtvrť-hotelu vám dává možnost zažít srdce Hanojského Starého města a být obklopen živoucí kulturou, historií a památkami města.

map
F7 Homestay/Mezzanine/Balcony - @old Quarter
Apartmán

Do centra města0.5

O hotelu

O

F7 Homestay/Mezzanine/Balkon - @ Stare Miasto je hotel nacházející se v Hanoji, Vietnam. Nabízí pohodlné pokoje a různé vybavenosti pro hosty. Pokoje v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon jsou čisté a dobře udržované. Jsou zařízené pohodlnými postelemi, posezením a vlastní koupelnou. Každý pokoj je vybaven základními vybaveními jako je klimatizace, televize a zdarma Wi-Fi. Hotel také nabízí různá jídla pro hosty. Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje a podává se každý den. Snídaně obvykle obsahuje výběr teplých a studených jídel, stejně jako čaje, kávy a džusu. Pro oběd a večeři se v okolí nacházejí restaurace a kavárny, kde si hosté mohou vychutnat vietnamskou místní kuchyni. F7 Homestay/Mezzanine/Balkon se nachází v srdci starého města, což usnadňuje hostům prozkoumávání okolních památek. Personál hotelu je přátelský a ochotný a může poskytnout doporučení ohledně památek, nákupu a restaurací v Hanoi. Celkově nabízí F7 Homestay/Mezzanine/Balkon pohodlné ubytování, centrální polohu a různé vybavenosti pro hosty navštěvující Hanoj, Vietnam.

Zábava

V blízkosti hotelu "F7 Homestay / Mezzanine / Balkon - @old Quarter" v Hanoji se nachází několik zábavných možností. Některé z populárních atrakcí a zábavních zařízení v okolí jsou:

1. Jezero Hoan Kiema: Jezero Hoan Kiema, které je jen pár minut chůze od hotelu, je klidný a krásný prostor pro relaxaci, procházky a plavby lodí.

2. Loutkové divadlo Thang Long: Toto tradiční vietnamské loutkové divadlo v Starém Městě nabízí unikátní představení s folklórem a legendami.

3. Tržiště Dong Xuan: Tržiště Dong Xuan je jedno z největších krytých tržišť v Hanoji, je to živé místo, kde si můžete koupit suvenýry, objevovat místní produkty a vychutnávat uliční jídlo.

4. Noční trhy: Staré Město hostí živé noční trhy, kde si můžete koupit oblečení, doplňky, řemeslné výrobky a různé druhy uličního jídla.

5. Pivní čtvrť (ulice Ta Hien): Pokud hledáte rušné noční život, navštivte ulici Ta Hien, také známou jako "Pivní čtvrť". Zde si můžete vychutnat levné pivo, poslechnout živou hudbu a setkat se s místními obyvateli i turisty.

6. Prohlídky vietnamské uliční kuchyně: Hanoj je známý pro svou rozvinutou kulturu uličního stánku. Můžete se zúčastnit místní prohlídky uliční kuchyně, abyste objevili místní kulinářskou kulturu a ochutnali lahůdky z Vietnamu.

7. Hanojská opera: Hanojská opera je krásným příkladem francouzské koloniální architektury a hostí různé kulturní představení, včetně opery, baletu a koncertů.

8. Muzeum vietnamských žen: Objevte historii a kulturu vietnamských žen prostřednictvím výstav, které předvádějí tradiční oděvy, artefakty a interaktivní výstavy.

9. Keramická mozaiková zeď Hanoje: Tato impozantní 4 kilometrová keramická mozaiková zeď zobrazuje scény z historie a každodenního života Hanoje a je ideálním místem pro focení.

10. Mauzoleum Ho Chi Minha: Navštivte místo posledního odpočinku vietnamského revolučního vůdce Ho Chi Minha a objevte komplex okolo něj, včetně prezidentského paláce a Pagody Jednoho Sloupu. Tyto zábavní možnosti jsou v pohodlné vzdálenosti od hotelu "F7 Homestay / Mezzanine / Balkon - @old Quarter" a nabízejí různé atrakce a aktivity pro návštěvníky.

Nejčastější otázky

1. Jak daleko je to od Starého města v Hanoji, Vietnam F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?
1. Jak daleko je to od Starého města v Hanoji, Vietnam F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?1

F7 Homestay/Mezzanine/Balkon se nachází ve Starém městě v Hanoji

2. Jsou F7 Homestay/Mezzanine/Balkon soukromé ubytování?
2. Jsou F7 Homestay/Mezzanine/Balkon soukromé ubytování?1

Ano, F7 Homestay/Mezzanine/Balkon je soukromé ubytování

3. Kolik osob se vejde do F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?
3. Kolik osob se vejde do F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?1

F7 Homestay/Mezzanine/Balkon se vejde až [počet osob] osob

4. Jaké vybavení je k dispozici v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?
4. Jaké vybavení je k dispozici v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?1

Vybavení v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon může zahrnovat plně vybavenou kuchyň, klimatizaci, Wi-Fi, balkon a mnohem víc

5. Je k dispozici parkování v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?
5. Je k dispozici parkování v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?1

Prosím, kontaktujte přímo F7 Homestay/Mezzanine/Balkon pro informace o dostupném parkování

6. Jsou v okolí F7 Homestay/Mezzanine/Balkon nějaké památky nebo pamětihodnosti?
6. Jsou v okolí F7 Homestay/Mezzanine/Balkon nějaké památky nebo pamětihodnosti?1

Ano, v okolí F7 Homestay/Mezzanine/Balkon se nachází několik památek a pamětihodností, včetně [uveďte blízké památky nebo pamětihodnosti]

7. Jak mohu zarezervovat ubytování v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?
7. Jak mohu zarezervovat ubytování v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?1

Pro rezervaci v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon můžete navštívit jejich webové stránky nebo je kontaktovat přímo emailem nebo telefonicky

8. Mohu zrušit svoji rezervaci v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?
8. Mohu zrušit svoji rezervaci v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?1

Prosím, zkontrolujte pravidla pro zrušení rezervace v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon pro informace o zrušení rezervace

9. Povoluje F7 Homestay/Mezzanine/Balkon domácí zvířata?
9. Povoluje F7 Homestay/Mezzanine/Balkon domácí zvířata?1

Prosím, zkontrolujte pravidla F7 Homestay/Mezzanine/Balkon týkající se domácích zvířat

10. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?
10. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon?1

Časy příjezdu a odjezdu v F7 Homestay/Mezzanine/Balkon se mohou lišit. Je nejlepší potvrdit časy s ubytováním před příjezdem.

Recenze hotelu F7 Homestay/Mezzanine/Balcony - @old Quarter
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.