Vietnam, Hanoi

Quoc Hoa Premier Hotel & Spa

10 Bat Dan Street Hoan Kiem District Hanoi, Vietnam Hotel
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
 • Restaurace
Zobrazit všechna vybavení 27
Poloha
Do centra města
0.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

10 Bat Dan Street Hoan Kiem District Hanoi, Vietnam

Hotel Det Quoc Hoa Premier Hotel & Spa se nachází v čtvrti Hoan Kiem v Hanoji, ve Vietnamu. Je centrálně umístěn a je obklopen směsicí historických památek, kulturních památek, nákupních oblastí a restaurací. Některé nedaleké památky zahrnují:

1. Jezero Hoan Kiem: Toto malebné jezero je jen pár minut chůze od hotelu. Je oblíbeným místem pro místní obyvatele a turisty k relaxaci, cvičení a užívání krásné přírody.

2. Katedrála svatého Josefa: Tato ikonická katolická katedrála, která se nachází naproti hotelu, je nevyhnutelnou atrakcí v Hanoji. Proslavila se svou gotickou architekturou a je oblíbeným místem pro fotografování.

3. Stará čtvrť: Hotel se nachází v srdci slavné Staré čtvrti Hanoje. Zde můžete prozkoumat úzké uličky plné pouličních prodejců, trhů, tradičních obchodů a mnoho restaurací, které nabízejí lahodnou vietnamskou kuchyni.

4. Tržiště Dong Xuan: Jedno z největších krytých tržišť v Hanoji, tržiště Dong Xuan, je jen krátkou procházkou od hotelu. Je to živé místo pro nákupy, kde můžete najít různé zboží, včetně oblečení, řemesel a čerstvých potravin.

5. Hanojská opera: Nedaleko se nachází Hanojská opera, skvělá francouzská koloniální budova, která pravidelně pořádá kulturní představení, koncerty a show. Stojí za to si zkontrolovat program událostí během vašeho pobytu.

6. Muzeum výtvarných umění: Muzeum výtvarných umění, které se nachází v pěší vzdálenosti, ukazuje různorodou sbírku vietnamského umění, včetně maleb, soch a keramiky. Poskytuje vhled do bohatého uměleckého dědictví země.

7. Vodní loutkové divadlo Thang Long: Pro jedinečný kulturní zážitek můžete navštívit vodní loutkové divadlo Thang Long, které je známé svými tradičními vodními loutkovými představeními. Je to 15 minut chůze od hotelu. Kromě toho je v okolí mnoho restaurací, kaváren, barů a obchodů, které umožňují hostům objevovat a užívat si místní jídlo a nákupy.

map
Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
7.2 Hotel

Do centra města0.2

O hotelu

O

Quoc Hoa Premier Hotel & Spa je luxusní hotel nacházející se v srdci Hanoje ve Vietnamu. Zde je nějaká informace o hotelu, pokojích a jídle:

1. Hotel: Quoc Hoa Premier Hotel & Spa je 4hvězdičkový hotel známý svým moderním designem, vynikajícím servisem a výhodnou polohou. Hotel nabízí širokou škálu vybavení, včetně wellness centra, posilovny, střešního bazénu a restaurace.

2. Pokoje: Hotel nabízí prostorné a pohodlné pokoje, které jsou dobře vybaveny moderním vybavením. K dispozici jsou různé kategorie pokojů, včetně Deluxe pokojů, Premier pokojů, Executive pokojů a apartmánů. Každý pokoj je vybaven zařízením, jako je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, minibar, kávovar / konvice a bezplatné Wi-Fi.

3. Jídlo: Restaurace hotelu s názvem "Premier Restaurant" nabízí různé vietnamské a mezinárodní pokrmy. Hosté si mohou každé ráno vychutnat bufetovou snídani, která nabízí široký výběr jak asijských, tak západních možností. Restaurace také nabízí á la carte obědové a večeřové menu s řadou lahodných jídel připravovaných zkušenými kuchaři. Kromě toho je v okolí hotelu mnoho možností stravování, včetně místních stánků s pouličním jídlem, kaváren a restaurací, kde si hosté mohou vyzkoušet tradiční vietnamskou kuchyni. Celkově řečeno, Quoc Hoa Premier Hotel & Spa nabízí pohodlné ubytování, moderní vybavení a stravovací zážitek, který zdůrazňuje jak místní, tak mezinárodní chutě.

Děti

Quoc Hoa Premier Hotel & Spa v Hanoji ve Vietnamu nemusí mít specifické vybavení nebo aktivity pro děti, protože se jedná především o hotel a spa. Ale Hanoj jako město nabízí několik atrakcí a aktivit vhodných pro děti. Některé možnosti pro děti v Hanoji mohou zahrnovat:

1. Jezero Hoan Kiem: Krásné jezero s procházkovou zónou, ideální pro klidnou procházku nebo piknik.

2. Water Puppet Show: Tradiční vietnamské loutkové představení je zábavné jak pro děti, tak pro dospělé.

3. Thang Long Water Park: Vodní park s několika skluzavkami, bazény a vodními aktivitami vhodnými pro děti různého věku.

4. Vietnamské muzeum etnologie: Toto muzeum ukazuje různorodost vietnamských kultur a tradic a nabízí poučné výstavy, které mohou být zajímavé pro děti.

5. Výstava vietnamských žen: Muzeum věnované vietnamským ženám skrz historii s interaktivními výstavami a předměty, které mohou zaujmout děti.

6. Thien Son Plaza: Zábavní park s různými atrakcemi, hrami a zábavnými možnostmi pro děti.

7. Bao Son Paradise Park: Další zábavní park se škálou atrakcí a zajímavostí vhodných pro různé věkové skupiny. Doporučuje se také navštívit místní parky, trhy a uliční stánky s jídlem, protože poskytují jedinečný kulturní zážitek pro děti k prozkoumání různých pokrmů a aktivit.

Zábava

V blízkosti hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa v Hanoji ve Vietnamu je několik možností zábavy. Některé z populárních atrakcí a zábavních míst zahrnují:

1. Jezero Hoan Kiem: Nacházející se jen krátkou procházkou od hotelu je jezero Hoan Kiem krásné místo, kde si můžete vychutnat klidnou procházku, pronajmout si loďku na veslování nebo si prostě odpočinout a obdivovat krásné okolí.

2. Staré čtvrti: Hotel se nachází v rušných starých čtvrtích Hanoje, které jsou známé svými živými pouličními trhy, obchody, restauracemi a nočním životem. Prozkoumejte úzké uličky starých čtvrtí a zažijte místní kulturu.

3. Divadlo na vodních loutkách Thang Long: Tato tradiční vietnamská umělecká forma je představována v divadle na vodních loutkách Thang Long, které je v docházkové vzdálenosti od hotelu. Užijte si fascinující představení vodních loutek, které zobrazují tradiční lidové příběhy a hudbu.

4. Noční trh v Hanoji: V krátké vzdálenosti od hotelu se každou noc otevírá noční trh v Hanoji, kde najdete širokou škálu pouličního jídla, suvenýrů, oblečení a dalšího zboží. Je to skvělé místo k prožití místní atmosféry a nalezení unikátních pokladů.

5. Trh Dong Xuan: Nacházející se v srdci starých čtvrtí Hanoje je trh Dong Xuan největší krytý trh ve městě. Nabízí širokou škálu zboží, jako jsou oblečení, látky, řemesla a místní pouliční jídlo.

6. Mauzoleum Ho Chi Minh: Vzdálené přibližně 2,5 kilometru je mauzoleum Ho Chi Minha významné historické a kulturní místo v Hanoji. Turisté mohou navštívit mauzoleum, kde je uchováván Ho Chi Minh, zakladatel moderního Vietnamu.

7. Muzeum vietnamských žen: Nacházející se v blízkosti ukazuje muzeum vietnamských žen roli a přínos žen ve vietnamské společnosti a historii. Nabízí fascinující výstavy a vzdělávací prezentace.

8. Trang Tien Plaza: Pro ty, kteří mají zájem o nakupování, je Trang Tien Plaza exkluzivní nákupní centrum v docházkové vzdálenosti od hotelu. Nabízí luxusní značky, módní obchody a široký výběr restaurací. To jsou jen některé návrhy zábavy v blízkosti hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa v Hanoji ve Vietnamu. V této rušné metropoli je mnoho dalších atrakcí a aktivit k objevování.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází hotel a lázně Quoc Hoa Premier v Hanoji, Vietnam? Quoc Hoa Premier Hotel & Spa se nachází na ulici 10 Bat Su, v Hoan Kiem okrese, Hanoji, Vietnam.

2. Jaké vybavení nabízí hotel Quoc Hoa Premier Hotel & Spa? Hotel nabízí různé vybavení, včetně lázní, posilovny, střešní restaurace, 24hodinové recepce, služby concierge, transfery na letiště, prádelnu a bezplatné Wi-Fi.

3. Jaké druhy pokojů jsou k dispozici v hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa? Hotel nabízí různé druhy pokojů, včetně standardních pokojů, deluxe pokojů, premier pokojů a apartmánů. Každý pokoj je vybaven moderním vybavením a vkusně zařízený.

4. Je snídaně zahrnuta v ceně pokoje v hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa? Ano, snídaně je zahrnuta v ceně pokoje v hotelu. Hosté si mohou vychutnat bufetovou snídani s různými možnostmi.

5. Má hotel Quoc Hoa Premier Hotel & Spa lázně? Ano, hotel má lázně, kde si hosté mohou dopřát různé masáže a kosmetické ošetření pro relaxaci a obnovu.

6. Je v hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa restaurace? Ano, hotel má střešní restauraci s názvem "Le Petit Restaurant", která nabízí širokou škálu vietnamských a mezinárodních pokrmů s panoramatickým výhledem na Hanoj.

7. Nabízí hotel Quoc Hoa Premier Hotel & Spa dopravu na letiště? Ano, hotel nabízí dopravu na letiště pro své hosty. Doporučuje se kontaktovat hotel předem, aby se zajistil odvoz.

8. Jaké jsou některé blízké památky blízko hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa? Hotel je výhodně umístěn poblíž populárních památek, jako je jezero Hoan Kiem, chrám Ngoc Son, Staré město Hanoj, katedrála sv. Josefa a mauzoleum Ho Chi Minha.

9. Má hotel Quoc Hoa Premier Hotel & Spa 24hodinovou recepci? Ano, hotel má 24hodinovou recepci, která poskytuje asistenci hostům kdykoli.

10. Je k dispozici Wi-Fi v hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa? Ano, hotel nabízí bezplatný přístup k Wi-Fi po celém svém areálu, aby hosté zůstali připojeni.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Směnárna
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Nekuřácké pokoje
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Treasury Box
 • TV
 • Whirlpool
 • Psací stůl
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Čištění obuvi
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Quoc Hoa Premier Hotel & Spa
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.