Vietnam, Hai Phong

Perla Dawn Sails

Cat Hai Port, Cat Ba, Hai Phong Hai Phong, Vietnam Hotel
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Perla Dawn Sails
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • 24-hodinová recepce
  • Služba praní
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
43.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Cat Hai Port, Cat Ba, Hai Phong Hai Phong, Vietnam

Hotel "Perla Dawn Sails" v Hai Phongu ve Vietnamu může zahrnovat některá blízká lákadla a místa, jako jsou:

1. Záliv Lan Ha - Hotel se nachází uvnitř tohoto krásného zálivu, který je známý svými malebnými vápencovými útesy, smaragdovými vodami a ostrovy. Záliv nabízí možnosti aktivit jako kanoistika, plavání a průzkum přírodních jeskyní.

2. Cat Ba ostrov - Cat Ba, jeden z největších ostrovů v oblasti, je známý svým národním parkem, nedotčenými plážemi a výletními trasami. Cat Ba ostrov nabízí různé venkovní aktivity a je snadno dostupný z Lan Ha zátoky.

3. Záliv Ha Long - Záliv Ha Long, který se nachází velmi blízko zálivu Lan Ha, je známý dechberoucími scenériemi, které jsou zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO, vápencovými skalními formacemi, ostrovy a plovoucími rybářskými vesnicemi. Existuje mnoho výletů lodí a plaveb, které vám umožní toto přírodní krásu objevit.

4. Ostrov Tuan Chau - Tento ostrov se nachází v blízkosti vstupu do zálivu Ha Long a je populární turistickou destinací. Nabízí různé aktivity, jako je opalování na pláži, delfíní show, vodní sporty a zábavní parky.

5. Město Hai Phong - Hotel se nachází v přístavním městě Hai Phong, které je známé francouzskou koloniální architekturou, živými trhy a rušnými ulicemi. Návštěvníci mohou objevovat atrakce města, jako je Hai Phong opera, společenský dům Hang Kenh, chrámy a místní uliční jídlo.

6. Pláž Do Son - Tato pláž je populární víkendovou destinací pro místní obyvatele i turisty. Nabízí relaxační prostředí a podél pobřeží najdete mnoho restaurací s mořskými plody.

7. Břeh řeky Bach Dang - Krásné místo, kde se návštěvníci mohou projít, vychutnat si místní uliční jídlo a pozorovat místní život.

8. Národní park Cat Ba - Tento národní park, který se nachází na ostrově Cat Ba, je domovem různých ekosystémů, zelených lesů a široké škály živočišných druhů. Nabízí několik turistických tras a rozhledových míst pro milovníky přírody.

9. Vinpearl Land Hai Phong - Tento zábavní park nabízí zábavu a rekreační aktivity pro rodiny, včetně atrakcí vodního parku, horských drah a různých her.

10. Muzeum Hai Phong - Pokud máte zájem o místní historii a kulturu, muzeum vystavuje díla, dokumenty a výstavy o minulosti a vývoji Hai Phongu. Vždy se doporučuje zkontrolovat aktuální informace a kontaktovat hotel přímo pro konkrétní podrobnosti a doporučení.

map
Perla Dawn Sails
Hotel

Do centra města43.1

O hotelu

O

Perla Dawn Sails je luxusní boutique plavba na lodi nacházející se v Hai Phongu ve Vietnamu. Nabízí nezapomenutelný zážitek při objevování úžasných krás Halongského zálivu, zálivu Lan Ha a zálivu Bai Tu Long. Zde je několik informací o hotelu Perla Dawn Sails, pokojích a jídle: Hotel: Hotel Perla Dawn Sails je navržen v luxusním a moderním stylu, který zaručuje nejvyšší pohodlí pro hosty. Hotel nabízí stylový nábytek, prostorné salony, panoramatické sluneční terasy, spa & wellness centrum, salón krásy a knihovnu. Pokoje: Loď nabízí celkem 18 kajut, které jsou rozděleny do tří různých kategorií: Deluxe, Executive Suite a Princess Suite. Každá kajuta je pečlivě navržena s moderními vybaveními a nabízí úchvatný výhled na záliv skrze velká okna. Všechny kajuty mají vlastní koupelnu, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, minibar a bezplatné Wi-Fi připojení. Jídlo: Perla Dawn Sails nabízí různé vietnamské a mezinárodní kuchyně, které poskytují příjemný gastronomický zážitek. Hosté si mohou vychutnat jídlo v elegantní jídelně s panoramatickým výhledem na záliv nebo na otevřené terase. Loď připravuje šéfkuchaři vysoce kvalitní, bufetové i à la carte jídla z čerstvých a místních surovin. Speciální dietní požadavky mohou být splněny předem. Celkově lze říci, že Perla Dawn Sails nabízí luxusní ubytování, vynikající vybavení a lahodné jídlo, zatímco objevujete nádherné zálivy Vietnamu a zažíváte nezapomenutelný zážitek.

Zábava

V blízkosti hotelu Perla Dawn Sails v Hai Phongu, Vietnamu se nachází několik možností zábavy. Mezi populární zábavní zařízení v oblasti patří:

1. Hai Phong operní dům: Nacházející se v centru města, Hai Phong Opera House hostí různé kulturní akce, včetně hudebních koncertů, tanečních představení a divadelních her.

2. Komplex Sun World Halong: Tento zábavní park je vzdálen asi hodinu jízdy od Hai Phongu. Nabízí vzrušující zábavní možnosti pro rodiny a děti.

3. Vincom Plaza Hai Phong: Tento velký nákupní středisko se nachází jen 10 minut chůze od hotelu. Má kino, kde si návštěvníci mohou přehrát nejnovější filmy.

4. Ostrov Cat Ba: Cat Ba, nacházející se v zálivu Ha Long Bay, je oblíbenou turistickou destinací a nabízí aktivity jako kanoistika, pěší výlety a objevování krásných pláží na ostrově. Návštěvníci mohou strávit jeden den na výletě nebo zůstat na ostrově několik nocí.

5. Noční trh v Hai Phongu: Tento živý noční trh se nachází v blízkosti centra města a nabízí širokou škálu místních jídel a suvenýrů. Je to skvělé místo pro ponoření se do místní kultury a prožití živé atmosféry.

6. Pláž Do Son: Pláž Do Son, vzdálená přibližně 20 kilometrů od Hai Phongu, je populárním místem jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. Návštěvníci si mohou odpočinout na pláži, plavat v čisté vodě nebo ochutnat mořské speciality v nedalekých restauracích. To jsou jen některé zábavní možnosti v blízkosti hotelu Perla Dawn Sails. Personál hotelu vám může poskytnout další informace a pomoci s plánováním aktivit a objevováním místní oblasti.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • 24-hodinová recepce
Dodatečné služby
  • Služba praní
Recenze hotelu Perla Dawn Sails
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.