Vietnam, Ha Long

Mithrin Hotel Ha Long

Hoang Quoc Viet Road, Bai Chay Ha Long, Vietnam Hotel
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Mithrin Hotel Ha Long
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tenisové kurty
 • Biliár
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 38
Poloha
Do centra města
3.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Hoang Quoc Viet Road, Bai Chay Ha Long, Vietnam

Hotel Mithrin Ha Long se nachází v Ha Longu ve Vietnamu. Zde jsou některé z nedalekých atrakcí a zajímavých míst kolem hotelu:

1. Ha Longský záliv: Hotel se nachází poblíž Ha Longského zálivu, který je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Je známý svými úchvatnými vápencovými ostrovy a smaragdovou vodou. Návštěvníci si zde mohou vzít lodní výlety, vyjet na kajaku nebo objevovat krásu oblasti během plavby kolem zálivu.

2. Sun World Ha Long Park: Tento zábavní park nabízí různé adrenalinové atrakce, hry a zábavní možnosti. Můžete se těšit na obrovské ruské kolo, horské dráhy, aquapark a úchvatný výhled na moře ze Slunečního kola.

3. Pláž Bai Chay: Nachází se nedaleko hotelu a je oblíbeným místem koupání a opalování. Návštěvníci si zde také mohou užít různé vodní sporty, jako je jetování, kajak nebo plážový volejbal.

4. Ostrov Tuan Chau: Tuan Chau Island je rekreační komplex blízko hotelu, který nabízí písčité pláže, vodní sporty a různé zábavní možnosti. Slouží také jako výchozí bod pro plavby po Ha Longském zálivu.

5. Halong Marine Plaza: Tento nákupní a zábavní komplex se nachází přímo u hotelu. Nabízí různé obchody, restaurace, kavárny a kino, které si návštěvníci mohou užít.

6. Noční trh: Jen krátkou vzdálenost od hotelu se nachází Ha Longský noční trh, který je rušným místem, kde turisté mohou najít různé místní uliční jídlo, suvenýry a ruční výrobky.

7. Halong Bay Golf Club: Milovníci golfu mohou navštívit tento 18jamkový golfový hřiště, které se nachází poblíž. Nabízí náročný zážitek při golfu a malebné výhledy na okolní oblast. To jsou pouze některé příklady atrakcí a zařízení poblíž hotelu Mithrin Ha Long. Tato oblast nabízí širokou škálu aktivit a památek, které turisté mohou během svého pobytu objevovat a vychutnávat.

map
Mithrin Hotel Ha Long
Hotel

Do centra města3.5

O hotelu

O

Mithrin Hotel Ha Long se nachází v Ha Longu ve Vietnamu. Zde je několik informací o hotelu, pokojích a jídle:

1. Hotel: Mithrin Hotel Ha Long je 4hvězdičkový hotel situovaný v pohodlné lokalitě poblíž slavné zátoky Ha Long. Hotel nabízí fantastický výhled na zátoku a poskytuje pohodlné a luxusní ubytování pro hosty.

2. Pokoje: Hotel nabízí různé vkusně zařízené pokoje a apartmány. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a vybavené moderními zařízeními, jako je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou vybrat z různých typů pokojů, včetně Superior, Deluxe, Executive Suite nebo Family Suite.

3. Zařízení: Hotel nabízí řadu zařízení, která zlepšují zážitek hostů. Patří sem bazén, fitness centrum, wellness, sauna a střešní zahrada. K dispozici je také business centrum a konferenční místnosti pro podnikové hosty.

4. Stravování: Hotel má několik možností stravování, které nabízejí různé druhy kuchyní. Restaurace Mithrin nabízí bufetovou snídani a podává vietnamská i mezinárodní jídla na oběd a večeři. Sky Lounge je střešní bar a restaurace, kde si hosté mohou vychutnat lahodné jídlo a nápoje s panoramatickým výhledem na zátoku Ha Long.

5. Okolní atrakce: Hotel se nachází v blízkosti zátoky Ha Long, která je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů ve Vietnamu. Hosté se snadno mohou vydat k zátoce, navštívit blízké ostrovy a účastnit se různých vodních sportů, jako je kajak, rybaření a plavání. Celkově Mithrin Hotel Ha Long nabízí pohodlné ubytování, vynikající možnosti stravování a pohodlný přístup k zátoce Ha Long, což ho činí skvělou volbou pro cestovatele, kteří navštěvují tuto oblast.

Děti

Mithrin Hotel Ha Long v Ha Longu, Vietnam nabízí řadu příležitostí a aktivit pro děti. Některé z vrcholů zahrnují:

1. Venkovní bazén: Hotel má velký venkovní bazén, kde se děti mohou bavit a plácat se.

2. Dětské hřiště: K dispozici je vyhrazené hřiště se skluzavkami, houpačkami a dalším herním vybavením, které si děti mohou užít.

3. Klub pro děti: Hotel nabízí klub pro děti s různými aktivitami a hrami, které udrží děti zabavené. Může se jednat o organizované aktivity, jako je výtvarná dílna, minigolf nebo večery s filmy.

4. Služby hlídání dětí: Hotel poskytuje služby hlídání dětí na vyžádání, což rodičům umožňuje si užít chvíli sami, zatímco se na jejich děti správně dohlíží.

5. Rodinné pokoje: Hotel nabízí rodinné pokoje s přistýlkami nebo propojenými pokoji pro větší rodiny.

6. Nedaleké atrakce: Ha Longský záliv, místo zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO pro svou ohromující přírodní krásu, se nachází v blízkosti hotelu. Rodiny se mohou vydat na výlety lodí po zálivu nebo navštívit nedaleké ostrovy. Celkově řečeno, Mithrin Hotel Ha Long poskytuje různé vybavení a služby, aby se děti pobavily během svého pobytu.

Zábava

V blízkosti hotelu Mithrin v Ha Longu ve Vietnamu se nachází několik možností zábavy. Některé z populárních atrakcí a zábavních míst v okolí zahrnují:

1. Záliv Ha Long: Jedna z nejslavnějších turistických atrakcí ve Vietnamu, záliv Ha Long nabízí dech beroucí přírodní krásu s jejími smaragdovými vodami a vápencovými skalami. Projděte se po zálivu lodí nebo výletní lodí, navštivte plovoucí rybářské vesnice a vychutnejte si aktivity jako kajak, nebo potápění s šnorchlem.

2. Sun World Ha Long Park: Nachází se jen krátkou vzdáleností od hotelu, Sun World Ha Long Park je zábavní park s různými vzrušujícími jízdami, hrami a aktivitami, které si můžete užít. Má také krásný výhled z lanovky, který nabízí panoramatický výhled na záliv Ha Long.

3. Pláž Bai Chay: Pláž Bai Chay je oblíbeným místem pro turisty, kde si mohou odpočinout a užít slunce. Můžete si pronajmout lehátka na pláži, plavat ve moři nebo vyzkoušet vodní sporty jako jetski nebo paragliding.

4. Muzeum Quang Ninh: Pokud máte zájem o historii a kulturu, navštivte muzeum Quang Ninh. Předvádí bohatou historii, kulturu a dědictví provincie Quang Ninh, kam patří i záliv Ha Long.

5. Hora Bai Tho: Pro panoramatické výhledy na záliv Ha Long a okolí se vydejte na vrchol hory Bai Tho. Nabízí úchvatný rozhled pro pořízení některých úžasných fotografií.

6. Noční trh: Navštivte noční trh v Ha Longu pro živou atmosféru, místní pouliční jídlo a nákupy suvenýrů. Najdete zde různé předměty jako rukodělné výrobky, oblečení, šperky a další.

7. Vincom Plaza Ha Long: Vincom Plaza je moderní nákupní centrum v Ha Longu. Nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a zábavními možnostmi, jako jsou kina a vnitřní arkády. To jsou jen některé z možností zábavy v blízkosti hotelu Mithrin v Ha Longu ve Vietnamu. V okolí jsou také různé restaurace, bary a místní kluby, kde si můžete vychutnat noční život této živé města.

Nejčastější otázky

1. Jaké vybavení nabízí hotel Mithrin Ha Long? - Hotel Mithrin Ha Long nabízí různá vybavení, včetně venkovního bazénu, fitness centra, wellness centra, 24-hodinové recepce, restaurace na místě a bezplatné Wi-Fi.

2. Jak daleko je hotel Mithrin Ha Long od zálivu Ha Long? - Hotel Mithrin Ha Long se nachází asi 4 kilometry od zálivu Ha Long, což je přibližně 10-15 minut jízdy.

3. Poskytuje hotel Mithrin Ha Long dopravu na letiště? - Ano, hotel Mithrin Ha Long nabízí dopravu na letiště za dodatečný poplatek. Hosté si mohou zajistit přepravu z letiště a zpět prostřednictvím hotelu.

4. Jsou v okolí hotelu Mithrin Ha Long nějaké atrakce nebo památky? - Ano, hotel Mithrin Ha Long se nachází v blízkosti populárních atrakcí, jako je Sun World Ha Long Park, pláž Bai Chay a noční trh Halong.

5. Má hotel Mithrin Ha Long parkovací zařízení? - Ano, hotel Mithrin Ha Long poskytuje bezplatné parkování na místě pro hosty.

6. Jaký je čas Check-in/Check-out v hotelu Mithrin Ha Long? - Standardní čas Check-in v hotelu Mithrin Ha Long je 14:00 a čas Check-out je 12:

00.

7. Jsou v blízkosti hotelu Mithrin Ha Long nějaké restaurace nebo možnosti stravování? - Hotel Mithrin Ha Long má restauraci na místě, která nabízí různé vietnamské a mezinárodní pokrmy. Kromě toho se v blízkosti hotelu nachází několik restaurací a možností stravování.

8. Má hotel Mithrin Ha Long službu směnárny? - Ano, hotel Mithrin Ha Long poskytuje služby směnárny pro hosty.

9. Nabízí hotel Mithrin Ha Long výlety nebo exkurze? - Ano, hotel Mithrin Ha Long může hostům pomoci s organizací výletů a exkurzí k prozkoumání okolních atrakcí, včetně zálivu Ha Long a jiných památek.

10. Je hotel Mithrin Ha Long vhodný pro rodiny? - Ano, hotel Mithrin Ha Long je vhodný pro rodiny a nabízí zařízení, jako je dětské hřiště, služby hlídání dětí a rodinné pokoje.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tenisové kurty
 • Biliár
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Nekuřácké pokoje
 • Vícejazyčný personál
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Sál
 • Banketové zařízení
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
 • Sprcha
 • Whirlpool
 • Wellness vana
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Wellness centrum
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětský bazén
Recenze hotelu Mithrin Hotel Ha Long
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.