Spojené arabské emiráty, Dubaj

One Perfect Stay - Miska 5

Burj Khalifa Blvd Dubaj, Spojené arabské emiráty Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
One Perfect Stay - Miska 5
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
9.7 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Burj Khalifa Blvd Dubaj, Spojené arabské emiráty

Hotel "One Perfect Stay - Miska 5" se nachází v jedné z nejlepších a nejvyhledávanějších rezidenčních oblastí Dubaje - Old Town. Je to srdce Downtown Dubai, který je domovem některých nejvýznamnějších památek města.

1. Burj Khalifa: Nejvyšší mrakodrap na světě, nacházející se jen pár minut daleko, nabízí vyhlídkové observatorium s panoramatickým výhledem na město.

2. Dubai Mall: Jedno z největších nákupních center na světě s tisíci obchody, obrovským akváriem, kluzištěm a mnoha restauracemi.

3. Dubai Opera: Víceúčelové kulturní centrum nabízející širokou škálu představení a akcí, včetně divadelních představení, oper, baletů, koncertů, konferencí a výstav.

4. Souk Al Bahar: Moderní nákupní komplex v tradiční arabském prostředí. Je plný unikátních obchodů, butiků s oblečením a mnoha mezinárodních a místních restaurací.

5. The Dubai Fountain: Jde o největší koreografovaný systém fontán na jezeře Burj Khalifa.

6. Business Bay: Centrální obchodní čtvrť v Dubaji.

7. Muhammad bin Rashid Boulevard: Živá oblast s mnoha restauracemi a kavárnami.

8. Reel Cinemas: Kino komplex s luxusními sedadly. Mnoho z těchto atrakcí je v docházkové vzdálenosti od "One Perfect Stay - Miska 5". Oblast také nabízí mnoho veřejných dopravních možností, včetně taxíků, autobusů a dubajského metra, což usnadňuje prozkoumávání zbývající části města.

map
One Perfect Stay - Miska 5
Apartmán

Do centra města9.7

O hotelu

O

'One Perfect Stay - Miska 5' je krásný servisovaný byt v Dubaji, Spojených arabských emirátech. Nabízí nadstandardní ubytovací zážitek s fascinujícím výhledem na panoráma města a lesklý arabský záliv. Kombinuje luxus a pohodlí pětihvězdičkového hotelu s intimitou a pohodlím soukromého bytu. Pokoje: Byt je navržen s dokonalou povrchovou úpravou s jednoduchým a elegantním designem. Je vybaven ložnicí s pohodlnou postelí a dostatkem úložného prostoru. Prostorný obývací a jídelní prostor je zařízen moderním nábytkem pro maximální pohodlí a styl. Obývací pokoj vede na částečnou terasu s dechberoucím výhledem na město. Je také k dispozici plně vybavená kuchyně s moderními spotřebiči a elegantní koupelna s potřebným vybavením. Stravování: Ačkoli 'One Perfect Stay - Miska 5' nemá vlastní restauraci, jeho centrální poloha zajišťuje, že jídelní zážitek bude skvělý. V blízkosti se nachází různé populární kavárny a restaurace nabízející jak místní, tak mezinárodní kuchyně. Pro hosty, kteří preferují vlastní vaření, je k dispozici plně vybavená kuchyně s mikrovlnnou troubou, vařičem, lednicí a kuchyňským náčiním. Vybavení: 'One Perfect Stay - Miska 5' je plně vybavený klimatizací pro pohodlí hostů v horkých měsících v Dubaji. Nabízí základní vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi, televize s plochou obrazovkou s satelitními kanály pro zábavu hostů. Ubytování také nabízí zdarma soukromé parkování pro hosty s vozem. Hosté se mohou také vykoupat nebo si odpočinout u bazénu. Je také k dispozici dobře vybavené posilovna pro ty, kteří si chtějí během svého pobytu udržovat kondici. Byt je také monitorován bezpečnostními pracovníky 24 hodin denně. Umístění: 'One Perfect Stay - Miska 5' je centrálně umístěn v Downtown Dubaji a nabízí snadný přístup k nejikoničtějším místům města, jako je Burdž Chalífa, Dubajská fontána a Dubajské nákupní centrum. Má také dobré dopravní spojení s veřejnou dopravou města, což usnadňuje hostům pohyb po městě. Úklid: 'One Perfect Stay - Miska 5' klade velký důraz na čistotu. Byt je čištěn a dezinfikován před příjezdem hostů. Každodenní úklidová služba může být také zařízena pro další pohodlí. Zejména tým zákaznického servisu je k dispozici nonstop, aby zajistil, že hosté budou mít bezproblémový a příjemný pobyt v bytě. 'One Perfect Stay - Miska 5' se snaží poskytnout relaxační a bezproblémový ubytovací zážitek pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty v Dubaji.

Děti

Přestože inzerát na nemovitost 'One Perfect Stay - Miska 5' specificky nezmiňuje vybavení pro děti nebo služby, hosté si mohou zajistit pohodlný pobyt pro své děti. Dubaj, kde se rekreační dům nachází, má mnoho atrakcí pro děti, jako jsou tematické parky, vodní parky a muzea přátelská pro děti. Nicméně funkce nemovitosti, jako je bezplatné Wi-Fi, klimatizované pokoje, plně vybavená kuchyň, kde můžete připravit jídlo pro děti, prádelní zařízení a obytný prostor, kde se děti mohou uvolnit nebo hrát, mohou být pro rodiny s dětmi přínosné. Dům se také nachází v blízkosti centra města, což znamená snadný přístup k mnoha rodinným atrakcím, jako je Dubai Mall, KidZania, dubajské akvárium a podmořské zoo a Burj Khalifa. Pokud máte specifické požadavky nebo otázky, měli byste se obrátit na nemovitost přímo, abyste zjistili, co mohou nabídnout pro děti.

Zábava

1. Burj Khalifa: Burj Khalifa je nejvyšší budovou na světě a musíte ji vidět, když jste v Dubaji. Z vyhlídkové plošiny můžete vychutnat fantastický výhled na město.

2. Dubai Mall: Dubai Mall je jedno z největších nákupních center na světě a nabízí nespočet možností nakupování, jídla a zábavy, včetně akvária, vnitřního tematického parku a několika kin.

3. Dubai Opera: Pokud milujete umění a kulturu, rozhodně byste se měli podívat na Dubai Opera, kde najdete balet, operu, divadlo, koncerty a mnoho dalších představení.

4. Dubai Fountain: Tato impozantní fontána, která se nachází poblíž Burj Khalifa a Dubai Mall, nabízí neuvěřitelné světelné a vodní show každý večer.

5. Souk Al Bahar: Tradiční arabský trh s různými obchody, restauracemi a kavárnami.

6. Dubai Aquarium and Underwater Zoo: Dubai Aquarium je jedním z největších vnitřních akvárií na světě a nabízí tisíce podvodních živočichů a chodbu s 270 stupni.

7. KidZania: Vzdělávací mini-město nacházející se v Dubai Mall, kde si děti mohou prostřednictvím hraní různých rolí osvojit poznatky o různých povoláních.

8. Dubai Museum: Hlavní muzeum v Dubaji, nacházející se v pevnosti Al Fahidi, obsahuje výstavy, které vyprávějí o historii a kultuře regionu.

9. Dubai Marina: Dubai Marina je umělý kanálový město, které se táhne dva kilometry podél Perského zálivu a nabízí možnosti nakupování, jídla a různých druhů zábavy.

10. XLine Dubai Marina: Nejdelší městská zipline na světě, která nabízí vzrušující cestu s úchvatným výhledem na Dubai Marinu. Nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou tyto místa otevřena a jejich aktuální otevírací dobu kvůli omezením spojeným s COVID

19.

Nejčastější otázky

1. Otázka: Kde se nachází 'One Perfect Stay - Miska 5' v Dubaji?
1. Otázka: Kde se nachází 'One Perfect Stay - Miska 5' v Dubaji?1

Odpověď: 'One Perfect Stay - Miska 5' se nachází na Old Town Island, Downtown Dubai ve Spojených arabských emirátech.

2. Otázka: Jaké vybavení nabízí 'One Perfect Stay - Miska 5'?
2. Otázka: Jaké vybavení nabízí 'One Perfect Stay - Miska 5'?1

Odpověď: 'One Perfect Stay - Miska 5' nabízí několik služeb, jako je bezplatné WiFi, plně vybavená kuchyň, prostorný obývací a jídelní prostor, moderní posilovna, bazén, soukromé parkování a bezpečnostní služba 24

3. Otázka: Kolik osob může ubytování 'One Perfect Stay - Miska 5' ubytovat?
3. Otázka: Kolik osob může ubytování 'One Perfect Stay - Miska 5' ubytovat?1

Odpověď: Konkrétní kapacita záleží na jednotlivém bytě, ale obecně mohou takové apartmány pohodlně ubytovat až 5-6 osob.

4. Otázka: Jsou v blízkosti nějaké známé památky nebo atrakce?
4. Otázka: Jsou v blízkosti nějaké známé památky nebo atrakce?1

Odpověď: Ano, zařízení se nachází v blízkosti několika známých atrakcí, jako je Dubai Mall, Burj Khalifa, Dubai Opera a Dubai Fountain.

5. Otázka: Je ubytování 'One Perfect Stay - Miska 5' přátelské k domácím zvířatům?
5. Otázka: Je ubytování 'One Perfect Stay - Miska 5' přátelské k domácím zvířatům?1

Odpověď: Politika ohledně domácích zvířat může být různá, proto se doporučuje zkontrolovat konkrétní pravidla zařízení nebo přímo kontaktovat zařízení pro přesné informace.

6. Otázka: Poskytuje 'One Perfect Stay - Miska 5' službu letištního transferu?
6. Otázka: Poskytuje 'One Perfect Stay - Miska 5' službu letištního transferu?1

Odpověď: To může záviset na konkrétních pravidlech zařízení. Prosím, kontaktujte zařízení přímo, abyste potvrdili, zda tuto službu poskytují či nikoliv.

7. Otázka: Můžu si rezervovat 'One Perfect Stay - Miska 5' přímo?
7. Otázka: Můžu si rezervovat 'One Perfect Stay - Miska 5' přímo?1

Odpověď: Ano, můžete si rezervovat 'One Perfect Stay - Miska 5' přímo prostřednictvím různých online rezervačních platforem nebo kontaktováním zařízení přímo telefonicky nebo emailem.

8. Otázka: Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu z 'One Perfect Stay - Miska 5'?
8. Otázka: Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu z 'One Perfect Stay - Miska 5'?1

Odpověď: Obvykle je čas příjezdu po 14:00 a čas odjezdu před 12:00 polednem. Nicméně časy se mohou lišit, proto doporučujeme zkontrolovat to přímo s zařízením.

9. Otázka: Jaká je storno politika pro 'One Perfect Stay - Miska 5'?
9. Otázka: Jaká je storno politika pro 'One Perfect Stay - Miska 5'?1

Odpověď: Storno podmínky se mohou lišit v závislosti na typu rezervace a rezervační platformě. Vždy je dobré zkontrolovat storno podmínky během procesu rezervace.

10. Otázka: Jsou v blízkosti 'One Perfect Stay - Miska 5' nějaké možnosti stravování?
10. Otázka: Jsou v blízkosti 'One Perfect Stay - Miska 5' nějaké možnosti stravování?1

Odpověď: Ano, poloha v Downtown Dubai zaručuje, že v blízkosti jsou k dispozici různé možnosti stravování, od jednoduchých jídelních míst po restaurace jemného stravování.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu One Perfect Stay - Miska 5
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.