krocan, Goynuk

Recenze Sherwood Greenwood Resort

Kiziltepe Mevkii Goynuk, krocan Rezort
1 nabídka od 9130 CZK Zobrazit pokoje
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Sherwood Greenwood Resort
Zobrazit pokoje —

Ověřené recenze hostů Sherwood Greenwood Resort

Celkem 18 recenzí

avatar

Žili jsme v bungalovu Standard 2+2. Manželská postel + patrová postel. Úplně normálně jsme se tam vešli. Standard a standard v bungalovu jsou stejně cenově postavené. Velmi jsme si užili pobyt v bungalovu! Ticho, malebné, s ptáčky. A území se zdá být větší. Protože žít v hlavní budově nebo v Annexu, nevyjdeš na tu krásu potřetí. Velmi se nám zalíbil i sám Greenwood. ❤️ Všechno je nějak rozumné, krásné, chutné, duševní. A lokalita je skvělá. Göynük - oblíbená vesnice! Výhledy jsou ohromující! Hory jsou blízko, vzduch s nezaměnitelnou vůní. Sníme se vrátit, děti se taky moc toulají. Tento hotel určitě má své kouzlo!

avatar

Skvělý hotel 😍 Byli jsme tam v červenci 2023, odpočívali jsme s dospívajícími dětmi, vrátíme se tam znovu ❤️💫 Plusy jsou zelená oblast a spousta lokalit. Pro malé děti je tam zoo a vodní skluzavky, tam si můžete také dát svačinu, je tam taková odpočinková zóna. U bazénu, kde nejsou skluzavky, můžete vždycky najít lehátka, není takový shon běžet v 6:00. Neřeknu, že je to obrovský areál, ale není tam přemíra lidí, každý si najde místečko. K moři to není daleko, pláž není velká, ale vždy byly místa. Na pláži je bar a dokonce i zmrzlina 🍧. Mrazí se v balení a také v hotelu. Animace byla skvělá, aktivit bylo dost. Mínus je, že tam není diskotéka. Jsou tam taneční večírky, ale není tam diskoklub. Bylo tam hodně cizinců, to mě těšilo, protože všechno bylo kulturní. Mluvím anglicky, pro mě to byl ráj setkávání s rodilými mluvčími. Hotelové pokoje nejsou takové, že by byly živé, ale v pokojích jen my umyváme a spíme. Skvělá poloha hotelu, výhled na hory 😍 je to něco. Byla jsem na mnoha místech v 5*, ale tenhle 4* se mi líbil 💫❤️.

avatar
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo

Byli jsme v tomto hotelu od 1. do 8. srpna. Vybrali jsme si tuto čtyřku, protože jsme byli předtím pouze v pětihvězdičkových hotelech. Celkově jsme měli velmi příjemný dojem z hotelu. Stravování bylo celkem dobré, ale nebyla zde dětská linka. Místní alkohol jsem se bála pít. Velmi se nám líbila nově zrenovovaná zóna s tobogány, bylo to příjemné a zelené, téměř jsme nevyužívali hlavní bazén. Nad bazénem byly výhledy na vysoké hory, mmm. Bylo praktické, že zde byla také snack bar, burgery a další občerstvení, moje děti nemají rády chodit na velké vzdálenosti, takže kompaktnost oblasti byla pro nás výhodou. Po obědě jsme měli zmrzlinu (Algidu). Tam byl také něco jako cukrárna. Ale já nejsem moc na sladkosti, takže neřeknu o tom nic zvláštního. Pro nás byla výhodou poloha hotelu: v blízkosti byly obchodní pasáže, lékárny, sousední hotely - Kilikie, Kirman, Transatlantik. Na nákupy jsme jezdili do Antalye veřejnou dopravou (autobus Kemer - Antalya přes Güynük KA07, jediný v obci, autobusy s klimatizací, 55 lir za osobu), dojeli jsme až k obchodnímu centru 5M Migros. To, co tvoří první dojem - fasáda hotelu, vchodová skupina, pro nějaký důvod trochu ošlápaná 😂 ale pak se zrak zamlžil a na tyto nedostatky jsem nevěnoval pozornost. Tam byl taky dětský klub, ale jsme na něj nechodili, děti už nejsou takovými místy nadšené. Večer po večerním představení nabízeli animátoři výlety do nočních klubů (nejezdili jsme). Všimla jsem si, že poprvé bylo méně ruských turistů (nebo rusky mluvících) než Evropanů. Angličané, Němci, východní Evropa. Žádnou negativní zkušenost s Romy jsme neměli. Jako variantu si představuji, že sem můžeme přijet znovu, pokud jsme omezeni rozpočtem, ale chceme na moře a také si nakupovat.

avatar
photo
photo
photo
photo
photo

Odmítali jsme v tomto hotelu od 6.9. do 16.9.2023. Všechno bylo velmi dobré, vzali jsme ultra. Hotelové území není velké, ale ani malé, velmi zelený útulný hotel, animace každý večer jsou dobré. Strava je dobrá, ryba není moc chutná 😂 Večery na ulici před hlavním restaurací připravují různé lahůdky 😋 žena před druhým barem u bazénu připravuje velmi chutné koblihy ❤️, potom tam přechází na pláž a připravuje tam něco podobného s různými náplněmi - jídlo bohů prostě 😂❤️ Pláž je vzdálena 3-5 minut chůze od hotelu, záleží na tom, jak rychle jdete. S lehátky jsou problémy, pohádal jsem se tam s pracovníkem našeho hotelu, který nikdo neví, kde byl, když jsme přišli na pláž, tam ho už čekala několik rodinných párů s dětmi, nevěděli jsme, kam se usadit, on nikdy nepřinesl lehátka s matracemi, čekali jsme, až někdo odejde, je to v sezoně. Na pláži si také můžete něco poobědvat, napít se, vše je k dispozici. V hotelu jsou bazény pro děti, skluzavky, atd. Žili jsme v čtyřposchoďovém domečku, výtah občas nepracoval 🙈 Pokud si nevšímáte některých drobností - je to velmi slušná čtyřka, ale na pětku to určitě nedosahuje. Vyžívali jsme se na dovolené, takže nás tyto životní drobnosti nerušily 😁 Všem přeji krásnou dovolenou ❤️.

avatar

Rychle umístěno. Pokoj jsme dostali ve 4. patře v přístavbě Anex. Zásadně jako jsme objednávali rozšířený. Prostorný. Stav uspokojivý. Vše bylo uklizeno a čisté. Za celou dobu nebyly žádné stížnosti. Úklid probíhal každý den. Výhled z balkónu byl úchvatný. Velmi se nám líbilo. Přijeli jsme pozdě večer. Na hlavní večeři jsme už nestíhali. Dobře, že je zde pozdní večeře. V restauraci nebyl žádný výběr. Ale byli jsme velmi hladoví a rádi jsme toho využili. Plocha hotelu není příliš velká. Ale celková poloha byla velmi pohodlná. Nemuseli jsme chodit dlouhé vzdálenosti. Pár minut v libovolném směru: bazén, restaurace, aquapark. Na pláž nebylo daleko, asi 5 minut od hotelu. Cesta do pokoje vedla přes bar. Paráda! Pláž byla nádherná. Voda byla průzračná. S lehátky nebyl žádný problém. Území bylo malé, nebyl zde žádný plážový volejbal, možná jste si mohli zahrát u sousedů. Bar, toalety byly k dispozici. Nápoje také. Trochu nás obtěžovaly pár malých rybiček. V restauraci jsme vždy našli něco k jídlu. Ačkoli to bylo docela jednotvárné. Ale nepřijeli jsme sem jen jíst. Večerní gril byl připravený ne moc dobře. Obecně byla obsluha v restauraci skvělá. Vždy byla místa k dispozici. Stoly byly okamžitě uklizeny a uvedeny do pořádku. Personál byl zdvořilý a vždy ochotný pomoci. Neodcházeli jsme hladoví. Jediné, co nám zkazilo náladu, bylo, když jsme museli připomínat blahopřání k narozeninám naší dcery už za slavnostním stolem a už jsme měli dost jídla. Opravili to, i když ne tak rychle. Dort byl špatný. Občas jsme obědvali v kavárně v areálu aquaparku, velmi pohodlné. Tam jsou také zmrzliny. Někdy ji nedávali včas, ale aplikovali jsme princip - najdu si) Bar u bazénu byl otevřen téměř neustále. Tam také podávali občerstvení. Večerní animace nás nezaujala. Ačkoli jsme se o to pokoušeli :) V Turecku jsme již po páté, takže se nám zdála - jednotvárná a nudná. Aquapark byl super! Dítě bylo šťastné. Celkově jsme si pobyt užili! Hotel byl skvělý a nechtělo se nám odjíždět. Chtěli jsme zůstat tady. Děkujeme personálu hotelu! Pobyt byl nezapomenutelný.

avatar

Pobývali jsme se svým manželem v hotelu od 24. září do 4. října 223 n. l. O hotelu je již dost informací v předchozích recenzích, nebudu se opakovat. Stručně popíšu své dojmy. Po příjezdu jsme byli večer rychle ubytováni do pokoje v hlavní budově na posledním patře (peníze do pasu jsme nedali). Pokoj byl velmi malý, nedalo se ani narovnat, i když s výhledem na moře. Plány na výměnu pokoje nebyly, protože to nebylo kritické jen pro přenocování. ALE, ráno se můj manžel nedokázal dostat k umyvadlu, aby se umyl a oholil (má vysokou postavu a široká ramena), musel vše dělat na dosah vztahnuté rukou. Umývadlo je umístěno mezi zdí a sprchovým koutem, mezi nimiž je velmi malý prostor, vhodný jen pro malé lidi. Ten samý den od brzkého rána do oběda nefungoval výtah, na recepci řekli, že to se stává a že se snaží vyřešit problém. Po několika cestách na poslední patro tam a zpět jsme se rozhodli požádat o výměnu pokoje. Na recepci okamžitě reagovali na naší žádost a dali nám jiný pokoj v přízemí, který byl dvakrát větší než předchozí (peníze si neúčtovali). Úklid byl každý den, nezávisle na spropitku (párkrát jsme nechali). Území hotelu je velké, zelené, uklízeči a zahradníci tam neustále pracují. Bazén je velký, plytký, voda je příjemná. Animátoři jsou velmi pozitivní a přátelští. Pokud nechcete participovat na akcích, nikdo vás do ničeho nenutí, vše je velmi nenásilné a podle vašeho vlastního přání. Pláž není daleko, místa bylo pro všechny, v moři jsme vcházeli bez speciální obuvi, bylo nám pohodlně. Moře bylo teplé, krásný výhled na hory. Stravování bylo bez zbytečných výstředností, ale rozmanitost je přítomná. Vše, co jsme jedli, bylo chutné, vše bylo čerstvé. A barmani i číšníci se opravdu snažili, nezanedbávali žádnou žádost. Pro nás dovolená splnila všechna očekávání. Hotel si plně zaslouží své 4 hvězdičky.

avatar

Podruhé přijíždíme do tohoto hotelu. Chci osobně vyjádřit vděk profesionálnímu managementu a osobně manažerovi Aykulu! Přiletěli jsme brzy ráno, byli jsme ubytováni okamžitě bez snídaně. Vyslechli všechna naše přání ohledně pokoje, žádali jsme klidný rodinný pokoj. Nakonec nás ubytovali tak, jak jsme žádali. Při odjezdu jsme na žádost bezplatně prodloužili pobyt o pár hodin. Byli jsme velmi překvapeni takovým srdceryvným přístupem. Nádherná zelená zahrada, spousta míst k odpočinku v horkém dni, krásné fotogenické lokace. Stravování různorodé: maso, kuře, ryby, mořské plody vždy v hojnosti. Večeře téměř vždy zahrnují národní jídla, grilovací zóna. Pořádně jsme se najedli. Dětská animace je stejná jako všude, moje děti nejsou zrovna příznivci pobytu v dětském klubu, mladší šla párkrát tam, vrátila se s nějakým náramkem. Z cool aktualizace - mini aquapark. V roce 221 to neexistovalo a když jsme po příjezdu viděli, že u hlavního bazénu nejsou žádné skluzavky, zprvu jsme byli zklamaní. Ale později jsme na zadní straně hotelu viděli obrovské skvělé skluzavky pro dospělé a zónu s městečkem pro malé děti. Vše nové, čisté, strávili jsme tam spoustu času. Pláž přes ulici, drobné kameny. Ne tak ostré jako v Kemere, můžete chodit i bez bot. Výhodná poloha hotelu - zastávka do Kemere je blízko (15 minut, 17 lir) a do Antalye (45 minut, 35 lir). Nemusíte přestupovat, běžet daleko. Migros na silnici, 2 km pěšky podél obchodní ulice. Odtud je možné se dostat do starověkého města Phaselis bez přestupů. Spa se obnovilo týmem, nyní tam provádějí balíčkové masáže. Nelitovali jsme utracených peněz, rozhodně doporučuji základní program v prvních dnech. Poměr cena a kvalita pro hotel nás zcela uspokojil. Všude jsou ceny velmi vysoké a snažili jsme se vybrat optimální možnost. 14 dní v Sherwoodu pro 4 osoby stály jako 7 dní v Ulusoy (ve stejném sídlišti) nebo v Akke. Rozdíl je v tom, že nemusíte přecházet ulici k moři a stravování je zde bohatší. Ale u nás se nám tady líbilo a mezi 4hvězdičkovými hotelem je to opravdu skvělá volba. Určitě se sem vrátíme ještě jednou!

avatar

S rodinou mého syna jsme odpočívali. Nevěsta letěla letadlem, zatímco syn a vnuk (4 roky) letěli k moři poprvé. Byla jsem velmi nervózní z jejich kvůli. Ale všechno proběhlo dobře. Odlétali tam i zpět bez prodlení. V letadle nepodávali jídlo ani vodu. Všechno se platí. Ale já jsem si přibalila jídlo a vodu. Takže lety nezpůsobily žádné starosti. Přiletěli jsme do Antalye v 8 hodin ráno. Cesta do hotelu trvala 1 hodinu. Snídali jsme. Byli jsme ubytováni v pokoji kolem 12. Nemuseli jsme čekat do 14 hodin. Náš pokoj byl rodinný. 2 pokoje. Jedna koupelna s sprchou. 3 velké ručníky a 3 malé na 4 osoby. I když by mělo být nejméně čtyři (koupelnový, na obličej, ruce a hlavu) v kategorii 4-5 hvězdiček na osobu. 3 šampony, 3 sprchové gely, 3 tělové krémy. Vůbec tam nebyl kondicionér na vlasy. Stál tam jen jeden box s 2 vatovými tyčinkami, 2 vatovými tampóny, sprchová čepice. Dítěti asi nic není potřeba. Neumývá se. I když cena za něho byla o trochu nižší než za dospělého. Ale to jsou detaily. Ručníky k dítěti nám samozřejmě nosili na naši žádost. Na konci dovolené jsem si již nechtěla stále žádat. Ale celkově to nebylo špatné. Pokoje jsou prostorné, skříně jsou prostorné. Televize a balkon v každém pokoji. Naše balkony směřovaly k sousednímu hotelu. Do 23 hodin bylo hlučno, ale poté nastala klidná atmosféra. Úklid každý den. O klimatizaci již psali. Tak tomu je. Není možné ji regulovat, ale když otevřete balkon, vypne se. Byli jsme ve 4. patře a balkon neměl střechu. V dešti vše, co bylo na balkoně, se namočilo. Ale déšť trval 4 dny po sobě, ale naštěstí až odpoledne. Území hotelu je poměrně velké, čisté, plné zeleně, květin. Krásné a útulné. Obrovský bazén. Stabilní hloubka 14 cm. Vedle je dětské hřiště. Také je tam aquapark pro dospělé i děti trochu jiným směrem. Jídlo bylo vynikající, pestré a stále jsme si mohli něco zakousnout. Bylo zde dostatek všeho a dokonce ještě více. Chci zmínit pláž. Docela nedaleko. Dobře, že nebylo třeba chodit kolem obchodů a prodejců. Jakoby prázdná cesta k pláži. Ale bylo třeba přejít silnici. Auta tam byla vzácná. Místo na pláži bylo vždy, i když ručníky ležely osamoceně na lehátkách. Byl tam starší pár, pravděpodobně Němci. A oni si nedělali starosti. Přistupovali a házeli ručníky tam, kde se jim líbilo. Na písku u lehátek, ale cesta k moři byla náročná. Přečetla jsem si hodnocení, kde psali, že můžete jít bez speciální obuvi. A mýlila jsem se. Muselo jsme si koupit boty všichni kromě syna, protože není možné jít do moře. Jsou tam kameny a velké oblázky. Syn se s tím jakžtakž vypořádal. Ve vodě je doslova 4-5 metrů a pak okamžitě hloubka. Ale není to kritické. Děti mají místo na koupání. Stala se nepříjemná událost. U nás se znečistil umyvadlo. Voda odtekla pomalu. Šla jsem kolem 12 hodin na recepci. Tam byl muž v důchodu s velmi nepříjemným vzhledem a dívka. Nerozuměli rusky. Oba!? S pomocí aplikace Yandex Prekladatel (kromě toho, Wi-Fi je zdarma, příjemná síla signálu, dokonce i na pláži), jsem vysvětlila náš problém. Porozuměli. Zapsali to a řekli, abychom počkali. Počkala jsem do 13 hodin. Ticho. Šla jsem znovu na recepci - mladý chlapec mluvící rusky. Skvělé. Po 15 minutách přišel technik a rychle vše opravil. Animace fungovala v hotelu. Na pláž nikdo nepřišel. Velmi jsem si přála aqua-aerobik v moři. Ale bohužel. Kluci samozřejmě byli skvělí, zábavu měli u bazénu během dne. Syn navrhl animátorům zápasení v lehkém váze. Ale pro něj se nechtěli nijak angažovat. A já v žádném jiném hotelu neviděla takový druh sportu. Ale proč ne? Večer dětská animace, v 21:30 koncerty. Vystupovali umělci. Převládaly tance. Líbilo se mi to. V hotelu byli Němci, Poláci, Kazachové, Rusové, Ukrajinci, Turci, Arabové. Slyšela jsem francouzský jazyk, angličtinu. K ruským v hotelu se chovali stejně jako k ostatním hostům. Nikdy jsem neviděla žádné střetnutí mezi hosty ani diskriminaci. Všichni byli klidní a milí. Zemětřesení jsme nezaznamenali. Vše se mi celkově líbilo. Skvělá dovolená. Pěkné počasí, navzdory dešti. Odlétali jsme domů v 22 hodin. Ráno jsme byli na moři do 11 hodin. Poté jsme uvolnili pokoj a šli k bazénu. Ještě jsme se trochu opalovali, než přišel déšť. Opustili jsme hotel v 17:30. Navštívili jsme obchod. A teď jsme doma. Hotel doporučuji. Možná jsem něco vynechala. Pokud máte otázky, napište. Odpovím na všechno. Všem přeji hezkou dovolenou a šťastný výběr hotelu podle vašeho gusta!

avatar

Byli jsme v hotelu s přáteli od poloviny října do uzavření hotelu na zimu. Hotel je skvělý. Stojí za své peníze. Je třeba si uvědomit, že je to 4 hvězdy a neměli byste srovnávat služby a nabídky s hotely 5*. V květnu jsme byli v Amaré (recenze je na mé stránce) - to je úplně jiná úroveň. Původně jsme si vzali standardní pokoj, ale když jsme se ubytovali, zjistili jsme, že nechceme bydlet v tomto pokoji, protože vychází na bazén a je nad restaurací. Standardní pokoje jsou trochu menší než pokoje v bungalovu. Požádali jsme na recepci o výměnu pokoje, ukázali nám jiný, také ve hlavní budově. Nelíbil se nám. Asi jsme obtěžovali personál svými "kapricemi" a pak nám nabídli bungalov, kam jsme se přestěhovali třetí den. V bungalovu je chladnější než v pokojích (s ohledem na to, že klimatizace v hotelu fungují podle hodin - centrální klimatizace). Mluvili jsme, že ti, kteří letní dovolenou trávili v hotelu, trpěli horkem. Toalétka-čištítek v pokoji bylo dost. Je tam lednice, ale vodu neustále nevykládali, brali jsme si sami (na území je několik lednic s vodou). Rychlovarná konvice nebyla, požádali jsme - přinesli nám ji. Úklid byl tak trochu průměrný, protože ke konci sezony část personálu odešla a zbývající zaměstnanci nestíhali důkladně uklízet. Ale - vždy udělali vše, pokud jsme požádali samostatně. Dokonce jsme měli každý druhý den výměnu povlečení. Stravování v hotelu bylo na úrovni. Co se sortimentu týče, nebylo to úplně "WAU!", ale bylo vše, nehladověli jsme a dokonce jsme si trochu přibrali))). Hlavní je, že vařili v hotelu velmi chutně, s láskou. Chci říci obrovské díky nejpříjemnější kuchařce, která nám ráno pekla lívance a dělala omelety, a odpoledne pekla nejchutnější gerdan a koblihy. Takové dobrota a pozitivita v ní. Každý večer byl gril - ryby, maso, řízky. Ovoce bylo také hodně, ale proč asi nebylo melounů, dokonce to bylo divné. Na pláž šlo jít 5 minut. Pláž byla dobrá, lehátek bylo dost pro všechny. Na pláži je bar s nápoji, od 12 do 14 se vařil oběd (maso nebo řízky na grilu, brambory, saláty, ovoce). Moře bylo ideální, do konce října bylo +26 stupňů. S nákupy to tentokrát nevyšlo tak, jak jsme chtěli. Ceny vzrostly násobně, dokonce ve srovnání s jarem. Za lékárnou jsme jeli do Kemeru, stihli jsme zajet do Antalye, projet se starým městem. Pokud shrnu, byli jsme spokojeni s cestou. Hotel byl dobrý, bez zbytečných luxusů, povyku atd. Chci poděkovat celému personálu: recepci, kuchařům, pokojským - děkujeme za skvělou dovolenou! Pokud se naskytne příležitost, určitě se vrátíme znovu.

avatar

Hotel na druhé linii, pláž není daleko. Pláž je s kamenitým příjezdem, ale moře je čisté a jemné. Skvělý bazén a skluzavky pro děti. To je vše! Klady skončily. Byli jsme přivítáni arogantním správcem nebo vrátným. Rozběhnuv se s našimi zavazadly, proběhl celým hotelovým areálem až na třetí patro budovy bez výtahu! Schody byly vysoké a mokré! Úklidová žena s hadicí smývala špínu z horního patra dolů naprosto bezohledně. Na naši žádost o změnu pokoje kvůli mamince ve věku 68 let, která nemůže stoupat po schodech po jednou denně, nám bylo řečeno, že hotel je plný. Po dni vyjednávání nám tentýž arogant vybral pokoj s 3 postelemi pro čtyři osoby. Tak jsme skončili spát na patrové posteli v pokoji ve 3. patře. Nicméně spát je příliš přemrštěné! Na této matraci je to nemožné! Je to jako na prkně. Úklid pokoje spočíval výměně ručníků a ustlání postele bez výměny povlečení. Slíbená voda na pokoji se nikdy neukázala. Klimatizace skoro nefunguje!! A to i při 35 stupních. Hučí, vrže, ale vůbec nechladí. Ale to nejhorší je WiFi!! Ta taktéž skoro nefunguje. Nejprve se připojíte, ale pak zmizí. Na pokoji nezachytí a neustále žádá o spojení. Z okolních hotelů je internet lepší! Večer je lobby plná, protože tam je jediné místo s internetem a chladem. Stravování není zvlášť rozmanité, ale snesitelné. Ovoce je dost. Bar je minimální, nápoje se zředí od začátku týdne do konce. Celkově, chcete jen tak vyhodit peníze, kupujte los, ale nejezděte do tohoto hotelu!

avatar

Byli jsme v hotelu v září 223 roku, dva dospělí a čtyřleté dítě. Přiletěli jsme pozdě, do hotelu jsme dorazili kolem 23:00. Byli jsme rychle ubytování. Při rezervaci jsme uvedli ubytování v bungalovu, tam nás také ubytovali. Chci říct, že pokoje skutečně potřebují renovaci, ale není to tak kritické, jak píšou v jiných recenzích. Náš pokoj byl ve 3. budově (nejbližší k jevišti, asi 5 metrů), v přízemí (velmi pohodlné - žádné schody a možnost vejít domů přes balkon))). Nejklidnější budovy od večerní hudby jsou 4, 5, 6. Ale nášmu dítěti večerní diskotéka vůbec nevadila. Areál je velmi zelený a udržovaný, tráva byla stříhána, lístky hrabány. Všude čisto a upraveno, popelníky na každém kroku. A výhled na hory - to je samostatná lahůdka)) Velmi se mi líbilo oddělení dětské a dospělé zóny. Vodní park se nachází za bungalovy, tam jsou i dětský klub, hřiště a mini zoo. Tam je také bar, kde si můžete dát občerstvení. K občerstvení tu je celý den, snídaně končí - začnou pracovat bary s teplým jídlem, byly tři druhy zmrzliny (dají tolik, kolik řeknete bez problémů), pečivo a koblihy. Nejhladovější hodiny jsou od 17 do 19, 2 hodiny před večeří. Na pláži si můžete také dát občerstvení nebo nahradit oběd. Chci zdůraznit důležitý okamžik pro mě! Jsem velmi vybíravá ohledně veřejných toalet. Tak tady jsem byla mile překvapena. Toalety u bazénů a na pláži byly vždy čisté, dokonce ani zápach nebyl. Průběžně během dne jsem viděla, jak tam vše vymývali. U hlavního bazénu se konají akce. Animátoři jsou velmi diskrétní, nenutí, zvou hrát a zúčastnit se aqua aerobiku a fitness. Celkově je personál velmi přátelský, neviděla jsem žádnou hrubost ze strany personálu. Velmi dotěrný kamarád ze SPA neustále nabízí masáže za 45 $, nakonec byl naštvaný na nás))) O pláži se nebudu psát moc, protože je dostatečně popsána v předchozích recenzích. Vždy jsme našli místo pro 3 lidi. Obcházeli jsme se bez žraloků, ale s nimi je snazší vstoupit do moře, + rybky vás určitě kousnou, pokud stojíte na místě. Kdo se chystá s dětmi - velmi doporučuji navštívit Dino-park. Nachází se 1,5 km od hotelu, ale samostatně není pohodlné jít. Místo je skvělé, jako byste byli v džunglích, mezi řvoucími dinosaury. Tam je také (v ceně) zvířecí zahrada a relaxační zóna s bazény (takže vezměte plavky), vykopávání dinosaurů a skleník (fotostudio). Za 2 hodiny pobytu tam jsme zaplatili 75 $ za tři osoby (exkurzi jsme vzali od našeho průvodce). V Turecku jsem už několikrát byla na dovolené. A viděla jsem různé hotely. S radostí bych se vrátila do Greenwoodu znovu!!! A hlavně s jakým postojem jedete. Pokud hledáte chyby, pak v tom nejlepším hotelu se vám bude špatně. Přijeli jsme si odpočinout a měli jsme obrovské potěšení, i přes některé nedostatky v pokoji.

avatar

Odpocívali jsme v hotelu od 6.7.223 do 12.7.223, při příjezdu nebyla naše pokoj připraven, nabídli nám počkat 15 minut, po jejich uplynutí nám nabídli rodinný pokoj (bez jakéhokoliv příplatku). Co se týče stravování, všechno nás uspokojilo, pro čtyři hvězdy výborné, vždy byly melouny, melouny, ovoce, sladkosti, maso, kuře, krůta a saláty byly velmi rozmanité, nezůstanete hladoví. Rychlý servis v restauraci a barech. Na pláž to bylo 5 minut chůze, vždy bylo místo (což se mi líbilo, nikdo si nenahrazoval místa předem tím, že by položil ručník). Bylo málo lidí v bazénu, protože jsme přijeli relaxovat přímo k moři, které bylo úžasné, čisté, klidné a teplé. Všechno se nám moc líbilo.

avatar

Byli jsme v hotelu od 17.8.223 do 24.8.223 jako rodina (dva dospělí, děti ve věku 7 a 16 let). Při výběru hotelu jsem hledala možnosti, jak zabavit děti, aby bylo moře dostatečně blízko a abychom se vyhnuli otravě jídlem nebo nějaké střevní viróze. Celkově v hotelu bylo mnoho Poláků, Němců, Angličanů, Bělorusů, Rusů a Ukrajinců (soudím pouze podle rozhovorů a dětí, které se představovaly na minidiscu). 1. Ubytování. Rezervovala jsem ubytování v pokoji Junior Family (místnost 4 metry s částečným přepážením uprostřed), hned jsem věděla, že to bude v přístavbě (vedle jeviště). Přijeli jsme do hotelu ve 13:30, okamžitě jsme dostali pokoj na 2. patře, nejblíže k jevišti s výhledem na bazén. Protože jsem četla recenze, hned jsem věděla, že večer bude hlučno, pokusila jsem se zeptat zaměstnance, který nás doprovázel na pokoj, jak získat pokoj na opačné straně. Ale dostala jsem odpověď, že dnes ne, nejsou volné pokoje. Ale hned následující večer jsme byli zděšeni hlasitostí zábavního programu (oficiálně končí v 23:00, ale v praxi, jak už tu někdo psal, ti, co nepili dost nebo nedopili, občas ještě hlučí hodinu po skončení programu u bazénu. Protože naše "domácí" časová zóna byla +4 od tureckého, moc jsme chtěli spát, ale spát bylo nemožné). V dalších dnech jsme si na to postupně zvykli, spali jsme odpoledne po obědě, děti se ze únavy vypínaly až pod hudbu, ale na dovolené jsme se nikdy nespali pořádně. Ráno při odchodu z pokoje na snídani jsem potkala ruskou rodinu, která bydlela na opačné straně (s výhledem na silnici) a zeptala jsem se jich, zda je u nich tiše nebo ne? Odpověděli, že možná trochu tišší co se týče hudby, ale po silnici jezdí autobusy den i noc, výfuky nejsou nic moc radostné. Úklid v pokoji probíhal, odpadky se vyhazovaly, voda se nosila. Ručníky se skládaly, postele se stahovaly, neměli jsme námitky k denní výměně ručníků a ložního prádla, nejsme přeci z hrobu. Klimatizace fungovala, ale hlučně. Teplotu se nedalo regulovat, tedy jen 2 polohy: zapnuto nebo vypnuto. Na noc jsme museli vypínat (hlučnost byla přibližně jako v letadle), jinak by nám to bránilo v spaní. Byly tam komáři (později jsme při procházce viděli, že krátce za oblastí hotelu vpřed je nějaký příkop zarostlý vysokou trávou, takže teoreticky tam mají komáři kde se rozmnožovat). 2. Moře. Na moře jsme chodili ráno od 8 do 1 a od 16 do 18 hodin. Moře bylo skvělé, průzračné a čisté, cesta maximálně 5 minut. Pláž byla písečná, u břehu vody byla 2-3 metrá široká oblázková pásová zóna. Manžel a děti plavaly a potápěly se s brýlemi, ráno krmili ryby. Ryb bylo spousta, když stojíte bez pohybu, pokoušejí se vás. Lehátka jsme vždy našli. V pět hodin večer už plážový chlapec sbíral matrace z bílých lehátek, bez matrace se leželo tvrdě, na zelených síťových lehátkách – normálně. 3. Stravování. Vše se líbilo, na oběd a večeři bylo vždy několik druhů masa, ryb, zeleniny a vše, co je obvyklé v tureckých hotelech. Nic se nevyčerpávalo, vše neustále nosili. Z ovoce byly stále broskve, nektarinky, švestky, hrušky, meloun. Večer meloun, občas hroznové víno. Párkrát bylo hovězí maso trochu tvrdé, jinak nemám námitky k jídlu. Káva z automatů byla slušná, pokud nebylo vyčerpáno mléko. Šťávy - nějaký humbuk z koncentrátů, také z automatů, takové průměrné. Alkohol nepijeme, nemohu nic říci o alkoholu. 4. Akvapark – byl oblíbený u mnoha dovolenkujících. Tobogany fungovaly od 1 do 12 a od 14 do 16 hodin. Tobogany pro dospělé byly nejlepší – na duji ve dvojici. Když bylo hodně lidí, museli jsme čekat na duji, ale nekritické. Na ostatních toboganech bylo cítit spoje a zadek se přehříval. Ale poslední den se děti již sjížděly na všech toboganech, nic to nebránilo? 5. Territorium. Vše se neustále uklízí, seče, zavlažuje, je to krásné a čisté. 6. To, co se nelíbilo. Ačkoliv správa všude píše, že není přípustné obsazovat lehátka osobními věcmi, lehátka byla neustále obsazená, buď u moře nebo u bazénu. Nerozumím, kdo nemá nikdy dost místa, že je třeba obsadit všechno hned ráno všude?! Internet je všude špatný, poměrně se dá používat ráno až do jedné hodiny. A hlasitý zábavní program večer, o tom jsem už psala. Kdo hledá klid, zaměřte na to pozornost. ALE! Mladší syn stále trvá na tom, abychom příští rok přijeli jen sem a nikam jinam! Děkuji personálu hotelu za všechno, pravděpodobně přijedeme znovu, pokud ceny nevyletí do nebe.

avatar

Pobývali jsme v hotelu s rodinou 4 lidí (3 dospělí a teenager 16 let). V Turecku jsme rádi byli už po sedmé, takže máme s čím porovnávat. O hotelu: 1) Pokoj Měli jsme 2-pokojový rodinný pokoj. Jak jsme pochopili, všechny 2-pokojové pokoje jsou v hlavní budově ve 4. patře (pod střechou). V pokoji je mezidveří, 2 balkony (protože je nejvyšší patro, nad nimi není střecha), 2 televize (ruských kanálů asi 5, pro děti žádné ruské). Klimatizace centrální, je v každé místnosti a je nad dveřmi, takže na posteli příliš nefouká, což je pro nás plus. Fungovala dobře: nefoukal jako šelma, ale ani nebyla příliš dusno. Během dne jsme ji snižovali, ale ráno se nám někdy i zchladilo. Lze ji snížit nebo zcela vypnout v každé místnosti. Pokoje nejsou nové, ale celkově útulné a uklizené. Protože je pokoj pod střechou, strop je nerovný, ale i v nejníže položených místech lze stát vzpřímeně. V koupelně je vanička, zčásti oddělená skleněným panelem, takže když se sprchujete, celá podlaha v koupelně je mokrá. Všechny rodinné pokoje mají výhled na bazén a scénu buď tohoto hotelu, nebo vedlejšího (Karmir). Náš výhled byl na náš bazén. Během dne hraje hudba, ale s uzavřeným balkonem je téměř ne slyšet, ale večerní programy jsou různé: pokud je například karaoke, můžete spát, ale pokud hraje disco s basami, musíte se o to pokusit. Nicméně v 23: vše vždy ustatilo. Pravděpodobně v bungalovu je klidněji. 2) Animace Animace je velmi nenásilná. Během dne probíhají ranní cvičení, zumba, aqua aerobik, petanque, hry u bazénu atd. Je zde dětská animace. Večer se konají programy: každý druhý den živá hudba (ne vždy dobré provedení), 1x bylo karaoke, 1x diskotéka, 5x taneční vystoupení (některé jsou velmi profesionální, jiné amatérské). Scéna není příliš pohodlná, není zde amfiteátr jako obvykle, ale stojí zde stolky se židlemi, kvůli čemuž polovina publika není tam kvůli sledování programu, ale kvůli pití a kouření: kouří vám téměř do obličeje a chodí sem a tam se sklenkami. 3) Areál Areál hotelu není příliš velký, ale vejde se do něj vše: je zde aquapark, sportovní plochy, scéna, bazén, min...

avatar

Hotel jsem vybírala hlavně pro pohodlný pobyt dítěte (8 let). Bylo důležité: 1. Vodní skluzavky (fungují od 1 do 12 a od 14 do 16) - dítě z nich prakticky nevylezlo. Mimochodem pro starší děti a dospělé jsou zde také skluzavky vedle dětských. Hned vedle je bar a stánek s občerstvením. Bazén se nachází vedle restaurace. U bazénu je dětský oddíl (oddělený mřížkou). 2. Čistá voda v moři a dobrý vstup (proto jsme vybrali oblázkovou pláž) - vstup je pozvolný a dlouhý, ideální pro ty, kdo neumí plavat (a to jsme my s dcerou). 3. Nedaleko od moře - pár metrů, není to obtížné jít po asfaltu. Je tu přechod přes silnici, obávala jsem se, že tam bude hodně aut. Ve skutečnosti tam skoro žádná auta nebyla, takže jsme přecházeli bez problémů. 4. Chutné a různorodé jídlo - já jsem dávala důraz na dušenou zeleninu, sýry a olivy. Ryba, hovězí maso, kuře, krůta a výrobky z mletého masa byly vždy k dispozici... stejně jako výběr dezertů. Broskve a nektarinky byly nedozrálé - po pár dnech dozrály v pokoji. Večer byl meloun a meloun. Jídlo bylo dostatečné pro všechny, taková jídla jako plněná paprika (cuketa), dolma, karbanátky vypadaly podobně jako naše, ale jejich příprava byla originální. Místní olivie mě pobavila - zelenina byla nakrájená na velikost poloviny zápalkového krabičku. Ale i to jsem jedla, bylo to v pořádku. Fronty byly krátké a rychlé. Vždy se našlo místo. Nádobí bylo čisté. 5. Dětský animační program - každý den koncert v 2-3 s dětmi, mini zoo z králíků a slepic, také jsou zde 2 skluzavky s houpačkami na území a dětské hřiště (tam jsme nechodili). Samotné území je udržované, hodně zeleně a květin, personál je milý, rozumí ruský. 6. Recepce je také ochotná a mluví rusky (to bylo pro mě také důležité při výběru hotelu). Pokoj byl pěkný (ale já nejsem z těch, kteří detailně prohlížejí každý roh), nic výrazného mi nevadilo do očí. Měli jsme bungalov v prvním patře vedle dětských skluzavek. Co bylo velmi pohodlné. 7. Úklid byl pravidelný. Šampon, sprchové gely, mýdla byla doplňována. Wi-Fi zdarma, na pláži fungovalo. Trezor byl placený 2 dolary/den. My jsme ho nevyužívali. Plážové ručníky vydávali v Hammamu (zdarma). Na televizi bylo několik ruských kanálů - ale my jsme je moc nepoužívali. Klimatizace byla centrální. Sprchový kout byl udělaný tak, že by bylo obtížné namočit podlahu. My jsme chodili jen v pokoji v žabkách. Nebo byste měli položit jedno ručník na podlahu. 8. Pokud potřebujete do Antalye do obchodního centra Migros 5M (což byla také cílem mé návštěvy), pak přejděte přes přechod pro chodce a počkejte na dolmuš 7 (to je místní autobus, musíte zvednout ruku). Při nástupu řekněte řidiči "Migros". Jízdenka stojí 4 liry, cesta trvá 45 minut. Zpátky tento samý autobus (musíte přejít horním přechodem na zastávku). Při nástupu řekněte řidiči hotel a řekněte oblast (Gejnek-Greenwood). V Migrosu jsou všechny ceny v lirách. Směnárna je ve 3. patře. Kavárny jsou také v 3. patře. Pokud chcete jet do Kemeru ze Greenwoodu (jeli jsme do Waikiki), pak vyjděte z hotelu a čekejte ten samý autobus 7 a při nástupu řekněte "Waikiki". Jízda trvá 15 minut. Zastávka je u mešity, od ní jděte asi metr zpátky a uvidíte velký Waikiki. Odjezdová zastávka je ta, která je vedle Waikiki (tedy na tom samém dolmuši 7). Mimochodem, udělala jsem si tax-free na nákupy - ne tolik, kolik bych si přála... Ale něco. Vlevo od hotelu, trochu dál, objevíte tržiště. A u hotelu Atlantic (to je loď) jsou 2 lékárny a také obchůdky. Dovolená se mi moc líbila, hotel není příliš rušný (i když tam je nějaká večerní diskotéka), ale spíše je pro klidnou rodinnou dovolenou s dětmi. Mě se to velmi líbilo, dcera také říká, ať příště zase přijedeme právě sem do Greenwoodu. Pokud máte otázky, pište na Insta oliaka.

avatar

Prázdninovali jsme s synem v hotelu v červnu 222, vrátili jsme se v červnu 223. Voucher jsem koupila před tím, než se objevily informace o aquaparku, takže to bylo skvělé překvapení! Aquapark je skvělý, vše je nové, a jak se jen za těch 5 měsíců všechno stihli udělat! Hotel se nám tak líbí, že si představuji, že přijedeme znovu. Strava je velmi dobrá pro 4 *. Internet letos na území je skvělý, na pláži trochu horší. Území je nádherné, zelené. Náš pokoj byl zcela nový, ale sprcha byla špatně navržena - vždy tam byla kaluž. Personál - všichni jsou tak milí a vstřícní - číšníci, barmani, recepce, plavčíci, a jedna mrcha - na recepci pracuje pouze jedna dívka, ostatní jsou muži. A tahle dívka vše zkazí, neuctivě se chová k hostům, pokud host špatně ovládá angličtinu, může se jednoduše otočit a odejít, nebo zakrouží očima, viděla jsem to několikrát. Otravná osoba! Šťastně je teď odděleně aquapark, odděleně velký bazén a odděleně pláž - lidé se rozptýlí a není nikde těsno, všude jsou volné lehátka. Chci zdůraznit, že plavčíci na skluzavkách dobře kontrolují bezpečný sjezd ze skluzavek, nedovolí lidem jet, dokud neodejde předchozí osoba. Chci zvlášť zdůraznit, jak je všude čisto, tomu se věnuje velká pozornost. Na pláži i na území neustále zametají, myjí, čistí. Pro mě je jediným hlavním mínusem hotelu, s čím není co dělat, že je hlučné večer. Chodíváme spát v 21-22 hodin, show a diskotéky nenavštěvujeme a brzy vstáváme. A až do 23 hodin hraje hlasitá hudba. Zachrání vás pouze silné unavení - odpočíváte při jakémkoli hluku. No a klimatizace není pohodlná, psali jsme o tom, špatně se reguluje.

avatar

Všichni chválí hotel, ale v jeho popisu by mělo být uvedeno především: Pro ty, kteří milují hluk a shon! Hlavní budova, nekonečný hluk z odsávání restaurace a centrálního klimatizace. Samostatně není možné nastavit klimatizaci. Dokonce i při zavřených balkonových dveřích je neustálý hluk a rachot z ulice a hluk centrální klimatizace. Užít si klidu, mořského vzduchu a zvuků přírody nejde, je tu jen hluk. Z tohoto důvodu budeš v noci zkoušet spát s klimatizací, nebudeš moci větrat pokoj, hluk z odsávání je tak pronikavý a neustále trvající, že máš pocit, jako bys odpočíval v průmyslovém podniku, kde práce neustále šumí, nebo vedle letadla s zapnutými motory, které se nevypínají. Ale hlavní je show program, chceš si odpočinout? Ne, hlasitá živá hudba s vytí turistů potrvá až do 23:00 a ještě další hodinu budou odcházet. Toto platí pro VŠECHNY pokoje s výhledem na bazén a samozřejmě na scénu. Druhá strana - je bazén a animační zóna jiného hotelu. Možná v bungalovu bude klidněji, ale pouze v noci. žádný klid, zvuky přírody neslyšíte, v žádném hotelovém pokoji se neodpočinete. Zavření balkonových dveří proti hluku nepomáhá, štěbocou a tancují ti na hlavě. Samotné pokoje: staré, všude trhliny, plíseň. Pokusili se udělat opravy kosmetického charakteru, ale udělali jsme je z toho, co bylo. Tam kus tapety, tam jiný. Za hlavou postele není nic, jen špína a plíseň! Pokoje jsou malé. Standard - manželské postele jsou 1,4 a vedle stojí další, proč? Pokud jsme ve dvou? Ložní prádlo je všechno ve flecích. Místo deky máš pouze přehoz a bez prostěradla. Nejlepší pokoje samozřejmě jak vždy s tureckou pohostinností svou. Evropané. Ruština - mluvící na posledním místě. Jídlo - není třeba chválit, nezůstanete hladoví, je to jejich povinnost - 4 hvězdy. Existují jasné normy. Ale ani ty nejsou dodržovány. Internet, mobilní rychlejší. Kupte si turecké karty, ale ne v letišti. Moře - Kemer už není tím, čím bývalo. U pobřeží plave odpad, máš pocit, že někde vypouštějí kanalizaci. V tomto hotelu je zkáza dovolené - zaručena. Dětská skluzavka nezakryje veškerý negativní vliv všeho okolo.

avatar

Byli jsme v tomto hotelu podruhé od 29.5.23 do 11.6.23 (poprvé v roce 218). Původně jsme věděli, kam jedeme, chtěli jsme vyhnout se překvapením s neznámými hotely. Odpočívali jsme ve čtyřech - rodinný pár s dítětem a babička. Vše postupně: 1. Check-in. Přijeli jsme po 21. hodině, pokoje již byly připraveny, vzali jsme jeden pokoj pro tři osoby, babička žila samostatně. Jeden pokoj se nám nelíbil a byl nám vyměněn na druhý den bez příplatku, za to děkujeme. Koncem května byl hotel obsazen asi z 4 %, myslím, že to také přispělo k rychlému vyřešení problému. 2. Pokoje. Tady si musíte nejprve ujasnit, čeho chcete, protože v tomto hotelu je velký výběr - jsou pokoje s výhledem na bazén/zábavu a hory (ale je tam hluk celý den až do 23:00 :)), jsou pokoje s výhledem na hory a jiný hotel CARMIR (méně slyšitelné z Carmiru), jsou pokoje v přístavbě naproti hlavní budově (1. s výhledem na bazén a hory (hlučnější, protože vedle je scéna od animace), 2. s výhledem na hory a silnici (zde slyšíte veškerý pohyb vozidel, není to dálnice, ale přesto)), jsou samostatně stojící bungalovy trojpatrové (různé výhledy - stromy, hory, skluzavky vodního parku, dětské hřiště, kontaktní zoologická zahrada), podle slov hostů v bungalovech je tam poněkud vlhko, protože mnoho pokojů je ve stínu, ale je tu dokonalý klid. Hotel není nový, ani pokoje ne, takže si buďte připraveni na pohledy na zrenovovaný nábytek, dveře, sanitární zařízení atd. V pokojích je klimatizace se centralizovaným ovládáním, můžete ji buď zapnout, nebo vypnout (změna teploty a síla proudění vzduchu nezávisí na vás :))), pokud venku není horko, mohou ji vůbec nezapnout centralizovaně a vám nebude fungovat, i když ji zapnete :))). Vždy nás bavilo zrcadlo v pokoji - když se na něj díváte stojící, vidíte jen svůj břicho, hlavu nevidíte :))). V pokoji je trezor, LCD televize, fén, šampon/sprchový gel/mýdlo/kondicionér/lógr/kapky (důstojný sortiment). 3. Animace. V tomto roce skvělý tým jak pro dospělé, tak pro děti, včetně dětského klubu. Animátoři jsou vždy vidět, vedou všechny aktivity podle plakátu, vždy všechny pozvou na akce, i když jste se předešlý den odmítli, přitom s úsměvem a nenápadně. Můžete hrát šipky, vodní pólo, petang, stolní tenis. Zumba a stepaerobik se střídají každý den. Plážový volejbal není, můžete se připojit k hráčům z Carmiru nebo Fámy na pláži. Animátoři se během dne aktivně komunikují s hosty hotelu a večer vás zvou všechny tancovat k živé hudbě na večerním show nebo k hudbě od DJe, přitom sami každý den tancují s hosty. Na pláži není žádná animace. Pro děti kromě dětského klubu je tu mini-disko - vše standardní, děti se baví :). Chci vyjádřit zvláštní poděkování animátorovi Enesovi (přátelský, šíří pozitivní náladu všem, pořádá spoustu akcí) a vedoucímu týmu animátorů (profesionál ve svém oboru). 4. Obsluha. Nebojte se dávat spropitné, i malé, zpříjemní vám to pobyt, zvedne náladu vám i personálu, zlepší kvalitu servisu ;). Číšníci v baru s úsměvem a s ochotou vás obsloužili chutnými koktejly, a servírky včas uklízely ze stolu. Pokud chcete, aby vám věnovali více pozornosti, věnujte trochu více pozornosti i vy personálu. 5. Úklid. Pokoj byl každý den uklizený (umyli podlahu, vyměnili ručníky, přidali vodu/šampony, krásně ustlali postel). 6. Strava. Jde o standardní stravu, jako ve většině čtyřhvězdičkových hotelů. Vaří chutně, je z čeho vybírat, menu se opakuje, grilují venku (fronta k grilu v červnu během zasedání hotelu byla téměř 1 % lidí 1-15 konstantně na začátku večeře))). Pořád je tu ryba, maso, kuře v různých variacích. Ovoce - melouny, melouny, jablka, broskve, hrušky, pomeranče, grep. Strava a sortiment jsou důstojné, ale žádné vyhlášené pokrmy neuvidíte. 7. Pláž a moře. Pláž je velká, lehátek je dost. Přidali jsme několik slunečních stínů a spoustu lehátek s matracemi. Jsou tu i lehátka bez matraců, jsou také pohodlné. Vše čisté, pláž je pravidelně uklízena. Vstup do moře je s drobnými/velkými kamínky bez oblázku a dlažeb (ve vlnolamech je pohodlnější). Po pěti metrech se rychle prohlubuje, vstup není pozvolný. Nejlepší je ten výhled na hory, když plavete - neopakovatelné emoce! Na pláži je bar (od 9 do 18 hodin, pivo, limonády, ayran, zmrzlina, čaj, káva, oběd si můžete dát i tady). 8. Vodní park - o něm jsme měli málo informací, mysleli jsme si, že je to zatím jen koncepce, ale ve skutečnosti je vše připraveno! To nás příjemně překvapilo, protože v roce 218 tu byly jen 2 obyčejné skluzavky pro dospělé a pár dětských. Nyní tu je miniaturní vodní park pro děti a 5 skvělých skluzavek pro dospělé! Skvělá proměna! Vedle skluzavek je snackbar se všemi dobroty. Pro ty, kteří dočetli )))) Celkově - pevná a jednoduchá čtyřka, bez zbytečného přepychu. Emoce po dovolené jsou pozitivní.

Služby a vybavení
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tělové ošetření
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 32
Poloha
Do centra města
1.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Celkem 3 otázky

avatar
Olga
2024-03-20T22:37:18+03:00

Řekněte mi, prosím, pokud 2+2, bungalov s manželskou postelí není jistota, že tam ubytují? U cestovního operátora vidím pouze standardy a ihned velké.

Komentář
avatar
Lyubov
2024-03-21T00:24:11+03:00

Rezervovali jsme rodinný dvoupokojový apartmán pro 2+2, i když cestovní agentura nabízí i standardy. Ale vůbec si nedokážu představit, jak je možné žít ve 21 m² pokoji ve čtyřech. Standardy zahrnují dvoulůžko a jednolůžko a někde jsem viděla na fotce, že pro 4 hosty dávají rozkládací postel. A také existují pokoje typu Bunkbed Room s dvoulůžkem a patrovou postelí.

avatar
Olga
2024-03-21T01:04:58+03:00

Děkuji moc, Ljubov. Ani já nerozumím, jak se vejde vše do 21 m2 a jak se tam pohybovat. ))

Komentář (1)
1
1
Skrýt odpovědi
1
avatar
Olga
2024-03-19T14:53:44+03:00

Dobrý den. Řekněte prosím, je typ pokoje LARGE umístěn v hlavní budově?

Komentář
avatar
Lyubov
2024-03-19T15:21:41+03:00

Dobrý den, podle jejich konceptuace je tato kategorie pokojů pouze v Anexi. Jedná se o přídavnou budovu s výtahem.

avatar
Olga
2024-03-19T15:29:31+03:00

Tady jsem všechno prošla a nemůžu pochopit, kde se nachází tahle budova. Bungalovy chápu, kde jsou. A na webu není mapa resortu(

avatar
Lyubov
2024-03-19T15:30:37+03:00

Tato budova stojí za jevištěm.

avatar
Olga
2024-03-19T15:31:10+03:00

aha. Děkuji. Pak budu pokračovat ve studiu. Pravděpodobně to bude velmi hlučné.

avatar
Lyubov
2024-03-19T15:33:32+03:00

Pokud to správně chápu, nejtišší ubytování jsou bungalovy, ale některé pokoje nejspíš nedostávají sluneční světlo a lidé se stěžovali, že jejich plavky neuschly.

avatar
Olga
2024-03-19T15:34:02+03:00

a to je také jako mínus navíc vysoká vlhkost v regionu

Komentář (1)
1
1
Komentář (1)
1
1
Komentář (1)
1
1
Komentář (1)
1
1
Komentář (1)
1
1
Skrýt odpovědi
1
avatar
Mihail
2024-02-21T09:11:13+03:00

Ahoj, můžete mi prosím říct, zda je tento hotel zaměřen spíše na pobyt s dětmi a zda se v hotelu pravděpodobně konají diskotéky? Je třeba platit příplatek za pokoj, kde je klid?

Komentář
avatar
Galina
2024-02-21T09:41:43+03:00

Žádné hlučné diskotéky a party do rána) Jsou tam jen různá show s různou tematikou, vše končí a všichni jdou spát. Existuje hlavní budova a jsou tam bungalovy, které jsou v klidnější části. Bungalovy jsou obklopeny zelení. Hned vedle je aquapark, zoo a skluzavky pro děti.

avatar
Svetlana
2024-02-21T09:58:27+03:00

Ahoj, je večer někde v okolí možnost procházky, nebo je potřeba jet do Kemeru?

avatar
Galina
2024-02-21T09:59:06+03:00

Ano, tam najdete vše pro procházky a nákupy.

Komentář (1)
1
1
Komentář (1)
1
1
avatar
Evgeniya
2024-02-21T14:07:07+03:00

Animace provádí show a pro ty, kteří chtějí pokračovat, nabízí výlety do nočních klubů v Kemeru. Bydleli jsme v hlavní budově, pokoj vycházel na sousední hotel Karmir, netrpěli jsme hlukem.

avatar
Mihail
2024-02-21T14:08:01+03:00

Děkuji

Komentář (1)
1
1
Skrýt odpovědi
2

Co je v okolí

Kiziltepe Mevkii Goynuk, krocan

Sherwood Greenwood Resort v Goynuku v Turecku má různé atrakce a zařízení. Některá důležitá místa v okolí zahrnují:

1. Pláže: Hotel se nachází poblíž pobřeží v Goynuku, což umožňuje přístup k fantastickým plážím Středozemního moře.

2. Taurus Mountains: Hotel se nachází s výhledem na Taurus Mountains, které jsou známé pro svou přírodní krásu a nabízejí možnosti turistiky a úchvatné výhledy.

3. Goynuk Cliff: Goynuk Cliff, přírodní zázrak, je jen krátkou vzdáleností. Návštěvníci mohou prozkoumat útesy, plavat v jejích chladných vodách a užívat si procházky v přírodě.

4. Kemer: Město Kemer, které se nachází poblíž, je známé svým rušným nočním životem, obchody a restauracemi. Je to skvělé místo k prožití turecké kultury a kuchyně.

5. Starověký Phaselis: Starověké Phaselis, které se nachází asi 10 kilometrů od hotelu, umožňuje návštěvníkům objevovat historické ruiny a užívat si úchvatné výhledy na Středozemní moře.

6. Vodní parky: V okolí je několik vodních parků, které nabízejí zábavné aktivity pro rodiny a děti.

7. Golfová hřiště: Milovníci golfu mohou najít různá golfová hřiště v blízkosti a užívat si svůj oblíbený sport.

8. Další atrakce: Oblast má také přírodní rezervace, lodní výlety a další vodní aktivity, jako je šnorchlování. Celkově Sherwood Greenwood Resort v Goynuku v Turecku nabízí svým hostům příjemný pobyt s kombinací přírodní krásy, historických památek a moderních zařízení.

map
Sherwood Greenwood Resort
Rezort

Do centra města1.2

O hotelu

O

Sherwood Greenwood Resort je luxusní hotel nacházející se ve krásném městě Goynuk v Turecku. Hotel je obklopen úchvatnou přírodou a nabízí svým hostům klidnou a relaxační atmosféru. Ubytovací možnosti v Sherwood Greenwood Resort zahrnují prostorné a elegantně zařízené pokoje, které zajišťují pohodlný pobyt pro hosty. Pokoje jsou vybaveny moderním vybavením, jako je klimatizace, plochá TV, minibar a soukromý balkon s výhledem. Wi-Fi je také k dispozici ve celém hotelu. Hotel nabízí různé možnosti stravování, aby uspokojil různé chutě hostů. Hlavní restaurace podává snídaně, obědy a večeře formou bufetu s různými možnostmi z mezinárodní a místní kuchyně. K dispozici jsou také některé à la carte restaurace specializující se na tureckou, italskou a mořskou kuchyni. Hosté se mohou účastnit různých volnočasových aktivit jako plavání, relaxace v lázeňském a wellness centru nebo sportovní aktivity jako tenis, basketbal nebo volejbal. Na hotelu je také dětský klub a samostatný dětský bazén, což ho činí ideálním výběrem pro rodiny. Navíc Sherwood Greenwood Resort nabízí různé zábavné programy a představení během týdne, aby zajistil, že hosté budou mít nezapomenutelný a příjemný pobyt. Hotel má také přátelský a pozorný personál, který je vždy k dispozici, aby pomohl s přáním nebo dotazy hostů. Celkově Sherwood Greenwood Resort nabízí luxusní a pohodlný pobyt s dobře vybavenými pokoji, vynikajícími možnostmi stravování a zařízeními a aktivitami, které hosté mohou využít.

Pláž

Pláž Sherwood Greenwood Resort v Goynuku, Turecko, je impozantní a pastorační místo pro dovolenou, které hledají slunce, písek a relaxaci. Tento letovisko, které se nachází podél krásné Středozemní pobřeží, nabízí hostům přímý přístup k zlatým plážím s průzračnou vodou. Pláž Sherwood Greenwood Resort je známá svou bezchybnou krásou a klidem. Palmové stromy a bujná zeleň, které zdobí pláž, vytvářejí atmosféru podobnou tropickému ráji. Jemný písečný pláž je ideální pro opalování nebo stavbu pískových hradů, zatímco klidné vlny jsou ideální pro plavání a další vodní sporty. Letovisko nabízí různá zařízení a služby na pláži, aby zajistilo, že hosté budou mít pohodlný a příjemný zážitek. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici, aby pozvali návštěvníky k relaxaci pod horkým tureckým sluncem. Plážové ručníky jsou poskytovány, aby hosté nemuseli nosit velké ručníky ve svých cestovních taškách. Pro dobrodružné nabízí pláž různé vodní sporty a aktivity. Hosté si mohou vyzkoušet jetski, stání na paddleboardu nebo dokonce vzrušující jízdu na banánovém člunu. Průzračná voda je také ideálním místem pro potápění, které dává hostům možnost objevovat živý podmořský svět. Pláž Sherwood Greenwood Resort není jen snem, ale také místem zábavy a relaxace ve večerních hodinách. Letovisko vytváří živou a slavnostní atmosféru pořádáním plážových večírků a grilování. Hosté se mohou bavit s živou hudbou a tanečními vystoupeními nebo relaxovat s osvěžujícím koktejlem při obdivování západu slunce. Nakonec využívá pláž Sherwood Greenwood Resort pozorných a přátelských zaměstnanců letoviska. Od udržování čistoty a bezpečnosti až po poskytování vynikajícího servisu, personál dělá vše pro to, aby hostům plážový zážitek byl nezapomenutelný. Výsledkem je, že pláž Sherwood Greenwood Resort v Goynuku, Turecko nabízí kompletní obraz klidného a mírného útočiště pro ty, kteří hledají relaxaci a zábavu. Není překvapením, že tato pláž letoviska je oblíbená mezi turisty díky své přírodní kráse, širokému spektru aktivit a výjimečnému servisu.

Děti

Sherwood Greenwood Resort nabízí širokou škálu aktivit a zařízení pro děti v oblasti Goynuk v Turecku. Několik důležitých bodů zahrnuje:

1. Dětský klub: Na středisku je dětský klub, kde se děti mohou zúčastnit různých dohledem řízených aktivit a her. Klub poskytuje zábavu vhodnou pro různé věkové skupiny.

2. Vodní park: Je zde vodní park s speciálně navrženými skluzavkami a bazény pro děti. Zde se mohou děti bavit a ochladit se ve vodě.

3. Minigolf: Pro děti je k dispozici minigolfový areál, kde si mohou zlepšit své dovednosti v patování a zúčastnit se přátelských soutěží s rodinou a přáteli.

4. Sportovní aktivity: Sherwood Greenwood Resort nabízí různá sportovní zařízení pro děti, včetně tenisových kurtů, basketbalových hřišť a plážového volejbalu. Děti se mohou zúčastnit těchto aktivit a zažít aktivní dovolenou.

5. Hřiště: Rezort má hřiště s houpačkami, skluzavkami a pohybovým přístrojem, které vytváří zábavné prostředí pro děti, aby si hrály a interagovaly s ostatními dětmi.

6. Zábava: Rezort pořádá speciální zábavné programy pro děti, včetně dětských představení, kouzelnických představení a tematických večírků. Tyto aktivity jsou navrženy tak, aby zábavně udržely a zapojily mladší hosty.

7. Vnitřní aktivity: V případě špatného počasí nebo pro vnitřní zábavu může středisko nabídnout aktivity jako umění a řemesla, deskové hry a promítání filmů pro děti. Konkrétní aktivity a zařízení se mohou lišit v různých časech a ročních obdobích. Pro nejnovější aktualizace o nabídkách zábavy pro děti byste měli během svého pobytu přímo kontaktovat hotel.

Zábava

V blízkosti Sherwood Greenwood Resort v Goynuku v Turecku existuje několik možností zábavy. Zde je pár návrhů:

1. Goynukské kaňony: Můžete navštívit krásné Goynukské kaňony, které se nacházejí jen krátkou vzdálenost od hotelu. Zde si můžete procházet, koupat se a provádět túry v přírodě.

2. Plážové kluby: Podél Goynuckého pobřeží se nachází mnoho plážových klubů. Zde si můžete odpočinout, opalovat se a vychutnat si vodní sporty, jako je jet ski a paragliding.

3. Noční kluby a bary: Goynuk je známý svým živým nočním životem. Existuje několik nočních klubů a barů, kde si můžete zatancovat, poslechnout živou hudbu a vychutnat si různé drinky a koktejly.

4. Aquapark Antalya: Pokud se chcete bavit s celou rodinou, Aquapark Antalya je skvělou volbou. Nabízí různé tobogány, bazény a atrakce, které vyhovují všem věkovým skupinám.

5. Off-road safari výlety: Zažijte vzrušení off-road výletů a objevujte kopcovitý terén a skrytou krásu Goynuku pomocí off-road safari výletu.

6. Nákupy: Ve městě Goynuk existuje několik nákupních center, trhů a tržnic, kde si můžete nakoupit suvenýry, místní řemesla, oblečení a doplňky.

7. Potápění a šnorchlování: Můžete se potápět nebo šnorchlovat a objevovat podmořský svět Středozemního moře. V blízkosti hotelu se nachází mnoho potápěčských center, kde si můžete vzít lekce a pronajmout si vybavení.

8. Golfová hřiště: Milovníci golfu se mohou těšit na atraktivní kolo golfu na různých golfových hřištích v blízkosti hotelu. Některé oblíbené možnosti zahrnují Antalya Golf Club a Kaya Palazzo Golf Club. Všimněte si, že dostupnost a časy těchto zábavných možností se mohou lišit, proto se doporučuje, abyste pro aktuální informace během svého pobytu konzultovali s hotelem nebo místními průvodci.

Vodní aktivity

'Sherwood Greenwood Resort' ve městě Goynuk v Turecku nabízí různé vodní aktivity pro své hosty. Letovisko má několik bazénů, včetně velkého venkovního bazénu s tobogánem, relaxačního bazénu a samostatného dětského bazénu s atrakcemi pro děti. Bazénová oblast je vybavena lehátky a slunečníky, což umožňuje hostům relaxovat a užívat si slunce. Letovisko také nabízí ručníky na pláž, aby hosté nemuseli nosit vlastní plážové ručníky. Sherwood Greenwood Resort je také velmi blízko pláže. Hosté mohou navštívit veřejnou pláž, ke které se dostanou krátkou procházkou nebo dopravou z letoviska. Pláž nabízí jemný písek, průzračnou vodu a dechberoucí výhled na Středozemní moře. Na pláži si hosté mohou vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je plavání, potápění se šnorchlem nebo jen ležení na slunci. Letovisko také může poskytnout plážové ručníky na pláž. Celkově lze říci, že Sherwood Greenwood Resort ve městě Goynuk v Turecku nabízí různé vodní aktivity podle vašich preferencí, ať už upřednostňujete relaxaci u bazénu nebo hledáte zábavu na pláži.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Sherwood Greenwood Resort? - Sherwood Greenwood Resort se nachází ve městě Göynük v Turecku.

2. Jaké vybavení nabízí Sherwood Greenwood Resort? - Sherwood Greenwood Resort nabízí zařízení, jako jsou bazény, vodní skluzavky, wellness a zdravotní centrum, fitness možnosti, tenisové kurty, různé restaurace a bary, stejně jako dětský klub.

3. Jaké typy ubytovacích jednotek jsou k dispozici v Sherwood Greenwood Resort? - Sherwood Greenwood Resort nabízí různé typy ubytování, jako jsou standardní pokoje, rodinné apartmány a vily.

4. Je k dispozici Wi-Fi v Sherwood Greenwood Resort? - Ano, Wi-Fi je k dispozici v Sherwood Greenwood Resort a obvykle je přístupné ve veřejných prostorách a pokojích hostů.

5. Je Sherwood Greenwood Resort all inclusive? - Ano, Sherwood Greenwood Resort nabízí kompletní služby, což znamená, že strava a nápoje, stejně jako vybrané aktivity jsou zahrnuty v ceně pokoje.

6. Má Sherwood Greenwood Resort soukromou pláž? - Ano, Sherwood Greenwood Resort má soukromou pláž, kde si hosté mohou užít.

7. Jaké turistické atrakce jsou v blízkosti Sherwood Greenwood Resort? - Některé z turistických atrakcí v blízkosti Sherwood Greenwood Resort zahrnují starobylé město Phaselis, vodopády Düden a Akvárium v Antalyi.

8. Jak daleko je Sherwood Greenwood Resort od letiště Antalya? - Sherwood Greenwood Resort se nachází přibližně 45 kilometrů od letiště Antalya.

9. Organizuje Sherwood Greenwood Resort aktivity a zábavné programy? - Ano, Sherwood Greenwood Resort nabízí různé aktivity a zábavní možnosti, jako jsou denní show, živá hudební vystoupení, sportovní události a tematické večery.

10. Je v Sherwood Greenwood Resort k dispozici wellness centrum? - Ano, Sherwood Greenwood Resort má wellness a zdravotní centrum, kde je k dispozici různé léčebné procedury, masáže a možnosti relaxace.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáže / Centrum krásy
 • Tělové ošetření
 • Zahrada
 • Střelnice
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkování zdarma
 • Parkoviště
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Nekuřácké pokoje
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Přístup pro osoby se zdravotním postižením
 • Parkování pro invalidy
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Sprcha
Dodatečné služby
 • Úschova zavazadel
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Wellness centrum
 • Vnitřní bazén
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
 • Dětské hřiště
 • Dětský klub
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Sherwood Greenwood Resort
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.