krocan, Alanya

Recenze Arsi Enfi City Beach Hotel

Keykubat Cad. No.113 Alanya, krocan Hotel
Podprůměrný
1 nabídka od 416 CZK Zobrazit pokoje
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Arsi Enfi City Beach Hotel
Zobrazit pokoje —

Ověřené recenze hostů Arsi Enfi City Beach Hotel

Celkem 4 recenze

avatar

1,5 km od centra. Pokud si rezervujete pokoj, tak nikoho, koho neznáte z ulice, nepustí! Malé pokoje. Animace chybí. Jídlo je normální. Masáže v hotelu dělají dobře!

avatar

Dokud nezačnete číst, je to odpad. Nevěřte fotkám. Hotel je odporný. Stahuje na 2 hvězdy, ne na 4. V Turecku jsem poprvé, mám bohaté zkušenosti s cestováním do jiných zemí, poprvé se setkávám s něčím takovým 💩 a poprvé píšu recenzi. 1. Co mě opravdu šokovalo - pláž JE PLATNÁ! Nikdo o tom neříká, až do chvíle příjezdu. 2. Před příjezdem byla potřeba spojit se s hotelovou administrativou, ale odmítají odpovídat. Psala jsem jim 2x emailem, 1x na oficiální webové stránky a 1x se snažila spojit přes cestovní kancelář - marně. Ignorování. 4. Výhled z pokoje na druhý pokoj ve vzdálenosti jednoho metru, nebo výhled na popelnice. Asi neexistuje pokoje s normálním výhledem. 6. V hotelu nejsou láhve pitné vody. Žádná voda! 8. V pokoji není mýdlo, šampon a gel. Poprvé jsme si nemohli vzít mýdlové potřeby, šli jsme je koupit. 1. Nejsou ručníky na nohy! Prý vyjděte z sprchy a spadněte tváří na umyvadlo. 11. Nejsou skleničky na zubní kartáček. Naše spadla do záchoda, šli jsme pro novou. Ze plastové lahve jsme udělali domácí skleničku a mýdlenku. 12. Nejsou štítky na dveřní rukojeť „Neobtěžujte“, „Ukliďte pokoj“. Kvůli tomu k nám několikrát přišla paní uklízečka, když jsme byli nahí. 13. Nejsou zaměstnanci mluvící rusky. 14. Bazén připomíná spíše vanu. Na fotce vypadá velký, ve skutečnosti je úplně malý. Pokud přijedete bez peněz a nemůžete si dovolit pláž, pak pravděpodobně u bazénu také nebudete moci zůstat. 15. Délka postele - samostatná historka. Moje výška je 166 cm, když jsem polštář spustila trochu níže, tak mi prsty nohou visely! Pokud jste vyšší než 170 cm, nemusíte se na tento hotel vůbec dívat, jinak budete muset spát ve stavu stočeného psa. 16. Většina hostů jsou chudé turecké rodiny s velkým množstvím dětí. Žertovali jsme, že jsme v táboře cikánů. 17. Jídlo. Výběr chybí. Nejhorší jsou snídaně. Lidé si prostě berou chléb a jedí ho, protože směs vajec nevypadá zrovna přitažlivě a kromě ní tam není skoro nic.

avatar

Dostalo se mi, že jsem poprvé letěla na dovolenou sama. Jako vždy dlouhá cesta z letiště, poté čekání 14 hodin na ubytování. Dívka na recepci byla milá, znala několik jazyků, s ní bylo pohodlné komunikovat. Poté nastěhování. Kromě hlavní budovy na území (které je velmi malé, mimochodem, ale hotel je ve městě, samozřejmě) stojí ještě další dva dvoupatrové malé domečky. A právě do jednoho z nich mě ubytovali. Malý pokoj, otevřete dveře a hned postel. V pokoji byla konvice, prázdná lednice. Bylo tam mýdlo v dávkovači a jedno malé kulaté. Žádné další šampony, kondicionéry, které jsem vždy potkávala ve 4*, tam nebyly. Ale co mě nejvíc překvapilo, bylo to, že balkon měl výhled na... balkon! Balkon vedle stejného dvoupatrového domečku))))) navíc jen metr proti mém balkónku)))) to jsem opravdu nečekala. Také stěny byly kartonové! Skoro jsem bydlela se sousedy celou dobu. Každý kýchnutí, chrápání, každé slovo a tak dále, všechno bylo, jako by tam byli i lidé v mém pokoji)))) Zdráváme se dobré ráno a dobrou noc přes zeď))) Teď je to vtipné, samozřejmě. Ale tehdy ne. Výběr jídla v jídelně mě naprosto překvapil! Nikdy jsem neviděla tak omezený výběr jídla v žádném hotelu 4*. Jím málo, mě to stačí. Ale! Hotel 4*! Za nemalou cenu, kterou jsem zaplatila za zájezd, jsem si myslela, že to bude civilizovanější. Stejné jídlo každý den. Pivo jako voda, víno ještě tak. No dobře, to není kritické. Myslela jsem, že se v dovolené vyspím! Ale ani náhodou! V 6 ráno mě vzbudil azán! Mám ráda tento výzva k modlitbě, ale ne tak blízko! Přímo hned vedle hotelu(((( Každý den v 6 ráno! Zavřený balkon vůbec nepomáhá situaci. Chtěla jsem pak znovu usnout, ale! V 8 ráno jsem pochopila, že za plotem je škola. Děti venku zpívaly tureckou hymnu. Potom každou půlhodinu pobíhaly ve škole. Tak každý den! Tam jsem se opravdu nevyspala! Vůbec žádný den))) Hotel neměl žádné animace, jednoho večera muž hrál na kytaru. Jednou byla reklama na kůžené výrobky, tak nějací umělci tančili trochu. Internet byl zdarma hrozný, hned jsem si koupila. 76 rublů za 7 dní. Fungoval i v pokoji. Ne vždy se dobře načítal, ale celkově to bylo v pořádku. Pláž přes silnici, úzká, lehátka se platila, takže všichni leželi na ručnících. Lokalita byla skvělá, do centra 1-15 minut pěšky. Celkově, zejména nová seznámení s fajn lidmi, kteří mi zpříjemnili pobyt v tomto hotelu)

avatar

Zastavili jsme v hotelu Arsi Enfi City beach v březnu 222 roku. Byli jsme s dětmi. Dovolená se nám líbila! Pokoje jsou uklízeny denně; strava je velmi pestrá, i když nebyla sezóna a hotel byl poloprázdný - vařilo se mnoho a velmi chutně 😊😊 Přímo v hotelu je wellness centrum, kde nabízejí řadu druhů masáží, můžete navštívit turecké lázně; je zde také krásný salón krásy s širokým spektrem služeb! Nespornou výhodou hotelu je jeho poloha - první plážová linie; nádherná písčitá pláž naproti; v blízkosti různé obchůdky a kavárny. Zvlášť bych chtěl zdůraznit přátelskost a vstřícnost personálu!

Služby a vybavení
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 44
Poloha
Do centra města
1.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Keykubat Cad. No.113 Alanya, krocan

Některé z atrakcí a zařízení v okolí Arsi Enfi City Beach Hotelu v Alanyi v Turecku zahrnují:

1. Pláž Kleopatra v Alanyi: Oblíbená písečná pláž, která se nachází ve vzdálenosti pěší chůze od hotelu.

2. Hrad Alanya: Historický hrad nabízející panoramatický výhled na město a Středozemní moře, asi 3 kilometry vzdálený.

3. Archeologické muzeum Alanya: Muzeum, které vystavuje starobylé artefakty a výstavy o historii regionu, asi 4 kilometry vzdálené.

4. Jeskyně Damlatas: Přírodní jeskyně s unikátními skalními útvary a léčivým vzduchem, asi 4 kilometry vzdálené.

5. Přístav v Alanyi: Malebný přístav s výlety lodí, plážovými restauracemi a obchody, asi 5 kilometrů vzdálený.

6. Červená věž: Středověká věž a součást městských opevnění, která nabízí úchvatný výhled na pobřeží, asi 5,5 kilometru vzdálená.

7. Vodní park Alanya: Velký vodní park s různými tobogány a bazény vhodný pro rodiny, asi 6 kilometrů vzdálený.

8. Centrum města Alanya: Srdce nákupní a restaurační scény v Alanyi s nespočtem obchodů, kaváren a restaurací, asi 6 kilometrů vzdálené.

9. Řeka Dimçayi: Krásná řeka s restauracemi, piknikovými oblastmi a možnostmi koupání a relaxace na břehu řeky, asi 10 kilometrů vzdálená.

10. Lanovka Alanya: Lanovka, která vás vyveze na vrcholy, abyste mohli obdivovat úchvatné výhledy na město a pobřeží, asi 12 kilometrů vzdálená.

map
Arsi Enfi City Beach Hotel
6.9 Hotel

Do centra města1.5

O hotelu

O

'Arsi Enfi City Beach Hotel' se nachází v Alanyi, Turecko. Hotel nabízí různé možnosti ubytování, které vyhovují různým potřebám a rozpočtům. Ty zahrnují standardní pokoje, rodinné pokoje a apartmány. Každý pokoj je vybaven pohodlným nábytkem a klimatizací, televizí, minibarem a vlastní koupelnou s moderními vybaveními. Hotel nabízí různé stravovací možnosti pro hosty. Je zde hlavní restaurace, kde se podávají snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Restaurace nabízí široký výběr mezinárodních a tureckých jídel, které vyhovují různým chutím a výživovým potřebám. Kromě toho jsou v hotelu k dispozici různé à la carte restaurace a bary, kde si hosté mohou vychutnat různé lahodné pokrmy a nápoje. Hosté ubytovaní v 'Arsi Enfi City Beach Hotel' mají možnost relaxovat a odpočívat buď u hotelového venkovního bazénu nebo na nedaleké pláži, která je jen krátkou procházkou vzdálená. Hotel také nabízí různé relaxační možnosti, jako je lázně, posilovna a dětské hřiště, aby si každý našel něco, co ho baví. Celkově řečeno, 'Arsi Enfi City Beach Hotel' nabízí pohodlné ubytování, lahodné jídlo a různá zařízení, aby z pobytu hostů v Alanya, Turecko, udělal příjemný a nezapomenutelný zážitek.

Zábava

U Alanya, poblíž hotelu Arsi Enfi City Beach Hotel v Turecku, je několik zábavných možností. Některé z populárních zábavních aktivit zahrnují:

1. Pláž Kleopatra: Hotel se nachází poblíž slavné pláže Kleopatry. Zde se můžete odpočívat, opalovat a plavat. Na pláži jsou také k dispozici různé vodní sporty, jako například jet-ski a paragliding.

2. Alanya hrad: Navštivte historický hrad Alanya, který se nachází na kopci s výhledem na město a Středozemní moře. Je to populární turistická atrakce s úchvatnými výhledy a bohatou historií.

3. Aquapark Alanya: Strávit zábavný den v aquaparku Alanya, který nabízí skluzavky, bazény a aktivity pro všechny věkové skupiny. Nachází se hned vedle hotelu.

4. Přístav Alanya: Udělejte si příjemnou procházku přístavem Alanya, také známým jako Red Tower Port. Je to živá oblast s restauracemi, kavárnami, obchody a možností lodních výletů a prohlídek krásnou marinou.

5. Jeskyně Damlatas: Objevte jeskyně Damlatas, které jsou známé úžasnými krápníky a stalagmity. Jeskyně se nacházejí poblíž hotelu a nabízejí průvodcovské prohlídky.

6. Archeologické muzeum Alanya: Navštivte Archeologické muzeum Alanya, které vystavuje sbírku z regionálního starověku. Poskytuje vhled do bohatého kulturního dědictví oblasti.

7. Lanovka Alanya: Užijte si dech beroucí výhledy z vrcholu Alanya díky lanovce Alanya. Lanovka vás zaveze na vrchol města, odkud můžete obdivovat panoramatický výhled na pobřeží a okolí.

8. Dolphinpark Alanya: Užijte si interaktivní zážitek s delfíny v Dolphinparku Alanya. Můžete se s delfíny plavat, sledovat živá vystoupení a dozvědět se o těchto ohromujících tvorech.

9. Nákupy v Alanye: Objevte živé nákupní ulice Alanya, jako jsou Atatürkova třída a Damlatas třída. Zde najdete různé obchody, butiky a trhy, kde se prodávají suvenýry, oblečení a místní produkty.

10. Noční život v Alanye: Zažijte živou noční scénu Alanye; mnoho barů, klubů a restaurací nabízí živou hudbu, zábavu a tanec. Hotel se nachází poblíž mnoha populárních nočních míst.

Nejčastější otázky

1. Je Arsi Enfi City Beach Hotel luxusní hotel?
1. Je Arsi Enfi City Beach Hotel luxusní hotel?1

Ne, Arsi Enfi City Beach Hotel se nepovažuje za luxusní hotel, je to 3hvězdičkový hotel

2. Jak je hotel daleko od pláže?
2. Jak je hotel daleko od pláže?1

Hotel se nachází přímo u pláže s přímým přístupem

3. Jaké jsou vybavení pokojů v Arsi Enfi City Beach Hotelu?
3. Jaké jsou vybavení pokojů v Arsi Enfi City Beach Hotelu?1

Pokoje v hotelu mají klimatizaci, minibar, televizi, vlastní koupelnu a balkon

4. Je na Arsi Enfi City Beach Hotelu k dispozici Wi-Fi zdarma?
4. Je na Arsi Enfi City Beach Hotelu k dispozici Wi-Fi zdarma?1

Ano, hotel nabízí svým hostům Wi-Fi zdarma

5. Je hotel přátelský k domácím zvířatům?
5. Je hotel přátelský k domácím zvířatům?1

Ne, Arsi Enfi City Beach Hotel nepovoluje domácí zvířata

6. Nabízí hotel all inclusive balíčky?
6. Nabízí hotel all inclusive balíčky?1

Ano, hotel nabízí all inclusive balíčky, které zahrnují jídlo, nápoje a některé aktivity

7. Je na Arsi Enfi City Beach Hotelu bazén?
7. Je na Arsi Enfi City Beach Hotelu bazén?1

Ano, hotel má venkovní bazén, kde si hosté mohou užít

8. Jaká další zařízení jsou k dispozici v hotelu?
8. Jaká další zařízení jsou k dispozici v hotelu?1

Arsi Enfi City Beach Hotel má restauraci, bar, fitness centrum, saunu, tureckou lázeň a recepci otevřenou 24 hodin denně

9. Je na hotelu parkování?
9. Je na hotelu parkování?1

Ano, hotel nabízí zdarma parkování svým hostům

10. Jaké jsou časy pro check-in a check-out na Arsi Enfi City Beach Hotelu?
10. Jaké jsou časy pro check-in a check-out na Arsi Enfi City Beach Hotelu?1

Standardní check-in je v 14:00 a check-out je v 12:00.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Bar u bazénu
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinný pokoj
 • Přístup pro invalidní vozík
 • Samostatné přihlášení a odhlášení
 • Vyhrazené prostory pro kouření
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Sprcha
 • Soukromé WC
 • Parní lázeň
 • Psací stůl
 • Zdarma toaletní potřeby
 • Ručníky
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Kadeřnictví/krásná vlasů
 • Informační pult
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Wellness centrum
 • Venkovní bazén
 • Vodní aktivity
Pro rodiny s dětmi
 • Dětské postýlky
 • Dětský bazén
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Arsi Enfi City Beach Hotel
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.