Švýcarsko, Berne

Hotel Bellevue Palace Bern

Kochergasse 3-5 Berne, Švýcarsko Hotel
1 nabídka od 9248 CZK Zobrazit pokoje
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel Bellevue Palace Bern
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Kasino
 • Bowlingová dráha
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 37
Poloha
Do centra města
0.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Kochergasse 3-5 Berne, Švýcarsko

Hotel Bellevue Palace Bern se nachází v srdci Bernu ve Švýcarsku. Některé z atrakcí a památek poblíž hotelu zahrnují:

1. Spolkový palác Švýcarska: Hotel se nachází hned přes ulici od Spolkového paláce, který je sídlem Švýcarského federálního shromáždění a federální rady.

2. Historické staré město Bernu: Staré město Bernu, zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, s jeho středověkou architekturou, je jen krátkou procházkou od hotelu. Návštěvníci mohou prozkoumat Hodinovou věž, Bernský dómský kostel a mnoho obchodů a kaváren.

3. Bernská katedrála (Berner Münster): Tato velkolepá gotická katedrála se nachází ve starém městě. Nabízí úchvatný výhled z její věže a obsahuje krásné vitráže a románský portál.

4. Zytglogge (Hodinová věž): Významná památka Bernu, Hodinová věž je středověká hodinová věž a astronomické hodiny. Nabízí animované představení, kde mechanické figuríny se pohybují a bijí hodinu.

5. Bundeshausplatz (Náměstí parlamentu): Přímo u Spolkového paláce se nachází prostorné náměstí, kde se konají oficiální ceremonie a události. Nabízí panoramatický výhled na Bernské Alpy.

6. Bernské historické muzeum: Nachází se v blízkosti a představuje historii a kulturu města Bernu a Švýcarska. Nabízí rozsáhlou sbírku umění, artefaktů a výstav.

7. Medvědí park: Krátkou procházkou od hotelu se nachází Medvědí park, přírodní prostředí pro medvědy uprostřed města. Návštěvníci mohou pozorovat medvědy z vyvýšených plošin.

8. Bernské umělecké muzeum: Hlavní umělecké muzeum ve Švýcarsku, kde se nachází významná sbírka švýcarského umění a také díla evropských umělců jako je Picasso, Monet a van Gogh.

9. Řeka Aare: Protékající Bernem, řeka Aare nabízí malebné prostředí pro odpočinkové procházky nebo plavby lodí. V některých sekcích řeky je možné se v létě koupat.

10. Nádraží Bern: Hlavní nádraží v Bernu je v docházkové vzdálenosti od hotelu a poskytuje pohodlný přístup k prozkoumání dalších měst a regionů Švýcarska.

map
Hotel Bellevue Palace Bern
Hotel

Do centra města0.2

O hotelu

O

Bellevue Palace Bern je prestižní pětihvězdičkový hotel v srdci Bernu, hlavním městě Švýcarska. Nabízí luxusní ubytování, vynikající vybavení a dechberoucí výhledy na město a okolní Alpy. Hotel nabízí různé druhy pokojů a apartmánů, elegantně zařízené a vybavené pro pohodlný a nezapomenutelný pobyt. Hosté si mohou vybrat z Classic Rooms, Superior Rooms, Deluxe Rooms, Junior Suites nebo jednoho ze dvou exkluzivních prezidentských apartmánů. Každý pokoj je vybaven moderním zařízením, jako je klimatizace, plochá obrazovka TV, minibar, bezplatné Wi-Fi a soukromá koupelna. Hotel Bellevue Palace Bern je také hrdý na své restaurační možnosti. Restaurace VUE nabízí gurmánskou kuchyni, připravovanou z čerstvých místních surovin špičkovými kuchaři. Hosté si mohou vychutnat lahodné švýcarské a mezinárodní jídla a zároveň obdivovat panoramatický výhled na staré město Bern. Hotel má také útulný bar Bellevue, kde si hosté mohou užívat široký výběr vín, koktejlů a snacků. Pro ty, kteří chtějí relaxovat a regenerovat, hotel nabízí wellness centrum s posilovnou, saunou a masážními službami. Hosté mohou také využívat 24hodinovou službu concierge, pokojovou službu, prádelnu a bezplatný přístup k obchodním zařízením. Poloha hotelu je ideální pro objevování hlavních atrakcí Bernu, protože je situován jen krátkou procházkou od budovy parlamentu, bernské katedrály a slavného hodinového věže Zytglogge. Městské nákupní ulice, restaurace a muzea jsou také snadno dostupné z hotelu. Celkově vzato je Bellevue Palace Bern ideální volbou pro cestovatele, kteří hledají luxus, komfort a vynikající služby v samém srdci Bernu ve Švýcarsku.

Děti

'Hotel Bellevue Palace Bern' v Berne, Švýcarsko nabízí širokou škálu aktivit a vybavení pro děti. Některé z věcí, kterým se děti mohou v tomto hotelu věnovat, zahrnují:

1. Herna: Hotel disponuje hernou vybavenou hračkami, hrami a aktivitami pro děti všech věkových skupin. Děti mohou trávit svůj čas hraním a zábavou v bezpečném a dohledném prostředí.

2. Venkovní aktivity: Hotel se nachází v skvělé lokalitě poblíž parků a venkovních prostorů, kde si děti mohou užít aktivity jako běhání, hraní a piknikování. Hotel může také doporučit a pomoci s organizací venkovních výletů a výletů pro rodiny.

3. Dětská jídla: Restaurace hotelu nabízejí dětská jídla s různými možnostmi, které vyhovují různým chutím a dietním potřebám. Šéfkuchaři hotelu mohou vyhovět požadavkům na dětská jídla a zajistit, aby měly děti širokou škálu jídelních možností.

4. Služby na hlídání: Pokud rodiče chtějí strávit nějaký čas sami nebo prozkoumat město bez svých dětí, hotel může zajistit profesionální služby na hlídání. To zajišťuje, že rodiče se mohou uvolnit a vědět, že jejich děti jsou v dobrých rukou.

5. Ubytování přátelské rodinám: Hotel nabízí ubytování přátelské rodinám s prostornými pokoji a apartmány, které pohodlně pojmou rodiny s dětmi. Tyto pokoje často zahrnují vybavení jako postýlky, přistýlky a prvky zabezpečení pro zajištění bezpečí a pohodlí mladších hostů.

6. V blízkosti atrakcí: Bern nabízí různé atrakce, které jsou vhodné pro děti, jako jsou muzea, parky a zoologické zahrady. Koncierge hotelu může poskytnout informace o těchto atrakcích a pomoci rodinám naplánovat svůj výlet. Celkově se Hotel Bellevue Palace Bern snaží poskytnout vřelý a příjemný zážitek rodinám s dětmi, zajišťujíc, aby si jak rodiče, tak děti při pobytu vytvořili nezapomenutelné zážitky.

Zábava

Zde jsou některé zábavní možnosti nedaleko Hotelu Bellevue Palace Bern v Bernu ve Švýcarsku:

1. Spolkový palác (Bundeshaus) - Nachází se přímo vedle hotelu a slouží jako sídlo švýcarského federálního shromáždění a federální rady. Můžete se zúčastnit prohlídky a dozvědět se více o švýcarské politice a historii.

2. Bernské historické muzeum - Jen krátká procházka od hotelu vás dovede do tohoto muzea, které představuje různé výstavy o historii a kultuře města a regionu. Z jeho věže si také můžete vychutnat panoramatický výhled na Bern.

3. Zytglogge (Hodinová věž) - Umístěná ve starém městě, Zytglogge je ikonická hodinová věž s astronomickým hodinovým strojem. Můžete sledovat odbíjení hodin a navštívit věž, abyste se dozvěděli o její historii.

4. Medvědí park - Nedaleko Hotelu Bellevue Palace Bern se nachází Medvědí park, který slouží jako domov pro slavné medvědy z Bernu. Můžete je pozorovat v jejich přirozeném prostředí a dozvědět se více o snahách o jejich ochranu.

5. Bernský Münster (katedrála v Bernu) - Tato ohromující katedrála je nejvyšší katedrálou ve Švýcarsku a nabízí nádherný výhled na město z její věže. Můžete také navštívit Bernský Münster Treasure, který představuje sbírku náboženských artefaktů.

6. Bernské divadlo - Jestliže máte zájem o dramatické umění, Bernské divadlo nabízí pestrý program divadelních představení, oper a baletu. Zkontrolujte si program, abyste stihli nějakou show během svého pobytu.

7. Marzili Aare Baths - Nacházející se na břehu řeky Aare, Marzili je oblíbené koupaliště se venkovními bazény. Můžete si odpočinout a užít si osvěžující plavání s krásným výhledem na staré město Bern.

8. Rosengarten (Růžová zahrada) - Tento malebný park nabízí dech beroucí výhledy na Bern a jeho okolí. Je to skvělé místo k odpočinku, pikniku a užívání krásy růžové zahrady.

9. Historická tramvaj v Bernu - Vydejte se nostalgickou jízdou ve staré tramvaji a objevujte město. Tato prohlídková jízda vám poskytne jedinečný pohled na historická místa a památky v Bernu.

10. Dům Einsteina - Navštivte bývalé bydliště fyzika Alberta Einsteina během jeho pobytu v Bernu. Dům představuje výstavy o Einsteinově životě a práci, poskytující náhledy do jeho revolučních myšlenek. Poznámka: Vždy je dobrý nápad v předstihu zkontrolovat otevírací hodiny a dostupnost těchto atrakcí a míst, protože se mohou lišit.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Hotel Bellevue Palace Bern? Hotel Bellevue Palace Bern se nachází ve švýcarském hlavním městě Bern.

2. Jaké jsou blízké atrakce hotelu Bellevue Palace Bern? Mezi blízké atrakce hotelu Bellevue Palace Bern patří Zytglogge věž, Bernské historické muzeum, Park medvědů a Federální palác Švýcarska.

3. Jaké vybavení a služby nabízí Hotel Bellevue Palace Bern? Hotel Bellevue Palace Bern nabízí širokou škálu vybavení a služeb, včetně luxusního ubytování, restaurace, baru, pokojové služby, fitness centra, lázeňských zařízení, bezplatného Wi-Fi, služeb concierge a prostor pro setkání a události.

4. Je Hotel Bellevue Palace Bern příjemný pro domácí zvířata? Ano, Hotel Bellevue Palace Bern je příjemný pro domácí zvířata. Hosté si mohou vzít svá domácí zvířata (obvykle psy), avšak mohou se vztahovat další poplatky.

5. Jsou v Hotelu Bellevue Palace Bern možnosti stravování? Ano, v Hotelu Bellevue Palace Bern je zde restaurace "VUE", která nabízí zážitek z jemného stravování s švýcarskou a mezinárodní kuchyní. Kromě toho je zde také bar/lounge, kde si hosté mohou vychutnat nápoje a koktejly.

6. Mohu si objednat transfer z letiště do Hotelu Bellevue Palace Bern? Ano, transfer z letiště si lze objednat na požádání v Hotelu Bellevue Palace Bern. Hosté se mohou obrátit na hotelového concierge nebo recepci pro pomoc při organizaci přepravy z letiště a na letiště.

7. Jaké jsou časy check-inu/check-outu v Hotelu Bellevue Palace Bern? Obvyklý čas check-inu v Hotelu Bellevue Palace Bern je 15:00, zatímco check-out je obvykle v poledne (12:

00.. Nicméně vždy je doporučeno se přímo obrátit na hotel pro případné specifické požadavky nebo změny standardních časů.

8. Má Hotel Bellevue Palace Bern parkovací zařízení? Ano, Hotel Bellevue Palace Bern nabízí parkovací zařízení pro hosty. Je však důležité uvést, že parkovací místa mohou být omezená a závislá na dostupnosti.

9. Je hotel přístupný pro osoby s postižením? Ano, Hotel Bellevue Palace Bern je přístupný pro osoby s postižením. Hotel má zařízení a funkce, které zajišťují pohodlný pobyt pro všechny hosty, včetně těch s omezenou schopností pohybu.

10. Jaké je celkové hodnocení hostů pro Hotel Bellevue Palace Bern? Celkové hodnocení hostů pro Hotel Bellevue Palace Bern je obvykle velmi vysoké, často obdrží pozitivní recenze pro své luxusní ubytování, vynikající servis, centrální polohu a nádherný výhled na Bernské Alpy.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Kasino
 • Bowlingová dráha
 • Obchody
 • Pěší turistika
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • TV
Vybavení hotelu
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Bankomat / Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Místnosti pro jednání
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Služba parkování
Vodní aktivity
 • Sauna
 • Rybaření
 • Kanoe
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
 • Dětský klub
Recenze hotelu Hotel Bellevue Palace Bern
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.