Španělsko, Sevilla

Deluxe Apartment Callejuela

Calle Gijon Sevilla, Španělsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Deluxe Apartment Callejuela
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
1.9 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Calle Gijon Sevilla, Španělsko

Deluxe Apartment Callejuela nabízí mnoho atrakcí a zařízení v Seville ve Španělsku. Díky své poloze v historickém centru města je apartmán blízko oblíbených turistických atrakcí, restaurací, obchodů a zábavních možností. Některé blízké atrakce zahrnují:

1. Katedrála v Seville: Největší gotická katedrála na světě s impozantní architekturou a hrobkou Chrise Columba.

2. Královský palác Alcázar: Úžasný královský palác s krásnými zahradami, který je zapsán na seznamu UNESCO.

3. Plaza de España: Velké polo-kruhové náměstí s keramickými dekoracemi, zahradami a kanálem pro plavby lodí.

4. Čtvrť Santa Cruz: Stará židovská čtvrť se úzkými klikatými uličkami, půvabnými náměstími a živou atmosférou.

5. Metropol Parasol (Las Setas de Sevilla): Současné architektonické památník nabízející panoramatický výhled na město.

6. Plaza de San Francisco: Živé náměstí s krásnou fontánou a centrálním místem pro akce a představení.

7. Oblast Triana: Oblast u řeky Guadalquivir známá tradiční keramickou výrobou, flamenco hudbou a tancem a živými tapas bary.

8. Nákupy: Deluxe Apartment Callejuela se nachází poblíž hlavních ulic Calle Sierpes a Calle Tetuan a nabízí širokou škálu obchodů a butiků. Celkově pobyt v Deluxe Apartment Callejuela poskytuje snadný přístup k sevillským kulturním, historickým a kulinářským zážitkům.

map
Deluxe Apartment Callejuela
Apartmán

Do centra města1.9

O hotelu

O

Luxusní apartmán Callejuela je hotel situovaný ve městě Sevilla ve Španělsku. Nabízí pohodlný a luxusní pobyt svým hostům. Hotel má široký výběr pokojů, včetně luxusních pokojů a apartmánů. Tyto pokoje jsou vybaveny moderními prvky jako klimatizace, Wi-Fi zdarma, televize a trezor. Apartmány také disponují plně vybaveným kuchyňským koutem, který hostům umožňuje vařit vlastní jídla, pokud si přejí. Hotel nabízí denní úklid, aby zajistil čisté a uklizené pokoje po celou dobu pobytu. Dále je k dispozici 24hodinová recepce, kde je personál připraven pomoci hostům se všemi dotazy a požadavky. Ohledně stravování nemá hotel vlastní restauraci, ale v okolí je mnoho restaurací v docházkové vzdálenosti. Sevilla je známá pro svou gastronomii a hosté mohou objevovat okolní ulice a najít širokou škálu restaurací a kaváren, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyni. Celkově nabízí luxusní apartmán Callejuela pohodlný pobyt v Seville, s vybavenými pokoji a skvělou polohou pro objevování památek a restaurací ve městě.

Zábava

V Deluxe Apartment Callejuela v Seville, Španělsko, je k dispozici mnoho zábavných možností. Několik populárních možností zahrnuje:

1. Alameda de Hércules: Na nedalekém náměstí je živý noční život s mnoha bary, kavárnami a restauracemi. Je to skvělé místo pro poslech živé hudby, sledování lidí a socializaci.

2. Flamenco představení: Sevilla je známá svými tradičními flamencovými představeními. V okolí hotelu najdete několik míst, která nabízejí flamencová představení se talentovanými tanečníky, zpěváky a kytaristy, jako je Casa de la Memoria a El Arenal.

3. Divadlo a scénické umění: Lope de Vega Divadlo a Teatro Central jsou blízko hotelu. Tato divadla pravidelně pořádají koncerty, hry a další události ze světa scénického umění.

4. Nakupování: Můžete prozkoumat různé obchody, butiky a velké obchodní domy na dvou nedalekých nákupních ulicích, Calle Sierpes a Calle Tetuan. Tyto rušné ulice jsou ideální pro nadšence do nakupování.

5. Muzea a galerie: Muzeum krásných umění v Seville (Museo de Bellas Artes de Sevilla) a Muzeum současného umění (Museo de Arte Contemporáneo) jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu. Tato muzea vystavují širokou škálu uměleckých děl a umožňují vám nahlédnout do bohatého kulturního dědictví města.

6. Lodní výlety: Řeka Guadalquivir protéká Sevillou a nabízí krásný výhled z plavby lodí. Můžete si udělat relaxační výlet po řece a pozorovat ikonické budovy a mosty města.

7. Noční kluby: V blízkosti hotelu jsou k dispozici různé noční kluby a bary pro ty, kteří mají zájem o tanec a noční život. Oblíbené možnosti zahrnují Sala Malandar, Sala X a Torero Club. To jsou jen některé zábavné možnosti v blízkosti Deluxe Apartment Callejuela. Město je známé pro svůj živý noční život a bohatou kulturní scénu, takže zde je něco pro každého k vychutnání.

Nejčastější otázky

1. Jaké vybavení nabízí apartmán Deluxe Callejuela?
1. Jaké vybavení nabízí apartmán Deluxe Callejuela?1

Apartmán Deluxe Callejuela nabízí vybavení jako plně vybavená kuchyň, klimatizaci, topení, zdarma Wi-Fi, pohodlný obývací pokoj, prostornou ložnici s manželskou postelí, moderní koupelnu, pračku a soukromý balkón.

2. Je k dispozici parkování na apartmánu Deluxe Callejuela?
2. Je k dispozici parkování na apartmánu Deluxe Callejuela?1

Ne, na apartmánu Deluxe Callejuela není k dispozici vyhrazené parkování. Nicméně v okolí jsou k dispozici veřejné parkovací možnosti.

3. Je apartmán Deluxe Callejuela přátelský k domácím mazlíčkům?
3. Je apartmán Deluxe Callejuela přátelský k domácím mazlíčkům?1

Bohužel, apartmán Deluxe Callejuela nepovoluje domácí mazlíčky.

4. Jak daleko je apartmán Deluxe Callejuela od centra města?
4. Jak daleko je apartmán Deluxe Callejuela od centra města?1

Apartmán Deluxe Callejuela se nachází v srdci centra Sevilly, což umožňuje snadný přístup k oblíbeným atrakcím, restauracím a obchodům v docházkové vzdálenosti.

5. Je apartmán Deluxe Callejuela vhodný pro rodiny s dětmi?
5. Je apartmán Deluxe Callejuela vhodný pro rodiny s dětmi?1

Ano, apartmán Deluxe Callejuela je vhodný pro rodiny s dětmi. Nabízí prostornou ložnici a pohodlný obývací pokoj, poskytující dostatek prostoru pro rodiny k relaxaci a užívání si pobytu.

6. Můžu zrušit svou rezervaci na apartmánu Deluxe Callejuela?
6. Můžu zrušit svou rezervaci na apartmánu Deluxe Callejuela?1

Zrušovací politika apartmánu Deluxe Callejuela se může lišit v závislosti na rezervační platformě nebo agentuře, prostřednictvím které jste rezervaci provedli. Doporučuje se zkontrolovat konkrétní webové stránky nebo kontaktovat přímo objekt pro informace o zrušovací politice.

7. Jsou v okolí apartmánu Deluxe Callejuela restaurace nebo obchody s potravinami?
7. Jsou v okolí apartmánu Deluxe Callejuela restaurace nebo obchody s potravinami?1

Ano, v docházkové vzdálenosti od apartmánu Deluxe Callejuela je mnoho restaurací a obchodů s potravinami. Hosté mohou snadno najít různé možnosti stravování a nakoupit potraviny na svůj pobyt.

8. Je v budově výtah?
8. Je v budově výtah?1

Bohužel, apartmán Deluxe Callejuela nemá výtah. Nachází se na vyšším patře a je přístupný po schodech.

9. Můžu mít pozdní příjezd/odjezd na apartmánu Deluxe Callejuela?
9. Můžu mít pozdní příjezd/odjezd na apartmánu Deluxe Callejuela?1

Možnost pozdního příjezdu/odjezdu na apartmánu Deluxe Callejuela může záviset na dostupnosti a předchozí dohodě s objektem. Doporučuje se kontaktovat přímo objekt pro diskuzi o vašich konkrétních požadavcích.

10. Je na apartmánu Deluxe Callejuela požadována minimální délka pobytu?
10. Je na apartmánu Deluxe Callejuela požadována minimální délka pobytu?1

Ano, apartmán Deluxe Callejuela obvykle má požadavek na minimální délku pobytu. Konkrétní minimální délka pobytu se může lišit v závislosti na ročním období a dostupnosti. Je vhodné se informovat u objektu nebo vaší rezervační platformy o dalších informacích.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Deluxe Apartment Callejuela
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.