Španělsko, Segur de Calafell

Villa Mar Blau Calafell Tvl 67

Costes del garraf 35 Segur de Calafell, Španělsko Villa
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Villa Mar Blau Calafell Tvl 67
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Bazén
Zobrazit všechna vybavení 3
Poloha
Do centra města
1.7 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Costes del garraf 35 Segur de Calafell, Španělsko

V blízkosti hotelu 'Villa Mar Blau Calafell Tvl 67' v Segur de Calafell, Španělsko, se nachází několik atrakcí a zařízení. Některá z nedalekých míst zahrnují:

1. Pláž Segur de Calafell: Tento hotel se nachází jen krátkou procházkou od krásné pláže Segur de Calafell. Hosté si mohou užít písečnou pláž, plavat v moři nebo si projít po promenádě.

2. Hrad Calafell: Asi 2 kilometry od hotelu se nachází hrad Calafell, středověká pevnost nabízející úžasný výhled na okolí. Návštěvníci mohou prozkoumat ruiny hradu a dozvědět se o jeho historii.

3. Passeig Marítim: Hotel se nachází poblíž Passeig Marítim, živého prostoru plného restaurací, barů a obchodů. Hosté si mohou vychutnat místní speciality, nakupovat suvenýry nebo si odpočinout v kavárně na pláži.

4. Aqualeon vodní park: Vodní park Aqualeon je asi 20 minut jízdy autem od Segur de Calafell. Nabízí skluzavky, bazény a různé atrakce vhodné pro rodiny a dobrodružné jedince.

5. PortAventura World: Nachází se ve městě Salou, asi 30 minut jízdy autem od hotelu. PortAventura World je známým tematickým parkem a resortem. Nabízí širokou škálu atrakcí, představení a zábavních možností.

6. Tarragona: Tarragona je historické město asi 30 kilometrů severně od Segur de Calafell. Je známé svými římskými ruševinami, včetně amfiteátru, římské cirkusové arény a různých starověkých památek. To jsou jen některé z atrakcí a zařízení v blízkosti hotelu 'Villa Mar Blau Calafell Tvl 67' v Segur de Calafell, Španělsko. V okolí jsou také další pláže, kulturní památky a přírodní parky, které nabízejí možnosti prozkoumání a relaxaci.

map
Villa Mar Blau Calafell Tvl 67
Villa

Do centra města1.7

O hotelu

Zábava

U hotelu 'Villa Mar Blau Calafell Tvl 67' v Segur de Calafell ve Španělsku je několik možností zábavy. Některé z nich zahrnují:

1. Pláž Segur de Calafell: Hotel se nachází velmi blízko krásné pláže Segur de Calafell, kde si můžete opalovat, plavat a vyzkoušet vodní sporty.

2. Hrad Calafell: Nachází se nedaleko hotelu, hrad Calafell je středověká pevnost, která nabízí prohlídky s průvodcem a úchvatné panoramatické výhledy na okolí.

3. Vodní park Aqualeon: Nachází se přibližně 10 km daleko a je oblíbenou atrakcí pro rodiny. Nabízí skluzavky, bazény a různé představení s delfíny a dravými ptáky.

4. PortAventura World: Přibližně 40 km daleko se nachází rozlehlý zábavní park PortAventura World, který nabízí vzrušující jízdy, živá představení a vodní park jménem Costa Caribe.

5. Tarragona: Asi 20 minut jízdy autem od hotelu se nachází město Tarragona, které nabízí historická místa, jako je Tarragonská Amfiteátr, Římský Cirkus a Katedrála Tarragona.

6. Degustace vína: Region Calafell je známý svou výrobou vína. V okolí se nachází několik vinařství, která nabízejí prohlídky s průvodcem a degustace vína.

7. Golfové hřiště: Pokud máte rádi golf, v okolí se nachází několik golfových hřišť, jako je Lumine Golf Club a Club de Golf La Graiera. To jsou jen některé z možností zábavy poblíž hotelu 'Villa Mar Blau Calafell Tvl 67' v Segur de Calafell ve Španělsku.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Vodní aktivity
  • Bazén
Recenze hotelu Villa Mar Blau Calafell Tvl 67
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.