Španělsko, Oblast: Rincón de la Victoria

Del Parque Flats - Torrevigia

27 Avenida Manuel Altolaguirre Oblast: Rincón de la Victoria, Španělsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
Zobrazit všechna vybavení 15
Poloha
Do centra města
2.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

27 Avenida Manuel Altolaguirre Oblast: Rincón de la Victoria, Španělsko

V okolí hotelu Del Parque Flats - Torrevigia v Rincon de la Victoria ve Španělsku se nachází několik atrakcí a příjemností. Některá významná místa v blízkosti zahrnují:

1. Pláž Rincón de la Victoria: Hotel je situován poblíž pláže, což umožňuje hostům snadný přístup k písčitým břehům a možnost provozovat aktivity jako opalování, plavání a vodní sporty.

2. Restaurace El Tintero II: Tato venkovní restaurace s mořskými plody je známá svým jedinečným stravovacím zážitkem, kde číšníci hlasitě ohlašují dostupné pokrmy a zákazníci signalizují své objednávky. Nabízí vynikající mořské plody a úchvatné výhledy na moře.

3. Cueva del Tesoro: Jedná se o známou turistickou atrakci v Rincon de la Victoria, jen krátkou vzdálenost od hotelu. Je to impozantní jeskyně s formacemi, podzemními galeriemi a malou pláží uvnitř.

4. Přístav Cala del Moral: Malebný přístav v blízkosti hotelu nabízející krásný výhled na lodě, restaurace a kavárny. Návštěvníci si mohou vychutnat příjemnou procházku podél pobřeží nebo se občerstvit v jedné z restaurací u vody.

5. Promenáda a Paseo de los Boliches: Vedle hotelu se nachází promenáda, kde návštěvníci mohou podniknout relaxační procházku, vychutnat si krásný výhled na moře, zastavit se v kavárnách nebo navštívit místní obchody.

6. Golfové hřiště Añoreta: Milovníci golfa si mohou zahrát na golfovém hřišti Añoreta, které se nachází nedaleko hotelu. Je to 18jamkové golfové hřiště obklopené krásnou krajinou.

7. Centrum města Rincon de la Victoria: Hotel je v blízkosti centra města, kde návštěvníci mohou najít různé obchody, restaurace, bary a místní vybavení. Celkově si hosté v Del Parque Flats - Torrevigia snadno přístup ke pláži, populárním turistickým oblastem, stravovacím možnostem a rekreačním aktivitám v Rincon de la Victoria.

map
Del Parque Flats - Torrevigia
Apartmán

Do centra města2.8

O hotelu

O

Dell Park Flats - Torrevigía se nachází v hotelu Rincón de la Victoria, v provincii Malaga ve Španělsku. Hotel poskytuje pohodlné a moderní ubytování v přátelském a přívětivém prostředí. Hotel se nachází v blízkosti pláže Torre de Bengala a různých obchodů, restaurací a zábavních zařízení. Pokoje: Hotel nabízí výběr různých pokojů s různými vybavením, včetně jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci, plochou televizi, bezplatné Wi-Fi a balkon nebo terasu. Některé pokoje nabízejí také výhled na moře nebo okolní krajinu. Stravování: Dell Park Flats - Torrevigía poskytuje stravovací zařízení pro své hosty. V hotelu je restaurace, kde si hosté mohou vychutnat různá místní a mezinárodní jídla. Je zde možnost snídaně, oběda a večeře, a restaurace může nabídnout buď formou bufetu, nebo podle jídelního lístku. Kromě toho je v hotelu také bar nebo relaxační prostor, kde si hosté mohou odpočinout a vychutnat si dezert. Další zařízení: Hotel také nabízí další vybavení a služby, jako jsou bazén, posilovna, solárium, spa a 24-hodinová recepce. Některé hotely mohou také nabízet možnosti využití ekologicky šetrných aktivit, jako je golf, turistika a vodní sporty. Celkově Dell Park Flats - Torrevigía v hotelu Rincón de la Victoria ve Španělsku poskytuje příjemné ubytování, stravovací možnosti a různé vybavení, aby zaručil pohodlný odpočinek pro své hosty.

Děti

Del Parque Flats v Torrevigia, Rincon de la Victoria, Španělsko nabízí různé aktivity a atrakce pro děti. Některé z věcí, které si děti mohou v Del Parque Flats a jejím okolí užít, zahrnují:

1. Pláž: Rincon de la Victoria má krásné pobřeží se písčitými plážemi, kde se děti mohou koupat, stavět hrady z písku a hrát si.

2. Park La Cueva del Tesoro: Tento jeskynní park se nachází nedaleko a nabízí pro rodiny prohlídky s průvodcem. Děti mohou prozkoumávat jeskyni a dozvědět se o její historii a geologii.

3. Vodní sporty: V Rincon de la Victoria jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je kajakování, paddleboarding a surfování. Děti se mohou těchto aktivit zúčastnit pod dohledem dospělých.

4. Golf Añoreta: Pro rodiny, které si rády zahrají golf, je nedaleko golfový hřiště Añoreta Golf, kde se děti mohou učit a hrát si.

5. Adventure Park El Rincón de la Victoria: Tento dobrodružný park nabízí různé outdoorové aktivity, včetně zipline, lanových kurzů a lezeckých stěn. Je to skvělé místo, kde se děti mohou vyzvat a bavit se.

6. Hřiště: V Del Parque Flats se nachází hřiště v rámci komplexu, kde si děti mohou užít houpačky, skluzavky a další herní vybavení.

7. Venkovský turismus: Okolní oblast nabízí příležitosti k venkovskému turismu, kde si děti mohou vyzkoušet přírodu, navštívit farmy a dozvědět se o zvířatech a zemědělství.

8. Městský park Bicentennial: Nedaleko Del Parque Flats se nachází tento park s zelenými prostranstvími, chodníky a hřišti, kde se děti mohou věnovat venkovním aktivitám. To jsou jen některé příklady aktivit a atrakcí, které jsou pro děti k dispozici v Del Parque Flats - Torrevigia, Rincon de la Victoria, Španělsko.

Zábava

Hotel 'Del Park Flats - Torrevieja' se nachází v oblasti Rincon de la Victoria ve Španělsku a nabízí mnoho zábavných možností. Některé hlavní zábavní možnosti jsou:

1. Pláže: Hotel se nachází poblíž pláže, takže si můžete snadno užít krásné pláže Rincon de la Victoria. K dispozici jsou možnosti jako Playa de la Cala del Moral a pláž Rincon de la Victoria.

2. Vodní sporty: V hotelu Rincon de la Victoria jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je stojkařské veslování, vodní skútry a kajaky. V blízkosti pláže si můžete také pronajmout vybavení.

3. Golf: Milovníci golfu si mohou udělat výlet na nedaleké hřiště Anoreta Golf, které je vzdálené jen krátkou vzdálenost od hotelu a nabízí 18jamkové golfové hřiště.

4. Jeskyně Cueva del Tesoro: Toto místní lákadlo v Rincon de la Victoria je historickou mořskou jeskyní. Můžete se zúčastnit prohlídek vedených průvodcem a zjistit více o této jeskyni.

5. Promenády kolem řeky La Cala del Moral: Projděte se po nábřeží řeky La Cala del Moral, které se nachází nedaleko hotelu. Tato promenáda nabízí pohled na moře a je zde mnoho restaurací, kaváren a obchodů.

6. Bary a noční život: Noční život v Rincon de la Victoria je v plném proudu, kde si můžete vychutnat nápoje, živou hudbu a tanec.

7. Trh Rincon de la Victoria: Pokud máte zájem o místní kulturu a nakupování, navštivte týdenní trh v Rincon de la Victoria. Zde můžete najít čerstvé produkty, řemeslné výrobky, oblečení a mnoho dalšího.

8. Kulturní akce: Sledujte jakýkoliv kulturní program, který se koná během vašeho pobytu v Rincon de la Victoria, jako jsou hudební koncerty, divadelní představení nebo umělecká vystoupení. Vždy je doporučeno zkontrolovat dostupnost a otevírací dobu těchto atrakcí a událostí v závislosti na aktuálním čase a místních předpisech.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází apartmán Del Parque ve městě Rincon de la Victoria ve Španělsku?
1. Kde se nachází apartmán Del Parque ve městě Rincon de la Victoria ve Španělsku?1

Apartmán Del Parque se nachází v oblasti Torrevigia ve městě Rincon de la Victoria ve Španělsku

2. Jaké vybavení nabízí apartmán Del Parque - Torrevigia?
2. Jaké vybavení nabízí apartmán Del Parque - Torrevigia?1

Apartmán Del Parque - Torrevigia nabízí různá zařízení, jako je bazén, fitness centrum, parkování, zahrada a klimatizace

3. Jak daleko je apartmán Del Parque od pláže v Rincon de la Victoria?
3. Jak daleko je apartmán Del Parque od pláže v Rincon de la Victoria?1

Apartmán Del Parque se nachází přibližně 500 metrů od pláže v Rincon de la Victoria

4. Jaké typy apartmánů jsou k dispozici v apartmánu Del Parque - Torrevigia?
4. Jaké typy apartmánů jsou k dispozici v apartmánu Del Parque - Torrevigia?1

Apartmán Del Parque - Torrevigia nabízí jedno-, dvou- a třípokojové apartmány s plně vybavenými kuchyněmi a moderním nábytkem

5. Jsou v apartmánu Del Parque povoleny domácí mazlíčci?
5. Jsou v apartmánu Del Parque povoleny domácí mazlíčci?1

Nejlépe je kontaktovat přímo apartmán Del Parque, abyste se dozvěděli o jejich pravidlech pro domácí mazlíčky, protože se mohou lišit

6. Jaké jsou některé populární atrakce poblíž apartmánu Del Parque - Torrevigia?
6. Jaké jsou některé populární atrakce poblíž apartmánu Del Parque - Torrevigia?1

Mezi některé populární atrakce poblíž apartmánu Del Parque - Torrevigia patří Cueva del Tesoro (Jeskyně pokladů), promenáda ve městě Rincon de la Victoria a nedaleké město Malaga

7. Je k dispozici parkování v apartmánu Del Parque - Torrevigia?
7. Je k dispozici parkování v apartmánu Del Parque - Torrevigia?1

Ano, v apartmánu Del Parque - Torrevigia je k dispozici parkování

8. Jsou v okolí apartmánu Del Parque - Torrevigia restaurace a obchody?
8. Jsou v okolí apartmánu Del Parque - Torrevigia restaurace a obchody?1

Ano, v docházkové vzdálenosti od apartmánu Del Parque - Torrevigia se nachází několik restaurací a obchodů

9. Můžu si rezervovat pobyt v apartmánu Del Parque - Torrevigia online?
9. Můžu si rezervovat pobyt v apartmánu Del Parque - Torrevigia online?1

Ano, rezervace lze provést online pro apartmán Del Parque - Torrevigia prostřednictvím jejich oficiální webové stránky nebo různých rezervačních platforem.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Kávovar / rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
 • Kuchyň
 • TV
 • Sprcha
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
Vodní aktivity
 • Bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětské hřiště
Recenze hotelu Del Parque Flats - Torrevigia
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.