Španělsko, Pamplona

TuApartamento - San Agustin 28-30

28-30 Calle San Agustin Pamplona, Španělsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
TuApartamento - San Agustin 28-30
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
0.3 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

28-30 Calle San Agustin Pamplona, Španělsko

V blízkosti hotelu 'TuApartamento - San Agustin 28-30' v Pamploně, Španělsko, se nachází několik atrakcí a pohodlí. Některé z nich zahrnují následující:

1. Katedrála v Pamploně: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu, katedrála v Pamploně je krásnou historickou památkou s impozantní gotickou architekturou.

2. Plaza del Castillo: Toto centrální náměstí je srdcem Pamplony a obklopují ho obchody, kavárny a historické budovy. Je to ideální místo pro klidnou procházku nebo pro vychutnání jídla v jedné z venkovních restaurací.

3. Býčí běhy v Pamploně: Slavné pro býčí běhy během festivalu San Fermín, býk je oblíbenou turistickou atrakcí. Návštěvníci si mohou vzít průvodce a naučit se o historii a tradicích býčích zápasů ve Španělsku.

4. Park Ciudadela: Velká zelená plocha v blízkosti, Park Ciudadela je skvělým místem pro piknik nebo relaxační procházku. Má krásné zahrady, jezero a dokonce i malou zoologickou zahradu.

5. Navarrské muzeum: Umístěno v bývalé nemocnici, muzeum Navarra ukazuje historii a kulturu oblasti Navarra. Má impozantní sbírku umění a archeologických artefaktů.

6. Hradby města Pamplona: Staré hradby města Pamplona jsou stále zachovány v některých částech a poskytují vhled do historie města. Návštěvníci mohou po hradbách procházet a těšit se na panoramatický výhled na město.

7. Calle Estafeta: Známá jako nejznámější ulice v Pamploně, Calle Estafeta je plná obchodů, restaurací a barů. Je také hlavní cestou býčích zápasů během festivalu San Fermín. Kromě toho je hotel pohodlně umístěn v blízkosti restaurací, kaváren a obchodů, což umožňuje hostům objevovat místní kuchyni a kulturu.

map
TuApartamento - San Agustin 28-30
Apartmán

Do centra města0.3

O hotelu

O

'TuApartamento - San Agustin 28-30' je hotel, který se nachází ve krásném městě Pamplona ve Španělsku. Hotel nabízí pohodlné a moderní pokoje, ve kterých si hosté mohou užít svůj pobyt. Pokoje jsou vybaveny veškerými potřebnými pohodlími, jako je klimatizace, plochá televize, ​​zdarma Wi-Fi a vlastní koupelna. Hotel také nabízí různé typy pokojů, aby vyhověl potřebám různých hostů. Nabízí jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje, což zaručuje, že existuje možnost pro každého. Každý pokoj je vkusně zařízen a vybaven, vytvářející útulnou a přívětivou atmosféru pro hosty. Pokud jde o jídlo, 'TuApartamento - San Agustin 28-30' nabízí lahodnou snídaňovou bufetovou snídani pro nejlepší počátek dne. Snídaně zahrnuje různé možnosti, jako jsou čerstvé pečivo, ovoce, cereálie, jogurty a teplé nápoje. Hosté mohou vychutnat uspokojivé jídlo před tím, než se vydají objevovat město. Kromě snídaňového bufetu má hotel také restauraci, kde si hosté mohou vychutnat oběd a večeři. Restaurace nabízí výběr tradičních španělských jídel a také mezinárodní kuchyni. S pestrým menu si hosté mohou vychutnat lahodná jídla, aniž by museli opustit hotel. Celkově 'TuApartamento - San Agustin 28-30' nabízí pohodlné pokoje a skvělý gastronomický zážitek pro hosty, kteří pobývají v Pamploně ve Španělsku. Bez ohledu na to, jestli jste zde na obchodní cestě nebo pro zábavu, tento hotel se snaží nabídnout příjemný a úžasný pobyt.

Zábava

V blízkosti hotelu 'TuApartamento - San Agustin 28-30' v Pamploně ve Španělsku je několik možností zábavy. Některé populární možnosti zahrnují:

1. Staré město Pamplony: Hotel se nachází v srdci historického Starého města Pamplony, kde můžete objevovat jeho malebné ulice, navštívit historická místa jako katedrála v Pamploně a užívat si místní obchody, bary a restaurace.

2. Plaza del Castillo: Jen krátká procházka od hotelu se nachází Plaza del Castillo, živé náměstí, kde se schází místní obyvatelé a turisté. Je to skvělé místo k odpočinku, sledování lidí a užívání si atmosféry města.

3. Býčí zápasy: Pokud navštívíte Pamplonu během festivalu San Fermin v červenci, můžete se zúčastnit nebo sledovat slavnou ceremonii býčích zápasů. Tento vzrušující podnik se koná jen krátkou cestou od hotelu.

4. Baluarte: Baluarte je oblíbené místo pro koncerty a divadelní představení, které se nachází nedaleko hotelu. Můžete se podívat do jejich kalendáře událostí, abyste zjistili, zda se během vašeho pobytu konají nějaká představení nebo show.

5. Pamplonské planetárium: Nacházející se v parku Yamaguchi nabízí pamplonské planetárium zajímavé a vzdělávací představení o astronomii a vesmíru. Je skvělou volbou pro rodiny nebo všechny, kteří mají zájem o vesmír.

6. Municipální observatoř v Pamploně - městská hvězdárna: Naleznete ji na hoře Ezcaba a nabízí pozorování hvězd a vzdělávací programy o astronomii. Poskytuje jedinečnou příležitost k pozorování noční oblohy a učení se o nebeských tělech.

7. Muzeum Universidad de Navarra: Nacházející se nedaleko hotelu, toto současné umělecké muzeum ukazuje sbírku mezinárodních umělců a pořádá dočasné výstavy. Je skvělým místem pro prohloubení znalostí o umění a kultuře. To jsou jen některé z možností zábavy v blízkosti hotelu 'TuApartamento - San Agustin 28-30' v Pamploně ve Španělsku. Centrální umístění hotelu umožňuje pohodlné poznávání a užívání si památek města.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází byt TuApartamento - San Agustin 28-30?
1. Kde se nachází byt TuApartamento - San Agustin 28-30?1

Byt TuApartamento - San Agustin 28-30 se nachází v Pamploně ve Španělsku

2. Jaké vybavení nabízí byt TuApartamento - San Agustin 28-30?
2. Jaké vybavení nabízí byt TuApartamento - San Agustin 28-30?1

Byt nabízí vybavení, jako je plně vybavená kuchyně, bezplatné Wi-Fi, plochá TV, topení, pračka a vlastní koupelna

3. Kolik hostů se vejde do bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?
3. Kolik hostů se vejde do bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?1

Byt se vejde až 4 hosty

4. Je k dispozici parkování u bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?
4. Je k dispozici parkování u bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?1

Ne, parkování není k dispozici u bytu. Nicméně v blízkosti se nacházejí veřejná parkoviště

5. Jak daleko je to od centra bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?
5. Jak daleko je to od centra bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?1

Byt se nachází v centru Pamplony, takže je to v docházkové vzdálenosti od různých památek, obchodů a restaurací

6. Jsou domácí zvířata povolena v bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?
6. Jsou domácí zvířata povolena v bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?1

Ne, domácí zvířata nejsou v bytu povolena

7. Je v bytě TuApartamento - San Agustin 28-30 k dispozici balkon nebo terasa?
7. Je v bytě TuApartamento - San Agustin 28-30 k dispozici balkon nebo terasa?1

Ano, byt má balkon

8. Je v budově, kde se nachází byt TuApartamento - San Agustin 28-30, výtah?
8. Je v budově, kde se nachází byt TuApartamento - San Agustin 28-30, výtah?1

Ano, pro pohodlí hostů je v budově výtah

9. Jsou v blízkosti nějaké supermarkety nebo potravinové obchody?
9. Jsou v blízkosti nějaké supermarkety nebo potravinové obchody?1

Ano, supermarkety a potravinové obchody jsou v docházkové vzdálenosti od bytu

10. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu z bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?
10. Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu z bytu TuApartamento - San Agustin 28-30?1

Příjezd je možný mezi 15:00 a 21:00 hodinou, zatímco odjezd musí být proveden před 12:00 hodinou.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu TuApartamento - San Agustin 28-30
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.