Španělsko, Muros de Nalon

Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero

27A Calle Reborio Muros de Nalon, Španělsko Dovolenkový pronájem
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi zdarma
 • Zahrada
 • Wi-Fi
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Potápění s přístrojem
Zobrazit všechna vybavení 8
Poloha
Do centra města
0.3 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

27A Calle Reborio Muros de Nalon, Španělsko

Hotel 'Casas en Muros de Nalon 5 km de Cudillero' se nachází ve městě Muros de Nalon v regionu Asturias v severním Španělsku. Zde jsou některé z atrakcí a vybavení poblíž hotelu:

1. Pláže: Muros de Nalon je známé pro své krásné pláže. Pláž de Aguilar a Pláž de Los Quebrantos jsou dvě oblíbené písečné pláže poblíž hotelu.

2. Cudillero: Hotel je jen 5 km vzdálený od Cudillero, malebné rybářské vesnice, situované na úpatí kopce s výhledem na moře. Cudillero je známé svými barevnými domy, úzkými uličkami a restauracemi se specialitami ze mořských plodů.

3. Přírodní okolí: Okolí Muros de Nalon nabízí nádherné přírodní scenérie. Můžete objevovat nedaleký mys Cabo Vidio, strmé útesy nebo se vydat na stezku Senda Costera, která sleduje pobřeží a nabízí dech beroucí výhledy.

4. Místní kuchyně: Asturias je dobře známé pro svou gastronomii. V Muros de Nalon a Cudillero si můžete vychutnat tradiční asturijská jídla, jako je fabada (fazole), cider a mořské plody.

5. Kulturní památky: Muros de Nalon má několik zajímavých kulturních památek, včetně kostela San Salvador, románského kostela pocházejícího z

12. století.

6. Venkovní aktivity: Tato oblast nabízí možnosti pro venkovní aktivity, jako je pěší turistika, rybaření a vodní sporty. Můžete si užít prozkoumávání přírodních parků, řek a marín v okolí. Celkově je hotel 'Casas en Muros de Nalon 5 km de Cudillero' obklopen krásnými plážemi, malebnými vesnicemi, kulturními památkami a přírodními scenériemi, které nabízejí širokou škálu atrakcí, které mohou návštěvníci objevovat.

map
Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Dovolenkový pronájem

Do centra města0.3

O hotelu

Zábava

1. Pláže: Muros de Nalón se nachází poblíž několika krásných pláží, jako je Playa de Aguilar a Playa de San Pedro. Tyto pláže nabízejí relaxaci, koupání a příležitosti k opalování.

2. Cudillero: Pouze 5 km od hotelu můžete objevovat okouzlující rybářskou vesnici Cudillero. Projděte se jejími úzkými uličkami, obdivujte barevné domy a vychutnejte si čerstvé mořské plody v místních restauracích.

3. Muzeum Mina de Arnao: Nacházející se v Arnao, jen krátkou jízdu autem od Muros de Nalón, toto muzeum nabízí fascinující pohled do historie regionu. Můžete prozkoumat staré důlní chodby a dozvědět se o průmyslu, který kdysi v této oblasti kvetl.

4. Cabo Vidio: Přírodní vyhlídka nacházející se asi 12 km od Muros de Nalón, nabízí Cabo Vidio úžasný výhled na pobřeží. Můžete se projít po skalnatých stezkách, dýchat čerstvý morský vzduch a těšit se na panoramatickou krajinu.

5. Playa del Silencio: Známá jako "Pláž ticha", tato odlehlá pláž se nachází asi 20 km od Muros de Nalón. Je obklopena strmými útesy a nabízí klidnou atmosféru pro ty, kteří se chtějí vyhnout davům.

6. Asturské Jurské muzeum: Nacházející se v Colunga, asi 30 km od Muros de Nalón, je toto muzeum věnováno jurskému období a dinosaurům, kteří kdysi žili v této oblasti před miliony let. Má různé výstavy a interaktivní obrazovky.

7. Mirador del Espíritu Santo: Tato vyhlídka nabízí úžasný výhled na útesy a Biskajské moře. Nachází se asi 10 km od Muros de Nalón a je ideálním místem pro fotografování a užívání přírodní krásy oblasti.

8. Venkovní aktivity: Okolní oblast Muros de Nalón je ideální pro venkovní aktivity, jako je pěší turistika, cyklistika a jízda na koni. Existuje různé trasy, které můžete objevovat, což vám poskytne možnost ponořit se do úžasných krajů.

9. Místní festivaly a akce: Zkontrolujte místní kalendář pro případné festivaly nebo události, které se konají během vašeho pobytu. Region je známý svými živými oslavami, včetně tradiční hudby, tance a festivalů jídla.

10. Gastronomie: Astarští kuchaři jsou známí svými lahodnými mořskými plody a tradičními specialitami. Prozkoumejte místní restaurace a kavárny, abyste si vychutnali regionální lahůdky, jako je fabada (fazole), cider a mořské plody.

Nejčastější otázky

1. Jak daleko je Muros de Nalon od Cudillera?
1. Jak daleko je Muros de Nalon od Cudillera?1

Muros de Nalon se nachází přibližně 5 kilometrů od Cudillera

2. Jsou v Muros de Nalon k dispozici nějaké domy?
2. Jsou v Muros de Nalon k dispozici nějaké domy?1

Ano, v Muros de Nalon jsou k dispozici domy

3. Jaká je průměrná cena domů v Muros de Nalon?
3. Jaká je průměrná cena domů v Muros de Nalon?1

Průměrná cena domů v Muros de Nalon se může lišit. Doporučuje se zkontrolovat aktuální ceny u místních realitních agentů nebo online nabídek

4. Jaké vybavení je k dispozici v Muros de Nalon?
4. Jaké vybavení je k dispozici v Muros de Nalon?1

Muros de Nalon nabízí různá zařízení, jako jsou obchody, restaurace, školy, parky a veřejná doprava

5. Je Muros de Nalon dobré místo k životu?
5. Je Muros de Nalon dobré místo k životu?1

Mnoho lidí považuje Muros de Nalon za atraktivní místo k životu díky své krásné pobřežní poloze, okouzlující atmosféře a pohodlnému přístupu k nedalekým městům

6. Jsou v Muros de Nalon nějaké turistické atrakce?
6. Jsou v Muros de Nalon nějaké turistické atrakce?1

Ano, Muros de Nalon je známé svými malebnými plážemi, historickou architekturou a přírodním prostředím, což z něj činí populární destinaci pro turisty

7. Je Muros de Nalon dobře propojené s ostatními městy ve Španělsku?
7. Je Muros de Nalon dobře propojené s ostatními městy ve Španělsku?1

Ano, Muros de Nalon má dobré dopravní spojení, včetně autobusových a vlakových služeb, které umožňují snadný přístup k ostatním městům a obcím v regionu.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
Zábava a relaxace
 • Zahrada
Vybavení pokoje
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
Vodní aktivity
 • Potápění s přístrojem
 • Kanoe
 • Vodní aktivity
Recenze hotelu Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.