Španělsko, Madrid

Elegant Apartment Next To The Prado Thyssen And Reina Sofia

Calle San Agustín 9 Madrid, Španělsko Apartmán
1 nabídka od 3936 CZK Zobrazit pokoje
Elegant Apartment Next To The Prado Thyssen And Reina Sofia
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Výtah
  • Fén na vlasy
  • Doprava na letiště
Zobrazit všechna vybavení 5
Poloha
Do centra města
0.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Calle San Agustín 9 Madrid, Španělsko

Hotel "Elegantní byt vedle Prada, Thyssen" se nachází v srdci španělského hlavního města Madridu. Nachází se ve čtvrti Paseo del Prado a je známý pro svou uměleckou a kulturní atmosféru. Zde jsou některé z atrakcí a vybavení, které jsou v blízkosti hotelu:

1. Muzeum Prado: Hotel se nachází jen pár kroků od slavného Pradovského muzea. Muzeum hostí rozsáhlou sbírku evropského umění, včetně děl známých umělců jako je Goya, Velázquez a El Greco.

2. Muzeum Národní centrum současného umění Reina Sofia: Muzeum Reina Sofia má impozantní sbírku současného a moderního umění, včetně slavného díla Pabla Picassa "Guernica". Nachází se v docházkové vzdálenosti od hotelu.

3. Muzeum Thyssen-Bornemisza: Muzeum Thyssen-Bornemisza, které se nachází nedaleko hotelu, obsahuje širokou sbírku soukromých uměleckých děl, která pokrývají různé období a styly.

4. Park Retiro: Hotel se nachází v krátké vzdálenosti od velké zelené plochy Madridského parku Retiro. Návštěvníci zde mohou vychutnat krásné zahrady, jezero a různé venkovní aktivity.

5. Puerta del Sol: Puerta del Sol, jedno z nejikoničtějších náměstí v Madridu, je v docházkové vzdálenosti od hotelu. Je známé pro své památky, včetně slavné medvědice a jahodového keře, a také pro svou hodinovou věž.

6. Gran Via: Gran Via, důležitá ulice Madridu, se také nachází v blízkosti. Je to oblíbená oblast pro nákupy a zábavu s jejími obchody, divadly a restauracemi.

7. Plaza Mayor: Historické náměstí Plaza Mayor se také nachází v krátké vzdálenosti od hotelu. Je charakteristické svou impozantní architekturou, živou atmosférou a mnoha kavárnami a restauracemi.

8. Restaurace a kavárny: Hotel je obklopen různými stravovacími zařízeními, která nabízejí od tradiční španělské kuchyně po mezinárodní pokrmy. Nabízí návštěvníkům široký gastronomický zážitek. Celkově řečeno, pobyt v hotelu "Elegantní byt vedle Prada, Thyssen" nabízí snadný přístup k hlavním kulturním atrakcím Madridu a živým oblastem.

map
Elegant Apartment Next To The Prado Thyssen And Reina Sofia
Apartmán

Do centra města0.4

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu "Elegant Apartment Next To The Prado Thyssen And Reina Sofia" ve Madridu je mnoho možností zábavy. Některé z nich zahrnují:

1. Museo del Prado: Muzeum del Prado, které je pouhých pár kroků od hotelu, patří mezi nejznámější umělecká muzea světa a obsahuje rozsáhlou sbírku evropského umění.

2. Museo Nacional Thyssen-Bornemisza: Toto muzeum, které je v docházkové vzdálenosti od hotelu, má rozsáhlou sbírku evropského umění od středověku po současnost.

3. Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofia: Toto muzeum moderního umění, které se nachází v krátké vzdálenosti od hotelu, hostí impozantní sbírku umění

20. století a současnosti, včetně slavného díla "Guernica" od Picassa.

4. Park Retiro: Park Retiro, který je v krátké vzdálenosti od hotelu, je krásnou zelenou oázou ve městě, kde si můžete užít příjemnou procházku, pronajmout si loďku na jezeře nebo objevovat oblast s mnoha sochami a památníky.

5. Puerta del Sol: Puerta del Sol, která se nachází v srdci Madridu, je jedno z hlavních náměstí ve městě a populárním místem setkávání. Je obklopena obchody, restauracemi a historickými památkami.

6. Plaza Mayor: Plaza Mayor, další symbolické náměstí v Madridu, je známé svou úchvatnou architekturou, živou atmosférou a mnoha venkovními kavárnami a restauracemi.

7. Gran Via: Gran Via, která je v blízkosti hotelu, je jednou z nejznámějších ulic v Madridu a je obklopena obchody, divadly a ikonickými budovami. Je skvělým místem pro nákupy, jídlo a zábavu.

8. Madridský královský palác: Madridský královský palác, který se nachází v nedaleké vzdálenosti od hotelu, je oficiální rezidencí španělské královské rodiny a významnou turistickou atrakcí. Návštěvníci mohou prozkoumat okázalé interiéry a obdivovat krásné zahrady.

9. Flamenco představení: Madrid je známý svou živou flamenkovou scénou a ve městě existuje mnoho míst, kde si můžete vychutnat tradiční španělský tanec a hudbu. Patří sem populární místa jako Corral de la Moreria a Casa Patas.

10. Tapas bary a restaurace: Madrid je městem známým svou kulinářskou kulturou a v blízkosti hotelu se nachází mnoho tapas barů a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční španělská jídla a místní vína. To jsou pouze některé z možností zábavy v blízkosti hotelu "Elegant Apartment Next To The Prado Thyssen And Reina Sofia". Mnoho dalších atrakcí, obchodů, divadel a nočních podniků je snadno dostupných hotelu a nabízí něco pro každého návštěvníka.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Vybavení hotelu
  • Výtah
Dodatečné služby
  • Doprava na letiště
Recenze hotelu Elegant Apartment Next To The Prado Thyssen And Reina Sofia
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.