Španělsko, Madrid

Modern With Ideal Location Next To Atocha Station

112 Calle de Atocha Madrid, Španělsko Apartmán
1 nabídka od 4718 CZK Zobrazit pokoje
Modern With Ideal Location Next To Atocha Station
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Výtah
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
1.0 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

112 Calle de Atocha Madrid, Španělsko

Hotel "Blízko moderního a ideálního místa vedle nádraží Atocha v Madridu" se nachází poblíž nádraží Atocha, jednoho z hlavních dopravních uzlů města. V okolí hotelu se nachází různá zařízení a atrakce:

1. Nádraží Atocha: Tento velký dopravní uzel spojuje Madrid s různými městy ve Španělsku a poskytuje snadný přístup k rychlovlakům AVE.

2. Národní muzeum Centro de Arte Reina Sofia: Tento umělecký muzeum, které se nachází v docházkové vzdálenosti od hotelu, představuje rozsáhlou sbírku současného a moderního umění, včetně mistrovských děl jako je Picassův "Guernica".

3. Zahrady nádraží Atocha: Přímo u nádraží Atocha se nacházejí krásné zahrady s tropickými rostlinami, rybníky a dokonce i želvami. Je to skvělé místo k odpočinku a strávení času v zeleni.

4. Královská botanická zahrada: Tato krásná zahrada, která se nachází nedaleko, má různé druhy rostlin z celého světa. Je to klidná oáza uprostřed města.

5. Park El Retiro: Park El Retiro, jeden z největších parků v Madridu, se nachází poblíž nádraží Atocha. Nabízí rozsáhlé zelené plochy, krásný rybník, fontány a různé rekreační aktivity.

6. Muzeum Prado: Muzeum Prado, které je jen krátkou procházkou od hotelu, představuje vynikající sbírku evropského umění, včetně děl mistrů jako Goya, Velázquez a El Greco.

7. Čtvrť Lavapiés: Lavapiés je známý svou multikulturní atmosférou a nabízí živou směs restaurací, barů, kaváren a pouličního umění. Je to skvělé místo k prozkoumání a zažití různorodé kulturní scény Madridu.

8. Paseo del Prado: Hotel se nachází poblíž této ikonické bulváru a hostí několik známých památek, jako jsou fontána Neptuna, fontána Cybele a ikonický hotel Gran Hotel Inglés.

9. Puerta del Sol: Puerta del Sol, jedno z hlavních náměstí Madridu, se nachází trochu dál. Zde najdete obchody, restaurace, pouliční umělce a známou sochu medvěda a stromu.

10. Nákupní a restaurační možnosti: Hotel je obklopen různými obchody, restauracemi a kavárnami, což poskytuje spoustu možností pro nákupy a gastronomické zážitky v okolí. Celkově lze říci, že poloha hotelu poskytuje skvělou základnu pro poznávání Madridu s jednoduchým přístupem k dopravě, muzeím, parkům, kulturním centrám a dalším atrakcím.

map
Modern With Ideal Location Next To Atocha Station
Apartmán

Do centra města1.0

O hotelu

O

Hotel 'Modern s ideální polohou vedle nádraží Atocha' v Madridu ve Španělsku nabízí pohodlné a moderní ubytování pro cestovatele. Pokoje hotelu jsou navrženy v moderním stylu a jsou vybaveny všemi potřebnými vybaveními pro pohodlný pobyt. Každý pokoj obvykle obsahuje pohodlnou postel, televizi s plochou obrazovkou, klimatizaci, vlastní koupelnu se toiletry a bezplatný přístup k Wi-Fi. Pokoje jsou udržovány v dobrém stavu a nabízejí relaxační atmosféru pro hosty. Kromě toho je poloha hotelu vedle nádraží Atocha ideální pro ty, kteří cestují vlakem nebo chtějí objevovat centrum Madridu. Nádraží Atocha je jedním z hlavních dopravních uzlů v Madridu, které propojuje cestující do různých destinací ve městě i mimo něj. Tato výhodná poloha umožňuje hostům snadný přístup k mnoha oblíbeným atrakcím, restauracím a obchodům v Madridu. Co se týče jídel, hotel může nabízet snídani pro hosty. Snídaně může obsahovat výběr čerstvě připravených jídel, jako jsou pečivo, chléb, vajíčka, ovoce, jogurty, cereálie a nápoje. Je však důležité poznamenat, že přesná nabídka jídel a dostupnost se mohou lišit, proto se doporučuje přímo kontaktovat hotel pro konkrétní podrobnosti. Celkově hotel 'Modern s ideální polohou vedle nádraží Atocha' v Madridu nabízí pohodlné a moderní pokoje, ideální polohu vedle nádraží Atocha a možnost příjemné snídaně pro hosty.

Zábava

V blízkosti hotelu "Modern with ideální polohou vedle stanice Atocha" v Madridu, Španělsko, jsou k dispozici několik možností zábavy. Zde je pár návrhů:

1. Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía: Toto muzeum se nachází jen krátkou procházkou od hotelu a je známé svou sbírkou moderního a současného umění.

2. Park Retiro: Jen pár bloků od hotelu se nachází park Retiro, oblíbené místo pro venkovní aktivity a relaxaci. Můžete si pronajmout loď na jezeře, piknikovat nebo se prostě projít krásnou zahradou.

3. Puerta del Sol: Nachází se asi 2 kilometry od hotelu, Puerta del Sol je centrální náměstí v Madridu a živá oblast s obchody, restauracemi, pouličními umělci a historickými památkami.

4. Plaza Mayor: Toto slavné náměstí je asi 2,5 kilometru od hotelu a je známo pro svou krásnou architekturu, živou atmosféru, venkovní kavárny a pouliční zábavu.

5. Muzeum Prado: Nachází se asi 1,5 kilometru od hotelu, Muzeum Prado domovem rozsáhlé sbírky evropského umění, včetně děl Goji, Velázqueze a El Greca.

6. Lavapiés: Tato multikulturní čtvrť, nacházející se v blízkosti hotelu, nabízí živou noční scénu s množstvím barů, koncertních sálů a etnických restaurací.

7. Teatro Circo Price: Asi 1 km od hotelu se nachází historické cirkusové divadlo Teatro Circo Price, které hostí různé představení, včetně cirkusových činů, koncertů a divadelních představení. To jsou jen některé volby zábavy poblíž hotelu "Modern with ideální polohou vedle stanice Atocha" v Madridu. V této živé metropoli je mnoho dalších atrakcí, divadel, restaurací a možností nočního života k objevování.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Vybavení hotelu
  • Výtah
Recenze hotelu Modern With Ideal Location Next To Atocha Station
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.