Španělsko, Javea

Vistas al Valle

Calle Guadix 6 Javea, Španělsko Villa
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Vistas al Valle
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
1.6 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Calle Guadix 6 Javea, Španělsko

Hotel "Vistas al Valle" se nachází v pobřežním městě Jávea v provincii Alicante ve Španělsku. Některé z okolních atrakcí a zařízení v okolí hotelu zahrnují:

1. Pláž Arenal: Tato písečná pláž, jedna z hlavních atrakcí v Jávea, má krásně tyrkysovou vodu a promenádu lemovanou různými obchody, restauracemi a bary.

2. Staré město Jávea: Historické centrum Jávey je okouzlující částí města s úzkými uličkami, malebnými náměstími a tradiční španělskou architekturou. Je známé pro svůj místní trh, kostel a příjemné kavárny.

3. Přístavní oblast: Přístav v Jávee je dalším populárním místem s marinou, rybářskými loděmi a restauracemi na pobřeží. Je to perfektní místo k ochutnání čerstvé ryby a mořských plodů, vychutnat si klidnou procházku nebo si pronajmout loď.

4. Přírodní park Montgó: Přírodní park Montgó, který se nachází poblíž, je hornatá oblast s turistickými stezkami a úžasnými výhledy. Je to skvělé místo pro outdoorové aktivity, jako je pěší turistika, horská kola a pozorování ptáků.

5. Golfový klub Jávea: Milovníci golfu mohou navštívit golfový klub Jávea, který se nachází jen krátkou vzdálenost od hotelu. Klub nabízí náročné 9jamkové golfové hřiště obklopené krásnou krajinou.

6. Mnoho restaurací, barů a obchodů: Okolí "Vistas al Valle" je plné různých možností stravování, včetně španělské, středomořské a mezinárodní kuchyně. Existuje také mnoho obchodů a supermarketů pro každodenní potřeby. Celkově lze říci, že hotel "Vistas al Valle" je obklopen přírodní krásou, plážovými aktivitami, kulturními památkami a místními zařízeními.

map
Vistas al Valle
Villa

Do centra města1.6

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu "Vistas al Valle" v Javea, Španělsko, je mnoho zábavných možností. Některé z nich zahrnují:

1. Pláže: Javea je známá svými krásnými plážemi jako Arenal Beach, Granadella Beach a La Grava Beach. Návštěvníci si mohou užívat opalování, plavání a různé vodní sporty.

2. Vodní sporty: Javea nabízí různé vodní sporty, jako je paddleboarding, kanoistika, jetski a plachtění. Návštěvníci si mohou pronajmout vybavení nebo se zúčastnit průvodcovských okruhů, aby prozkoumali pobřeží a zapojili se do vodních dobrodružství.

3. Staré město: Historické centrum Javey, nazývané "La Villa", je okouzlující částí s úzkými uličkami, náměstími s malbami a jedinečnými obchody. Návštěvníci mohou prozkoumat místní obchody, kavárny a restaurace a obdivovat atmosféru tohoto tradičního španělského města.

4. Přístavní oblast: Javea přístav je živou částí s marinou, rybářským přístavem a bary, restauracemi a obchody podél ulice. Návštěvníci si mohou udělat relaxační procházku podél pobřeží a užívat si živou atmosféru.

5. Venkovní aktivity: Javea má impozantní přírodní prostředí, jako je přírodní park Montgo a mořská rezervace Cap de Sant Antoni. Návštěvníci se mohou věnovat turistice, cyklistice nebo se účastnit průvodcovských okruhů, aby prozkoumali tyto oblasti a užili si okouzlující krajiny.

6. Golf: Milovníci golfu mohou hrát na golfovém klubu Javea, který se nachází jen krátkou vzdálenost od hotelu. Klub disponuje 18-jamkovým hřištěm s krásným výhledem na hory v okolí.

7. Noční život: Javea má živou noční scénu s několika bary a kluby, které nabízejí živou hudbu, DJ vystoupení a zábavu. Návštěvníci se mohou večer vydat ven, strávit čas s přáteli a zažít živou energii města. Toto jsou pouze některé z mnoha zábavních možností v blízkosti hotelu "Vistas al Valle" v Javea, Španělsko. Návštěvníci zde najdou mnoho aktivit odpovídajících jejich zájmům a užijí si příjemný pobyt.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
Recenze hotelu Vistas al Valle
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.