Španělsko, Javea

Apartment with INDOOR pool

Vall de Gallinera 5 Javea, Španělsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Apartment with INDOOR pool
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Výtah
 • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 16
Poloha
Do centra města
0.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Vall de Gallinera 5 Javea, Španělsko

Je těžké poskytnout přesné podrobnosti o tom, co je kolem hotelu "Byt s vnitřním bazénem" ve španělském městě Javea, protože přesná poloha hotelu není uvedena. Nicméně obecně lze říci, že Javea je pobřežní město v oblasti Costa Blanca ve Španělsku, které je známé svými krásnými plážemi, historickým starým městem a malebným okolím. Zde je několik oblíbených míst a zařízení, která se mohou nacházet poblíž hotelů v Javea:

1. Pláže: Javea má mnoho úchvatných pláží, jako je Arenal Beach, Granadella Beach a La Grava Beach. Tyto písečné pláže nabízejí různé vodní sporty a plážová zařízení.

2. Staré město: Historické centrum Javea, známé také jako Staré město (La Villa), je známé svými úzkými uličkami, starou architekturou a živým místním trhem. Návštěvníci mohou objevovat historii města, vychutnat si tradiční španělskou kuchyni a navštívit gotický kostel San Bartolome.

3. Přírodní parky: Přírodní park Montgo je důležitým prvkem poblíž Javey, který nabízí turistické stezky a panoramatický výhled na okolní oblast. Park je vynikající destinací pro milovníky přírody a má různou flóru a faunu.

4. Přístavní oblast: Přístavní oblast Javea (El Puerto) je centrem vodních sportů, lodních výletů a rybářských aktivit. Existuje také promenáda obklopená bary, restauracemi a obchody.

5. Golfové hřiště: Milovníci golfového hry mohou zahrát kolo na golfových hřištích poblíž Javey, jako je Javea Golf Club nebo La Sella Golf Resort.

6. Výlety na den: Centrální poloha Javey na Costa Blanca umožňuje výlety do nedalekých měst a turistických atrakcí, jako je Denia, Altea nebo známý Benidorm. Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou obecné a vybavení a atrakce se mohou lišit v závislosti na konkrétní poloze hotelu "Byt s vnitřním bazénem" v Javea, Španělsku.

map
Apartment with INDOOR pool
Apartmán

Do centra města0.8

O hotelu

Zábava

1. Pláž Arenal: Pláž Arenal se nachází jen krátkou procházkou od apartmánu a nabízí širokou škálu zábavných možností, jako je vodní sport, plážový volejbal a bary a restaurace podél pláže. Užijte si slunce a koupání v Středozemním moři.

2. Přístav Jávea: Udělejte si procházku do přístavu Jávea a objevte rušnou jachtovou přístav. Zde najdete různé restaurace, kavárny a bary, které nabízejí místní jídlo a pití. Užijte si pohled na lodě a zažijte živou atmosféru.

3. Staré město Jávea: Prozkoumejte staré město Jávea a objevte jeho kouzlo a historii. Projděte úzkými uličkami obklopenými tradičními španělskými budovami, navštivte místní trh a objevte středověký kostel San Bartolomé.

4. Přírodní park Montgó: Pro milovníky přírody je přírodní park Montgó must-see místo. Park, který se nachází v blízkosti, nabízí úchvatné turistické trasy s krásným výhledem na pobřeží a okolní krajinu. Strávte den prozkoumáváním různých druhů flóry a fauny parku.

5. Golfklub Jávea: Pokud rádi golfujete, navštivte golfový klub Jávea. Tento golfový areál nabízí výzvové 9jamkové hřiště s krásným výhledem. Hrajte golf nebo se zúčastněte lekcí, abyste zlepšili své dovednosti.

6. Pláž Granadella: Navštivte pláž Granadella, jednu z nejkrásnějších pláží v okolí. Tato malá zátoka je obklopena útesy a průzračnou vodou, což ji činí ideálním místem pro plavání a šnorchlování. Relaxujte na pláži nebo si pronajměte kajak a objevujte pobřeží.

7. Noční život: Večer existuje různé možnosti nočního života v Jávea. Navštivte bary a kluby v oblasti Arenal a užijte si živou hudbu, DJe a tanec. Alternativně můžete najít příjemné bary a restaurace ve starém městě pro relaxovanou atmosféru.

8. Vodní sporty: Pokud máte zájem o vodní sporty, v Jávea je mnoho možností. Vyberte si mezi jetski, paddleboardingem, pádelem a plachtěním. Objevujte pobřeží a užívejte si teplé vody Středozemního moře. To jsou jen některé z možností zábavy, které jsou v blízkosti apartmánu s krytým bazénem v Jávea, Španělsko. Užijte si svůj pobyt a objevte vše, co tato krásná pobřežní města nabízí.

Nejčastější otázky

1. Existuje v bytě vnitřní bazén?
1. Existuje v bytě vnitřní bazén?1

Ano, tento byt v Javea, Španělsko má vnitřní bazén, kde si hosté mohou odpočinout a užít si dobrou zábavu

2. Jak velký je vnitřní bazén?
2. Jak velký je vnitřní bazén?1

Dle dostupných informací není přesná velikost vnitřního bazénu uvedena. Nicméně je popsán jako prostorný a vhodný pro plavání a relaxaci

3. Je vnitřní bazén vyhřívaný?
3. Je vnitřní bazén vyhřívaný?1

Ano, vnitřní bazén v tomto bytě v Javea, Španělsko je vyhřívaný, aby si hosté mohli plavat po celý rok

4. Jsou u bazénu poskytovány ručníky?
4. Jsou u bazénu poskytovány ručníky?1

Ano, hostům tohoto bytu s vnitřním bazénem jsou poskytovány ručníky na bazén. Nemusíte si nosit vlastní ručník

5. Je vnitřní bazén přístupný pouze hostům bytu?
5. Je vnitřní bazén přístupný pouze hostům bytu?1

Ano, vnitřní bazén je přístupný pouze těm, kteří bydlí v bytě. Není sdílen s jinými nemovitostmi ani s veřejností

6. Je platba za používání vnitřního bazénu?
6. Je platba za používání vnitřního bazénu?1

Dostupné informace nespecifikují, zda je za používání vnitřního bazénu účtována samostatná poplatek. Doporučuje se kontaktovat majitele nemovitosti nebo správce ohledně podrobností o případných dodatečných poplatcích

7. Jsou u vnitřního bazénu šatny nebo sprchy?
7. Jsou u vnitřního bazénu šatny nebo sprchy?1

Dostupné informace nespecifikují, zda jsou u vnitřního bazénu šatny nebo sprchy. Doporučuje se kontaktovat majitele nemovitosti nebo správce ohledně informací o vybavení

8. Můžou děti používat vnitřní bazén?
8. Můžou děti používat vnitřní bazén?1

Ano, děti mohou používat vnitřní bazén, ale musí být vždy pod dohledem dospělého, aby se zajistila jejich bezpečnost

9. Můžu používat vnitřní bazén mimo specifické časy?
9. Můžu používat vnitřní bazén mimo specifické časy?1

Dostupné informace nezmiňují žádná omezení ani konkrétní otevírací dobu vnitřního bazénu. Doporučuje se kontaktovat majitele nemovitosti nebo správce ohledně informací o dostupnosti a případných omezeních času.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Výtah
 • Posilovna
Vybavení pokoje
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
Zábava a relaxace
 • Windsurfing
 • Pěší turistika
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Rybaření
 • Potápění s přístrojem
 • Vnitřní bazén
 • Venkovní bazén
 • Kanoe
 • Vodní aktivity
Recenze hotelu Apartment with INDOOR pool
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.