Španělsko, Granada

Camino de Granada

Ctra. Antigua De Malaga S/N Granada, Španělsko Hotel
1 nabídka od 1232 CZK Zobrazit pokoje
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Camino de Granada
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Zahrada
 • Klimatizace
 • Restaurace
 • Treasury Box
 • Výtah
 • TV
Zobrazit všechna vybavení 13
Poloha
Do centra města
4.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Ctra. Antigua De Malaga S/N Granada, Španělsko

V blízkosti hotelu Camino de Granada v Granadě, Španělsko, se nachází několik zajímavostí a zařízení. Některá blízká místa zahrnují: - Vědecký park Granada: Muzeum vědy s interaktivními výstavami a planetáriem, nacházející se ve vzdálenosti pěšky od hotelu. - Univerzita v Granadě: Jedna z nejstarších univerzit ve Španělsku, známá pro svou úžasnou architekturu a krásné nádvoří. Nachází se poblíž hotelu, což činí snadný přístup pro návštěvníky. - Národní park Sierra Nevada: Oblíbená destinace pro nadšence do outdoorových aktivit, nacházející se nedaleko hotelu. Tento park nabízí turistiku, lyžování a další venkovní aktivity. - Alhambra: Jedna z nejslavnějších památek v Granadě. Alhambra je impozantní palácový a opevněný komplex nacházející se na kopci s výhledem na město. Je jen krátkou vzdáleností od hotelu a je nevyhnutelnou zastávkou pro turisty. - Katedrála v Granadě: Nacházející se v centru města, katedrála v Granadě je úžasným příkladem renesanční architektury. Je v rozumné vzdálenosti od hotelu. - Albayzín: Historická čtvrť známá svými úzkými klikatými uličkami, tradiční architekturou a úžasným výhledem na Alhambru. Je jen krátkou vzdáleností od hotelu a poskytuje vhled do bohaté historie města. - Mirador de San Nicolás: Slavný rozhled v Albayzínu, odkud mohou návštěvníci vychutnat panoramatický výhled na Alhambru a město Granada. Je to populární místo pro turisty a fotografy.

map
Camino de Granada
Hotel

Do centra města4.1

O hotelu

O

'Camino de Granada' je hotel nacházející se v Granadě ve Španělsku. Zde je nějaké informace o hotelu, pokojích a stravování: Hotel: 'Camino de Granada' je moderní a pohodlný hotel nabízející výborné služby a vybavení pro své hosty. Nachází se v blízkosti centra města, což umožňuje snadný přístup k oblíbeným atrakcím a vybavenostem. Pokoje: Hotel nabízí různé typy pokojů přizpůsobené různým preferencím a velikostem skupin. Pokoje jsou vkusně zařízené, prostorné a vybavené moderními prvky jako je klimatizace, zdarma Wi-Fi, televizí s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Některé pokoje mohou také nabízet další vybavení jako je balkon nebo výhled na město. Stravování: Hotel 'Camino de Granada' má vysoce hodnocenou restauraci, která podává vynikající jídla po celý den. Hosté si mohou vychutnat širokou škálu pokrmů z tradiční španělské a mezinárodní kuchyně. Ať už se jedná o snídani, oběd nebo večeři, restaurace hotelu si klade za cíl poskytnout uspokojující zážitek z jídla pro všechny hosty. Kromě restaurace může hotel také nabízet další vybavení jako je bar nebo kavárnu, kde se hosté mohou uvolnit a vychutnat si nápoje nebo občerstvení. Celkově řečeno, hotel 'Camino de Granada' poskytuje pohodlné ubytování s moderními prvky a restauraci, která podává vynikající jídla, zajišťující příjemný pobyt pro své hosty v Granadě ve Španělsku.

Děti

V oblasti 'Camino de Granada' v Granadě ve Španělsku je několik atrakcí a aktivit vhodných pro děti. Zde je několik možností:

1. Vědecký park (Parque de las Ciencias): Toto interaktivní vědecké muzeum nabízí řadu výstav a aktivit navržených tak, aby zapojily děti a podporovaly jejich zvědavost o vědě a technologii.

2. Park Federica Garcíi Lorcy: Park věnovaný slavnému básníku Federicu Garcíi Lorcovi, který má dětská hřiště, zelené plochy a malý rybník, na kterém si děti mohou půjčit pár lodí.

3. Zábavní park (Parque de Atracciones): Tento zábavní park nabízí různé atrakce vhodné pro děti různého věku, včetně horských drah, kolotočů a autodromů.

4. Botanická zahrada (Jardin Botanico): Děti mohou objevovat krásné prostředí botanické zahrady, učit se o různých rostlinách a květinách a užívat si klidný rodinný výlet.

5. Granada Miniature Jernbane (Tren Turistico): Děti mohou jet na jízdu na miniaturizované železnici, která projíždí městem a umožňuje jim vidět hlavní atrakce, zatímco si užívají zábavný a jedinečný zážitek.

6. Plaza de las Culturas: Toto náměstí má vodní fontány a dětské hřiště, což je skvělé místo, kde se děti mohou osvěžit a hrát si.

7. Aquaola Vodní park: Nachází se v nedalekém městě Cenes de la Vega, nabízí Aquaola vodní skluzavky, bazény a další vodní atrakce, které jsou ideální pro rodinný výlet. Tyto aktivity nabízejí různé možnosti zábavy pro děti, které navštěvují oblast 'Camino de Granada' v Granadě ve Španělsku.

Zábava

1. Alhambra: Nejznámější atrakce v Granadě, Alhambra, je úchvatný palácový a opevněný komplex. Je nutností ji navštívit při pobytu v Hotelu Camino de Granada.

2. Sacromonte: Tato čtvrť je známá pro své jeskynní domy a flamencová představení. Užijte si večer s tradiční flamencom a tancem.

3. Generalife: Nacházející se vedle Alhambry, Generalife je krásný zahradní komplex s úžasným výhledem na celé město. Udělejte si relaxační procházku zahradami a užívejte si klid.

4. Katedrála v Granadě: Tato impozantní katedrála kombinuje renesanční a gotické architektonické styly. Objevte krásný interiér a vylezte na vrchol zvonice pro panoramatický výhled na město.

5. Albayzín: Procházejte úzkými uličkami čtvrti Albayzín, plné bělených domů, živých květin a úchvatných výhledů. Udělejte zastávku na vyhlídce Mirador de San Nicolás pro malebný výhled na Alhambra.

6. Flamencová představení: Granada je známá pro svou živou flamencovou scénu. Podívejte se na autentická flamencová představení v jedné z mnoha tablaos (flamenkých barů) po celém městě.

7. Vědecký park (Parque de las Ciencias): Ideální pro rodiny, toto interaktivní vědecké muzeum nabízí řadu výstav věnovaných vědě, technologii a přírodě. Má také planetárium a venkovní prostory pro relaxaci.

8. Tapas bary: Granada je známá svou bezplatnou kulturou tapas. Objevujte ulice kolem Hotelu Camino de Granada a vychutnejte si širokou škálu barů, ve kterých jsou tapas podávány ke každému nápoji.

9. Hammamové lázně: Zažijte starobylou maurskou tradici návštěvy hammamu (arabské lázně). Odpočiňte si a obnovte se v termálních lázních, páře a užijte si masáž.

10. Plaza Nueva: Tento historický náměstí je srdcem středu Granady. Najděte si kavárnu s venkovním posezením, užívejte atmosféru a pozorujte svět kolem sebe.

Nejčastější otázky

Co je Camino de Granada? Camino de Granada je poutní cesta, která začíná ve městě Málaga a končí ve městě Granada, obě se nacházejí v regionu Andalusie ve Španělsku. Je dlouhá přibližně 127 kilometrů a nabízí krásné krajinu, historická místa a kulturní zážitky po celé trase. Jak dlouho trvá projít Camino de Granada? Průměrný čas pro přechod Camino de Granada se pohybuje od 5 do 7 dnů, v závislosti na vaší rychlosti a počtu zastávek, které budete dělat. Někteří zkušení poutníci však mohou zvládnout trasu za 3 nebo 4 dny, zatímco jiní si mohou vzít více času k tomu, aby si užili cestu ve více uvolněném tempu. Jaké jsou některé vrcholy na trase Camino de Granada? Některé vrcholy na trase Camino de Granada zahrnují město Antequera, známé pro svá úžasná archeologická naleziště a krásnou krajinu, úchvatné výhledy na nádrž Embalse de Los Bermejales a Alhambra v Granadě, ikonický maurský palácový komplex. Je Camino de Granada dobře značená? Ano, Camino de Granada je dobře značená žlutými šipkami a značkami podél trasy, což usnadňuje navigaci. Kromě toho můžete najít průvodce a mapy specificky pro tuto poutní cestu, které vám pomohou. Existuje ubytování podél trasy Camino de Granada? Ano, existuje různé možnosti ubytování podél trasy Camino de Granada, včetně hotelů, hostelů, penzionů a venkovských chat. Je vhodné si rezervovat předem, zejména během sezóny poutníků. Kdy je nejlepší čas na přechod Camino de Granada? Nejlepší čas na přechod Camino de Granada je na jaře (duben až červen) nebo na podzim (září až říjen), kdy je počasí mírnější a je méně lidí ve srovnání s letními měsíci. Je však stále možné absolvovat trasu i v jiných ročních obdobích s vhodnou výbavou a přípravou. Potřebuji nějaké speciální vybavení k přechodu Camino de Granada? Doporučuje se mít pohodlné turistické boty, batoh, dobíjitelnou láhev na vodu, deštník, opalovací krém, klobouk a základní lékárničku. V závislosti na ročním období budete možná potřebovat i teplejší oblečení, zejména v chladnějších měsících. Jsou k dispozici stravovací zařízení podél trasy Camino de Granada? Ano, existuje několik měst a vesnic podél trasy Camino de Granada, kde můžete najít restaurace, kavárny a bary pro jídlo nebo rychlé občerstvení. Je vhodné si s sebou vzít nějaké jídlo a vodu na delší úseky mezi těmito zařízeními. Můžu jezdit na kole po Camino de Granada? Ano, je možné jezdit na kole po Camino de Granada. Je však důležité si uvědomit, že některé úseky mohou být více vhodné pro pěší chůzi než jízdu na kole kvůli terénu. Kromě toho se některá ubytování a služby mohou více hodit pěších chodcům než cyklistům. Je Camino de Granada náročnou trasou? Camino de Granada je považována za středně těžkou trasu a doporučuje se určitá úroveň fyzické kondice a vytrvalosti. Zahrnuje kopcovitý terén a některé strmé úseky, ale s patřičnou přípravou a tempem je zvládnutelná pro většinu zdravých jedinců.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Zahrada
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Treasury Box
 • TV
Vybavení hotelu
 • Restaurace
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Místnosti pro jednání
Dodatečné služby
 • Úschova zavazadel
 • Informační pult
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětský klub
Recenze hotelu Camino de Granada
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.