Španělsko, Granada

Alhambra Palace

Plaza Arquitecto Garcia de Paredes 1 Granada, Španělsko Hotel
1 nabídka od 5220 CZK Zobrazit pokoje
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Alhambra Palace
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Noční kluby
 • Půjčovna kol
 • Klimatizace
 • Restaurace
 • Lednička
 • Minibar
Zobrazit všechna vybavení 33
Poloha
Do centra města
0.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Plaza Arquitecto Garcia de Paredes 1 Granada, Španělsko

Hotel Alhambra Palace v Granadě ve Španělsku se nachází poblíž několika populárních atrakcí. Zde jsou některá významná místa v okolí hotelu:

1. Alhambra: Hotel se nachází hned vedle slavné Alhambry, nádherného paláce a pevnostního komplexu Maury, který je známý svou krásnou architekturou a zahradami.

2. Generalife: Tento kouzelný zahradní komplex je součástí Alhambry a nachází se nedaleko. Nabízí složité fontány, bazény a bujnou vegetaci.

3. Carmen de los Mártires: Nacházející se v docházkové vzdálenosti, tento historický zahradní komplex nabízí skvělé výhledy na Alhambru a město. Je to klidné místo k relaxaci a vnímání přírody.

4. Palacio de Carlos V: Tento renesanční palác se nachází v rámci komplexu Alhambra. Návštěvníci mohou prozkoumat muzeum uvnitř, které představuje širokou škálu výstav.

5. Centrum města Granada: Hotel je také blízko centra města Granada, kde můžete najít mnoho obchodů, restaurací a okouzlujících uliček k prozkoumání.

6. Mirador de San Nicolás: Nacházející se v čtvrti Albaicín, tento vyhlídkový bod nabízí panoramatický výhled na Alhambru a pohoří Sierra Nevada.

7. Sacromonte: Známý svými jeskynními domy a flamencovými představeními, Sacromonte je živá čtvrť nedaleko hotelu, která představuje jedinečný kulturní zážitek. To jsou jen některé příklady mnoha atrakcí v okolí hotelu Alhambra Palace v Granadě, Španělsko.

map
Alhambra Palace
Hotel

Do centra města0.2

O hotelu

O

Hotel Alhambra Palace je luxusní a historický hotel v Granadě, Španělsko. Nachází se poblíž Alhambry, slavného světového kulturního dědictví UNESCO, a nabízí úchvatný výhled na město a okolní hory. Hotel nabízí různé druhy pokojů, včetně standardních pokojů, deluxe pokojů a apartmánů. Každý pokoj je jedinečně zdoben a zařízen kombinací tradičních a moderních prvků. Zařízení zahrnují klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, minibar a bezplatné Wi-Fi připojení. Některé pokoje mají také balkony nebo terasy s panoramatickým výhledem. Hotelová restaurace Arbequina nabízí výběr vynikajících jídel, které kombinují tradiční andaluskou kuchyni s moderními chuťovými zážitky. Hosté si mohou vychutnat lahodnou snídani, oběd a večeři buď vnitřním prostoru nebo na krásné venkovní terase s výhledem na Granadu. Hotel má také bar, kde si hosté mohou odpočinout s drinkem a vychutnat atmosféru. Další zařízení v Alhambra Palace zahrnují střešní terasu s bazénem, která poskytuje ideální místo k relaxaci a užívání úchvatného výhledu na Alhambru. Hotel také nabízí konferenční místnosti pro podnikové konference nebo společenské akce. Hosté ubytovaní v Alhambra Palace mohou využít výhod vynikající polohy a navštívit Alhambru a prozkoumat další zajímavosti v okolí, jako jsou zahrady Generalife a čtvrť Albayzín. Centrum města Granada je také v docházkové vzdálenosti a nabízí širokou škálu možností nakupování, stravování a zábavy. Alhambra Palace celkově nabízí luxusní a kulturně bohatý zážitek pro hosty, kombinující historický šarm s moderními zařízeními a vynikající službou.

Děti

Palác Alhambra v Granadě ve Španělsku nabízí několik atrakcí pro děti. Zde jsou některé aktivity a zajímavosti, které by se dětem mohly líbit:

1. Zahrady Generalife: Zahrady Generalife jsou krásné a dobře udržované zahrady nacházející se uvnitř komplexu. Děti mohou prozkoumávat tyto zahrady a vychutnávat si barevné květiny, fontány a klidnou atmosféru.

2. Pevnost Alcazaba: Pevnost Alcazaba je nejstarší částí Alhambr

Zábava

V blízkosti hotelu Alhambra Palace v Granadě, Španělsku, je několik možností zábavy. Zde jsou některé návrhy:

1. Alhambra - Nejslavnější atrakce v Granadě, Alhambra je úchvatný palác a opevněný komplex Maury. Návštěvníci mohou prozkoumat krásné zahrady, složitou architekturu a dozvědět se o historii tohoto světového dědictví UNESCO.

2. Generalife - Vedle Alhambry je Generalife další krásný zahradní komplex. Návštěvníci si mohou projít upravenými zahradami, obdivovat fontány a užívat panoramatický výhled na Granadu.

3. Flamenco představení - Granada je známá svou živou flamencovou kulturou. V blízkosti hotelu je mnoho míst, kde si můžete vychutnat autentická flamencová představení s vášnivou hudbou, tancem a zpěvem. Příklady zahrnují Zorongo Flamenco, Tablao Flamenco Albayzin a Venta El Gallo.

4. Albayzin - Tato historická čtvrť je dědictvím světového dědictví UNESCO a nabízí labyrint úzkých uliček, bíle omítnuté domy a krásné vyhlídky. Objevte okouzlující uličky čtvrti, obchody s místními řemesly a ochutnejte tradiční španělské tapas v místních barech a restauracích.

5. Sacromonte - Další historická čtvrť v Granadě, Sacromonte je známá svými jeskynními obydlími. Návštěvníci si mohou vychutnat návštěvu kláštera Sacromonte, sledovat flamenco představení v jedné z tradičních jeskyní nebo jednoduše procházet oblastí a nasávat její jedinečnou atmosféru.

6. Katedrála v Granadě - Nacházející se v centru města, katedrála v Granadě je jednou z hlavních památek města. Návštěvníci si mohou prohlédnout katedrálu s průvodcem, prozkoumat královskou kapli, kde jsou uloženi králové Isabela a Ferdinand, nebo vylézt na vrchol zvonice a užít si panoramatický výhled na město.

7. Tapas bary a restaurace - Granada je známá svou tradicí nabízet zdarma tapas k objednávce nápojů. V blízkosti hotelu najdete mnoho tapas barů a restaurací, kde si můžete vychutnat lahodnou španělskou kuchyni a ochutnat různé malé pokrmy. To jsou jen některé z možností zábavy v blízkosti hotelu Alhambra Palace v Granadě, Španělsku. Město má mnohem víc nabídnout, takže neváhejte prozkoumávat a objevovat další atrakce a aktivity během vašeho pobytu.

Nejčastější otázky

1. Co je Alhambra? Alhambra je historická pevnost a palácový komplex nacházející se ve městě Granada ve Španělsku. Je to jedna z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí země.

2. Kdy byla Alhambra postavena? Alhambra byla původně postavena jako malá pevnost v

9. století. Většina současných struktur však byla postavena v

13. a

14. století za vlády dynastie Nasridů.

3. Jaký je architektonický styl Alhambry? Alhambra je známá svým jedinečným spojením islámských architektonických stylů, včetně maurských a mudéžárských vlivů. Vyniká složitými vyřezávanými prvky, dekorativními prvky a krásnými zahradami.

4. Jak dlouho trvá návštěvu Alhamby? Návštěva hlavních částí Alhamby, včetně paláců Nasridů, zahrad Generalife a pevnosti Alcazaba, obvykle trvá mezi 2 a 3 hodinami. Někteří návštěvníci však volí strávit celý den prozkoumáváním komplexu.

5. Je nutné si předem zakoupit vstupenky do Alhamby? Ano, důrazně se doporučuje zakoupit vstupenky předem pro návštěvu Alhamby kvůli její popularitě. Je moudré si vstupenky rezervovat v dostatečném předstihu, zejména v turistické sezóně.

6. Lze zakoupit vstupenky na den návštěvy? I když je možné zakoupit vstupenky na den návštěvy, dostupnost může být omezená, zejména v rušných obdobích. Doporučuje se rezervovat předem, aby bylo zajištěno místo.

7. Jaké jsou populární atrakce v rámci Alhamby? Nejpopulárnější atrakce v rámci Alhamby jsou paláce Nasridů, které zahrnují Mexuar, Comares a Lví paláce. Také stojí za návštěvu zahrady Generalife, známé svými krásnými fontánami a úpravou krajiny.

8. Existuje dress code pro návštěvu Alhamby? Neexistuje žádný konkrétní dress code, ale aby byl projeven respekt k historickému místu a kulturním zvyklostem, je vhodné se oblékat decentně. Vyvarujte se nošení odhalujícího oblečení a zvažte přinést šátek nebo šálu ke zakrytí ramen, pokud je to nutné.

9. Je možné fotografovat v Alhambře? Obecně je povoleno fotografování ve většině oblastí Alhamby, s výjimkou paláců Nasridů, kde je fotografování zakázáno v určitých sekcích. Doporučuje se zkontrolovat konkrétní pravidla a omezení před pořizováním fotografií.

10. Kdy je nejlepší doba pro návštěvu Alhamby? Nejlepší dobou pro návštěvu Alhamby je brzké ráno nebo pozdní odpoledne, abyste se vyhnuli davům. Doporučuje se také navštívit v pracovní dny namísto o víkendech nebo během svátků pro klidnější zážitek.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Noční kluby
 • Půjčovna kol
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Soukromý pokoj s koupelnou
 • Sprcha
 • Koupel
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
Vybavení hotelu
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Výtah
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Vícejazyčný personál
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
Vodní aktivity
 • Wellness centrum
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Alhambra Palace
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.