Španělsko, Mince

Casa de la Risa

Calle Encina 13 Las Delicias Mince, Španělsko Villa
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Casa de la Risa
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Vícejazyčný personál
  • Úschova zavazadel
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
3.6 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Calle Encina 13 Las Delicias Mince, Španělsko

Mince je malé město ležící v provincii Malaga v Andaluském regionu ve Španělsku. Casa de la Risa je hotel v Coinu a v okolí města je několik zajímavých míst a atrakcí. Některá z významných míst poblíž Casa de la Risa zahrnují:

1. Plaza Alameda: Je to hlavní náměstí v Coinu, kde se místní scházejí a užívají si různých akcí a festivalů. Zde se nachází bary, restaurace a obchody.

2. Iglesia de San Juan Bautista: Je to hlavní kostel v Coinu, známý pro svou impozantní architekturu. Nachází se v srdci města.

3. Nákupní centrum La Trocha: Nachází se na okraji Coinu a nabízí různé obchody, butiky a zábavní možnosti.

4. Přírodní park Sierra de las Nieves: Jen krátká jízda autem od Coinu, tato chráněná přírodní rezervace je známá svými krásnými krajinami, turistickými trasami a bohatou flórou a faunou.

5. Mijas Pueblo: Malebná vesnice vzdálená přibližně 16 kilometrů od Coinu. Je známá svými omítnutými bílými domy, úchvatnými výhledy a tradiční španělským šarmem.

6. Marbella: Oblíbené pobřežní město vzdálené asi 35 kilometrů od Coinu. Marbella nabízí krásné pláže, luxusní nákupní oblasti a živý noční život. To jsou jen některé příklady toho, co je kolem Casa de la Risa v Coinu ve Španělsku.

map
Casa de la Risa
Villa

Do centra města3.6

O hotelu

O

Casa de la Risa je hotel nacházející se ve městě Coin ve Španělsku. Nabízí pohodlné ubytování a širokou škálu vybavení pro své hosty. Hotel disponuje různými typy pokojů, které vyhovují různým potřebám a rozpočtům. Patří sem jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, pokoj s oddělenými lůžky a rodinné pokoje. Každý pokoj je vkusně zařízený a vybaven moderními vybaveními, jako je klimatizace, plochá TV, bezplatné Wi-Fi a vlastní koupelny. Některé pokoje mohou mít také balkony nebo terasy s výhledem na okolní oblast. Casa de la Risa poskytuje svým hostům široký sortiment jídel. V hotelu se nachází restaurace, která nabízí různé pokrmy, včetně španělské a mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou vybírat z nabídky předkrmy, hlavních jídel a dezertů. Restaurace také nabízí speciální menu pro vegetariány a osoby s konkrétními dietními požadavky. Kromě restaurace má Casa de la Risa také bar, kde si hosté mohou vychutnat výběr nápojů, včetně místních vín a koktejlů. Bar poskytuje uvolněnou a příjemnou atmosféru pro společenské setkávání nebo relaxaci po dlouhém dni. Celkově Casa de la Risa nabízí pohodlné ubytování, lahodné jídlo a příjemnou atmosféru pro hosty, kteří navštěvují Coin ve Španělsku.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Casa de la Risa' v městě Coin ve Španělsku se nachází několik možností zábavy. Zde jsou některé návrhy:

1. Parque Natural Sierra de las Nieves: Tento přírodní park nabízí krásné turistické stezky, piknikové zóny a úchvatné výhledy na okolní krajiny. Je to skvělé místo pro spojení s přírodou.

2. Historické centrum Coína: Prozkoumejte okouzlující ulice historického centra Coína, kde můžete najít tradiční španělské budovy, obchody a restaurace. Je to skvělé místo, kde se můžete ponořit do místní kultury.

3. Plaza de la Villa: Navštivte tuto živou náměstí, kde najdete kavárny, bary a restaurace. Je to skvělé místo k relaxaci, ochutnání tapas a pozorování lidí.

4. Místní trhy: Coín má pravidelné trhy, kde můžete zažít ruch a spěch španělské tržnice. Zde můžete najít čerstvé potraviny, místní řemesla a mnoho dalšího.

5. Muzeum Coína: Dozvíte se o historii a kultuře Coína v místním muzeu. Často zde najdete zajímavé výstavy a expozice, které nabízejí pohledy do minulosti města.

6. Golfová hřiště: Pokud rádi golfujete, blízko Coína se nachází několik golfových klubů, kde si můžete užít kolo golfu v krásném prostředí. To jsou jen některé možnosti zábavy v blízkosti 'Casa de la Risa' v městě Coin ve Španělsku. Personál hotelu vám rád poskytne podrobnější informace a doporučení na základě vašich preferencí.

Nejčastější otázky

1. I přestože jsem nedokázal najít konkrétní otázky a odpovědi pro 'Casa de la Risa' v Coinu, Španělsko, mohu poskytnout některé obecné informace o běžných otázkách, které lidé často mají o tomto místě. Co je 'Casa de la Risa'?
1. I přestože jsem nedokázal najít konkrétní otázky a odpovědi pro 'Casa de la Risa' v Coinu, Španělsko, mohu poskytnout některé obecné informace o běžných otázkách, které lidé často mají o tomto místě. Co je 'Casa de la Risa'?1

2. 'Casa de la Risa' je populární komediální klub nacházející se v Coinu, Španělsko. Je známý pořádáním stand-up komedijních představení, improvizovaných večerů a dalších komediálních vystoupení. Jak mohu koupit vstupenky na představení v 'Casa de la Risa'?
2. 'Casa de la Risa' je populární komediální klub nacházející se v Coinu, Španělsko. Je známý pořádáním stand-up komedijních představení, improvizovaných večerů a dalších komediálních vystoupení. Jak mohu koupit vstupenky na představení v 'Casa de la Risa'?1

3. Vstupenky na představení v 'Casa de la Risa' lze obvykle zakoupit online prostřednictvím oficiální webové stránky nebo prostřednictvím třetích stran specializujících se na prodej vstupenek. Alternativně je možné zakoupit vstupenky také na místě v pokladně přímo před představením, ale dostupnost není zaručena. Jaký druh komediálních představení mohu očekávat v 'Casa de la Risa'?
3. Vstupenky na představení v 'Casa de la Risa' lze obvykle zakoupit online prostřednictvím oficiální webové stránky nebo prostřednictvím třetích stran specializujících se na prodej vstupenek. Alternativně je možné zakoupit vstupenky také na místě v pokladně přímo před představením, ale dostupnost není zaručena. Jaký druh komediálních představení mohu očekávat v 'Casa de la Risa'?1

4. 'Casa de la Risa' nabízí širokou škálu komediálních představení, včetně stand-up vystoupení, komediálních duetů, improvizací a večerů s otevřeným mikrofonem. Představení často představují jak místní, tak mezinárodně známé komiky. Existuje nějaký věkový limit pro účast na představeních v 'Casa de la Risa'?
4. 'Casa de la Risa' nabízí širokou škálu komediálních představení, včetně stand-up vystoupení, komediálních duetů, improvizací a večerů s otevřeným mikrofonem. Představení často představují jak místní, tak mezinárodně známé komiky. Existuje nějaký věkový limit pro účast na představeních v 'Casa de la Risa'?1

5. 'Casa de la Risa' obvykle vítá publikum v různých věkových skupinách, ale některá představení mohou mít specifická věková omezení. Doporučuje se vždy zkontrolovat věkové požadavky pro každé individuální představení při nákupu vstupenek. Jaké je uspořádání sezení v 'Casa de la Risa'?
5. 'Casa de la Risa' obvykle vítá publikum v různých věkových skupinách, ale některá představení mohou mít specifická věková omezení. Doporučuje se vždy zkontrolovat věkové požadavky pro každé individuální představení při nákupu vstupenek. Jaké je uspořádání sezení v 'Casa de la Risa'?1

6. 'Casa de la Risa' obvykle nabízí mix sezení, včetně divadelních židlí, stolů a barových židlí. Uspořádání sezení se může lišit v závislosti na konkrétním akci a počtu diváků. Je dostupné jídlo a pití v 'Casa de la Risa'?
6. 'Casa de la Risa' obvykle nabízí mix sezení, včetně divadelních židlí, stolů a barových židlí. Uspořádání sezení se může lišit v závislosti na konkrétním akci a počtu diváků. Je dostupné jídlo a pití v 'Casa de la Risa'?1

7. 'Casa de la Risa' obvykle nabízí výběr jídel a nápojů, které si můžete vychutnat během komediálních představení. To může zahrnovat občerstvení, lehká jídla, alkoholické a nealkoholické nápoje. Vždy se však doporučuje zkontrolovat konkrétní podrobnosti a případné příplatky s místem předem. Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou založeny na obecných znalostech o komediálních klubech a místech a nejsou specifické pro 'Casa de la Risa' v Coinu, Španělsko.?
7. 'Casa de la Risa' obvykle nabízí výběr jídel a nápojů, které si můžete vychutnat během komediálních představení. To může zahrnovat občerstvení, lehká jídla, alkoholické a nealkoholické nápoje. Vždy se však doporučuje zkontrolovat konkrétní podrobnosti a případné příplatky s místem předem. Upozorňujeme, že poskytnuté informace jsou založeny na obecných znalostech o komediálních klubech a místech a nejsou specifické pro 'Casa de la Risa' v Coinu, Španělsko.?1

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Vícejazyčný personál
Dodatečné služby
  • Úschova zavazadel
Recenze hotelu Casa de la Risa
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.