Španělsko, Cádiz

Apartamento El BOTANICO Gaditano

Jose Celestino Mutis 3 Cádiz, Španělsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Apartamento El BOTANICO Gaditano
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
1.0 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Jose Celestino Mutis 3 Cádiz, Španělsko

Okolí hotelu "Apartamento El BOTANICO Gaditano" ve španělském městě Cadiz nabízí mnoho zajímavých míst a možností. Některé z blízkých významných atrakcí a zařízení zahrnují:

1. Pláž Playa de la Victoria: Hotel se nachází jen pár kroků od této populární pláže v Cadizu. Nabízí dlouhou pláž, promenádu a různé plážové bary.

2. Park Parque Genovés: Tento krásný park se nachází hned vedle hotelu a nabízí zelené plochy, procházky, zahrady a dětské hřiště. Je to skvělé místo pro relaxaci a vychutnání si přírody.

3. Hrad Castillo de Santa Catalina: Tento hrad je v docházkové vzdálenosti od hotelu a nabízí panoramatické výhledy na moře. Také hostí kulturní akce a výstavy.

4. Muzeum de Cádiz: Toto muzeum, které je asi 10 minut chůze od hotelu, pořádá archeologické, výtvarné umění a historické výstavy související s oblastí Cadiz.

5. Katedrála Cádiz: Tato katedrála, která je asi 1,5 km od hotelu, je impozantním příkladem barokní architektury. Návštěvníci si mohou prohlédnout krásný interiér a vystoupat na její vrchol pro panoramatický výhled na město.

6. Centrální tržnice Mercado Central de Abastos: Tato živá potravinová tržnice je asi 1 km vzdálena a nabízí širokou škálu čerstvých produktů, mořských plodů a místních pochoutek.

7. Restaurace a bary: Hotel je obklopen mnoha restauracemi, kavárnami a bary, kde si můžete vychutnat živý noční život v Cadizu.

8. Nákupní oblasti: V okolí najdete několik nákupních ulic a obchodních center, kde návštěvníci mohou najít různé obchody, boutiky a obchody. Obecně platí, že Apartamento El BOTANICO Gaditano má výhodnou polohu, která umožňuje snadný přístup k plážím, parkům, historickým památkám a dalším zařízením v Cadizu.

map
Apartamento El BOTANICO Gaditano
Apartmán

Do centra města1.0

O hotelu

Zábava

V jihoozápadním španělském městě Cádiz v blízkosti hotelu 'Apartamento El BOTANICO Gaditano' se nachází několik možností zábavy. Některá populární místa, která stojí za návštěvu za zábavou, zahrnují:

1. Pláž de la Caleta: Tato krásná pláž je jen krátkou vzdálenost od hotelu a nabízí skvělé místo k odpočinku, opalování a plavání.

2. Hrad Santa Catalina: Tento historický hrad se nachází na okraji města Cádiz a nabízí výhled na město a moře. Příležitostně také hostí koncerty a akce.

3. Divadlo Falla: Toto divadlo je známé díky pořádání jednoho z nejdůležitějších karnevalových festivalů ve Španělsku, Carnaval de Cádiz. Po celý rok také hostí různá divadelní představení a vystoupení.

4. Palacio de Congresos: Toto kongresové centrum často hostí různé akce, včetně koncertů, konferencí a výstav.

5. Plaza de España: Toto centrální náměstí je populárním setkávacím místem s obchody, kavárnami a restauracemi. Často hostí živá hudební vystoupení a akce.

6. Muzeum Cádiz: Toto muzeum se nachází v blízkosti hotelu a nabízí příležitost naučit se o historii a kultuře města.

7. Plaza de las Flores: Toto živé náměstí je známé díky tržišti se květinami a nabízí okouzlující atmosféru s venkovními kavárnami a živou zábavou. To jsou některé z možností zábavy v blízkosti hotelu 'Apartamento El BOTANICO Gaditano' v Cádizu. Ve městě také najdete mnoho restaurací, barů a nočních podniků, kde si návštěvníci mohou vychutnat živou hudbu a zábavu.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Recenze hotelu Apartamento El BOTANICO Gaditano
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.