Španělsko, Cádiz

Apartamento Rincon del Populo

Calle Fabio Rufino n11 3B Cádiz, Španělsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Apartamento Rincon del Populo
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
0.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Calle Fabio Rufino n11 3B Cádiz, Španělsko

V Španělsku, v blízkosti Apartamento Rincón del Populo v Cádizu, je mnoho atrakcí a možností. Zde je několik důležitých míst a zajímavých bodů:

1. Katedrála v Cádizu: Tato impozantní katedrála se nachází asi 650 metrů jihovýchodně od hotelu. Je známá svou krásnou architekturou a panoramatickými výhledy z věže s hodinami.

2. Pláž La Caleta: Tato pláž pro milovníky fotografování se nachází asi 400 metrů jihozápadně od hotelu. Je populárním místem pro opalování, plavání a vychutnávání výhledu na pobřeží Cádizu.

3. Plaza de España: Toto živé náměstí se nachází asi 600 metrů na jih od hotelu a nabízí různé obchody, kavárny a restaurace. Je skvělým místem, kde zažít místní kulturu a užít si živou atmosféru.

4. Věž Tavira: Tato věž se nachází asi 700 metrů jihozápadně od hotelu a nabízí panoramatický výhled na Cádiz. Také hostí kameru obscuru, optické zařízení, které poskytuje skutečný časový obraz města.

5. Mercado Central (Centrální trh): Tento živý trh se nachází asi 850 metrů jihovýchodně od hotelu. Zde najdete různé čerstvé produkty, místní mořské plody, maso a další produkty.

6. Muzeum v Cádizu: Toto muzeum se nachází asi 1 kilometr severozápadně od hotelu a hostí archeologické artefakty, výtvarné umění a historické výstavy.

7. Pláž Playa de la Victoria: Tato slavná pláž se nachází asi 2,5 kilometru severovýchodně od hotelu. Je ideálním místem pro strávení příjemného dne na pláži s dlouhým písečným pobřežím nebo pro výkon různých vodních sportů. To jsou jen některé příklady atrakcí a zajímavých bodů v blízkosti Apartamento Rincón del Populo. Cádiz má bohatou historii, krásné pláže a obecně okouzlující atmosféru.

map
Apartamento Rincon del Populo
Apartmán

Do centra města0.1

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu 'Apartamento Rincon del Populo' v Cádizu ve Španělsku je mnoho zábavních možností. Zde je pár tipů:

1. Pláže: Cádiz je známý pro své krásné pláže. Playa de la Caleta a Playa de la Victoria jsou populární volbou pro koupání, opalování a vodní sporty. Nacházejí se jen krátkou vzdáleností od hotelu.

2. Katedrála v Cádizu: Katedrála v Cádizu, která se nachází v historickém centru města, je impozantní architektonický skvost. Návštěvníci mohou objevovat katedrálu a vyjít na její vrchol, aby si prohlédli panoramatický výhled na město.

3. Divadlo Teatro Falla: Divadlo Teatro Falla je známé karnevalovými akcemi a představeními a je populárním místem pro hudbu, tanec a divadelní představení. Zkontrolujte program pro nadcházející události během vašeho pobytu.

4. Museo de Cádiz: Toto muzeum vystavuje historii a kulturu Cádizu. Zde můžete najít různé výstavy, které zahrnují archeologické artefakty, výtvarné umění a historické dokumenty.

5. Centrální tržiště v Cádizu: Centrální tržiště je živým místem, kde se můžete ponořit do místní kultury. Zde najdete čerstvé produkty, místní mořské plody a tradiční španělské pochutiny. Je to skvělé místo pro milovníky jídla.

6. Plaza de Mina: Tato malovaná opona je ideálním místem k odpočinku a užití atmosféry. Nabízí krásně upravené zahrady, kavárny a historické budovy.

7. Flamenco představení: Cádiz je centrem flamenka, tradiční španělské hudby a tance. V několika místech ve městě jsou pořádány autentické flamenco představení, ve kterých si můžete vychutnat tento tradiční španělský umělecký projev. Nezapomeňte zkontrolovat konkrétní pracovní dobu a dostupnost těchto zábavních možností během vaší návštěvy.

Recenze hotelu Apartamento Rincon del Populo
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.