Jižní Afrika, Kapské město

Colona Castle

1 Verwood Street, Off Old Boyes Drive Kapské město, Jižní Afrika Hotel
1 nabídka od 2690 CZK Zobrazit pokoje
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Colona Castle
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Bowlingová dráha
 • Půjčovna kol
 • Wi-Fi
Zobrazit všechna vybavení 41
Poloha
Do centra města
19.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

1 Verwood Street, Off Old Boyes Drive Kapské město, Jižní Afrika

V okolí hradu Colona, nacházejícího se v Kapském Městě v Jižní Africe, najdete různé atrakce a zařízení, včetně:

1. Přírodní rezervace Silvermine: Krásná přírodní rezervace nabízející turistické stezky, piknikové místa a malebné výhledy. Nachází se asi 3 kilometry od hotelu.

2. Golfový klub Westlake: Golfový hřiště vzdálené asi 3 kilometry od hotelu, ideální pro golfisty.

3. Kalk Bay: Malebná pobřežní vesnice známá svými originálními obchody, galeriemi a restauracemi se specialitami z mořských plodů. Nachází se asi 8 kilometrů od hotelu.

4. Pláž Muizenberg: Jedna z nejoblíbenějších pláží v Kapském Městě, známá svými barevnými plážovými chatkami a vynikajícími podmínkami pro surfing. Je to asi 10 kilometrů od hotelu.

5. Vinařská trasa Constantia: Nejstarší vinařská oblast v Jižní Africe, nabízející různé vinařství a degustační místnosti. Constantia Wine Route se nachází nedaleko, některé statky jsou jen krátkou jízdou od hotelu.

6. Národní botanická zahrada Kirstenbosch: Krásná zahrada proslulá svou rozmanitou původní flórou, malebnými pěšími stezkami a letními koncerty. Nachází se asi 15 kilometrů od hotelu.

7. Cape Point: Malebná přírodní rezervace nacházející se na jižním cípu Kapského poloostrova, nabízející dechberoucí výhledy, turistické stezky a ikonický maják Cape Point. Je to asi 50 kilometrů od hotelu.

8. Table Mountain: Jedna z nejslavnějších památek Kapského Města, nabízející panoramatické výhledy na město a okolní oblasti. Základna Table Mountain se nachází přibližně 25 kilometrů od hotelu. Kromě toho je centrum Kapského Města s bohatou kulturní scénou, nákupními zónami a restauracemi asi 20 kilometrů od hradu Colona.

map
Colona Castle
Hotel

Do centra města19.5

O hotelu

O

Colona Castle je luxusní hotel nacházející se v Kapském Městě, Jižní Afrika. Nachází se na svazích rezervace přírodního parku Table Mountain, nabízí úchvatný výhled na False Bay a okolní krajinu. Hotel nabízí sedm elegantních pokojů, z nichž každý je jedinečně vyzdoben kombinací afrických a evropských vlivů. Pokoje jsou prostorné a disponují vlastními koupelnami, manželskými postelemi a moderními vybaveními jako je klimatizace, satelitní TV a Wi-Fi. Některé pokoje také mají soukromé balkony nebo terasy. Colona Castle poskytuje širokou škálu zařízení a služeb, aby zajistil pohodlný pobyt svým hostům. Mezi ně patří bazén, lázně se saunou a jacuzzim, fitness centrum, knihovna a společenská místnost. Hotel má také krásnou zahradu a terasu, kde si hosté mohou odpočinout a užít si panoramatický výhled. Pokud jde o jídlo, Colona Castle nabízí příjemný zážitek z gastronomie. V hotelové restauraci se podává lahodná snídaně s různými možnostmi k výběru. Oběd a večeře mohou být podávány také na vyžádání, s důrazem na gastronomickou kuchyni z čerstvě dodaných místních surovin. Hosté si mohou svá jídla vychutnat v elegantní jídelně nebo venku na terase. Vedle svých luxusních ubytovacích a stravovacích možností je Colona Castle výhodně umístěn poblíž oblíbených atrakcí v Kapském Městě. Hotel je asi 20 minut jízdy od centra města a přibližně 30 minut od Cape Pointu a proslulého Mysu Dobré Naděje. Celkově Colona Castle nabízí klidný a luxusní pobyt pro hosty navštěvující Kapské Město. S úchvatnými výhledy, elegantními pokoji a gastronomickými možnostmi, nabízí nezapomenutelný zážitek pro ty, kteří hledají relaxační pobyt v Jižní Africe.

Děti

Colona Castle, nacházející se v Kapském Městě v Jihoafrické republice, nabízí různé aktivity pro děti. Některé z možností zahrnují:

1. Venkovní herní prostor: Hotel má vyhrazený venkovní herní prostor, kde se děti mohou bavit na houpačkách, skluzavkách a jiném vybavení.

2. Bazén: Colona Castle disponuje bazénem, kde se děti mohou radovat a bavit pod dohledem.

3. Stolní hry a hračky: Hotel poskytuje výběr stolních her a hraček pro děti, aby je zabavily během pobytu.

4. Zážitky s divokou přírodou: Kapské Město je bohaté na divokou přírodu a Colona Castle může zajistit, aby děti navštívily nedaleké rezervace a útočiště, kde se mohou dozvědět o zvířatech a možná je pozorovat v jejich přirozeném prostředí.

5. Výlety za památkami: Hotel může pomoci s organizací rodinně přívětivých výletů za populárními památkami v Kapském Městě, jako je Stůl Hory, Národní botanická zahrada Kirstenbosch nebo nedaleká kolonie tučňáků na pláži Boulders.

6. Plážové aktivity: Kapské Město má krásné pláže a hotel může zorganizovat plážové aktivity jako stavění hradů z písku, plážový volejbal nebo pikniky.

7. Umění a řemesla: Colona Castle může uspořádat sezení s uměním a řemesly pro děti, kde si mohou uvolnit svou kreativitu a vyrobit si vlastní suvenýry. Doporučuje se informovat se přímo v hotelu ohledně konkrétních aktivit a dostupnosti během vaší návštěvy, protože nabídky se mohou časem měnit.

Zábava

V blízkosti hotelu „Colona Castle“ v Kapském městě, Jižní Africe, existuje několik možností zábavy. Zde jsou některé možnosti:

1. Vinná degustace: Hotel se nachází v oblasti Cape Winelands, která je známá svými vinicemi a vinařstvími. Můžete navštívit nedaleké vinařství, jako je Groot Constantia, Klein Constantia a Steenberg Vineyards, pro degustaci vín.

2. Národní botanická zahrada Kirstenbosch: Tato krásná botanická zahrada se nachází na východním úpatí Table Mountain a nabízí skvělou příležitost k procházce mezi původními rostlinami, různými druhy flóry a malebnými krajinami. Během letních měsíců zde také probíhají koncerty a akce.

3. Přírodní rezervace Cape Point: Tato přírodní rezervace se nachází na špičce Kapského poloostrova a nabízí úchvatné výhledy na oceán a útesy. Můžete si zde udělat výlet k majáku Cape Point, navštívit mys Dobré naděje a pozorovat divoká zvířata, jako jsou paviáni, pštrosi a zebry Capemountain.

4. Pláže: Hotel je nedaleko krásných pláží, jako jsou Muizenberg, Clifton a Camps Bay. V těchto malebných pobřežních oblastech si můžete užít slunění, plavání a aktivity u moře.

5. Nákupy a restaurace: Nedaleké předměstí Constantia, Kalk Bay a Simon's Town nabízí širokou škálu nákupních a restauračních zážitků. Projděte se po butikových obchodech, galeriích a vychutnejte si lahodnou místní kuchyni v různých restauracích a kavárnách.

6. Table Mountain: Vyjeďte lanovkou nebo vydejte na pochodu na Table Mountain, jednu z nejoblíbenějších pamětihodností Kapského města, pro dechberoucí výhledy na město a okolní oblasti.

7. V&A Waterfront: Navštivte rušný přístav Victoria & Alfred Waterfront, oblíbenou zábavní čtvrť s mnoha obchody, restauracemi, bary a atrakcemi, jako jsou Akvárium Two Oceans a brána Nelsona Mandely na Robben Island. To jsou jen některé možnosti zábavy u hotelu „Colona Castle“. Personál hotelu vám může poskytnout další informace a doporučení podle vašich preferencí.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází hrad Colona v Kapském Městě, Jižní Afrika? - Hrad Colona se nachází v Lakeside, předměstí Kapského Města, s výhledem na False Bay.

2. Jaký je cenový rozsah ubytování v hradě Colona? - Cenový rozsah ubytování v hradě Colona se liší v závislosti na sezoně a typu pokoje, ale obecně se pohybuje od asi 200 USD za noc.

3. Jaké vybavení a zařízení nabízí hrad Colona? - Hrad Colona nabízí různé vybavení a zařízení, včetně bazénu, zahrady, spa, restaurace, Wi-Fi zdarma a bezplatného parkování.

4. Jak daleko je hrad Colona od centra Kapského Města? - Hrad Colona je asi 25 minut jízdy autem od centra Kapského Města, v závislosti na dopravní situaci.

5. Kolik pokojů má hrad Colona? - Hrad Colona má deset luxusních pokojů, každý je jedinečně navržen a zařízen.

6. Je snídaně zahrnuta v ceně ubytování v hradě Colona? - Ano, snídaně je zahrnuta v ceně ubytování v hradě Colona.

7. Poskytuje hrad Colona transfer na letiště? - Ano, hrad Colona může zajistit transfer na letiště na požádání za dodatečný poplatek.

8. Jsou v okolí hradu Colona nějaké atrakce nebo aktivity? - Ano, v okolí hradu Colona je několik atrakcí a aktivit, jako je turistika v nedalekých horách, návštěva Národní botanické zahrady Kirstenbosch, objevování Cape Peninsula nebo vodní sporty v False Bay.

9. Je hrad Colona vhodný pro pořádání událostí nebo svateb? - Ano, hrad Colona nabízí služby pro pořádání událostí a svateb ve svém krásném prostředí, jak ve vnitřních, tak venkovních prostorách.

10. Jaké jsou časy check-in a check-out v hradě Colona? - Check-in v hradě Colona je obvykle od 14:00 a check-out do 11:

00. Nicméně, mohou být flexibilní podle dostupnosti a předchozí dohody.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Bar / Salonek
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Bowlingová dráha
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Windsurfing
 • Jízda na koni
 • Obchody
 • Pěší turistika
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Koncierge
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • Sprcha
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Rybaření
 • Potápění s přístrojem
 • Venkovní bazén
 • Kanoe
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
 • Dětský klub
 • Dohlížená péče/o aktivitách pro děti
Recenze hotelu Colona Castle
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.