Srbsko, Nový Sad

Albatros City Center

Đorđa Jovanovica 7, apartment 1, high ground floor Nový Sad, Srbsko Apartmán
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Albatros City Center
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Fén na vlasy
  • Doprava na letiště
Zobrazit všechna vybavení 3
Poloha
Do centra města
1.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Đorđa Jovanovica 7, apartment 1, high ground floor Nový Sad, Srbsko

Některá pozoruhodná místa a památky poblíž hotelu Albatros City Center v Novém Sadu v Srbsku zahrnují:

1. Petrovaradinská pevnost - Historická pevnost z

18. století, známá pro své úžasné výhledy na město a řeku Dunaj. Během léta se zde také koná populární hudební festival Exit.

2. Centrum města - Hotel se nachází přímo v centru Nového Sadu, takže různé obchody, restaurace, kavárny a kulturní atrakce jsou v pěší vzdálenosti.

3. Promenáda podél Dunaje - Příjemná procházka podél břehů Dunaje nabízející krásný výhled a možnosti rekreace.

4. Vojvodinské muzeum - Nachází se v blízkosti a vystavuje kulturní a historické dědictví regionu Vojvodina s výstavami o archeologii, etnografii a umění.

5. Zmaj Jovina ulice - Rušná pěší zóna s obchody, butiky, kavárnami a restauracemi, která nabízí příjemnou atmosféru pro procházky a nákupy.

6. Katedrála svatého Sávy - Největší pravoslavný kostel v Novém Sadu, známý pro svou krásnou architekturu a složité náboženské umění.

7. Srbské národní divadlo - Hlavní divadelní prostor ve městě, kde se konají různé představení jako opera, balet, divadelní hry a hudební koncerty. To jsou jen některé příklady a pravděpodobně existuje mnoho dalších památek a zajímavých míst v Novém Sadu a jeho okolí, které lze objevovat z hotelu Albatros City Center.

map
Albatros City Center
Apartmán

Do centra města1.1

O hotelu

O

Albatros City Center je hotel nacházející se v Novém Sadu, Srbsko. Nachází se v centru města, což je pohodlné pro cestovatele, kteří chtějí prozkoumat různé atrakce v okolí. Hotel nabízí různé typy pokojů, aby vyhověl různým potřebám a preferencím. Tyto pokoje zahrnují standardní pokoje, vyšší kategorie a apartmány. Každý pokoj je vkusně zařízen a je vybaven moderními prvky jako klimatizace, plochou TV, minibarem, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Hosté Albatros City Center si mohou každé ráno vychutnat zdarma snídani. Hotel nabízí snídaňový bufet s širokou nabídkou teplých a studených jídel, včetně tradičních srbských specialit. Tímto je zajištěno, že hosté začnou den lahodným a syceným jídlem. Kromě snídaně hotel také disponuje restaurací, kde si hosté mohou vychutnat oběd a večeři. Restaurace podává různá místní a mezinárodní jídla připravená z čerstvých a místně pěstovaných ingrediencí. Restaurace také nabízí výběr vín a dalších nápojů, které se hodí ke jídlu. Celkově nabízí Albatros City Center pohodlné ubytování a lahodné jídlo pro hosty, kteří navštěvují Nový Sad, Srbsko. Je to ideální volba jak pro turisty, tak i pro obchodní cestující, kteří hledají hotel na centrálním místě s moderními prvky.

Zábava

V blízkosti hotelu "Albatros City Center" v Novém Sadu, Srbsko, je několik zábavních možností. Některé z těchto možností zahrnují:

1. Petrovaradinská pevnost: Nacházející se přímo přes řeku Dunaj, Petrovaradinská pevnost je populární turistickou atrakcí a hostí různé kulturní události, včetně slavného hudebního festivalu EXIT.

2. Centrum Nového Sadu: Hotel se nachází v centru města, které nabízí živou atmosféru s mnoha kavárnami, bary a restauracemi. Můžete prozkoumat ulice, navštívit obchody nebo si vychutnat místní kuchyni.

3. Ulice Dunavska: Tato pěší zóna v centru města je lemována kavárnami, restauracemi a obchody. Je to skvělé místo pro příjemnou procházku a vychutnání živé atmosféry.

4. Sportovní centrum SPENS: Pokud máte zájem o sportovní aktivity nebo účast na sportovních událostech, Sportovní centrum SPENS je v blízkosti. Pořádá různé sportovní soutěže a koncerty během roku.

5. Donaupark: Nacházející se podél Dunaje, Donaupark nabízí klidné zelené místo, kde si můžete odpočinout nebo se projít. Má také sochy, fontány a krásný výhled na řeku.

6. Synagoga v Novém Sadu: Pokud máte zájem o historii a architekturu, můžete navštívit Synagogu v Novém Sadu. Je to jedna z největších synagog v Evropě a často hostí kulturní události a výstavy.

7. Veletrh v Novém Sadu: Veletrh v Novém Sadu je univerzálním místem pro různé výstavy, veletrhy a koncerty. Stojí za to zkontrolovat jejich kalendář událostí, zda během vašeho pobytu existuje něco zajímavého. To jsou jen některé z možností zábavy v blízkosti hotelu "Albatros City Center". Nový Sad nabízí mnoho dalších památek a aktivit, které zajistí nezapomenutelný a příjemný pobyt.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Albatros City Center v Novém Sadu, Srbsko?
1. Kde se nachází Albatros City Center v Novém Sadu, Srbsko?1

Albatros City Center se nachází ve středu města v Novém Sadu, Srbsku.

2. Jaké vybavení nabízí Albatros City Center?
2. Jaké vybavení nabízí Albatros City Center?1

Albatros City Center nabízí různé vybavení, jako je zdarma Wi-Fi, klimatizace, fitness centrum, restaurace, bar a nonstop otevřená recepce.

3. Je k dispozici parkování na Albatros City Center?
3. Je k dispozici parkování na Albatros City Center?1

Ano, hotel nabízí parkovací možnosti pro své hosty.

4. Jaké památky se nacházejí poblíž Albatros City Center?
4. Jaké památky se nacházejí poblíž Albatros City Center?1

Některé památky poblíž Albatros City Center zahrnují slavnou pevnost Petrovaradin, novosadskou synagogu, Dunavskou ulici a Muzeum současného umění.

5. Má Albatros City Center restauraci?
5. Má Albatros City Center restauraci?1

Ano, hotel má restauraci, kde si hosté mohou vychutnat jídla.

6. Můžu na Albatros City Center uspořádat události nebo konference?
6. Můžu na Albatros City Center uspořádat události nebo konference?1

Ano, hotel má konferenční a společenské prostory pro hosty.

7. Je snídaně zahrnuta v rezervaci pokoje na Albatros City Center?
7. Je snídaně zahrnuta v rezervaci pokoje na Albatros City Center?1

Hotel nabízí bufetovou snídani, která může být zahrnuta nebo nezahrnuta v rezervaci pokoje. Doporučuje se ověřit tuto informaci u hotelu při rezervaci.

8. Je Albatros City Center hotel přátelský k zvířatům?
8. Je Albatros City Center hotel přátelský k zvířatům?1

Ano, Albatros City Center je hotel přátelský k zvířatům, který umožňuje hostům přivést své domácí mazlíčky.

9. Jaká je čas na příjezd/odjezd na Albatros City Center?
9. Jaká je čas na příjezd/odjezd na Albatros City Center?1

Obvyklý čas na příjezd bývá po 14:00 a čas na odjezd před 12:00. Nicméně se doporučuje potvrdit tyto časy s hotelem před příjezdem.

10. Nabízí Albatros City Center služby směny měny?
10. Nabízí Albatros City Center služby směny měny?1

Ano, hotel nabízí služby směny měny pro pohodlí svých hostů.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Dodatečné služby
  • Doprava na letiště
Recenze hotelu Albatros City Center
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.