Srbsko, Nis

The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking

Maksima Gorkog 3/66 Nis, Srbsko Apartmán
1 nabídka od 644 CZK Zobrazit pokoje
The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
1.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Maksima Gorkog 3/66 Nis, Srbsko

Hotel "The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking" se nachází v Niši, Srbsko. Některé z blízkých pamětihodností zahrnují:

1. Nišská pevnost: Historická pevnost ležící podél řeky Nišava. Je to jedna z hlavních pamětihodností v Niši a nabízí krásný výhled na město.

2. Řeka Nišava: Hotel se nachází poblíž řeky Nišava, což je skvělé místo pro procházky a relaxaci.

3. Národní divadlo: Nachází se jen krátkou vzdáleností a pořádá různé kulturní představení a akce.

4. Archeologická lokalita Mediana: Římská archeologická lokalita asi 3 km od hotelu. Obsahuje ruinu starověké římské vily a mozaikovou podlahu.

5. Hlavolamová věž: Unikátní historická památka nacházející se v centru Niše. Je to věž postavená z lidských lebek ze bitvy u Čegaru v roce 1809.

6. Památník Bubanj: Památník věnovaný obětem druhé světové války. Zahrnuje tři masivní sochy pěsti symbolizující odpor proti fašismu.

7. Univerzita v Niši: Hotel se nachází poblíž Univerzity v Niši, která je jednou z největších univerzit v Srbsku.

8. Centrum města: Hotel je v pěší vzdálenosti nebo krátkou jízdou autem od centra města, kde najdete obchody, restaurace, kavárny a další pamětihodnosti. To jsou jen některé z pamětihodností a zařízení poblíž hotelu "The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking" v Niši, Srbsko.

map
The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking
Apartmán

Do centra města1.1

O hotelu

O

Nejlepší slunný byt v blízkosti řeky s bezplatným veřejným parkováním je hotel nacházející se v Niši, Srbsko. Ubytování: Hotel nabízí sluneční apartmány ve stylu bytu pro hosty. Apartmány jsou dobře vybavené a navržené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí hostům. Pokoje jsou prostorné a vybavené moderním vybavením, jako je klimatizace, plochá TV, bezplatné Wi-Fi a pohodlné postele. Stravování: Na místě hotel nemá restauraci, ale hosté si mohou pochutnat na jídle v blízkých restauracích, které jsou v docházkové vzdálenosti. Personál hotelu může poskytnout doporučení a pomoci s rezervacemi v místních restauracích. Parkování: Hotel nabízí bezplatné veřejné parkování, které je pohodlně umístěno v blízkosti nemovitosti. Hosté mohou bezplatně parkovat svá vozidla. Celkově je Nejlepší slunný byt v blízkosti řeky s bezplatným veřejným parkováním pohodlným ubytováním s moderním vybavením na výhodné poloze.

Zábava

1. Nišská pevnost: Nacházející se jen krátkou vzdálenost od hotelu je nišská pevnost populární turistickou atrakcí. Nabízí bohatou historii, krásný výhled a možnost prozkoumat starověké zdi a věže.

2. Centrum města Niš: Hotel se nachází v blízkosti centra města, které je plné obchodů, kaváren, restaurací a barů. Procházejte živými ulicemi a užívejte si živé atmosféry.

3. Promenáda u řeky Nišava: Hotel se pohodlně nachází u řeky a nabízí příjemnou oblast pro procházky nebo běhání podél řeky Nišava. Můžete si vychutnat krásný výhled a relaxovat u vody.

4. Archeologická lokalita Mediana: Krátká jízda autem od hotelu se nachází Mediana, impozantní archeologická lokalita, která se skládá z ruin římské vily. Poskytuje pohled na regionální římskou historii a je výborným cílem pro historiky.

5. Národní muzeum v Niši: Nacházející se v centru města, Národní muzeum v Niši uchovává bohatou sbírku artefaktů, které představují kulturní dědictví regionu. Prozkoumejte výstavy a dozvěděte se více o historii Niše.

6. Lebková věž: Unikátní a trochu strašidelná atrakce, lebková věž je věž postavená z lidských lebek, kterou vytvořili Osmani na začátku

19. století. Je to ponurá připomínka turbulentní historie regionu a stojí za to ji navštívit pro její historický význam.

7. Sportovní centrum Cair: Pokud máte zájem o sport, nabízí Sportovní centrum Cair různá vnitřní a venkovní sportovní zařízení, včetně tenisových kurtů, fotbalových hřišť a plaveckých bazénů. Můžete se účastnit zápasu nebo si užít sledování místních sportovních aktivit.

8. Kazandžijská ulice: Tato okouzlující ulice je plná řemeslných obchodů a tradičních řemeslných obchodů. Prohlédněte si ručně vyrobené výrobky, keramiku a šperky, abyste našli jedinečné suvenýry na památku.

9. Festival jazzu Nisville: Pokud se náhodou ocitnete v Niši během festivalu jazzu Nisville, můžete si vychutnat koncerty živé hudby známých domácích a mezinárodních jazzových hudebníků. Festival se koná v srpnu a přitahuje hudební milovníky z celého světa.

10. Městské divadlo v Niši: Navštivte divadelní představení v městském divadle v Niši, které se nachází poblíž hotelu. Zkontrolujte jejich program pro nadcházející představení a užijte si večer plný zábavy a kulturního obohacení.

Nejčastější otázky

1. Jak se dostanu do bytu "The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking" v Niši, Srbsko?
1. Jak se dostanu do bytu "The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking" v Niši, Srbsko?1

Byt se nachází v Niši, Srbsko. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je vypůjčit si taxi nebo využít spolujízdu. Adresa bývá uvedena v potvrzení rezervace

2. Jsou k dispozici parkovací možnosti pro hosty?
2. Jsou k dispozici parkovací možnosti pro hosty?1

Ano, byt "The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking" nabízí bezplatné veřejné parkování. Můžete zaparkovat své vozidlo bez dodatečných poplatků

3. Jak daleko je nejbližší řeka od bytu?
3. Jak daleko je nejbližší řeka od bytu?1

Byt se nachází u řeky a nabízí krásný výhled a pohodlný přístup k ní

4. Existují v okolí nějaké zajímavosti nebo památky?
4. Existují v okolí nějaké zajímavosti nebo památky?1

V okolí bytu se nachází několik zajímavostí a památek, včetně pevnosti Niš, památníku Bubanj, archeologického naleziště Mediana, Lebčické věže a mnoha historických míst v centru města

5. Jaké vybavení je k dispozici v bytě?
5. Jaké vybavení je k dispozici v bytě?1

Byt nabízí různé vybavení, včetně plně vybavené kuchyně, zdarma Wi-Fi, klimatizace, vytápění, pohodlného obývacího prostoru a vlastní koupelny. Přesné vybavení se může lišit, proto se doporučuje zkontrolovat informace o rezervaci nebo kontaktovat hostitele pro konkrétní informace

6. Jsou v okolí nějaké restaurace nebo potraviny?
6. Jsou v okolí nějaké restaurace nebo potraviny?1

Ano, v blízkosti bytu se nachází různé restaurace, kavárny a potraviny, které jsou ve vzdálenosti pěší chůze. Hostitel může poskytnout doporučení na základě vašich preferencí

7. Můžu si vzít domácí zvíře do bytu?
7. Můžu si vzít domácí zvíře do bytu?1

Nejlépe je zkontrolovat s hostitelem jejich zvířecí politiku před provedením rezervace. Některé ubytování může povolit domácí zvířata, zatímco jiná mohou mít omezení

8. Je byt vhodný pro hosty s postižením?
8. Je byt vhodný pro hosty s postižením?1

Dostupnost pro hosty s postižením se může lišit. Doporučuje se přímo kontaktovat hostitele a pokusit se zjistit případné specifické požadavky nebo přístupové funkce, které jsou potřebné

9. Jaká je doba ubytování a odjezdu?
9. Jaká je doba ubytování a odjezdu?1

Obvyklá doba příjezdu je obvykle odpoledne, kolem 14-16 hodin, zatímco doba odjezdu je obvykle ráno, kolem 10-12 hodin. Doporučuje se však zkontrolovat potvrzení rezervace nebo kontaktovat hostitele pro přesné časy

10. Jak mohu kontaktovat hostitele pro případné dotazy nebo pomoc?
10. Jak mohu kontaktovat hostitele pro případné dotazy nebo pomoc?1

Kontaktní údaje hostitele budou uvedeny v potvrzení rezervace. Můžete je kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu pro případné dotazy nebo pomoc během vašeho pobytu v bytu "The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking" v Niši, Srbsko.

Recenze hotelu The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.