Jordán, Ammán

Regency Palace Amman

Queen Alia Street Po Box 927000 11110 Ammán, Jordán Hotel
1 nabídka od 2121 CZK Zobrazit pokoje
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Regency Palace Amman
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
 • Restaurace
 • Minibar
Zobrazit všechna vybavení 41
Poloha
Do centra města
3.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Queen Alia Street Po Box 927000 11110 Ammán, Jordán

Regency Palace Amman se nachází v srdci Ammánu, v Jordánsku, v obchodním a diplomatickém obvodu Šmeisani. Zde jsou některé zajímavá místa a vybavení v blízkosti hotelu:

1. Al Abdali Downtown: Nové centrum Ammánu, známé jako Al Abdali, je jen krátkou jízdu od hotelu. Je to živý obvod s nákupními centry, restauracemi, kavárnami a zábavními zařízeními.

2. Mesita krále Abdulláha I: Tato velkolepá mešita se nachází asi 2 km severovýchodně od hotelu. Je jednou z největších a nejdůležitějších mešit v Jordánsku s nádhernou architekturou a impozantním vnitřním designem.

3. Dětské muzeum: Asi 3 km jihovýchodně od hotelu se nachází Dětské muzeum, skvělé místo k návštěvě s dětmi. Nabízí interaktivní expozice, vzdělávací aktivity a tvůrčí dílny.

4. Královské auta muzeum: Asi 5 km severovýchodně od hotelu, muzeum královských aut představuje automobilovou historii Jordánska. Obsahuje pozoruhodnou sbírku starých aut a motocyklů vlastněných královskou rodinou.

5. Jordan National Gallery of Fine Arts: Umístěná asi 3 km severovýchodně od hotelu, tato galerie umění zobrazuje pestrou kolekci současného jordánského a arabského umění, včetně obrazů, soch a instalací.

6. Duhová ulice: Asi 6 km západně od hotelu, Duhová ulice je oblíbeným cílem jak pro místní, tak pro turisty. Nabízí širokou škálu kaváren, restaurací, galerií a butikových obchodů, které představují živou kulturu Ammánu.

7. Ammánská citadela: Asi 6,5 km severovýchodně od hotelu, Ammánská citadela je historické místo s výhledem na centrum města. Obsahuje starověké ruiny, včetně slavného chrámu Heraklese a paláce Ummajádů.

8. Jordan Museum: Umístěný asi 7 km severovýchodně od hotelu, Jordan Museum je moderní zařízení, které zobrazuje bohatou historii a kulturní dědictví Jordánska skrze svou rozsáhlou sbírku artefaktů a expozic. To jsou jen některá zajímavá místa poblíž Regency Palace Amman. Centrální poloha hotelu zajistí snadný přístup k různým atrakcím, obchodním oblastem a kulturním památkám ve městě.

map
Regency Palace Amman
8.1 Hotel

Do centra města3.8

O hotelu

O

Regency Palace Amman je luxusní hotel nacházející se v Ammánu, hlavním městě Jordánska. Hotel nabízí širokou škálu vybavení, zařízení a služeb, aby uspokojil potřeby svých hostů. Pokoje: Hotel nabízí 279 prostorných a elegantně navržených pokojů a apartmá, poskytující pohodlný a relaxační pobyt. Každý pokoj je vybaven vybavením jako je klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, zdarma Wi-Fi a vlastní koupelnou. Stravování: V Regency Palace Amman jsou k dispozici různé možnosti stravování, nabízející škálu kuchyní, které uspokojí různé chutě.

1. Restaurace Thaalab: Tato restaurace podává různé mezinárodní pokrmy na snídani, oběd a večeři. Nabízí zážitek ze stolování formou bufetu s živými vařícími stanicemi a širokým výběrem lahodných pokrmů.

2. Restaurace Al Madafa: Specializuje se na středovýchodní kuchyni a nabízí jedinečný zážitek ze stolování s různými tradičními jordánskými pokrmy a grilovanými pokrmy.

3. Lord's Lounge: Nachází se na horním patře hotelu a nabízí panoramatický výhled na město. Podává lehké občerstvení, nápoje a koktejly, čímž se stává ideálním místem k relaxaci.

4. Čajový salónek: Tento útulný salónek je skvělý pro užití si šálku čaje nebo kávy spolu se lehkými občerstveními a pečivem. Další vybavení a služby: - Bazén: Hotel disponuje bazénem, kde si hosté mohou odpočinout a osvěžit se. - Fitness centrum: Regency Palace Amman nabízí dobře vybavené fitness centrum s moderními cvičebními zařízeními, včetně kardiovaskulárního vybavení a volných váh. - Wellness centrum: Hosté se mohou oddat různým wellness procedurám, masážím a terapiím, aby se omladili a uvolnili. - Business zařízení: Hotel poskytuje konferenční a banketové prostory pro firemní události nebo speciální příležitosti. - Koncierge služby: Hotel nabízí koncierge služby, aby nabídl hostům asistenci s rezervací výletů, dopravou a dalšími aktivitami. Celkově Řežimový palác Amman poskytuje luxusní pobyt s pohodlnými pokoji, širokou škálou stravovacích možnosti a dodatečnými vybaveními a službami pro zlepšení zážitku hostů.

Děti

Regency Palace Amman v Ammánu, Jordánsku nabízí několik služeb a aktivit pro děti. Některé z těchto služeb zahrnují:

1. Bazén: Hotel má bazén, kde se děti mohou osvěžit nebo hrát ve vodě pod dohledem.

2. Dětský klub: Hotel poskytuje dohledem střežený dětský klub, kde se děti mohou zapojit do různých aktivit, jako jsou umění a řemesla, hry a navázat nová přátelství.

3. Venkovní herní areaál: Je zde venkovní herní areaál vybavený skluzavkami, houpačkami a dalšími herními strukturami, kde se děti mohou bavit a vybít trochu energie.

4. Rodinně přátelské možnosti stravování: Hotel má rodinně přátelské možnosti stravování, kde si děti mohou vychutnat lahodné pokrmy speciálně sestavené pro mladé chuťové buňky.

5. Služby hlídání dětí: Regency Palace Amman nabízí služby hlídání dětí na požádání, což rodičům umožňuje mít chvíli volna, zatímco jejich děti jsou sledovány zkušenými opatrovníky. Tyto zařízení a služby zajistí, že rodiny s dětmi budou mít příjemný a pohodlný pobyt v Regency Palace Amman.

Zábava

Kolem hotelu Regency Palace Amman v Ammánu, Jordánsko, je několik možností zábavy. Některé populární možnosti zahrnují:

1. Nákupy v nákupním centru Taj Mall: Taj Mall je velké nákupní centrum nacházející se jen krátkou vzdálenost od hotelu. Nabízí široký výběr obchodů, restaurací a zábavních možností, včetně kina.

2. Ammánská pevnost: Ammánská pevnost je historické místo na kopcích v srdci Ammánu. Je domovem starověkých ruin, včetně Chrámu Herkula a Umayyadského paláce. Návštěvníci mohou prozkoumat archeologické naleziště a vychutnat si panoramatický výhled na město.

3. Rainbow Street: Rainbow Street je živá a rušná ulice v Ammánu, plná obchodů, kaváren a galerií. Je oblíbeným místem jak pro místní obyvatele, tak pro turisty, nabízí živou atmosféru a možnost zažít unikátní směs starého a nového Ammánu.

4. Královské muzeum automobilů: Nacházející se poblíž hotelu, Královské muzeum automobilů uchovává sbírku starých aut patřících jordánské královské rodině. Je to místo, které musí navštívit nadšenci do automobilů a ti, kteří mají zájem o historii Jordánska.

5. Abdali Boulevard: Abdali Boulevard je moderní a luxusní čtvrť v Ammánu, nabízející širokou škálu nákupů, restaurací a zábavy. Najdete zde trendy kavárny, butiky a velké centrum pro vystoupení umělců.

6. Římské divadlo: Římské divadlo je starověký amfiteátr v srdci Ammánu. Pojí se do

2. století a je stále využíván pro kulturní události a vystoupení dnes. Návštěvníci mohou prozkoumat dobře zachovalé ruiny a vychutnat si panoramatický výhled na město.

7. Trh Souk Al-Juma'a: Souk Al-Juma'a je tradiční trh nacházející se poblíž hotelu. Nabízí široký výběr zboží, včetně koření, textilií, řemesel a suvenýrů. Je skvělým místem k prožití živé atmosféry místního trhu a ochutnání tradičních jordánských snacků. To jsou pouze některé z možností zábavy poblíž hotelu Regency Palace Amman. V městě je také mnoho restaurací, kaváren a kulturních památek k prozkoumání.

Nejčastější otázky

1. Nachází se Regency Palace Amman v centru města Ammánu v Jordánsku? Ano, Regency Palace Amman se nachází v srdci Ammánu a nabízí pohodlný přístup k hlavním atrakcím a obchodním čtvrtím.

2. Jaké jsou časy přihlášení a odhlášení v Regency Palace Amman? Hosté se mohou ubytovat v Regency Palace Amman od 14:00 hodin a odhlášení je do 12:00 hodin.

3. Nabízí Regency Palace Amman leteckou dopravu? Ano, hotel poskytuje leteckou dopravu pro hosty. Doporučuje se kontaktovat hotel předem, aby byl uspořádán transfer na letiště.

4. Jaké jsou stravovací možnosti v Regency Palace Amman? Regency Palace Amman nabízí několik možností stravování včetně střešní restaurace s panoramatickým výhledem, lobby baru, baru u bazénu a kavárny. Hosté si mohou během svého pobytu vychutnat široký výběr kuchyní a nápojů.

5. Má Regency Palace Amman fitness centrum? Ano, hotel má fitness centrum vybavené moderními zařízeními pro hosty, aby si udrželi své cvičební rutiny.

6. Nabízí Regency Palace Amman přístup k Wi-Fi? Ano, hotel nabízí bezplatný přístup k Wi-Fi po celém areálu hotelu, což umožňuje hostům zůstat připojeni během svého pobytu.

7. Má Regency Palace Amman konferenční a eventové prostory? Ano, hotel nabízí konferenční a eventové prostory vhodné pro různé typy událostí. Od konferencí po společenské setkání, Regency Palace Amman poskytuje profesionální služby a přizpůsobitelné prostorové řešení.

8. Má Regency Palace Amman bazén? Ano, hotel má venkovní bazén, kde si hosté mohou odpočinout a osvěžit se.

9. Je k dispozici parkování v Regency Palace Amman? Ano, hotel nabízí hostům bezplatné parkování, zajistí tak pohodlný a bezproblémový zážitek.

10. Jaké jsou některé blízké atrakce k Regency Palace Amman? Regency Palace Amman je poblíž populárních atrakcí, jako je římské divadlo, Aman Citadel, ulice Rainbow a Královské automobilové muzeum, nabízející hostům různé možnosti pro průzkum a prohlídku.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Výtah
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Exekutivní patro
 • Obchody v hotelu
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • TV
 • Kabelová / satelitní TV
 • Soukromý pokoj s koupelnou
 • Sprcha
 • Koupel
 • Soukromá koupelna
 • Soukromé WC
 • Župany
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
 • Čištění obuvi
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Sauna
 • Vnitřní bazén
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
Recenze hotelu Regency Palace Amman
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.