Itálie, Benátky

San Marco White Apartment

San Marco 3327/a Benátky, Itálie Apartmán
1 nabídka od 4235 CZK Zobrazit pokoje
San Marco White Apartment
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 2
Poloha
Do centra města
0.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

San Marco 3327/a Benátky, Itálie

Některé populární památky a atrakce poblíž San Marco White Apartment v Benátkách, Itálii, zahrnují:

1. Piazza San Marco (Markové náměstí): Slavné veřejné náměstí známé pro svou krásnou architekturu, historické budovy a populární památky jako Bazilika svatého Marka a Dóžecí palác.

2. Bazilika svatého Marka: Ohromující katedrála, která je nejslavnějším a nejznámějším symbolem Benátek. Vyznačuje se směsí byzantského, gotického a renesančního architektonického stylu.

3. Dóžecí palác: Historický palác, který sloužil jako sídlo benátského dóžete, vlády a palác spravedlnosti. Nyní je muzeum představující benátské umění a historii.

4. Most Rialto: Památný most přes Velký kanál, známý pro svůj elegantní design, obchody a trh. Nabízí krásné panoramatické výhledy na Benátky.

5. Velký kanál: Hlavní vodní cesta v Benátkách, známá svými malebnými výhledy a lemovaná historickými paláci, kostely a domy. Často je překonáván vaporetty (vodními autobusy) a vodními taxislužbami.

6. Teatro La Fenice: Jedna z nejslavnějších a nejprestižnějších operních budov v Itálii, známá svými náročnými představeními a úchvatnou architekturou.

7. Gallerie dell'Accademia: Umělecké muzeum nacházející se na jižním břehu Velkého kanálu, které představuje rozsáhlou sbírku benátského renesančního umění, včetně děl umělců jako byl Tizian, Veronese a Tintoretto.

8. Peggy Guggenheim Collection: Muzeum moderního umění, umístěné v Palazzo Venier dei Leoni, které představuje osobní sbírku americké dědičky Peggy Guggenheim, včetně děl Picassa, Pollocka a Dalího.

9. Most vzdechů: Slavný most spojující Dóžecí palác s historickým vězením. Je pojmenován po vzdechu vězňů, kteří si užívali svůj poslední pohled na Benátky před uvězněním.

10. Santa Maria della Salute: Ohromující barokní kostel nacházející se na vstupu do Velkého kanálu, zasvěcený Panně Marii a známý svou úchvatnou architekturou a bohatou uměleckou sbírkou. To jsou jen některé z mnoha atrakcí a památek, které můžete najít poblíž San Marco White Apartment v Benátkách.

map
San Marco White Apartment
Apartmán

Do centra města0.5

O hotelu

O

San Marco White Apartment je hotel nacházející se v srdci Benátek, Itálie. Nabízí pohodlné ubytování a řadu vybavení, která zajišťují příjemný pobyt pro hosty. Hotel disponuje škálou pokojů, které vyhovují různým preferencím a velikostem skupin. Každý pokoj je vkusně zařízen v moderním stylu a vybaven moderními zařízeními. Pokoje jsou prostorné, čisté a dobře udržované, poskytující útulnou a přívětivou atmosféru pro hosty. San Marco White Apartment nabízí různé typy pokojů, včetně jednolůžkových, dvoulůžkových, dvojlůžkových se dvěma oddělenými postelemi, trojlůžkových a rodinných pokojů. Některé pokoje mohou mít také balkon nebo terasu s úchvatným výhledem na město. Všechny pokoje jsou vybaveny základním vybavením, jako je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, soukromým sociálním zařízením se sprchou nebo vanou a pohodlnými postelemi s kvalitním ložním prádlem. Co se týče stravy, hotel nemá na místě restauraci. Nicméně v okolí je mnoho možností pro stravování. Hosté mohou objevovat nedaleké restaurace, kavárny a jídla, abychom vyzkoušeli širokou škálu italských a mezinárodních kuchyní. Personál hotelu je také ochoten poskytnout doporučení a pomoci s rezervací večeří. Kromě toho San Marco White Apartment nabízí snídaňovou službu pro hosty. Ta může zahrnovat kontinentální snídani s různými pečivem, chlebem, uzeninami, sýry, jogurty, cereáliemi, ovocem a teplými nápoji pro dobrý start do dne. Celkově San Marco White Apartment poskytuje pohodlné pokoje a výhodnou polohu v Benátkách. Bez ohledu na to, zda cestujete z důvodu volna nebo pracovních povinností, hosté si mohou užít příjemný pobyt a objevit krásu města během pobytu v tomto hotelu.

Zábava

V blízkosti hotelu "San Marco White Apartment" v Benátkách, Itálie, je několik možností zábavy. Zde je několik oblíbených možností:

1. Teatro La Fenice: Tato historická operní budova se nachází ve čtvrti San Marco a nabízí mistrovské představení. Zde si můžete vychutnat kouzelný večer hudby a divadelního představení.

2. Palazzo Grassi: Tento současný muzeum umění je nedaleko a pořádá stálé výstavy moderního a současného umění. Je návštěvou povinným místem pro nadšence do umění.

3. Dóžecí palác: Pár minut chůze od hotelu se nachází nádherný příklad benátské gotické architektury. Můžete prozkoumat jeho nádherné sály, umělecká díla a slavný Most vzdechů.

4. Gallerie dell'Accademia: Tento umělecké muzeum má impozantní sbírku benátského umění z

14. do

18. století. Nachází se naproti Velkému kanálu a lze jej dosáhnout vodní taxíkem nebo vaporettem.

5. Rialtský trh: Nachází se poblíž slavného Rialtského mostu, tento živý trh je skvělým místem pro zažití benátské kultury. Můžete nakupovat čerstvé produkty, mořské plody a místní speciality, nebo si jednoduše vychutnat atmosféru.

6. Plavba gondolou: Návštěva Benátek není kompletní bez plavby gondolou skrz kouzelné kanály města. U hotelu se dají najít gondoliéři, kteří nabízejí jízdy a poskytnou vám unikátní a malebný zážitek.

7. Piazza San Marco: Jen pár minut chůze od hotelu se nachází tato slavná náměstí, která nabízejí mnoho atrakcí. Navštivte baziliku svatého Marka, vyšplhejte na zvonici pro úchvatný výhled a relaxujte v venkovních kavárnách při poslechu živé hudby.

8. Ostrov Murano: Vezměte lodní výlet na ostrov Murano, známý pro své sklářské tradice. Můžete navštívit sklárny a sledovat mistrovské řemeslníky při práci a také si koupit unikátní skleněné předměty jako suvenýry. To jsou pouze některé možnosti, ale Benátky nabízejí celou řadu zábavních aktivit, včetně kulturních akcí, pouličních vystoupení a živého nočního života.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Fén na vlasy
Recenze hotelu San Marco White Apartment
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.