Itálie, Palermo

Via Vittorio Emanuele Apartment

Cortile Santa Caterina, 2 - altezza Via Vittorio Emanuele 256 Palermo, Itálie Dovolenkový pronájem
1 nabídka od 2264 CZK Zobrazit pokoje
Via Vittorio Emanuele Apartment
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
  • Doprava na letiště
  • Vyhrazené prostory pro kouření
Zobrazit všechna vybavení 5
Poloha
Do centra města
0.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Cortile Santa Caterina, 2 - altezza Via Vittorio Emanuele 256 Palermo, Itálie

Hotel "Via Vittorio Emanuele Apartment" v italském Palermu se nachází v historickém centru města. Některé zajímavosti a památky poblíž hotelu zahrnují:

1. Quattro Canti: Také známé jako Piazza Vigliena, je barokní náměstí nacházející se na křižovatce dvou hlavních ulic Palerma, Via Maqueda a Corso Vittorio Emanuele. Má čtyři výstavní barokní fasády představující čtyři roční období, španělské krále Sicílie a patronky Palerma.

2. Katedrála v Palermu: Palermská katedrála zasvěcená Nanebevzetí Panny Marie je nádherný příklad normanské architektury s prvky gotiky, renesance a baroka. Nachází se nedaleko hotelu.

3. Trh Ballarò: Jeden z živých palermských trhů nabízí širokou škálu čerstvého ovoce a zeleniny, mořských plodů, sýrů, oblečení a místních produktů. Je to skvělé místo k prožití živé atmosféry města a ochutnání tradiční sicilské pouliční stravy. Trh je v docházkové vzdálenosti od hotelu.

4. Teatro Massimo: Teatro Massimo Vittorio Emanuele, jeden z největších operních domů v Evropě, se nachází nedaleko. Je to symbol Palerma a hostí jak operní, tak baletní představení. Návštěvníci si mohou užít prohlídku divadla nebo se zúčastnit představení.

5. Botanická zahrada v Palermu: Nachází se trochu dále od hotelu, Botanická zahrada v Palermu je zelenou oázou v centru města. Nabízí širokou škálu rostlin, krásnou zahradu Orto (zeleninovou zahradu) a úchvatné výhledy na město.

6. Palazzo dei Normanni (Královský palác): Palazzo dei Normanni, také známý jako Královský palác v Palermu, je úchvatný normanský románský palác. Uvnitř se nachází krásná Palatinská kaple, známá pro své vynikající mozaiky. Je to krátká vzdálenost od hotelu. To jsou jen některé z atrakcí a památek poblíž hotelu "Via Vittorio Emanuele Apartment" v Palermu, Itálii. Centrální poloha hotelu umožňuje snadný přístup k mnoha dalším památkám, obchodům, restauracím a kulturním místům v centru města.

map
Via Vittorio Emanuele Apartment
Dovolenkový pronájem

Do centra města0.1

O hotelu

Zábava

Palermo, Itálie, je známo svou živou zábavní scénou. Zde je několik populárních možností zábavy poblíž hotelu 'Apartmán Via Vittorio Emanuele':

1. Teatro Massimo: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu, Teatro Massimo je jedním z největších operních domů v Itálii. Užijte si představení opery, baletu nebo klasické hudby v této krásné architektonické perle.

2. Mercato del Capo: Tento rušný pouliční trh se nachází nedaleko a je skvělým místem pro pocítění živé atmosféry Palerma. Nakupujte čerstvé produkty, místní výrobky a vychutnejte si speciality uličního jídla.

3. Piazza Pretoria: Živé náměstí v srdci Palerma, Piazza Pretoria je domovem impozantní Fontana Pretoria, známé svými složitými sochami. Toto je skvělé místo pro relaxaci, sledování lidí a užívání si živé atmosféry města.

4. Regionální archeologické muzeum: Pokud vás zajímá historie a umění, toto regionální archeologické muzeum je must-visit. Představuje rozsáhlou sbírku starověkých artefaktů a výstav, včetně mozaik, soch a šperků.

5. Quattro Canti: Známé jako "Čtyři rohy", Quattro Canti je barokní náměstí v historickém centru Palerma. Procházejte si a obdivujte složitou architekturu a sochy, které ozdobují každý roh.

6. Palazzo dei Normanni: Tento historický palác je domovem sicilského regionálního shromáždění. Návštěvníci mohou prohlídkou paláce obdivovat jeho krásné byzantské mozaiky, královské apartmány a impozantní Palatskou kapli.

7. Orto Botanico di Palermo: Pokud hledáte klidný únik, botanické zahrady v Palermu jsou ideálním místem. Prozkoumejte zde plné zahrady, exotické rostliny a užijte si klidnou procházku v přírodě. To jsou jen některé z možností zábavy poblíž hotelu 'Apartmán Via Vittorio Emanuele' v Palermu, Itálie. Palermo nabízí širokou škálu atrakcí od historických památek až po kulturní zážitky, zajišťující tak nezapomenutelný pobyt.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Dodatečné služby
  • Doprava na letiště
Vybavení hotelu
  • Vyhrazené prostory pro kouření
Recenze hotelu Via Vittorio Emanuele Apartment
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.