Itálie, Neapol

Tassos House Naples

173 Via Tasso Neapol, Itálie Dovolenkový pronájem
1 nabídka od 2310 CZK Zobrazit pokoje
Tassos House Naples
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Lednička
 • Minibar
 • Výtah
 • Fén na vlasy
 • Doprava na letiště
 • Vyhrazené prostory pro kouření
Zobrazit všechna vybavení 6
Poloha
Do centra města
2.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

173 Via Tasso Neapol, Itálie

Okolo hotelu "Tassos House Naples", nacházejícího se v Neapoli, v Itálii, se nachází několik atrakcí, vybavení a zajímavostí. Mezi nimi patří:

1. Piazza del Plebiscito: Velké veřejné náměstí s královským palácem a kostelem San Francesco di Paola.

2. Galleria Umberto I: Elegantní nákupní arcade s mnoha obchody, kavárnami a restauracemi.

3. Teatro di San Carlo: Nejstarší stále aktivní operní dům v Evropě, známý pro své velkolepé představení.

4. Castel Nuovo: Středověký hrad situovaný na pobřeží, nabízející panoramatický výhled na město a Neapolský záliv.

5. Národní archeologické muzeum v Neapoli: Renomované muzeum s rozsáhlou sbírkou artefaktů z Pompejí, Herkulanea a dalších starověkých nalezišť.

6. Napoli Sotterranea: Podzemní tunely a komory pocházející z řecko-římské doby, které dávají návštěvníkům jedinečný pohled na historii města.

7. Spaccanapoli: Úzká ulice procházející historickým centrem Neapole, lemovaná obchody, kavárnami a historickými budovami.

8. Maschio Angioino: Středověký hrad s charakteristickou osmihrannou věží, který slouží jako místo pro kulturní akce a výstavy.

9. Via Toledo: Rušná nákupní ulice s mixem módních butiků, místních obchodů a restaurací.

10. Napoli Centro Storico: Historické centrum Neapole, které je zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO, charakterizované úzkými ulicemi, historickými kostely a tradičními trhy. To jsou pouze některé příklady mnoha atrakcí a vybavení nacházejících se poblíž Tassos House Naples.

map
Tassos House Naples
Dovolenkový pronájem

Do centra města2.5

O hotelu

O

Tassos House Naples je hotel nacházející se v živém městě Neapol v Itálii. Hotel nabízí pohodlné ubytování a řadu vybavení pro pohodlný pobyt. Pokoje v Tassos House Naples jsou navrženy tak, aby hostům poskytly relaxační a pohodlné prostředí. Každý pokoj je vybaven moderním nábytkem a vybavením, jako je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, minibar a vlastní koupelna. Některé pokoje také nabízejí výhled na město nebo okolní oblast. Hotel nabízí různé typy pokojů, aby vyhověl různým preferencím hostů a skupinovým velikostem. Mezi ně patří standardní pokoje, luxusní pokoje a apartmány. Pokoje jsou pravidelně udržovány a čistěny, aby se zajistila vysoká úroveň čistoty a hygieny. Pokud jde o jídlo, Tassos House Naples nabízí možnost stravování pro hosty. V hotelové restauraci si hosté mohou vychutnat různé lahodné italské a mezinárodní pokrmy. Hosté si mohou každé ráno dopřát bohatou snídani, která je ideálním startem do dne. Restaurace je také otevřena na oběd a večeři, což hostům, kteří dávají přednost stravování v hotelu, poskytuje pohodlnou a chutnou možnost. Personál hotelu je známý svou přátelskou a pozornou službou, aby hosté měli příjemný a pohodlný pobyt. Recepce je k dispozici 24 hodin denně pro pomoc hostům s jakýmkoli dotazem nebo požadavkem. Celkově je Tassos House Naples skvělou volbou pro cestovatele, kteří hledají pohodlný a praktický hotel v srdci italské Neapole. S pohodlnými pokoji, různými možnostmi stravování a přátelským personálem si hosté jistě užijí svůj pobyt v tomto hotelu.

Zábava

1. Teatro di San Carlo: Nejstarší opera v Itálii, nabízející širokou škálu klasických hudebních vystoupení, baletů a oper.

2. Galleria Borbonica: Podzemní tunelový systém sloužící jako vojenská úniková cesta, který nyní pořádá prohlídky a akce jako koncerty a výstavy.

3. Castel dell'Ovo: Krásný přístavní hrad s panoramatickými výhledy, který občas pořádá koncerty na čerstvém vzduchu a kulturní akce.

4. Piazza del Plebiscito: Velké pěší náměstí obklopené historickými budovami, často používané pro koncerty na čerstvém vzduchu, festivaly a výstavy umění.

5. Museo Archeologico Nazionale di Napoli: Slavné archeologické muzeum, které představuje rozsáhlé sbírky římských, řeckých a egyptských artefaktů a občas pořádá přednášky a výstavy.

6. Royal Palace of Naples: Velký historický palác s muzei a galeriemi, který občas pořádá koncerty a divadelní představení.

7. Napoli Sotterranea: Podzemní síť tunelů, cisteren a komor s průvodcovskými prohlídkami, včetně živých vystoupení a tematických akcí.

8. Maschio Angioino: Středověký hrad změněný na muzeum, které občas nabízí noční průvodce s kulturními událostmi a živou hudbou.

9. Via Caracciolo a Lungomare di Napoli: Malebná pobřežní silnice s úchvatnými výhledy na Neapolský záliv, často hostí pouliční umělce a hudebníky.

10. Palazzo delle Arti Napoli: Centrum současného umění a kultury, které vystavuje moderní umění, pořádá koncerty, promítání filmů a další umělecké akce.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Tassosův dům v Neapoli, Itálie?
1. Kde se nachází Tassosův dům v Neapoli, Itálie?1

Tassosův dům se nachází v Neapoli, Itálie

2. Jaké vybavení a služby nabízí Tassosův dům?
2. Jaké vybavení a služby nabízí Tassosův dům?1

Tassosův dům nabízí širokou škálu služeb včetně pohodlného ubytování, sdíleného obývacího pokoje, terasy, bezplatného Wi-Fi, plně vybavené kuchyně a klimatizace

3. Jak daleko je Tassosův dům od nejbližšího letiště?
3. Jak daleko je Tassosův dům od nejbližšího letiště?1

Tassosův dům je přibližně 6 km vzdálen od Mezinárodního letiště Neapol.

4. Jsou v blízkosti Tassosova domu nějaké zajímavosti?
4. Jsou v blízkosti Tassosova domu nějaké zajímavosti?1

Ano, Tassosův dům se nachází poblíž oblíbených atrakcí, jako je Národní archeologické muzeum v Neapoli, Museo di Capodimonte a Maschio Angioino

5. Můžu si rezervovat pobyt v Tassosově domě online?
5. Můžu si rezervovat pobyt v Tassosově domě online?1

Ano, můžete si zarezervovat pobyt v Tassosově domě online prostřednictvím jejich oficiální webové stránky nebo jiných rezervačních platforem

6. Je Tassosův dům vhodný pro domácí mazlíčky?
6. Je Tassosův dům vhodný pro domácí mazlíčky?1

Politika domácích mazlíčků v Tassosově domě se může lišit, je nejlepší se obrátit na ubytování přímo a zeptat se na jejich politiku týkající se domácích mazlíčků

7. Jsou v okolí Tassosova domu nějaké možnosti stravování?
7. Jsou v okolí Tassosova domu nějaké možnosti stravování?1

Ano, v blízkosti Tassosova domu je několik možností stravování, včetně místních restaurací, kaváren a barů

8. Jaké jazyky ovládá personál v Tassosově domě?
8. Jaké jazyky ovládá personál v Tassosově domě?1

Personál v Tassosově domě mluví italsky, anglicky a možná i dalšími jazyky

9. Je k dispozici parkování v Tassosově domě?
9. Je k dispozici parkování v Tassosově domě?1

Tassosův dům může nabízet parkovací zařízení, ale doporučuje se předem zkontrolovat dostupnost a případné dodatečné poplatky

10. Může Tassosův dům pomoci s ubytováním?
10. Může Tassosův dům pomoci s ubytováním?1

Ano, Tassosův dům může pomoci s aranžováním dopravy, jako je transfer z letiště nebo místní doprava. Doporučuje se je kontaktovat přímo pro více informací.

Všechny služby a vybavení

Vybavení pokoje
 • Lednička
 • Minibar
 • Fén na vlasy
Vybavení hotelu
 • Výtah
 • Vyhrazené prostory pro kouření
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
Recenze hotelu Tassos House Naples
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.