Itálie, Messina

'S Cecilia'

Via Santa Cecilia, 55 Messina, Itálie Apartmán
1 nabídka od 1571 CZK Zobrazit pokoje
'S Cecilia'
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 8
Poloha
Do centra města
1.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Via Santa Cecilia, 55 Messina, Itálie

V okolí hotelu "S Cecilia" v italském městě Messina se nachází několik atrakcí, památek a zařízení. Zde jsou některá významná místa v blízkosti:

1. Katedrála v Messině: Nachází se asi 700 metrů severovýchodně od hotelu a je to krásný kostel s impozantní zvonicí. Je známá svým astronomickým hodinami, uměleckými díly a historickým významem.

2. Regionální muzeum v Messině: Toto muzeum se nachází asi 800 metrů severovýchodně od hotelu a nabízí širokou škálu archeologických artefaktů, středověkého a renesančního umění, keramiky a antických řeckých a římských soch.

3. Fontána Orion: Asi 1 kilometr západně od hotelu se nachází tato slavná fontána s mytologickými postavami Oriona a Kyclopa. Nachází se na rušné Piazza del Duomo a je populárním místem setkávání v Messině.

4. Messinský průliv: Hotel se nachází poblíž Messinského průlivu, který odděluje ostrov Sicílii od italské pevniny. Nabízí úchvatné výhledy a můžete se projít po pobřežní promenádě.

5. Divadlo Vittorio Emanuele II: Asi 1,2 kilometru jihovýchodně od hotelu se nachází toto historické divadlo, které je známé svou neoklasicistní architekturou a pořádá různé kulturní akce, včetně divadelních představení a koncertů.

6. Hlavní nádraží v Messině: Asi 750 metrů jihozápadně od hotelu se nachází hlavní vlakové nádraží. To může být pohodlné, pokud plánujete objevovat jiné části Sicílie nebo cestovat do jiných italských měst.

7. Restaurace a obchody: Okolí hotelu nabízí řadu restaurací, kaváren a obchodů, kde si můžete vyzkoušet místní kuchyni, koupit suvenýry nebo objevovat místní kulturu. Upozorňujeme, že tyto informace jsou založeny na obecných znalostech a mohou se lišit. Je vždy doporučeno zkontrolovat nejnovější informace a směry před návštěvou těchto míst.

map
'S Cecilia'
Apartmán

Do centra města1.2

O hotelu

O

Hotel "S Cecilia" se nachází v italském městě Messina. Nabízí různé druhy pokojů a jídel dle preferencí hostů. Hotel má více možností ubytování, aby vyhověl různým potřebám a rozpočtům. Jsou zde jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje se dvěma samostatnými lůžky, třílůžkové pokoje a apartmány. Každý pokoj je dobře vybaven a navržen tak, aby hostům poskytoval pohodlí a relaxaci. Pokoje mají vybavení, jako je klimatizace, vlastní koupelna, televize s plochou obrazovkou, zdarma Wi-Fi a pracovní stůl. Hotel rovněž nabízí širokou škálu možností stravování. Hosté si mohou vychutnat bezplatnou kontinentální snídani podávanou každé ráno, s různými položkami, jako jsou pečivo, chléb, cereálie, ovoce, jogurty a teplé a studené nápoje. Pro ostatní jídla má hotel restauraci na místě, která podává vynikající středomořskou kuchyni. Restaurace nabízí rozsáhlé menu s výběrem předkrmů, hlavních chodů a dezertů. Jídla jsou připravována z čerstvých místních surovin, aby zajistila příjemný zážitek z jídla. Kromě pokojů a jídel Hotel "S Cecilia" poskytuje také různé další zařízení a služby, které zlepšují pobyt hostů. Sem patří 24hodinová recepce, úschova zavazadel, služby concierge, prádelna a bezplatné parkování. Hotel také má bar, kde si hosté mohou odpočinout po dlouhém dni stráveném prozkoumáváním města. S výhodnou polohou, pohodlnými pokoji a chutnými jídly je Hotel "S Cecilia" ideální volbou pro cestovatele navštěvující Messinu v Itálii.

Zábava

V blízkosti hotelu "S Cecilia" v Messině v Itálii se nachází několik zábavných možností. Některé z nich zahrnují:

1. Divadlo Vittorio Emanuele II: Nachází se jen krátkou procházkou od hotelu. Toto historické divadlo nabízí různé živé vystoupení včetně divadelních her, oper a koncertů.

2. Regionální muzeum v Messině: Nachází se v centru města a uchovává různorodou sbírku archeologických artefaktů, uměleckých děl a historických výstav.

3. Piazza del Duomo: Toto centrální náměstí je srdcem Messiny a je známé pro svou úchvatnou architekturu, včetně katedrály v Messině. Je to skvělé místo k prozkoumání místních obchodů, kaváren a užití živé atmosféry.

4. Botanická zahrada Pietro Castelli: Nachází se nedaleko hotelu a nabízí klidné prostředí pro procházky a obdivování rozsáhlého množství druhů rostlin.

5. Zvonice a astronomický hodinový stroj: Nachází se na náměstí Duomo a je oblíbenou atrakcí, která nabízí panoramatické výhledy na Messinu. Návštěvníci se také mohou podívat na slavný astronomický hodinový stroj, který každý den v poledne předvádí pohyblivé sochy.

6. Pláže: Messina se může pochlubit několika krásnými plážemi podél pobřeží, včetně pláže Capo Peloro a pláže Mortelle. Návštěvníci se zde mohou relaxovat, opalovat se a plavat v průzračných vodách.

7. Kino Orione: Pokud máte zájem o zhlédnutí filmu během pobytu, kino Orione je nedaleké kino, které promítá jak mezinárodní, tak italské filmy. To jsou jen některé z možností zábavy v blízkosti hotelu "S Cecilia" v Messině. Kromě toho personál hotelu může poskytnout konkrétnější doporučení v závislosti na vašich přednostech.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází "S Cecilia"?
1. Kde se nachází "S Cecilia"?1

"S Cecilia" se nachází v městě Messina v Itálii

2. Jaký je účel "S Cecilia"?
2. Jaký je účel "S Cecilia"?1

"S Cecilia" slouží jako kostel

3. Je "S Cecilia" oblíbenou turistickou atrakcí?
3. Je "S Cecilia" oblíbenou turistickou atrakcí?1

Ano, "S Cecilia" je oblíbenou turistickou atrakcí v Messině

4. Mohou návštěvníci vstoupit do "S Cecilia"?
4. Mohou návštěvníci vstoupit do "S Cecilia"?1

Ano, návštěvníci mají povolený vstup do kostela

5. Jsou spojeny s návštěvou "S Cecilia" nějaké vstupné poplatky?
5. Jsou spojeny s návštěvou "S Cecilia" nějaké vstupné poplatky?1

Ne, pro vstup do "S Cecilia" se neplatí žádné vstupné

6. Jaké jsou otvírací hodiny "S Cecilia"?
6. Jaké jsou otvírací hodiny "S Cecilia"?1

Otevírací doba "S Cecilia" se může různit, proto se doporučuje zkontrolovat oficiální webové stránky nebo přímo kontaktovat kostel pro nejpřesnější informace

7. Koná "S Cecilia" nějaké speciální události nebo ceremonie?
7. Koná "S Cecilia" nějaké speciální události nebo ceremonie?1

Ano, "S Cecilia" může pořádat speciální události nebo náboženské ceremonie během roku. Je vhodné zkontrolovat program kostela pro nadcházející události

8. Je fotografování povoleno uvnitř "S Cecilia"?
8. Je fotografování povoleno uvnitř "S Cecilia"?1

Ano, návštěvníci obvykle smí fotografovat uvnitř kostela. Nicméně se doporučuje dodržovat instrukce a pokyny týkající se fotografování a respektovat ostatní návštěvníky a posvátnost místa

9. Existují nějaká omezení nebo kód oblečení pro návštěvu "S Cecilia"?
9. Existují nějaká omezení nebo kód oblečení pro návštěvu "S Cecilia"?1

Vždy je vhodné dodržovat přiměřený oblek při návštěvě náboženských míst, proto se doporučuje zakrýt ramena a kolena. Nicméně konkrétní kód oblečení se může lišit, a proto je nejlepší se předem informovat nebo vyhledat informace

10. Mohou návštěvníci prozkoumat okolní oblasti po návštěvě "S Cecilia"?
10. Mohou návštěvníci prozkoumat okolní oblasti po návštěvě "S Cecilia"?1

Určitě! Messina nabízí různé atrakce a památky poblíž "S Cecilia", jako je Katedrála v Messině a Fontána Orion. Návštěvníci mohou prozkoumat historické centrum města, vychutnat si místní kuchyni nebo se vydat do nedalekých pobřežních oblastí.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Vyhrazené prostory pro kouření
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Fén na vlasy
Zábava a relaxace
 • Pěší turistika
Recenze hotelu 'S Cecilia'
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.