Itálie, Brindisi

casa vacanza Melania

Madonna della neve 17 Brindisi, Itálie Apartmán
1 nabídka od 1640 CZK Zobrazit pokoje
casa vacanza Melania
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 5
Poloha
Do centra města
0.3 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Madonna della neve 17 Brindisi, Itálie

Kolem hotelu 'Casa Vacanza Melania' v italském Brindisi se nachází několik atrakcí a možností. Některé z nedalekých zajímavých míst zahrnují:

1. Centrum města Brindisi: Hotel se nachází v centru města, kde najdete různé historické památky, obchody, restaurace a kavárny.

2. Přístav Brindisi: Hotel je nedaleko přístavu Brindisi, který je jedním z hlavních přístavů pro trajekty do Řecka a dalších destinací.

3. Katedrála Brindisi: Tato krásná katedrála, známá také jako Katedrála Santa Maria Assunta, je významné náboženské místo v Brindisi a nachází se nedaleko hotelu.

4. Archeologický park San Pietro degli Schiavoni: Tento archeologický park se nachází blízko a zahrnuje pozůstatky z různých období, včetně římského, středověkého a byzantského.

5. Pomník italským námořníkům: Tento pomník na promenádě Brindisi připomíná námořníky, kteří ztratili životy během druhé světové války.

6. Promenáda Brindisi: Hotel se nachází poblíž promenády Brindisi, která nabízí malebnou procházku podél pobřeží, kde si návštěvníci mohou vychutnat úchvatné výhledy na moře a pobřeží.

7. Teatro Verdi: Historické divadlo Brindisi je nedaleko hotelu a občas pořádá představení a show. Kromě toho je hotel obklopen místními obchody, butiky, restauracemi a kavárnami, které hosté mohou objevovat a vychutnávat si živou místní kulturu a kuchyni.

map
casa vacanza Melania
Apartmán

Do centra města0.3

O hotelu

Zábava

V blízkosti 'Casa Vacanza Melania' v italském Brindisi je několik možností zábavy. Zde jsou nějaké návrhy:

1. Lido Azzurro: Tento plážový klub se nachází jen krátkou procházkou od hotelu. Užijte si slunce, moře a písek, stejně jako různé vodní sporty.

2. Teatro Verdi: Pokud máte zájem o sledování živých vystoupení, vydejte se do Teatro Verdi, které se nachází v centru města. Tento historický divadlo hostí různé představení, včetně her, hudebních koncertů a tanečních vystoupení.

3. Brindisi Waterfront: Procházejte se pobřežní promenádou a užívejte si krásný výhled na Jaderské moře. K dispozici je také několik kaváren a barů, kde si můžete odpočinout a vychutnat si drink nebo jídlo.

4. Archeologický park San Pietro degli Schiavoni: Prozkoumejte ruiny tohoto starověkého římského místa, které zahrnuje amfiteátr a nekropoli. Je to skvělé místo pro nadšence do historie.

5. Brindisi katedrála: Navštivte tuto majestátní katedrálu zasvěcenou svatému Janu Křtiteli. Má úchvatnou architekturu a krásné náboženské umění.

6. Výlety do okolních měst: Brindisi je relativně blízko dalším okouzlujícím městům jako je Ostuni, Alberobello a Lecce. Zvažte výlety na jejich historická místa, trullové domy a barokní architekturu. Všimněte si, že dostupnost a programy těchto zábavních možností se mohou lišit, proto je vhodné zkontrolovat jejich webové stránky nebo je přímo kontaktovat pro aktuální informace.

Nejčastější otázky

1. Co je 'casa vacanza Melania' v Brindisi v Itálii?
1. Co je 'casa vacanza Melania' v Brindisi v Itálii?1

'Casa vacanza Melania' je pronájem pro dovolenou nacházející se ve městě Brindisi v Itálii.

2. Jak mohu rezervovat pobyt v 'casa vacanza Melania'?
2. Jak mohu rezervovat pobyt v 'casa vacanza Melania'?1

K rezervaci pobytu v 'casa vacanza Melania' se můžete podívat na jejich volné termíny a rezervaci provést prostřednictvím jejich webové stránky nebo je kontaktovat přímo telefonem nebo e-mailem.

3. Jaké vybavení je k dispozici v 'casa vacanza Melania'?
3. Jaké vybavení je k dispozici v 'casa vacanza Melania'?1

Některé z nabízeného vybavení v 'casa vacanza Melania' mohou zahrnovat plně vybavenou kuchyň, Wi-Fi připojení, klimatizaci, parkovací zařízení, soukromou zahradu nebo terasu a v závislosti na konkrétním objektu také bazén nebo přístup k nedalekým plážím.

4. Kolik hostů může 'casa vacanza Melania' ubytovat?
4. Kolik hostů může 'casa vacanza Melania' ubytovat?1

Kapacita 'casa vacanza Melania' se může lišit v závislosti na konkrétním objektu nebo jednotce v pronájmu pro dovolenou. Doporučuje se informovat se u majitelů nebo na rezervační platformě o přesném počtu hostů, který může být ubytován.

5. Je 'casa vacanza Melania' vhodný pro domácí mazlíčky?
5. Je 'casa vacanza Melania' vhodný pro domácí mazlíčky?1

'casa vacanza Melania' může být nebo nemusí být příznivý k domácím mazlíčkům. Tuto informaci obvykle můžete najít na jejich webové stránce nebo se k tomu můžete přímo zeptat, abyste si doplnili jasno.

6. Jaké jsou podmínky pro zrušení rezervace v 'casa vacanza Melania'?
6. Jaké jsou podmínky pro zrušení rezervace v 'casa vacanza Melania'?1

Podmínky pro zrušení rezervace v 'casa vacanza Melania' se mohou lišit v závislosti na konkrétním objektu nebo rezervační platformě. Doporučuje se přezkoumat smluvní podmínky nebo kontaktovat majitele pro více informací týkajících se jejich politiky pro zrušení rezervací.

7. Jsou v blízkosti 'casa vacanza Melania' nějaké zajímavosti nebo místa, která stojí za návštěvu?
7. Jsou v blízkosti 'casa vacanza Melania' nějaké zajímavosti nebo místa, která stojí za návštěvu?1

Brindisi v Itálii nabízí různé zajímavosti a místa, jako jsou historické památky, muzea, pláže, restaurace a nákupní oblasti. Doporučuje se informovat u majitelů o konkrétních doporučeních nebo vyhledat informace na místních turistických webových stránkách.

8. Nachází se 'casa vacanza Melania' v blízkosti veřejné dopravy?
8. Nachází se 'casa vacanza Melania' v blízkosti veřejné dopravy?1

Blízkost 'casa vacanza Melania' k veřejné dopravě se může lišit v závislosti na konkrétním objektu. Nejlépe je zkontrolovat polohu nebo se zeptat majitelů na informace týkající se blízkých veřejných dopravních zařízení.

9. Jsou v blízkosti 'casa vacanza Melania' nějaké supermarkety nebo obchody s potravinami?
9. Jsou v blízkosti 'casa vacanza Melania' nějaké supermarkety nebo obchody s potravinami?1

V Brindisi v Itálii by měly být supermarkety nebo obchody s potravinami v rozumné vzdálenosti od 'casa vacanza Melania'. Doporučení pro blízké místa, kde nakoupit potraviny, obvykle mohou poskytnout majitelé nebo online cestovní zdroje.

10. Jaké jsou časy check-inu a check-outu v 'casa vacanza Melania'?
10. Jaké jsou časy check-inu a check-outu v 'casa vacanza Melania'?1

Časy check-inu a check-outu v 'casa vacanza Melania' se mohou lišit v závislosti na konkrétním objektu nebo politikách majitelů. Doporučuje se potvrdit přesné časy s majiteli nebo rezervační platformou před vaším příjezdem.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi
Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Recenze hotelu casa vacanza Melania
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.