Itálie, Bari

Just Here Apartments - La mansarda

Corso Vittorio Emanuele 57 Bari, Itálie Apartmán
1 nabídka od 3996 CZK Zobrazit pokoje
Just Here Apartments - La mansarda
Zobrazit pokoje —
Poloha
Do centra města
0.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Corso Vittorio Emanuele 57 Bari, Itálie

V okolí hotelu 'Just Here Apartments - La mansarda' v italském Bari se nachází několik atrakcí, zařízení a zajímavých míst. Zde je několik významných:

1. Staré město Bari: Hotel se nachází v srdci historického centra Bari, známého také jako Bari Vecchia. Zde můžete prozkoumat úzké uličky, navštívit baziliku svatého Mikuláše, vychutnat si místní kuchyni a zažít živou atmosféru.

2. Hrad Castello Svevo: Jen krátkou procházkou od hotelu najdete impozantní hrad Castello Svevo. Tato středověká pevnost sloužila jako sídlo normanských, anjouovských a aragonských vládců a nabízí skvělé výhledy na město.

3. Katedrála Bari: Nachází se v srdci Bari Vecchia, katedrála Bari (Cattedrale di San Sabino) je krásnou románskou katedrálou, která ukrývá ostatky svatého Sabinuse. Je to místo stojící za návštěvu díky své architektonické hodnotě a historickému významu.

4. Divadlo Petruzzelli: Nedaleko najdete Teatro Petruzzelli, ohromující operní divadlo, které je jedním z největších v Itálii. Pořádá různé představení během roku, včetně oper, baletů a koncertů.

5. Lungomare Nazario Sauro: Hotel se také nachází blízko Lungomare Nazario Sauro, promenády podél Jaderského moře. Nabízí malebné výhledy, kavárny a příležitosti k procházkám nebo jízdě na kole podél pobřeží.

6. Nákupy a stravování: Okolí hotelu je plné obchodů, butiků, restaurací a kaváren. Můžete si vychutnat místní pochoutky, nakupovat suvenýry nebo jednoduše relaxovat v kavárně a pozorovat okolního lidí. Upozorňujeme, že dostupnost atrakcí a služeb se může lišit, proto je vždy dobré zkontrolovat aktualizované informace a otevírací dobu.

map
Just Here Apartments - La mansarda
Apartmán

Do centra města0.2

O hotelu

O

Just Here Apartments - La mansarda je hotel nacházející se v Bari, Itálie. Hotel nabízí pohodlné a stylové pokoje pro své hosty. Pokoje jsou dobře zařízené a vybavené veškerými potřebnými vybavením, aby zajistily příjemný pobyt. Každý pokoj v Just Here Apartments - La mansarda disponuje vlastní koupelnou, klimatizací, televizí s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi připojením a pracovním stolem. Pokoje jsou vkusně zařízené a poskytují útulnou atmosféru pro hosty. Hotel také nabízí různé jídla, která vyhovují kulinařským preferencím hostů. V místní restauraci si hosté mohou vychutnat lahodnou italskou kuchyni, včetně tradičních těstovinových jídel, čerstvého mořského ovoce a regionálních specialit. Hosté si mohou vychutnat své jídlo v pohodlném a přívětivém prostředí. Just Here Apartments - La mansarda se nachází v blízkosti různých populárních atrakcí a památek v Bari. Je v krátké vzdálenosti od historického centra Bari, což umožňuje hostům prozkoumat bohaté kulturní dědictví a architektonické zázraky města. Celkově Just Here Apartments - La mansarda poskytuje pohodlný a příjemný zážitek pro hosty, s dobře zařízenými pokoji a lahodným jídlem. Bez ohledu na to, zda cestujete za účelem relaxace nebo podnikání, hotel si klade za cíl poskytnout svým hostům nezapomenutelný pobyt v Bari, Itálie.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Just Here Apartments - La mansarda' v Bari, Itálie, je několik možností zábavy. Některé z možností zahrnují:

1. Teatro Petruzzelli: Jedná se o největší divadlo v Bari, které nabízí různorodé představení, včetně opery, baletu a koncertů.

2. Lungomare Nazario Sauro: Toto je krásná promenáda podél pobřeží, kde si můžete udělat příjemnou procházku, užít si výhledy a dokonce se setkat se pouličními umělci, kteří baví návštěvníky.

3. Staré město Bari (Bari Vecchia): Jen krátká vzdálenost od hotelu se nachází živé Staré město Bari s úzkými uličkami, historickými budovami, příjemnými kavárnami a živým nočním životem.

4. Teatro Margherita: Nachází se v barijském Starém městě a pořádá různé divadelní představení, koncerty živé hudby a kulturní akce.

5. Museo Teatro Piccinni: Tento muzeum je věnováno historii divadla a pořádá výstavy, workshopy a představení související s divadelním uměním.

6. Kino Odeon: Pokud máte chuť na film během svého pobytu, Kino Odeon se nachází poblíž hotelu a nabízí výběr filmů různých žánrů.

7. Noční kluby a bary: Okolí Just Here Apartments - La mansarda má několik nočních klubů a barů, kde si můžete užít noční život a koncerty živé hudby. Tyto jsou jen některé příklady zábavních možností v blízkosti hotelu. Bari je živé město s různými kulturními akcemi a zábavními prostory, takže vám nebudou chybět možnosti, jak si užít pobyt.

Nejčastější otázky

1. Jak daleko je Just Here Apartments - La mansarda od centra města Bari v Itálii?
1. Jak daleko je Just Here Apartments - La mansarda od centra města Bari v Itálii?1

Just Here Apartments - La mansarda se nachází v samém srdci centra města Bari, což z ní činí snadno dostupnou blízkým atrakcím a vybavení.

2. Je k dispozici parkovací zařízení v Just Here Apartments - La mansarda?
2. Je k dispozici parkovací zařízení v Just Here Apartments - La mansarda?1

Ano, Just Here Apartments - La mansarda poskytuje parkovací zařízení pro hosty ubytované v objektu.

3. Jaké druhy ubytování jsou k dispozici v Just Here Apartments - La mansarda?
3. Jaké druhy ubytování jsou k dispozici v Just Here Apartments - La mansarda?1

Just Here Apartments - La mansarda nabízí stylové a pohodlné apartmány, přičemž La Mansarda je jedním z oblíbených možností. Podrobnosti o dostupných typech pokojů naleznete na oficiálních webových stránkách nebo rezervačních platformách.

4. Jak daleko je Just Here Apartments - La mansarda od letiště Bari Karol Wojtyła?
4. Jak daleko je Just Here Apartments - La mansarda od letiště Bari Karol Wojtyła?1

Just Here Apartments - La mansarda je přibližně XX km / mil daleko od letiště Bari Karol Wojtyła, což z ní činí vhodné místo pro cestující příletující nebo odjíždějící letadlem.

5. Jsou v blízkosti Just Here Apartments - La mansarda nějaké oblíbené památky nebo atrakce?
5. Jsou v blízkosti Just Here Apartments - La mansarda nějaké oblíbené památky nebo atrakce?1

Ano, Just Here Apartments - La mansarda se nachází poblíž různých atrakcí, jako je historické Staré Město Bari, bazilika sv. Mikuláše, hrad Castello Normanno-Svevo a katedrála v Bari.

6. Je snídaně zahrnuta v pobytu v Just Here Apartments - La mansarda?
6. Je snídaně zahrnuta v pobytu v Just Here Apartments - La mansarda?1

Obvykle snídaně ve Just Here Apartments - La mansarda není zahrnuta v pobytu. Avšak mohou nabízet další služby nebo balíčky včetně snídaně. Doporučujeme se informovat u objektu nebo na rezervační platformě o konkrétních podrobnostech.

7. Je k dispozici Wi-Fi v Just Here Apartments - La mansarda?
7. Je k dispozici Wi-Fi v Just Here Apartments - La mansarda?1

Ano, Just Here Apartments - La mansarda poskytuje bezplatný přístup k Wi-Fi pro všechny hosty, což jim umožňuje zůstat připojenými během pobytu.

8. Jsou v Just Here Apartments - La mansarda povoleny domácí mazlíčci?
8. Jsou v Just Here Apartments - La mansarda povoleny domácí mazlíčci?1

Domácí mazlíčci pravděpodobně nejsou v Just Here Apartments - La mansarda povoleni. Je důležité se před rezervací seznámit s politikou objektu ohledně ubytování domácích zvířat.

9. Jaká je časová lhůta pro registraci a odhlášení v Just Here Apartments - La mansarda?
9. Jaká je časová lhůta pro registraci a odhlášení v Just Here Apartments - La mansarda?1

Standardní čas pro registraci v Just Here Apartments - La mansarda je obvykle odpoledne. Konkrétní čas odbavení a odhlášení se však může lišit, proto se doporučuje předem si to potvrdit u objektu.

10. Jak mohu provést rezervaci nebo kontaktovat Just Here Apartments - La mansarda?
10. Jak mohu provést rezervaci nebo kontaktovat Just Here Apartments - La mansarda?1

Rezervace pro Just Here Apartments - La mansarda může být provedena prostřednictvím jejich oficiálních webových stránek nebo různých online rezervačních platforem. Kontaktní informace, včetně e-mailové adresy a telefonních čísel, by měly být k dispozici na jejich webových stránkách pro další dotazy nebo pomoc.

Recenze hotelu Just Here Apartments - La mansarda
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.