Itálie, Alberobello

Trullo 'Vicolo Fiorito'

Vicolo D'Annunzio 1 Alberobello, Itálie Dovolenkový pronájem
1 nabídka od 5132 CZK Zobrazit pokoje
Trullo 'Vicolo Fiorito'
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
  • Zahrada
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Zobrazit všechna vybavení 4
Poloha
Do centra města
0.5 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Vicolo D'Annunzio 1 Alberobello, Itálie

Okolí hotelu "Trullo 'Vicolo Fiorito'' v Alberobello, Itálie, nabízí několik atrakcí a vybavení:

1. Trulli: Alberobello je známé svými trulii, což jsou tradiční kamenné chatky s kuželovou střechou. Hotel se nachází v srdci historické čtvrti, obklopený trulii.

2. Trullo Sovrano: Jedná se o jediný trullo se dvěma patry a nachází se jen krátkou procházkou od hotelu. Byl přestavěn na muzeum, které ukazuje historii a životní styl regionu.

3. Rione Monti: Hotel se nachází ve čtvrti Rione Monti, která je známá svými malebnými uličkami lemovanými truliemi. Jedná se o světové dědictví UNESCO a přitahuje mnoho turistů.

4. Restaurace a bary: V okolí je mnoho restaurací a barů, kde návštěvníci mohou ochutnat tradiční italskou a apuliánskou kuchyni, včetně místních specialit, jako jsou těstoviny orecchiette a mořské plody.

5. Obchody se suvenýry: V oblasti kolem hotelu je mnoho obchodů se suvenýry, kde si turisté mohou koupit tradiční řemesla, keramiku a místní produkty, jako je olivový olej a víno.

6. Kostel svatého Antonína z Padovy: Nedaleko hotelu návštěvníci mohou najít tento krásný kostel s jeho charakteristickou architekturou a složitými kamennými dekoracemi.

7. Venkov: Alberobello je obklopeno malebným venkovem posetým olivovými háji a vinicemi. Návštěvníci se mohou projít nebo projet na kole, aby objevili venkovskou apuliánskou krajinu.

8. Trullo-Sphere: Jedná se o unikátní atrakci poblíž hotelu, kde návštěvníci mohou zažít multimediální představení, které zobrazuje historii a stavební techniky trulii.

9. Vinné trasy: Tato oblast je známá svou výrobou vína a v okolí se nachází několik vinných sklepů, kde si návštěvníci mohou udělat prohlídky a ochutnávky místních vín. Celkově pobyt v hotelu Trullo 'Vicolo Fiorito' v Alberobellu umožňuje snadný přístup k okouzlující historické čtvrti, truliím, kulturním atrakcím a krásné venkovské krajině regionu.

map
Trullo 'Vicolo Fiorito'
Dovolenkový pronájem

Do centra města0.5

O hotelu

O

Hotel "Trullo 'Vicolo Fiorito'" se nachází v Alberobellu v Itálii. Alberobello je oblíbenou turistickou destinací známou pro své jedinečné trullové budovy, které jsou tradiční sušené kamenné chaty s kuželovitými střechami. Hotel je umístěn v autentické trullové budově, nabízí hostům možnost zažít tradiční architekturu a půvab této oblasti. Pokoje v hotelu Trullo Vicolo Fiorito jsou pohodlné a vkusně zařízené, kombinující moderní vybavení s tradičními prvky. Každý pokoj je originální a má kuželovitou střechu, kamenné zdi a rustikální nábytek. Hosté si mohou vybrat z různých druhů pokojů, včetně dvoulůžkových, dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi a apartmánů. Některé pokoje mají soukromou terasu nebo dvorek s krásným výhledem na okolní krajinu. Hotel také nabízí řadu služeb a vybavení, které zlepší pobyt hostů. Patří sem bezplatné Wi-Fi, klimatizace, topení, minibar a plochá obrazovka TV v každém pokoji. Kromě toho hotel poskytuje nepřetržitou recepci, denní úklid a prádelnu. Pokud jde o jídlo, Trullo Vicolo Fiorito nabízí každé ráno lahodný bufetový snídaně. Hosté si mohou vychutnat různé pečivo, cereálie, čerstvé ovoce, studené maso a sýry. Hotel nemá vlastní restauraci, ale v blízkosti je dostatek možností stravování. Celkově Trullo Vicolo Fiorito nabízí jedinečný a pohodlný pobyt v tradičním prostředí trullů. Ať už se hosté zajímají o prozkoumání historických uliček Alberobella, nebo si jednoduše chtějí odpočinout v půvabném ubytování, tento hotel nabízí nezapomenutelný zážitek.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Trullo Vicolo Fiorito' v Alberobellu v Itálii se nachází několik zábavných možností. Zde jsou některé návrhy:

1. Trullo Sovrano: Navštivte tuto ikonickou trullo stavbu, která byla přestavěna na muzeum, které představuje historii a architekturu trulli domů v této oblasti.

2. Rione Monti: Prozkoumejte malebné ulice Rione Monti, které jsou známé svým množstvím trulli domů a okouzlující atmosférou. Můžete se tady projet, pořídit si fotografie a nakoupit místní suvenýry.

3. Trattoria Terra Madre: Vychutnejte si výborné jídlo v tomto oblíbeném restauraci, která se nachází nedaleko. Ochutnejte tradiční apulijská jídla, jako jsou orecchiette, burrata sýr a místní vína.

4. Degustace vín: Navštivte jednu z vinných sklípků v okolní krajině a vychutnejte si degustační zážitek. Mnoho vinic nabízí prohlídky a umožňuje návštěvníkům ochutnat jejich vynikající vína.

5. Procházky v přírodě: Alberobello je obklopen krásnou krajinou, ideální pro procházky v přírodě a turistiku. Můžete objevovat malebné krajiny, olivové háje a vinice ve vlastním tempu.

6. Cyklistické výlety: Půjčte si kolo a prozkoumejte město a jeho okolí na dvou kolech. K dispozici jsou také průvodcovské cyklistické výlety, které vás zavedou po okouzlujících ulicích Alberobella a do venkovského prostředí.

7. Tančírna představení: Zkontrolujte, zda se během vašeho pobytu nekonají místní taneční představení nebo události v Alberobellu. Občas se zde konají tradiční tance, jako je Pizzica, které představují místní kulturu a tradice.

8. Martina Franca: Udělejte si krátký výlet do nedalekého města Martina Franca, které je známé svou barokní architekturou a krásným historickým centrem. Prozkoumejte město, navštivte baziliku di San Martino a vychutnejte si zmrzlinu v místních kavárnách. To jsou jen některé možnosti zábavy v blízkosti hotelu 'Trullo Vicolo Fiorito' v Alberobellu v Itálii. Po celý rok se zde konají různé festivaly, události a kulturní aktivity, takže vždy stojí za to zkontrolovat místní kalendář pro jakékoli nadcházející atrakce.

Nejčastější otázky

1. Co je Trullo 'Vicolo Fiorito' v Alberobellu v Itálii?
1. Co je Trullo 'Vicolo Fiorito' v Alberobellu v Itálii?1

Trullo 'Vicolo Fiorito' je tradiční kamenný dům s kuželovou střechou, nacházející se v malebném městečku Alberobello na jihu Itálie

2. Jak se dostat k Trullo 'Vicolo Fiorito' v Alberobellu?
2. Jak se dostat k Trullo 'Vicolo Fiorito' v Alberobellu?1

Trullo 'Vicolo Fiorito' je snadno dostupný autem nebo veřejnou dopravou. Pokud cestujete autem, můžete použít GPS, abyste navigovali na adresu. Pokud používáte veřejnou dopravu, můžete jet vlakem nebo autobusem do Alberobella a poté dojít pěšky na místo Trullo 'Vicolo Fiorito'

3. Mohu navštívit interiér Trullo 'Vicolo Fiorito'?
3. Mohu navštívit interiér Trullo 'Vicolo Fiorito'?1

Ano, Trullo 'Vicolo Fiorito' nabízí návštěvníkům možnost vejít dovnitř a prozkoumat jeho jedinečný interiér. Můžete si vychutnat tradiční architekturu, nábytek a dozvědět se o jeho historickém významu

4. Je za vstup do Trullo 'Vicolo Fiorito' účtována vstupní poplatek?
4. Je za vstup do Trullo 'Vicolo Fiorito' účtována vstupní poplatek?1

Od roku [vložte rok] se účtuje vstupné do Trullo 'Vicolo Fiorito'. Poplatek se může lišit v závislosti na ročním období a případných současných akcích. Nejlepší je zkontrolovat oficiální webovou stránku nebo kontaktovat příslušné informační centrum pro turisty pro nejpřesnější a nejaktuálnější informace

5. Jsou k dispozici prohlídky s průvodcem pro Trullo 'Vicolo Fiorito'?
5. Jsou k dispozici prohlídky s průvodcem pro Trullo 'Vicolo Fiorito'?1

Ano, jsou k dispozici prohlídky s průvodcem pro návštěvníky, kteří si přejí podrobněji pochopit trullo a jeho historii. Tyto prohlídky obvykle vedou odborní průvodci, kteří poskytnou zajímavé pohledy a odpoví na všechny vaše dotazy

6. Mohu přenocovat v Trullo 'Vicolo Fiorito'?
6. Mohu přenocovat v Trullo 'Vicolo Fiorito'?1

Trullo 'Vicolo Fiorito' pravděpodobně nenabízí přenocování, protože je především historickým místem otevřeným k prohlídce. Nicméně v Alberobellu je k dispozici mnoho trullo ubytování k pronájmu, které umožňuje návštěvníkům zažít unikátní obydlí

7. Jsou v okolí nějaké zajímavé památky nebo místa k návštěvě?
7. Jsou v okolí nějaké zajímavé památky nebo místa k návštěvě?1

Samotný Alberobello je památková rezervace UNESCO známá pro své malebné trulli domy. Kromě Trullo 'Vicolo Fiorito' můžete prozkoumat historické centrum Alberobella, navštívit další trullo domy nebo se projít krásnou okolní krajinou

8. Smím fotografovat v Trullo 'Vicolo Fiorito'?
8. Smím fotografovat v Trullo 'Vicolo Fiorito'?1

Ano, návštěvníkům se obvykle dovoluje fotografovat uvnitř Trullo 'Vicolo Fiorito', ale vždy je dobré potvrdit případná specifická pravidla nebo omezení s personálem na místě

9. Je Trullo 'Vicolo Fiorito' přístupný pro osoby s postižením?
9. Je Trullo 'Vicolo Fiorito' přístupný pro osoby s postižením?1

Přístupnost Trullo 'Vicolo Fiorito' se může lišit, protože se jedná o historickou stavbu s určitými omezeními. Doporučuje se předem kontaktovat vedení nebo informační centrum pro turisty ohledně přístupových zařízení a případných ubytování

10. Jsou v okolí Alberobella doporučené restaurace nebo kavárny?
10. Jsou v okolí Alberobella doporučené restaurace nebo kavárny?1

V Alberobellu je široká nabídka restaurací, včetně tradičních italských restaurací a malebných kaváren. Některé populární doporučení v blízkosti Trullo 'Vicolo Fiorito' zahrnují [vložte názvy restaurací]. Vždy je vhodné zkontrolovat aktuální otevírací dobu a případně si rezervovat místo.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
  • Zahrada
Vybavení pokoje
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Fén na vlasy
Recenze hotelu Trullo 'Vicolo Fiorito'
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.