Indonésie, Ubud

Viceroy Bali

Jl. Lanyahan Br. Nagi Ubud, Indonésie Rezort
1 nabídka od 7277 CZK Zobrazit pokoje
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Biliár
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 31
Poloha
Do centra města
2.2 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Jl. Lanyahan Br. Nagi Ubud, Indonésie

Hotel Viceroy Bali se nachází v krásném a přírodním regionu Ubud v Indonésii. Zde je několik důležitých památek a památníků v blízkosti hotelu:

1. Ubud Monkey Forest: Toto posvátné oblasti opic se nachází asi 2,5 km od hotelu a nabízí jedinečný kulturní a přírodní zážitek s více než 700 opicemi.

2. Ubudský palác: Ubudský palác je historická památka známá pro svou tradiční balískou architekturu a kulturní vystoupení. Nachází se asi 3,5 km od hotelu.

3. Campuhan Ridge Walk: Tento krásný turistický výlet je asi 4 km od hotelu a nabízí úchvatný výhled na okolní terasy rýžových polí, vegetaci a řeku Campuhan.

4. Rýžové terasy Tegalalang: Tyto terasovité rýžové terasy se nacházejí asi 10 km severně od hotelu a jsou známé svou nádhernou krásou, což je místo, které byste v Ubudu neměli vynechat.

5. Ubud Art Market: Tento živý tradiční trh je asi 3,5 km od hotelu a je skvělým místem pro objevování a nákup místního umění, řemesel, textilií a suvenýrů.

6. Goa Gajah (Sloní jeskyně): Toto starobylé archeologické naleziště je asi 6 km daleko a obsahuje jedinečnou sloní jeskyni, úchvatnou procházku jeskyní a hinduistické / buddhistické nápisy na skalním útesu. To jsou pouze některé příklady památek a památníků v blízkosti hotelu Viceroy Bali. Ubud je také známý svými uměleckými galeriemi, tradičními lázněmi, retríty jógy a přírodní krásou, což poskytuje návštěvníkům širokou možnost prozkoumání.

map
Viceroy Bali
Rezort

Do centra města2.2

O hotelu

O

Viceroy Bali je luxusní hotel nacházející se v krásné vesnici Ubud v Indonésii. Tento pětihvězdičkový hotel nabízí úchvatné výhledy na okolní údolí a bujný tropický deštný les. Zde je několik informací o hotelu, jeho pokojích a stravování: Hotelová zařízení:

1. Bazén: Viceroy Bali disponuje krásným nekonečným bazénem s výhledem na údolí, který vytváří klidnou a relaxační atmosféru.

2. Spa: Hosté se mohou příjemně uvolnit díky různým omlazujícím lázeňským procedurám ve v luxusním Lembah Spa v hotelu.

3. Restaurace a bar: Oceněná restaurace hotelu, Cascades, nabízí jemný zážitek z gastronomie s nabídkou mezinárodních i místních kuchyní. Zde je také bar, kde si hosté mohou vychutnat své oblíbené koktejly a nápoje.

4. Posilovna: Viceroy Bali má plně vybavenou posilovnu pro fitness nadšence, kteří chtějí pokračovat ve svém cvičebním režimu během svého pobytu. Pokoje:

1. Zahrady Villas: Tyto prostorné vily mají vlastní terasu nebo zahradu s bazénem. Vybavení pokoje zahrnuje king-size postel, koupelnu s vnitřní i venkovní sprchou, vanu, TV s plochou obrazovkou, minibar a bezplatné Wi-Fi.

2. Terasa Villas: Terasové vily nabízejí větší venkovní terasu s vlastním bazénem, luxusním altánkem a úchvatným výhledem na údolí.

3. Bazén Villas: Tyto vily nabízejí větší obytný prostor, vlastní bazén, relaxační lehátko a úchvatný výhled na údolí.

4. Vice Regal Villa: Tato luxusní vila je nejexkluzivnějším ubytováním v hotelu a disponuje dvěma ložnicemi, soukromým bazénem, jídelním koutem, luxusním obývacím pokojem a soukromým služebníkem. Stravování: Hotel nabízí různé možnosti stravování, které uspokojí přání hostů:

1. Restaurace Cascades: Tato restaurace s jemnou gastronomií podává snídani, oběd a večeři s nabídkou jídel kombinujících západní a indonéské chutě. Hosté si mohou vychutnat svá jídla při úchvatném výhledu na údolí.

2. Pokojová služba: Služba pokojového stravování je k dispozici 24 hodin denně, což umožňuje hostům vychutnat si jídla v soukromí a pohodlí svých vil.

3. Stravování u bazénu: Hosté mohou také vychutnat příjemný zážitek z večeře u bazénu s výběrem lehkých snacků a osvěžujících nápojů. Celkově Viceroy Bali nabízí luxusní a klidný útěk s prostornými a dobře vybavenými pokoji, prvotřídními zařízeními a vynikajícími stravovacími možnostmi, které zaručují nezapomenutelný pobyt pro své hosty.

Děti

I textu je popsáno, že ačkoli je Viceroy Bali luxusním hotelem primárně pro dospělé, nabízí stále některé vybavení a aktivity pro děti. Tyto zahrnují:

1. Dětský bazén: Viceroy Bali má samostatný dětský bazén, kde mohou děti bezpečně plavat a hrát si.

2. Dětský hlídání: Hotel nabízí profesionální služby dětského hlídání, což umožňuje rodičům si užít čas sami pro sebe.

3. Rezervace vily: Prostory prostorných vil na Viceroy Bali poskytují dostatek místa pro pohodlné ubytování rodin, s možností přistýlek nebo propojených pokojů.

4. Zábava na pokoji: Vily jsou vybaveny televizí, DVD přehrávačem a širokým výběrem filmů vhodných pro děti.

5. Rodinné výlety: Hotel může zajistit rodinné výlety a aktivity v okolí, včetně ekoturistiky, cyklistiky a návštěv místních pamětihodností.

6. Dětské menu: Viceroy Bali nabízí speciální dětské menu s výběrem jídel vhodných pro děti.

7. Kurzy vaření: Děti se mohou účastnit kurzů vaření, aby se naučily o indonéské kuchyni a připravily si vlastní jídla. Důležité je podotknout, že ačkoli Viceroy Bali nabízí vybavení pro děti, je více zaměřen na dospělé a nemusí mít stejný počet vyhrazených zařízení nebo programů pro děti jako jiné hotely.

Zábava

1. Ubudský opicitý les: Tato populární turistická destinace, nacházející se pouze 5 minut od hotelu Viceroy Bali, hostí více než 700 opic bez ocasu z Bali. Návštěvníci mohou procházet zeleným lesem, pozorovat opice v jejich přirozeném prostředí a objevovat starobylé chrámy v okolí.

2. Rýžové terasy Tegalalang: Rýžové terasy Tegalalang, které se nacházejí asi 30 minut od hotelu Viceroy Bali, nabízí impozantní stupňovité rýžové pole, bujnou krajinu a úchvatný výhled na tradiční balínské zemědělství. Návštěvníci si mohou udělat příjemnou procházku mezi terasami nebo si vychutnat osvěžující drink v jedné z kaváren, které nabízejí úžasný výhled.

3. Tradiční umělecký trh Ubud: Tradiční umělecký trh v Ubud, který se nachází pouze 10 minut od hotelu Viceroy Bali, je rušný a živý trh. Zde si návštěvníci mohou koupit tradiční balínské řemeslné výrobky, textilie a místní umělecká díla. Smlouvání je běžné, takže návštěvníci se mohou pokusit vyjednat nejlepší ceny.

4. Goa Gajah (Sloní jeskyně): Goa Gajah, která se nachází asi 15 minut od hotelu Viceroy Bali, je starověké archeologické místo s kamenným vstupem do vyhloubené jeskyně. Uvnitř jeskyně si návštěvníci mohou prohlédnout starobylé hinduistické a buddhistické relikvie a meditační místa, která používají místní kněží.

5. Muzeum Blanco Renaissance: Muzeum Blanco Renaissance, které se nachází asi 20 minut od hotelu Viceroy Bali, vystavuje krásné umělecké dílo španělského umělce Antonia Blanca. Muzeum je umístěno v impozantní budově obklopené zelení a poskytuje jedinečný pohled do života umělce a jeho tvůrčího procesu.

6. Campuhan Ridge Walk: Campuhan Ridge Walk je spektakulární turistická trasa, která návštěvníky zavede přes zelené rýžové pole, údolí řeky a úchvatný výhled na Ubud. Je to skvělá volba pro milovníky přírody a ty, kteří mají rádi klidné procházky, i když je od hotelu Viceroy Bali trochu dál.

7. Ubudský palác (Puri Saren Agung): Ubudský palác, který se nachází v srdci Ubudu, je krásná historická budova, která sloužila jako domov královské balínské rodiny. Návštěvníci mohou prozkoumat palácovou zahradu, zhlédnout tradiční balínské taneční představení a obdivovat krásu paláce.

8. Centrum jógy a wellness: Ubud je známý jako centrum zdraví a duchovnosti. Hosté hotelu Viceroy Bali si snadno najdou mnoho jóga studií, meditačních center a wellness center v okolí. Tyto zařízení nabízejí širokou škálu kurzů, workshopů a léčebných procedur, které pomáhají návštěvníkům relaxovat a obnovit se. Tyto jsou pouze některé z možností zábavy poblíž hotelu Viceroy Bali v Ubudu, Indonésie. Personál hotelu může poskytnout další doporučení a pomoci s rezervací zajímavých aktivit.

Nejčastější otázky

Co je Viceroy Bali? Viceroy Bali je luxusní resort nacházející se ve krásném městě Ubud, v Indonésii. Kolik pokojů má Viceroy Bali? Resort má 40 soukromých vil s bazénem, každá elegantně navržená a nabízející úchvatný výhled na okolní údolí. Jaké vybavení nabízí Viceroy Bali? Viceroy Bali nabízí širokou škálu vybavení, jako je elegantní restaurace, wellness centrum, fitness centrum, bazén a obchodní centrum. Jaké jsou možnosti stravování v Viceroy Bali? Resort má známou restauraci s názvem CasCades, která nabízí skvělý gastronomický zážitek s jídelním lístkem inspirovaným jak indonéskou, tak mezinárodní kuchyní. K dispozici je také bar Viceroy, kde si hosté mohou vychutnat různé drinky a koktejly. Nabízí Viceroy Bali dopravu z letiště? Ano, resort nabízí bezplatnou dopravu z letiště pro hosty, což zajišťuje pohodlný příjezd a odjezd. Jaké jsou blízké zajímavosti v okolí Viceroy Bali? Mezi oblíbené blízké zajímavosti patří Ubudský opčinčí chrám, Tegallalang, Královský palác Ubud a chráněná oblast Sacred Monkey Forest Sanctuary. Je Viceroy Bali vhodný pro rodiny? Ano, resort vítá rodiny a nabízí další vybavení a služby pro děti, jako jsou služby chův a dětské menu. Má Viceroy Bali wellness centrum? Ano, resort má luxusní wellness centrum s názvem Lembah Spa, které nabízí různé procedury inspirované tradičními balínskými léčebnými metodami. Jsou k dispozici výlety a aktivity v Viceroy Bali? Ano, resort může pro hosty zajistit různé výlety a aktivity, včetně kulturních prohlídek, pěší turistiky a návštěv místních zajímavostí. Je k dispozici Wi-Fi v Viceroy Bali? Ano, Wi-Fi je k dispozici zdarma po celém resortu, což umožňuje hostům zůstat online během svého pobytu.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Biliár
 • Zahrada
 • Obchody
 • Pěší turistika
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Směnárna
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Konferenční místnost(i)
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Fén na vlasy
 • Župany
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Wellness centrum
 • Rybaření
 • Potápění s přístrojem
 • Vnitřní bazén
 • Venkovní bazén
 • Kanoe
Pro rodiny s dětmi
 • Dětský bazén
Recenze hotelu Viceroy Bali
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.