Indonésie, Jimbaran

Belmond Jimbaran Puri

Jalan Uluwatu Jimbaran, Indonésie Hotel
1 nabídka od 7586 CZK Zobrazit pokoje
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Belmond Jimbaran Puri
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
 • Wi-Fi
 • Zahrada
 • Klimatizace
Zobrazit všechna vybavení 38
Poloha
Do centra města
0.4 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Jalan Uluwatu Jimbaran, Indonésie

Některá populární atrakční centra v Jimbaranu na Bali poblíž hotelu Belmond Jimbaran Puri jsou následující:

1. Pláž Jimbaran: Hotel se nachází přímo na krásné pláži Jimbaran, kde si hosté mohou užívat bílé písčité pláže a průzračné modré vody.

2. Rybí trh Jimbaran: Rybí trh Jimbaran je jen krátkou procházkou od hotelu a je nepřehlédnutelným místem pro milovníky mořských plodů. Zde se prodávají čerstvé mořské produkty a najdete zde mnoho místních restaurací, které podávají grilované mořské plody.

3. Park kultury Garuda Wisnu Kencana: Tento kulturní park, který je jen krátkou jízdou autem od hotelu, hostí obří sochu Pána Višnu a Garudy. Park nabízí tradiční taneční představení, výstavy umění a úžasný výhled na Bali.

4. Chrám Uluwatu: Chrám Uluwatu, který se nachází na útesu s výhledem na Indický oceán, je jedním z nejznámějších chrámů na Bali. Návštěvníci si mohou vychutnat panoramatický výhled na moře a sledovat slavný ohňový tanec Kecak při západu slunce.

5. Pláž Balangan: Pláž Balangan, která je jen krátkou vzdálenost od hotelu, je známá svými surfařskými možnostmi a úchvatnými útesy. Nabízí klidnější a relaxační atmosféru ve srovnání s ostatními blízkými plážemi.

6. Kuta: Kuta, která se nachází jen krátkou jízdou autem od Jimbaranu, je populární turistickou oblastí známou svým nočním životem, nákupy a gastronomickými možnostmi. Návštěvníci mohou prozkoumat různé trhy, navštívit vodní park Bali Waterbom nebo si užít živý noční život.

7. Nusa Dua: Nusa Dua, která je trochu dál, je luxusním rekreačním areálem známým svými luxusními hotely, golfovými hřišti a krásnými plážemi. Nabízí vynikající možnosti pro šnorchlování a potápění, stejně jako kulturní atrakce, jako je například Tichomořské muzeum. To jsou jen některé příklady atrakčních center a aktivit kolem hotelu Belmond Jimbaran Puri.

map
Belmond Jimbaran Puri
Hotel

Do centra města0.4

O hotelu

O

Belmond Jimbaran Puri je luxusní plážový hotel nacházející se v malebné vesnici Jimbaran na Bali, v Indonésii. Hotel nabízí klidnou atmosféru s prostornými zahradami a úchvatným výhledem na Indický oceán. Možnosti ubytování v Belmond Jimbaran Puri zahrnují luxusní pokoje, apartmány a vily s bazénem. Pokoje jsou elegantně zařízeny kombinací balínského a moderního designu. Každý pokoj je vybaven moderními vybaveními, jako je klimatizace, plochá TV, minibar a soukromá terasa nebo balkon s nádherným výhledem na okolí. Hotel nabízí řadu restaurací, ve kterých si hosté mohou vychutnat gastronomické zážitky. Tunjung Restaurang je plážová restaurace, která podává indonéské a mezinárodní speciality. Díky svícím a živé hudbě panuje romantická atmosféra. Nelayan Restaurang nabízí uvolněnější prostředí s výhledem na ikonický bazén hotelu a podává čerstvé mořské plody a mezinárodní jídla. Kromě toho je zde plážový bar, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující koktejly a lehké občerstvení při obdivování úchvatného západu slunce. Belmond Jimbaran Puri nabízí různá zařízení, která zlepšují zážitek hostů. Hotel má prostorný bazén ve tvaru volného tvaru, který je obklopen zelenými tropickými zahradami, ideální pro odpočinek a opalování. Jimbaran Puri Spa nabízí různé zdravotní procedury a tradiční balínské masáže v klidném a relaxačním prostředí. Kromě toho hotel může uspořádat různé aktivity a výlety, jako jsou vaření, vodní sporty a kulturní okruhy, aby hostům poskytl možnost prozkoumat okolí. Celkově Belmond Jimbaran Puri nabízí luxusní a klidné útočiště pro cestovatele hledající relaxační plážovou dovolenou v Jimbaranu na Bali.

Pláž

Belmond Jimbaran Puri se nachází v Jimbaranu, krásném plážovém městě v Indonésii, a nabízí svým hostům kouzelný a příjemný luxusní plážový zážitek. Své ideální útočiště zde najdou cestovatelé, kteří hledají klid a přírodní krásu, díky své poloze přímo na nádherné bílé písčité pláži. Pláž Belmond Jimbaran Puri je vhodná i pro dokonalé fotografie, s průzračně tyrkysovou vodou, která se valí na pobřeží a opuštěnými zátočinami podél pobřeží. Jemný a pudrový písek je ideální pro opalování, plážové pikniky nebo pro procházky podél pobřeží a vychutnávání panoramatického výhledu na Indický oceán. Nejvýraznější rys této pláže je její klidná atmosféra. Oproti přeplněnějším plážím na Bali, Belmond Jimbaran Puri nabízí chráněnější a intimnější prostředí, ve kterém si hosté mohou odpočinout v klidném a klidném prostředí. Hosté mohou využívat různé vodní sporty, jako je plavání, potápění nebo kajak, nebo si jednoduše osvěžit si vlny oceánu. Pláž je také úžasným místem k pozorování spektakulárních západů slunce, kdy živé barvy malují oblohu a vytvářejí skutečně kouzelnou a romantickou atmosféru. Pro ty, kteří hledají úplné zotavení a vnitřní klid, nabízí plážový resort plážové kabiny, kde si hosté mohou vychutnat luxusní masáže nebo lázně s šuměním moře jako doprovodnou hudbou. Toto je ideální prostředí pro obnovení energie a nalezení vnitřního klidu. Podél pobřeží se také nachází různá jídelna nabízející čerstvé mořské plody a místní chuťové zážitky. Hosté si mohou vychutnat lahodné jídlo v venkovních restauracích, zatímco si užívají výhledu na pláž a jemný mořský vánek. Bez ohledu na to, zda si chcete užít relaxaci na lehátku, vydat se na příjemnou procházku podél pobřeží nebo se účastnit různých vodních sportů, pláž Belmond Jimbaran Puri nabízí nezapomenutelný zážitek. Díky své přírodní kráse, klidu a luxusním zařízením je tato pláž rájem pro milovníky pláže a Jimbaran je ideálním cílem pro příjemnou plážovou útěchu v Indonésii.

Děti

Belmond Jimbaran Puri nabízí různé aktivity a zařízení pro děti v oblasti Jimbaran v Indonésii. Zde je pár věcí, které si děti mohou užít:

1. Dětský klub: Je zde speciálně vyhrazený dětský klub, kde se děti mohou účastnit dozorovaných aktivit, jako je umění a řemesla, hry a další zábavné akce.

2. Dětský bazén: Je zde samostatná část bazénu pro děti, kde se mohou bavit a hrát si v bezpečném prostředí.

3. Plážové aktivity: Resort se nachází přímo na pláži a nabízí dětem možnosti stavění pískových hradů, hraní plážového volejbalu nebo si jen užívat vlny.

4. Vodní sporty: Resort nabízí různé vodní sporty vhodné pro děti, včetně jízdy v kánoi, paddleboardingu a potápění se šnorchlováním.

5. Rodinné výlety: Resort může zajistit rodinné výlety do blízkých atrakcí, jako je chrám Uluwatu nebo park Bali Safari a Marine.

6. Dětské jídlo: Restaurace v resortu nabízejí dětské menu s vhodnými jídly pro děti, což umožňuje i vybíravým jedlíkům najít něco, co se jim líbí.

7. Dětské služby: Když si rodiče chtějí užít trochu času jen pro sebe, resort může na vyžádání poskytnout dětské služby. To jsou jen některé příklady věcí, které si děti mohou užít v Belmond Jimbaran Puri. Pro nejnovější informace o dětských aktivitách a zařízení je vždy dobrý nápad kontaktovat přímo resort.

Zábava

V blízkosti Belmond Jimbaran Puri se nachází mnoho zábavních možností. Mezi oblíbené zábavní aktivity patří následující:

1. Pláž Jimbaran Bay: Hotel se nachází přímo u pláže Jimbaran Bay a nabízí hostům možnost vychutnat si aktivity jako plavání, opalování a jídlo na pláži.

2. Mořské restaurace: Jimbaran je známý pro své mořské restaurace podél pláže. Hosté si mohou vychutnat různé grilované mořské pokrmy při obdivování nádherného západu slunce.

3. Vodní sporty: Návštěvníci se mohou zúčastnit různých vodních sportů na pláži Jimbaran, jako je surfování, potápění, jetski a paragliding.

4. Balijské taneční představení: Hosté se mohou seznámit s tradiční balíjskou kulturou díky sledování balijských tanečních představení, která se konají na různých místech poblíž hotelu.

5. Nakupování: Nedaleký tradiční trh Jimbaran nabízí různé místní produkty, včetně uměleckých řemesel, oblečení a koření. V blízkosti oblasti Kuta je také mnoho luxusních nákupních center.

6. Spa a wellness: Hotel nabízí zařízení spa a wellness, kde si hosté mohou vychutnat relaxační masáže a osvěžující ošetření.

7. Kulturní výlety: Hosté se mohou vydat na prohlídku blízkých chrámů, které ukazují balíjské umění, architekturu a náboženská přesvědčení, jako je chrám Uluwatu a Garuda Wisnu Kencana Cultural Park.

8. Večeře při západu slunce: Díky různým pořadatelům výletů si hosté mohou vychutnat nezapomenutelný zážitek večeře s výhledem na pobřeží při večeři při západu slunce z nedalekého přístavu Benoa.

9. Golf: Milovníci golfu si mohou užít hru na nedalekých golfových hřištích jako je Bali National Golf Club a New Kuta Golf.

10. Noční život: Pro ty, kteří mají zájem o noční život, se nachází živá oblast Seminyak přibližně 30 minut jízdy autem od hotelu a nabízí mnoho barů, nočních klubů a míst s živou hudbou.

Vodní aktivity

Světoznámý Jimbaran v Indonésii nabízí "Belmond Jimbaran Puri" svým hostům příjemné vodní aktivity. Hosté se mohou účastnit aktivit, jako je plavání nebo opalování u bazénu nebo u vodního okraje. Pro milovníky moře letovisko přímo nabízí přístup k dokonalé zátoce Jimbaran. Hosté se mohou těšit na příjemné procházky po písčité pláži, stavění písečných hradů nebo odpočívání ve stínu palmových stromů. Milovníci vodních sportů se mohou těšit na aktivity, jako je pádlování, kajak a potápění s šnorchlováním. Klidné vody zátoky Jimbaran jsou ideálním místem prozkoumávání různého mořského života a korálových útesů. Lodní výlety a rybářské výlety mohou být také organizovány, aby hosté mohli poznat krásu okolního moře a ostrovů. Celkově "Belmond Jimbaran Puri" nabízí svým hostům příjemný a nezapomenutelný zážitek tím, že nabízí různé vodní aktivity, které vyhovují různým zájmům a preferencím.

Nejčastější otázky

1. Jaká je adresa Belmond Jimbaran Puri v Jimbaranu, Indonésie? Adresa Belmond Jimbaran Puri je Jl. Uluwatu 86, Jimbaran, Bali 80361, Indonésie.

2. Jaké jsou časy pro příjezd a odjezd v Belmond Jimbaran Puri? Hosté mohou přijet od 15:00 a musí opustit do 12:

00.

3. Je v Belmond Jimbaran Puri bazén? Ano, v Belmond Jimbaran Puri je bazén, který hosté mohou využít.

4. Je v Belmond Jimbaran Puri Wi-Fi? Ano, Belmond Jimbaran Puri nabízí bezplatné Wi-Fi svým hostům.

5. Je v Belmond Jimbaran Puri restaurace? Ano, v Belmond Jimbaran Puri je restaurace s názvem Nelayan Restoran, která servíruje mořské plody a asijskou kuchyni.

6. Je v Belmond Jimbaran Puri spa? Ano, Belmond Jimbaran Puri má spa s názvem The Puri Spa, kde si hosté mohou užít různé ošetření a masáže.

7. Jak daleko je Belmond Jimbaran Puri od mezinárodního letiště Ngurah Rai? Belmond Jimbaran Puri je asi 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Ngurah Rai.

8. Nabízí Belmond Jimbaran Puri transfer z letiště? Ano, Belmond Jimbaran Puri nabízí transfer z letiště za dodatečný poplatek.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Obchody
Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Kavárna
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Vícejazyčný personál
 • Vyhrazené prostory pro kouření
 • Suvenýry/Dárek obchod
 • Místnosti pro jednání
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
 • Whirlpool
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
 • Služba parkování
 • Čištění obuvi
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Wellness centrum
 • Venkovní bazén
 • Kanoe
Pro rodiny s dětmi
 • Dětská hlídání / Služby pro děti
 • Dětský klub
 • Dětský bazén
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Belmond Jimbaran Puri
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.