Indonésie, Candi Dása

Puri Bagus Candidasa Candi Dasa

Jl. Raya Candidasa, Desa Samuh P.O. Box 129 Candi Dása, Indonésie Rezort
1 nabídka od 2241 CZK Zobrazit pokoje
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Klimatizace
 • Restaurace
Zobrazit všechna vybavení 33
Poloha
Do centra města
0.9 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Jl. Raya Candidasa, Desa Samuh P.O. Box 129 Candi Dása, Indonésie

V okolí hotelu Puri Bagus Candidasa v Candi Dasa, Indonésie, naleznete různé pamětihodnosti a zařízení. Zde je několik významných míst a aktivit:

1. Pláž Candidasa: Hotel se nachází na východním pobřeží Bali a má přímý přístup na pláž Candidasa. Pláž je klidná a vhodná k plavání, opalování a vodním sportům.

2. Pura Candidasa: Toto plážové chrámové se nachází v blízkosti a nabízí návštěvníkům kulturní a duchovní zážitek. Nabízí úžasný výhled na moře a předvádí tradiční balíjskou architekturu.

3. Tenganan Village: Tenganan Village, ležící nedaleko Candi Dasa, je tradiční vesnice Bali Aga, která je známá svou jedinečnou kulturou a tradičními řemeslnými výrobky. Návštěvníci mohou objevovat vesnici, interagovat s místními obyvateli a nakupovat tradiční textilní výrobky ručně tkané.

4. Vodní zámky: Taman Ujung Water Palace a Tirta Gangga Water Palace jsou dva impozantní královské vodní zahrady poblíž Candi Dasa. Mají krásné zahrady, bazény a tradiční balíjskou architekturu.

5. Šnorchlování: Východní pobřeží Bali je známé svou podmořskou krásou. Hotel může zajistit šnorchlovací výlety na blízká místa jako Blue Lagoon a Japanese Shipwreck. Můžete pozorovat barevné korálové útesy a různé mořské živočichy.

6. Kurzy vaření: V Candi Dasa existuje několik vaření škol, které nabízejí lekce, kde se můžete naučit vařit tradiční balíjské jídlo. To je skvělá příležitost ponořit se do místní kultury a kuchyně.

7. Restaurace a nákupy: Candi Dasa nabízí různé restaurace a obchody. Můžete najít jak místní indonéskou kuchyni, tak restaurace s mezinárodním menu nabízející různé kuchyně. Existují také suvenýrové obchody a místní obchody s uměním, kde můžete nakoupit tradiční balíjské produkty.

8. Turistika a horolezectví: Okolní kopců a hor nabízejí možnosti turistiky a horolezectví. Během svých výletů můžete objevovat zelené krajiny, rýžová pole a navštěvovat tradiční vesnice. To jsou pouze některé z pamětihodností a aktivit, které najdete kolem hotelu Puri Bagus Candidasa v Candi Dasa. Personál hotelu vám může poskytnout další informace a pomoci s plánováním vašich aktivit.

map
Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Rezort

Do centra města0.9

O hotelu

O

Puri Bagus Candidasa je luxusní letovisko na pláži nacházející se v Candi Dasa na Bali, Indonésii a nabízí svým hostům relaxační a klidný zážitek. Zde jsou některé informace o hotelu, pokojích a jídle: Hotel: - Puri Bagus Candidasa je 4hvězdičkový resort nacházející se na východním pobřeží Bali s krásným výhledem na moře. - Letovisko nabízí jedinečnou a autentickou atmosféru s tradičním balínským architektonickým stylem a designovými prvky. - Hosté si mohou užívat dobře udržované zahrady, bazén, wellness centrum a soukromou pláž resortu. - K dispozici jsou také různé vybavenosti, jako restaurace, bar, fitness centrum a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. - Přátelský a pozorný personál poskytuje vynikající servis pro nezapomenutelný pobyt. Pokoje: - Resort nabízí různé možnosti ubytování, včetně plážových vil, vil se bazénem a pokojů s výhledem na zahradu. - Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a mají moderní vybavení, jako je klimatizace, minibar, satelitní TV, trezor a vlastní koupelnu s teplým sprchovým koutem. - Plážové vily a vily se bazénem nabízejí dodatečné vybavení, jako je soukromý bazén nebo jacuzzi, prostorný obývací prostor a terasa s výhledem na moře nebo zahradu. Jídlo: - Restaurace, která se nachází na pláži resortu, nabízí příjemné prostředí pro hosty k vychutnání svých jídel. - Restaurace má širokou nabídku jídel z Indonéské i mezinárodní kuchyně, připravovanou z čerstvých místních surovin. - Hosté si mohou vybírat z ala carte menu nebo si vybrat z rozsáhlé švédské stoly. - Pro ty, kteří upřednostňují jídlo na pokoji, resort také nabízí pokojovou službu. Celkově Puri Bagus Candidasa nabízí svým hostům klidné a luxusní útočiště s pohodlnými možnostmi ubytování, nádherným prostředím a lahodné jídlo.

Pláž

Puri Bagus Candidasa na pláži Candi Dasa je impozantním místem pro ty, kteří hledají relaxační a malebnou útěk. Tato magická pláž, nacházející se na východním pobřeží Bali, nabízí klidnou atmosféru a úžasný výhled na Indický oceán. Pláž Puri Bagus Candidasa je známá svou bílou písčitou pláží, průzračnými tyrkysovými vodami a mírnými vlnami a je perfektní pro plavání, potápění a jiné vodní sporty. Klidné vody dělají z tohoto místa ideální místo pro rodiny a začátečníky, kteří si mohou bezpečně užívat moře. Jednou z nejimpresivnějších vlastností této pláže jsou úžasné možnosti potápění s šnorchlováním. Korálový útes trochu dál od pobřeží je plný života a je rájem pro milovníky potápění. Návštěvníci si mohou pronajmout potápěčské vybavení od prodavačů na pláži a prozkoumat barevné korálové zahrady, kde se mohou setkat s exotickými rybami a dalšími zajímavými mořskými tvory. Pobřeží Candi Dasa je plné pohodlných lehátek a slunečníků a je ideálním místem pro relaxaci a opalování. Když svítí slunce, vytváří mírný mořský vánek a zvuk vln relaxační atmosféru. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat více než jen pláž, nabízí Puri Bagus Candidasa Candi Dasa různé aktivity a turistické atrakce. Nedaleká vesnice Tenganan poskytuje návštěvníkům možnost ponořit se do balínské kultury a vidět tradiční tkaní a řemesla. Vodní palác Tirta Gangga je také populární turistickou atrakcí, která je známá svými krásnými zahradami, bazény a složitými kamennými řezbami. Pláž Puri Bagus Candidasa Candi Dasa je také známá svými úžasnými východy slunce. Mnoho návštěvníků vstává brzy, aby se podívalo na zlatý východ slunce nad horizontem a jeho teplé světlo rozptylovalo nad tichým mořem. Tato magická zkušenost stojí za to pro přírodovědce a fotografové. Celkově nabízí Puri Bagus Candidasa Candi Dasa klidný a malebný útěk pro ty, kteří hledají relaxaci, vodní sporty a kulturní objevy v Indonésii. S jeho spektakulární přírodní krásou a blízkostí různých atrakcí vytváří nezapomenutelné vzpomínky pro návštěvníky.

Děti

Puri Bagus Candidasa Candi Dasa v Indonésii nabízí různé aktivity a vybavení pro děti, včetně:

1. Bazén: Na místě se děti mohou těšit na čisté plavání a zábavu ve vodě.

2. Přístup na pláž: Zařízení se nachází poblíž pláže, kde se děti mohou hrát ve písku, stavět hrady a plavat v mělké vodě.

3. Dětský klub: Puri Bagus Candidasa Candi Dasa nabízí dětský klub, kde se děti mohou účastnit různých aktivit, včetně řemesel, her a hlídaného hracího času.

4. Venkovní sporty: Zařízení disponuje vybavením pro venkovní sporty, jako je bedminton, plážový volejbal a stolní tenis, které udržují děti v pohybu a baví je.

5. Šnorchlování a potápění: Candi Dasa je známá svým krásným podmořským světem. Starší děti se mohou účastnit šnorchlování nebo potápění, aby mohly prozkoumat barevné korálové útesy a mořský život.

6. Kulturní aktivity: Zařízení může uspořádat kulturní akce, jako jsou představení balí tance nebo workshopy řemesel, aby se děti mohly naučit o místní kultuře a tradicích.

7. Výlety: Puri Bagus Candidasa Candi Dasa může organizovat výlety do blízkých turistických atrakcí, jako je Bali Safari a Marine Park nebo palác vod Tirta Gangga, což dětem umožní objevovat a zažívat nové věci. Vždy je nejlepší kontaktovat přímo zařízení pro informace o konkrétních aktivitách a vybavení, které jsou k dispozici pro děti během pobytu.

Zábava

Některé z možností zábavy v okolí hotelu Puri Bagus Candidasa Candi Dasa jsou:

1. Pláž Candi Dasa: Odpočívejte na krásné pláži jen pár kroků od hotelu. Vychutnejte si vodní sporty jako plavání, opalování, potápění a šnorchlování.

2. Vesnice Tenganan: Navštivte starobylou vesnici Bali Aga Tenganan. Objevte její jedinečnou kulturu, podívejte se na tradiční řemesla a zároveň si užijte kulturní představení, jako je taneční představení Barong.

3. Padang Bai: Vydejte se do sousedního města Padang Bai a objevte jeho krásné pláže a živé potápěčské lokality. Je to také oblíbený výchozí bod pro výlety lodí na ostrovy Nusa Penida a Gili.

4. Bali Safari a Marine Park: Bali Safari a Marine Park je asi hodinu jízdy od Candi Dasa a nabízí vzrušující zážitek s divokými zvířaty a mořem. Přibližte se různým zvířatům a vychutnejte si zvířecí představení.

5. Tradiční kurzy vaření balínské kuchyně: Zúčastněte se kurzu vaření a naučte se připravit tradiční balínská jídla. Některá místa v Candi Dasa takové kurzy nabízejí, abyste mohli zažít místní kuchyni.

6. Palác vod Tirta Gangga: Navštivte krásný palác vod Tirta Gangga s jeho úchvatnými zahradami, rybníky, fontánami a schody. Je to místo, kde můžete ocenit balínskou architekturu.

7. Lotusový rybník v Candidase: Lotusový rybník v Candidase, který se nachází v samém srdci Candi Dasa, nabízí krásnou atmosféru s rozkvétajícími lotosovými květy. Projděte se kolem rybníka a pořiďte krásné fotografie.

8. Jóga a meditace: Mnoho hotelů a resortů v Candi Dasa nabízí kurzy jógy a meditace. Zapojte se do wellness programu, abyste se propojili se světem uvnitř sebe, relaxovali a obnovili.

9. Noční život: I když Candi Dasa není tak živé jako jiné části Bali, stále nabízí některé bary a restaurace s živou hudbou a zábavou večer. Zkontrolujte místa jako Le 48 Bar & Restaurant pro živý večer.

10. Wellness a zdraví: Užijte si relaxační masáže v jednom z mnoha wellness center v Candi Dasa nebo si dopřejte lázeňskou léčbu. Relaxujte a obnovte se, zatímco si užíváte krásný výhled na moře. Upozorňujeme, že dostupnost se může změnit a vždy se doporučuje zkontrolovat aktuální nabídky a otevírací dobu.

Vodní aktivity

Puri Bagus Candidasa a Candi Dasa v Indonésii nabízí řadu vodních sportovních aktivit, které si hosté mohou užívat. Můžete si odpočinout u bazénu, osvěžující plavat ve vodě nebo si prostě užít klidné prostředí u bazénu. Bazénová oblast je pravidelně udržována a nabízí skvělé místo k opalování. Pokud dáváte přednost zážitku jako na pláži, Puri Bagus Candidasa vám poskytuje přístup na soukromou pláž, kde si můžete vychutnat krásnou tyrkysovou vodu. Můžete si udělat klidnou procházku podél pobřeží, opalovat se na pláži nebo dokonce udělat piknik u moře. Pro ty dobrodružnější nabízí hotel také šnorchlovací a potápěčské výlety. Můžete objevovat fascinující korálové útesy a podmořský svět ve svém okolí, existují různé potápěčské lokality vhodné pro potápěče všech úrovní. Kromě toho hotel může zajistit lodní výlety a rybářské výlety pro ty, kteří chtějí objevovat pobřežní oblasti a strávit příjemný den na vodě. Bez ohledu na vaše preference Puri Bagus Candidasa v Candi Dasa nabízí výběr vodních aktivit, které vás pobaví a zajistí, že váš pobyt bude nezapomenutelný.

Nejčastější otázky

1. Kde se nachází Puri Bagus Candidasa? Puri Bagus Candidasa se nachází ve městě Candi Dasa v Indonésii.

2. Jaké vybavení nabízí Puri Bagus Candidasa? Puri Bagus Candidasa nabízí některá zařízení, jako je bazén, spa, restaurace, bar, zdarma Wi-Fi a soukromá plážová oblast.

3. Můžu si rezervovat pokoj s výhledem na moře v Puri Bagus Candidasa? Ano, Puri Bagus Candidasa má pokoje s výhledem na moře. Můžete o to požádat při rezervaci.

4. Je snídaně zahrnuta v ceně v Puri Bagus Candidasa? Ano, snídaně je zahrnuta v ceně v Puri Bagus Candidasa.

5. Je Puri Bagus Candidasa vhodný pro rodiny? Ano, Puri Bagus Candidasa je rodinný resort. Nabízejí služby a zařízení, jako je dětský bazén a dětská péče.

6. Jsou v blízkosti Puri Bagus Candidasa zajímavá místa? Ano, v blízkosti Puri Bagus Candidasa je mnoho zajímavých míst, jako je vodní palác Tirta Gangga, vesnice Tenganan a pláž Blue Lagoon. Všechny jsou v krátké vzdálenosti od Puri Bagus Candidasa.

7. Jak daleko je Puri Bagus Candidasa od letiště? Puri Bagus Candidasa je asi 1,5hodinovou jízdu autem od mezinárodního letiště Ngurah Rai v Denpasaru.

8. Nabízí Puri Bagus Candidasa letištní transfer? Ano, Puri Bagus Candidasa nabízí letištní transfer. Můžete kontaktovat ubytování pro rezervaci tam a zpět.

9. Jsou na Puri Bagus Candidasa možnosti stravování? Ano, na Puri Bagus Candidasa je restaurace, která nabízí různá indonéská a mezinárodní jídla.

10. Mohu organizovat výlety z Puri Bagus Candidasa? Ano, Puri Bagus Candidasa nabízí organizaci výletů a výletů. Pro více informací a rezervace se obraťte na recepci.

Všechny služby a vybavení

Zábava a relaxace
 • Masáž
 • Masáže / Centrum krásy
 • Půjčovna kol
 • Zahrada
 • Pěší turistika
Vybavení pokoje
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Treasury Box
 • Fén na vlasy
Vybavení hotelu
 • Restaurace
 • Směnárna
 • Rychlý internet
 • 24-hodinová recepce
 • Koncierge
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
 • Vícejazyčný personál
 • Konferenční místnost(i)
 • Místnosti pro jednání
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Služba praní
 • Čištění prádla
 • Úschova zavazadel
 • Nosíci zavazadel
 • Informační pult
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Wellness centrum
 • Plavba lodí
 • Rybaření
 • Potápění s přístrojem
 • Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
 • Dětský klub
 • Dětský bazén
Typ pláže
 • Soukromá pláž
Recenze hotelu Puri Bagus Candidasa Candi Dasa
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.