Řecko, Zakynthos

Domenica villa

Agios nikolaos vasilikos zakynthos Zakynthos, Řecko Venkovský dům/panství
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Domenica villa
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
 • Úschova zavazadel
Zobrazit všechna vybavení 7
Poloha
Do centra města
10.1 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Agios nikolaos vasilikos zakynthos Zakynthos, Řecko

Některá z významných míst kolem hotelu Domenica Villa na Zakynthu v Řecku zahrnují:

1. Město Zakynthos: Hlavní město ostrova, které se nachází asi 4,5 kilometru severovýchodně od hotelu. Zde můžete objevit Benátský hrad, procházet po nábřežní třídě nebo navštívit náměstí Solomos a kostel svatého Dionýsia.

2. Letiště Zakynthos: Hlavní letiště ostrova, které se nachází asi 3 kilometry jihozápadně od hotelu. Je to vhodná volba pro příjezd do hotelu.

3. Pláž Tsilivi: Oblíbená písečná pláž, která se nachází asi 1,5 kilometru severovýchodně od hotelu. Nabízí krásně čistou vodu, plážové bary a různé vodní sporty.

4. Pláž Shipwreck (pláž Navagio): Jedna z nejslavnějších a nejfotografovanějších pláží Řecka, známá svým vrakem lodi na písečné pláži. Nachází se asi 30 kilometrů severozápadně od hotelu na severozápadním pobřeží Zakynthu.

5. Modré jeskyně: Přírodní krása, která se skládá z jedinečných geologických útvarů a tajemných mořských jeskyní pokrytých živou modrou vodou. Jeskyně se nacházejí asi 19 kilometrů severovýchodně od hotelu na severovýchodním pobřeží ostrova.

6. Pláž Laganas: Nachází se na jižním pobřeží Zakynthu, asi 10 kilometrů jihozápadně od hotelu. Je to populární destinace s dlouhou písečnou pláží a živým nočním životem.

7. Pláž Gerakas: Nachází se asi 15 kilometrů jihovýchodně od hotelu na jihovýchodním pobřeží Zakynthu. Jedná se o oblast, kde jsou chráněny ohrožené mořské želvy Caretta Caretta a tato oblast slouží jako hnízdiště pro tyto želvy.

8. Vesnice Keri: Tradiční vesnice na jihozápadním pobřeží ostrova, asi 16 kilometrů jihozápadně od hotelu. Nabízí panoramatický výhled na Jónské moře a možnost uspořádání lodních výletů do nedalekého oblíbeného ostrova Marathonisi a do jeskyní Keri. To jsou jen některá z mnoha atraktivních míst a zajímavostí, které lze objevit kolem hotelu Domenica Villa.

map
Domenica villa
Venkovský dům/panství

Do centra města10.1

O hotelu

O

Domenica Villa je hotel nacházející se ve městě Zakynthos v Řecku. Hotel nabízí různé služby a výhody, aby svým hostům zajistil pohodlné ubytování. Zde je několik informací o hotelu, pokojích a jídle:

1. Hotel: Domenica Villa je krásný hotel nacházející se v klidné části Zakynthosu. Nabízí hostům klidné prostředí k relaxaci a užívání si dovolené. Personál je ochotný a vstřícný a vytváří tak přátelskou atmosféru, která pomáhá splnit potřeby hostů.

2. Pokoje: Hotel nabízí různé možnosti ubytování, které vyhovují různým potřebám hostů. Pokoje jsou prostorné, dobře udržované a zařízené stylovým nábytkem. Každý pokoj je vybaven moderními vybaveními, jako je klimatizace, televize s plochou obrazovkou, pohodlné postele a vlastní koupelny.

3. Jídlo: Domenica Villa nabízí hostům chutná jídla. V hotelu se nachází restaurace, která nabízí různá jídla jak z řecké, tak mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou v restauraci vybrat z různých možností, které odpovídají různým chutím a dietním potřebám. Restaurace je otevřená pro snídaně, obědy a večeře.

4. Vybavení: Hotel nabízí různá zařízení, která zlepšují zážitek hostů. K dispozici je bazén, kde si hosté mohou odpočinout a relaxovat pod řeckým sluncem, wellness centrum nabízející osvěžující procedury, fitness centrum pro ty, kteří chtějí zůstat aktivní, a zahrada, kde si hosté mohou vychutnat přírodu.

5. Umístění: Domenica Villa se nachází ve městě Zakynthos, které je známé svými krásnými plážemi a impresivní přírodní krajinou, a je oblíbenou turistickou destinací v Řecku. Hotel je situován v blízkosti populárních turistických atrakcí, nákupních oblastí a restaurací, umožňujíc hostům snadno objevovat okolí. Celkově vzato je Domenica Villa v Zakynthosu, Řecko, skvělou volbou pro cestovatele hledající pohodlné a příjemné ubytování. Dobře zařízené pokoje, chutné jídlo a různé možnosti zábavy umožňují hostům užívat si čas na ostrově a relaxovat.

Zábava

V blízkosti hotelu 'Domenica Villa' v Řecku na ostrově Zákynthos je k dispozici mnoho možností zábavy. Některé návrhy zahrnují:

1. Pláž Laganas: Pláž Laganas, která se nachází jen krátkou procházkou od hotelu, nabízí různé vodní sporty, plážové bary a restaurace. Během dne je pláž populární mezi turisty a večer se zde konají večírky a akce pořádané místními plážovými kluby.

2. Pláž Kalamaki: Nedaleká pláž Kalamaki je další krásná písečná pláž s křišťálově čistou vodou. Je klidnější než pláž Laganas a je známá jako místo, kde slídumbty mořské korytnačky kladou svá vejce. Návštěvníci zde mohou plavat, opalovat se a objevovat místní plážové bary a restaurace.

3. Město Zákynthos: Toto živé město je jen krátkou jízdou autem od hotelu a nabízí různé zábavní možnosti. Najdete zde obchody, restaurace, kavárny, bary a také historická místa jako byzantské muzeum a náměstí Solomose.

4. Vodní park Water Village: Pokud cestujete s dětmi nebo si jen chcete užít den plný zábavy, je vodní park Water Village skvělou volbou. Nachází se v Sarakinadu, nedaleko hotelu, a nabízí různé skluzavky, bazény, lazy rivers a další vodní atrakce.

5. Lodní výlety: Zákynthos je známý svým úchvatným pobřežím a průzračnými vodami, a okolo ostrova jsou k dispozici lodní výlety plné krásných pláží a jeskyní. Můžete si rezervovat jednodenní výlety na místa jako Pláž Wrack (Navagio), Modré jeskyně nebo Ostrov Želv (Marathonisi). Tyto jsou pouze některé zábavní možnosti v blízkosti hotelu 'Domenica Villa' na ostrově Zákynthos v Řecku. Doporučuje se kontaktovat personál hotelu pro specifičtější návrhy v závislosti na vašich preferencích.

Nejčastější otázky

1. ?
1. ?1

2. Ano, Domenica vila může pro hosty rezervovat výlety a exkurze na požádání?
2. Ano, Domenica vila může pro hosty rezervovat výlety a exkurze na požádání?1

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
Vybavení pokoje
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
Dodatečné služby
 • Úschova zavazadel
 • Se samoobslužnou prádelnou
Recenze hotelu Domenica villa
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.