Řecko, Zakynthos

Leandros S A Villa

Leandros S.A, Villa Zakynthos, Řecko Villa
1 nabídka — Zobrazit pokoje
Leandros S A Villa
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
 • Doprava na letiště
Zobrazit všechna vybavení 14
Poloha
Do centra města
12.0 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Leandros S.A, Villa Zakynthos, Řecko

Některé možné atrakce v blízkosti hotelu "Vila Leandros S A" na Zakyntu, Řecko můžou být:

1. Pláž Gerakas: Tato krásná písečná pláž se nachází asi 5 kilometrů jižně od hotelu a je známá pro svou průzračnou vodu a ochranu želv.

2. Vesnice Vassilikos: Malá tradiční vesnice asi 3 kilometry jihozápadně od hotelu. Zde najdete půvabné místní restaurace, taverny a obchody.

3. Pláž Porto Roma: Další malebná pláž asi 3 kilometry severně od hotelu, obklopená zelenými kopcemi a nabízející klidné prostředí.

4. Pláž Banana: Pláž Banana, která se nachází asi 4 kilometry severozápadně od hotelu, je oblíbenou destinací pro vodní sporty, opalování a relaxaci na pláži.

5. Město Zakynthos: Hlavní město ostrova se nachází asi 10 kilometrů severně od hotelu a nabízí různé atrakce, jako jsou muzea, historické budovy, kostely a rušné nábřeží.

6. Pláž Laganas: Pláž Laganas, asi 12 kilometrů severozápadně od hotelu, je jednou z nejznámějších pláží na ostrově a je známá pro svůj pulzující noční život a chráněnou oblast pro želvy.

7. Pláž Navagio (Pláž Vraků): Jedna z nejznámějších a symbolických pláží Řecka, Pláž Vraků, se nachází na severozápadním pobřeží Zakyntu. I když se nachází asi 35 kilometrů severozápadně od hotelu, rozhodně stojí za návštěvu.

8. Modré jeskyně: Modré jeskyně, přírodní ikona na severním konci ostrova, se nachází asi 30 kilometrů severozápadně od hotelu. Jeskyně lze dosáhnout lodí a nabízejí úžasné výhledy na průzračnou modrou vodu.

map
Leandros S A Villa
Villa

Do centra města12.0

O hotelu

Zábava

V blízkosti hotelu 'Leandros S A Villa' v Zakynthosu, Řecko, jsou k dispozici různé zábavné možnosti. Oblíbené alternativy zahrnují následující:

1. Pláže: Hotel se nachází blízko několika krásných pláží, jako je Argassi Beach, Banana Beach a Gerakas Beach. Návštěvníci se mohou těšit na plavání, opalování a vodní sporty.

2. Ulice Laganas: Ulice Laganas je živá oblast známá svým pulzujícím nočním životem. Je to jen krátká vzdálenost od hotelu a nabízí mnoho barů, klubů a restaurací.

3. Město Zakynthos: Hlavní město Zakynthos je jen pár kilometrů od hotelu a nabízí různé zábavní možnosti. Návštěvníci mohou objevovat kouzlo města, navštívit muzea a umělecké galerie, jíst v místních restauracích nebo si dát drink v živé baru.

4. Vodní park Zakynthos: Vodní park Zakynthos je populární vodní park poblíž hotelu, ideální pro rodiny a dobrodružné duše. Nabízí různé vzrušující skluzavky a bazény vhodné pro všechny věkové kategorie.

5. Výlety lodí: Zakynthos je známý svým úchvatným pobřežím a průzračnou vodou. V blízkosti hotelu je mnoho lodních výletů, které umožňují návštěvníkům objevovat tajné jeskyně ostrova, navštívit známou Shipwreck Beach a objevovat skrytá místa pro koupání.

6. Místní festivaly a akce: V závislosti na čase návštěvy mohou být na ostrově pořádány různé místní festivaly a akce. Tyto akce obvykle zahrnují tradiční hudbu, taneční vystoupení a kulturní oslavy. Doporučuje se zkontrolovat místní kalendáře akcí nebo se zeptat personálu hotelu na aktualizované informace o konkrétních zábavních možnostech a časech.

Nejčastější otázky

1. Leandros S A Villa je populární ubytování na ostrově Zakynthos v Řecku. Je to exkluzivní vila nabízející luxusní zařízení a úchvatný výhled na okolní oblast?
1. Leandros S A Villa je populární ubytování na ostrově Zakynthos v Řecku. Je to exkluzivní vila nabízející luxusní zařízení a úchvatný výhled na okolní oblast?1

2. Kolik ložnic má Leandros S A Villa?
2. Kolik ložnic má Leandros S A Villa?1

Leandros S A Villa má tři prostorné ložnice, což je ideální volba pro rodiny nebo skupiny přátel

3. Jaká vybavení nabízí Leandros S A Villa?
3. Jaká vybavení nabízí Leandros S A Villa?1

Leandros S A Villa nabízí různé vybavení, jako je plně vybavená kuchyně, soukromý bazén, grilovací prostor, zdarma Wi-Fi, klimatizované pokoje a parkoviště. Hosté si také mohou vychutnat zařízenou terasu s panoramatickým výhledem

4. Je Leandros S A Villa blízko pláže?
4. Je Leandros S A Villa blízko pláže?1

Ano, Leandros S A Villa se nachází poblíž pláže. Hosté se snadno dostanou k průzračné vodě a mohou si užít opalování nebo vodní sporty

5. Jak daleko je Leandros S A Villa od letiště?
5. Jak daleko je Leandros S A Villa od letiště?1

Leandros S A Villa je asi 5 kilometrů od mezinárodního letiště Zakynthos. Cesta autem trvá přibližně 10-15 minut

6. Jsou v blízkosti Leandros S A Villa nějaké zajímavé místa?
6. Jsou v blízkosti Leandros S A Villa nějaké zajímavé místa?1

Ano, v blízkosti Leandros S A Villa se nachází několik zajímavých míst, včetně pláže Navagio (Shipwreck Beach), Modrých jeskyní, města Zakynthos a různých tradičních řeckých tavern a obchodů

7. Je v Leandros S A Villa minimální délka pobytu?
7. Je v Leandros S A Villa minimální délka pobytu?1

Ano, obvykle se vyžaduje minimální délka pobytu pár nocí v Leandros S A Villa. Přesná politika minimální rezervace se může lišit v závislosti na sezóně a dostupnosti, takže je nejlepší kontaktovat přímo majitele objektu

8. Jak mohu rezervovat Leandros S A Villa?
8. Jak mohu rezervovat Leandros S A Villa?1

Rezervace pro Leandros S A Villa může být provedena prostřednictvím různých cestovních rezervačních webů nebo přímým kontaktováním majitele objektu. Doporučuje se rezervovat předem, zejména během hlavní sezóny, abyste zajistili, že dostanete požadovaná data.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi
 • Restaurace
 • Vyhrazené prostory pro kouření
Vybavení pokoje
 • Lednička
 • Mikrovlnná trouba
 • Fén na vlasy
 • Pokojová služba
Dodatečné služby
 • Doprava na letiště
 • Informační pult
 • Kopírka
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Rybaření
 • Venkovní bazén
 • Vodní aktivity
Recenze hotelu Leandros S A Villa
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.