Řecko, Tinos.

CasaGreek Tinos

Agia Varvara, Tinos Tinos., Řecko Villa
1 nabídka — Zobrazit pokoje
CasaGreek Tinos
Zobrazit pokoje —
Služby a vybavení
 • Wi-Fi zdarma
 • Zahrada
 • Wi-Fi
 • Lednička
 • Fén na vlasy
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
Zobrazit všechna vybavení 9
Poloha
Do centra města
3.8 km
Co je v blízkosti?

Ceny pokojů

dospělí
Vyberte datum
loadernačítání
Zkontrolovat dostupnost
Ceny mohou být zastaralé, vyberte termíny pro zobrazení aktuálních cen
Hotel lze rezervovat pouze na partnerových stránkách TravelAsk
Cena
Aktualizovat ceny

Co je v okolí

Agia Varvara, Tinos Tinos., Řecko

CasaGreek Tinos-hotel na Tinosu v Řecku se nachází v blízkosti různých atrakcí a vybavenosti, mezi něž patří:

1. Město Tinos: Hotel se nachází ve městě Tinos, které je hlavním městem ostrova Tinos. Zde najdete mnoho obchodů, restaurací a kaváren.

2. Přístav Tinos: Hotel se nachází poblíž přístavu, odkud můžete vzít trajekty na další řecké ostrovy nebo si udělat plavbu kolem Tinosu.

3. Kostel Panagia Evangelistria: Tato slavná katedrála je důležitým poutním místem na Tinosu a je v docházkové vzdálenosti od hotelu. Přitahuje mnoho návštěvníků po celý rok.

4. Archeologické muzeum Tinos: Toto muzeum ve městě Tinos má sbírku z antiky, včetně soch, keramiky a nápisů.

5. Pláže Tinos: Hotel se nachází jen krátkou vzdálenost od krásných pláží jako jsou Agios Fokas, Agios Sostis a Kionia. Tyto pláže nabízejí průzračnou vodu a písčité pláže.

6. Kultura Tinosu: Tento kulturní prostor pořádá výstavy, umělecké dílny a představení. Poskytuje návštěvníkům možnost zažít kulturní dědictví Tinosu podporou místního umění a tradičních řemesel.

7. Marmarová ulice Tinos: Tinos je známý pro svůj mramorový průmysl a podél marmarové ulice se nachází několik mramorových lomů a dílen. Zde můžete prozkoumat tuto trasu, dozvědět se více o práci s mramorem a dokonce navštívit Muzeum mramoru.

8. Tradiční vesnice: Tinos má mnoho krásných vesnic jako Pyrgos, Volax a Kardiani. Tyto vesnice nabízejí pohled na tradiční kykladskou architekturu, úzké uličky a místní řemesla. Obecně lze říci, že okolí CasaGreek Tinos nabízí širokou škálu kulturních, historických a přírodních památek, které si návštěvníci mohou během svého pobytu užít.

map
CasaGreek Tinos
Villa

Do centra města3.8

O hotelu

O

CasaGreek Tinos je hotel situovaný v Tinosu, v Řecku. Nabízí pohodlné a moderní pokoje pro své hosty. Hotel má různé možnosti ubytování, jako jsou standardní dvoulůžkové pokoje, superior dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje a apartmány. Každý pokoj je vkusně zařízený a vybavený zařízeními, jako je klimatizace, plochá TV, Wi-Fi a vlastní koupelna. Pro zajištění příjemného pobytu hostů nabízí hotel různá zařízení a služby, včetně 24hodinové recepce, služby concierge, úschovy zavazadel a denního úklidu pokoje. Hotel také poskytuje zdarma parkování pro hosty, kteří přijíždějí autem. CasaGreek Tinos má vlastní restauraci. Restaurace nabízí lahodný snídaňový bufet každé ráno a nabízí hostům různé možnosti pro ty, kteří upřednostňují různé chutě. Hosté si mohou také pochutnat na obědě a večeři v restauraci, kde jsou používány čerstvé a místní ingredience z řecké i mezinárodní kuchyně. Kromě restaurace má hotel také bar, kde si hosté mohou odpočinout a vychutnat si drink. Bar nabízí různé možnosti nápojů, jako jsou koktejly, alkoholické nápoje, pivo a víno. CasaGreek Tinos se nachází nedaleko centra Tinosu, což umožňuje hostům snadné objevování blízkých památek, jako je kostel Panagia Evangelistria a Archeologické muzeum Tinos. Celkově nabízí CasaGreek Tinos pohodlné ubytování, výbornou stravu a skvělou polohu pro návštěvníky Řecka. Ať už hosté cestují z obchodních nebo zábavních důvodů, mohou mít příjemný a komfortní pobyt v tomto hotelu.

Zábava

V blízkosti hotelu 'CasaGreek Tinos' v řeckém Tinosu jsou k dispozici některé zábavní možnosti. Zde je několik návrhů:

1. Pláže: Tinos je známý pro své krásné pláže. Můžete se opalovat, koupat se a věnovat se vodním sportům na oblíbených plážích jako je Agios Fokas, Agios Sostis a Kionia, které jsou blízko hotelu.

2. Město Tinos: Objevte okouzlující město Tinos, které se nachází v blízkosti. Procházejte se úzkými uličkami obklopenými tradičními domy Kiklad, navštivte katedrálu Panagia Evangelistria a objevte místní obchody, kavárny a restaurace.

3. Kulturní památky: Tinos je také známý pro své kulturní památky. Navštivte slavnou Panagia Evangelistria, místo, kde můžete vidět zázračnou ikonu Panny Marie. Můžete také objevit archeologické muzeum Tinos nebo muzeum uměleckých řemesel Mermi, které ukazuje bohaté umělecké dědictví ostrova.

4. Vesnice: Udělejte si výlet do malebných vesnic kolem Tinosu. Vesnice Pyrgos je známá svou mramorovou tradicí a má několik uměleckých galerií a ateliérů. Další okouzlující vesnice, které stojí za návštěvu, zahrnují Volax, Kardiani a Exomvourgo.

5. Turistika a příroda: Tinos nabízí krásné turistické trasy pro milovníky přírody. Můžete vystoupat na Exomvourgo, starou horu, a vidět ruiny středověkého hradu na vrcholu. Můžete také projít trasou Mermi, turistickou trasou, která vás zavede na místa, kde se těží mramor, a do tradičních vesnic na ostrově.

6. Jídlo a pití: Tinos je zejména známý pro své místní chutě a tradiční jídla. Navštivte místní taverny a vyzkoušejte speciální chutě jako je Louza, pitaridia a xeirokriti. Na ostrově jsou také vinice, kde si můžete udělat ochutnávku vín. Upozornění: Vždy se doporučuje zkontrolovat, zda konkrétní atrakce a aktivity jsou dostupné, protože mohou být ovlivněny sezónními změnami nebo uzavírkami.

Všechny služby a vybavení

Vybavení hotelu
 • Wi-Fi zdarma
 • Wi-Fi
 • Rychlé přihlášení/odhlášení
Zábava a relaxace
 • Zahrada
Vybavení pokoje
 • Lednička
 • Fén na vlasy
Vodní aktivity
 • Bazén
 • Venkovní bazén
Dodatečné služby
 • Se samoobslužnou prádelnou
Recenze hotelu CasaGreek Tinos
Vaše zpětná vazba
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše recenze byla úspěšně odeslána a objeví se na stránce po ověření.
Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Zeptejte se
Zeptejte se otázky zde
Povinné pole*
Děkujeme! Vaše otázka byla úspěšně odeslána

Vyberte si jazyk

Vyberte si měnu

Kde je to možné, ceny budou převedeny do, a zobrazeny v, měně, kterou si vyberete. Měna, ve které platíte, se může lišit v závislosti na vaší rezervaci a může se také uplatňovat servisní poplatek.